Opinie o Elpigaz Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elpigaz Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Elpigaz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elpigaz Sp. z o.o. w Gdańsk

abc

Elpigaz to typowa bieda-firma. Z tym waleniem w ch...a na nadliczbówkach musi być coś na rzeczy., bo wielu znajomych to potwierdza. Właściciel musi, być ostatnim dziadem, skoro w dzisiejszych czasach płaci tylko minimalną i jeszcze oszukuje na nadgodzinach. Dostałem tam skierowanie z urzędu pracy, ale już po rozmowie z portierem wiedziałem, że lepiej nawet stracić zasiłek, niż dorabiać takich szmaciarzy.

Kapsel

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej śmiesznej firmie i z tego co się dowiedziałem to na okresie próbnym oferują najniższą krajową, a potem może stówkę więcej. Na 2000 netto nie ma co liczyć. Z rozmowy wynikało również, że nieźle rżną na nadgodzinach - nadgodziny wypłacane raz w roku (błędnie pojmowany roczny okres rozliczeniowy). Elpigaz bazuje już chyba tylko na ludziach z łapanki (organizowanej przez urząd pracy), którzy nie mogą odrzucić oferty zatrudnienia, bo stracą ubezpieczenie. Biorą wszystkich, jak leci. Nie pytają o nic. Nie liczą się kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie. Najważniejsze, że godzisz się pracować za najniższą krajową. Cieszę się, że nie wylądowałem w tym (usunięte przez administratora) ale żeby się wywinąć od roboty u tych januszy biznesu, musiałem nieźle ściemniać na badaniach wstępnych :) W tej firmie pracują już chyba tylko sami niedorozwinięci, bo faktycznie trzeba być niedorozwiniętym, żeby yebać po 10-12 godzin i nie upomnieć się o kasę za godziny nadliczbowe. Trzeba też nie mieć jaj, żeby sprawy nie zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy. Nawet mi tych frajerów nie żal - takie niedorozwinięte eunuchy nie zasługują nawet na tę najniższą krajową!!!!

Miro

Pewnie zapomnieliście dodać co jeszcze dochodzi do podstawy?

Kapsel
@Miro

Co dochodzi do podstawy? Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej śmiesznej firmie i z tego co się dowiedziałem to na okresie próbnym oferują najniższą krajową, a potem może stówkę więcej. Na 2000 netto nie ma co liczyć. Z rozmowy wynikało również, że nieźle rżną na nadgodzinach - nadgodziny wypłacane raz w roku (błędnie pojmowany roczny okres rozliczeniowy). Elpigaz bazuje już chyba tylko na ludziach z łapanki (organizowanej przez urząd pracy), którzy nie mogą odrzucić oferty zatrudnienia, bo stracą ubezpieczenie. Biorą wszystkich, jak leci. Nie pytają o nic. Nie liczą się kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie. Najważniejsze, że godzisz się pracować za najniższą krajową. Cieszę się, że nie wylądowałem w tym (usunięte przez administratora) ale żeby się wywinąć od roboty u tych januszy biznesu, musiałem nieźle ściemniać na badaniach wstępnych. Firma musiała zapłacić za badanai i bardzo mi z tego powodu WSZYSTKO JEDNO :) W tej firmie pracują już chyba tylko sami niedorozwinięci, bo faktycznie trzeba być niedorozwiniętym, żeby yebać po 10-12 godzin i nie upomnieć się o kasę za godziny nadliczbowe. Trzeba też nie mieć jaj, żeby sprawy nie zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy. Nawet mi tych frajerów nie żal - takie niedorozwinięte eunuchy nie zasługują nawet na tę najniższą krajową!!!!

Bartek

Cisza na forum to dla mnie sygnał, że dobrze się dzieje w firmie. Szkoda, że osoby już nie pracujące psuja atmosferę!

qwas
@Bartek

Wcale dobrze się nie dzieje - najniższa krajowa i kantowanie na nadgodzinach.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elpigaz Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
Zuzanna

@anonymous, czy jesteś pracownikiem firmy? Powiesz nam coś na temat atmosfery w Elpigaz? @obrońca, możesz się wypowiedzieć na temat aktualnej sytuacji w Elpigaz? @Ehhh, czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem jeśli nie byłeś/nie jesteś usatysfakcjonowany pracą w Elpigaz? Jeśli tak, czy przyniosły one zamierzone rezultaty?

obrońca

Odpadli pracownicy którzy nie dotrzymali kroku a pozostali dobrzy!!!

@obrońca

łubu dubu niech nam żyje..... i tyle w temacie

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Elpigaz Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby warunków zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Gdańsk i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Ehhh

Haha sytuacja sie ksztaltuje tak ze kazdy dobry praciwnik juz odszedl. Zostaly same (usunięte przez administratora) ktore nic nie potrafia i na tym sie ich kariera opiera( dotyczy to kardy zarzadzajacej). Nikt juz tam nie chce roobic to zaczeli sciagac ukraincow, obecnie jest ich wiecej jak polakow. Hahah a i tak juz nawet oni nie chca tam pracowac i uciekaja, juz chyba z 9. Pracownicy tam zapie... Po 10 do nawet 16h ( 12h to standard) wieczne gnebienie psychiczne i zastraszanie,narzucanie nierealnych norm, premie widmi obiecuja kokosy po czym nic nie daja pod pretekstem malej wydajnosci co zreszta jest robione celowo przez prezesikow. Na urlop tez oni wysylaja kiedy im pasuje. Nadgodziny jak ma zaplaci to wyplaca przez jakas smieszna firme na umowe zlecenie ze niby sie tam sprzatalo (jak ktos zarabia 10zl to za nadgodziny da nu 11zl)i to dopiero po roku nie co miesiac. Wczasy pod grusza nie wyplaca wtedy kiedy cie juz laskawie wysle na urlop tylko jak ma gest to w grudniu na swieta. A i tak juz 2 lata temu byly dopiero w lutym a za 2017 wyplacil dopiero w marcu tego roku i to tylko dlatego ze kontrola z PIPu wpadla. Na swieta w temacie premi swiatecznych zawsze mowi "trzeba wierzyc w swietego Mikolaja" z ironicznym usmiechem na twarzy. Synalek zgrywa wielkiego prezesa a nawet bonka nie moze puscic bez Tatusia zgody. Histori jak i caly ten temat mozna ciagnac jeszcze dlugo

Zuzanna

@Bezimienny w sumie w swoim dłuższym poście zawarłeś tylko informacje, że nie polecasz pracy w firmie Elpigaz. Czy zatem możesz napisać dlaczego? Co takie firma zrobiła, że masz o niej takie zdanie? Każda opinia może być różna, dlatego ważne, żeby każdy z Was je uzasadniał.

Bezimienny

Jako były pracownik fizyczny w tej firmie, mogę potwierdzić że negatywne opinie są bardzo zgodne z faktami które zostały opisane przez innych użytkowników yego forum. Ja żeby się nie rozpisując za bardzo bo szkoda czasu, powiem tylko ŻENADA, nie patrzcie się w stronę tej firmy nawet, są lepsze miejsca pracy. Cała mocna ekipa pracowników już odeszła w swoje strony za lepszym miejscem zatrudnienia. Jak upadnie ta firma A mam nadzieję że stanie się to szybko to przyjdę zapalić znicza ale tylko to bo na kwiatki to oni nie zasłużyli. A ten prezesina ze swoim synalkiem niech wynosi się do siebie. Jedno jest pewne, KARMA wraca!!! Beznadziejna firma. :)

Zuzanna

@heh oczywiście, że ideą forum jest wypowiadanie się pracowników, ale te wypowiedzi mają pomagać innym użytkownikom, którzy szukają pracy. A pomocą jest również udział moderatora w dyskusji poprzez dodawanie linków i zadawanie pomocniczych pytań do waszych mało szczegółowych wypowiedzi. Dzięki temu na wątku jest jak największa dawka informacji. Dlatego jeszcze raz zapewniam, że jestem moderatorem, a nie prezesem firmy Elpigaz.

Zuzanna

@Anty Zuza jeżeli sugerujesz, że jestem prezesem firmy Elpigaz to jesteś w błędzie. Nie jestem w żaden sposób powiązana z firmą i informacje na jej temat czerpię z ich strony internetowej. Jestem moderatorem forum gowork.pl i moim zadaniem jest pomaganie użytkownikom w merytorycznej dyskusji, pełnej informacji przydatnych do zatrudnienia. @lukacz skąd masz takie informacje? Proszę o nie pisanie niepotwierdzonych informacji, które mogą wprowadzić zamieszanie lub kogoś w błąd.

heh
@Zuzanna

jasne, dlatego przy każdej okazji linki do strony firmy podajesz. Zreszta idea tej strony jest to aby sie wypowiadali pracownicy tej firmy, Ja tam pracowałem i żadna opinia nie jest przesadzona.

jan

Ja bym proponował wrócić do głównego tematu i zapytac jak się pracuje w elpigaz i czy w ogóle od czasu do czasu kogoś przyjmują?

lukacz
@jan

Teraz to się wszyscy zwalniają. Ponoć firma ma ogłosić upadłość.

Zuzanna

Osoby szukające pracy w Gdańsku w firmie Elpigaz mogą znaleźć dwie ciekawe oferty pracy. Firma chce wzbogacić swój zespół o Export Managera i Аsystenta w Dziale Eksportu. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.elpigaz.com/pl/kariera/ Firma chce swoim pracownikom zapewnić: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym systemem premiowym, szansę rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Anty Zuza
@Zuzanna

Panie Prezesie, kazda proba wcisniecia kitu jest dobra, powodzenia....

Zuzanna

@karolek90 wiesz, że pracodawca nie ma obowiązku dać odpowiedź zwrotną negatywną?A mógłbyś powiedzieć jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna? Ile miała etapów? O co byłeś pytany? To dużo ułatwi rozmowę, która zawsze jest stresująca, osobom starającym się o posadę w Elpigaz (http://www.elpigaz.com/pl/kariera/).

karolek90

Rozmowa z Prezesem w bardzo przyjaznej atmosferze. I to tyle. Po odbyciu rozmowy i obiecanek cisza. Brak podejścia do potencjalnego przyszłego pracownika, który poświęca swój czas i pieniądze na dojazd. Nawet po próbie kontaktu i wysłaniu maila zero odpowiedzi. I w sumie dobrze, że tak się potoczyły sprawy bo jestem w innym miejscu i z lepszymi warunkami finansowymi. Powodzenia dla przyszłych "naiwnych".

Zuzanna

@Agnieszka rozumiem, że Tobie odpowiada praca w firmie. Piszesz, że pracujesz w niej od niedawna. Czy mogłabyś powiedzieć jak w Elpigaz wygląda wdrożenie handlowca do pracy? Długo trwa szkolenie wprowadzające? Czy podczas pierwszych miesięcy możesz liczyć na pomoc innych?

Agnieszka

Ja tu pracuję jako handlowiec od niedawna i nie zgadzam się z opiniami powyżej. Atmosfera fajna, wszyscy przyjacielsko nastawieni, pieniądze jak najbardziej wystarczające. Miejsca jest dużo nie wiem gdzie pracowała osoba która twierdzi, że jak ktoś puści bąka to się można udusić. Nie rozumiem skąd tyle nienawiści, może kiedyś było inaczej nie jestem w stanie się wypowiedzieć ale teraz jak najbardziej polecam

Zuzanna

@robnie jestem związana z firmą Elpigaz. Jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie. Chętnie usłyszymy merytoryczne komentarze na temat tego jak wygląda sytuacja w firmie. Przede wszystkim ważne jest to, by ten wątek mógł być pomocny dla osób, które myślą nad Elpigaz jako potencjalnym miejscem zatrudnienia i trafiły właśnie tutaj w poszukiwaniu dodatkowych informacji.

rob

Pan Prezes w roli Zuzanny:)), wyciaganie negatywnych informacji i mowienie ze to nieprawda, ze firma stawia na ludzi a okresowe lub wogole nie placenie wynika z chwilowych problemów:)). Ta firma to żal.pl

Zuzanna

@agatha dlaczego masz taką opinię na temat pracy w firmie? Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w Elpigaz?

Zostaw merytoryczną opinię o Elpigaz Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Elpigaz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elpigaz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Elpigaz Sp. z o.o.