Opinie o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ULTER - SPORT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ULTER - SPORT Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

Prawda

Witam. Nie polecam pracy w firmie Ulter chyba że masz na okres próbny swój strój roboczy i chcesz zarabiać najniższą krajową. Omijać szerokim łukiem.

Tx
@Prawda

Tak wystarczy 1 dzień i premia ucięta,pierwszy miesiąc zlecenie potem 3 Miesiące próbne.

Kasia Nowy wpis

Czy nabór na stanowisko Specjalista ds. Technologii Produkcji już się skończył, ten co pokazuje ogłoszenie, że 22 temu wygasło? Mam nadzieję, że jeszcze można dzwonić. Mam 5 lat doświadczenia, więc więcej niż przewidywane 2. Czy w ogóle w takiej sytuacji moge liczyć na wyższe stawki?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ULTER - SPORT Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Prawda

a to strój dają dopiero pracownikowi po okresie próbnym? Poza najniższą krajową nie ma żadnych premii dla pracowników lub nadgodzin, żeby sobie dorobić do tej minimalnej?

Premia jest za 100 procent obecności a ciuchy po okresie próbnym

@Prawda

a jak nie będzie się jeden dzień w pracy, to cała premia jest już obcinana? i ile trwa ten okres próbny - 3 miesiące? :) daj znać, bo myślę nad złożeniem CV w to miejsce.

Tx Nowy wpis
@Prawda

Jest rekrutacja na stanowisko inżynier ds. procesu i narzędzi. Chce wysłać CV tylko wymagają praktycznej znajomość technologii projektowania w programach typu CAD. Trzeba być biegłym czy wystarczą podstawy i w trakcie pracy człowiek się wdroży? Ktoś był już na rozmowie i może powiedzieć?

Spawacz

Konkretna rozmowa, bez przedłużania

Pytalli mnie dlaczego chce u nich pracowac, jakby nie widzieli, że muszę przecież jakoś żyć.

Leszno
Lunka

Hej co kobiety tutaj najczęściej robią na produkcji?:)

Tytus

Operatora maszyn widzę, że szukają i tak pomyślałem, że może spróbuję swoich sił w procesie rekrutacyjnym. Zacznę od tego, że w ogłoszeniu niejasne jest dla mnie to jak wyglądają te szkolenia. Pierwszego dnia przyuczenie robi nam ktoś doświadczony i pokazuje praktycznie, czy bardziej wszystko w teorii? O benefitach firma napisała w ogłoszeniu ale nic o kasie. Ile operator na rękę w tej firmie zarabia? Widziałem, że coś podawaliście tu, że od 3 do 4400 brutto. Ale rozstrzał jest duży. Z czego to wynika?

Chętny

Jak wygląda praca na produkcji i na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek ?

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie ULTER - SPORT Sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Honorata

Widzimy z chlopakiem, że szukają spawaczy bez uprawnień. To ile można zarobić, gdy ktos ich nie ma? W ofercie pisza, że można je zrobić w firmie. Wtedy wynagrodzenie jest automatycznie większe? Co myślicie o firmie? Dobrze wam się tu pracuje?

Praca produkcja

Chciałem zapytać jak wygląda praca na produkcji jako operator maszyn na jakie wynagrodzenie można liczyć i czy jest możliwość robienia nadgodzin ?

Honorata
@Praca produkcja

W ogloszeniu na to stanowisko piszą o srednim wynagrodzeniu: 3000 - 4400 zł/miesiąc. Moze juz aplikowales i firma się odezwała? Wiesz cos wiecej? Piszą, ze szukaja kogos ze wzgledu na rozwoj. Ciekawe czy jest kilka wakatow?

Inzynierek

Zastanawiam sie nad aplikowaniem do tego zakladu. Czy zaklad przyznaje premie przy wyplacie oraz wczasy pod gruszą ?

Inżynier

Czy inżynier produkcji w tym zakładzie ma szanse liczyć na wynagrodzenie 4-5 tys na rękę.

Kamil

Witam orientuje się ktoś jakie są stawki dla początkujących spawaczy ?

Jacek
@Kamil

Teraz właśnie szukają spawaczy i płacą 3800 - 5800 zł. Takie widełki są w ogłoszeniu więc jak jesteś początkujący to pewnie niższa stawka jest do wzięcia. Bedzie aplikował?

Czy sa przyjmowane kobiety na produkcję? Jak wygląda praca?

Natalia

Aktualne jest ogłoszenie o pracę na pracownika serwisu układów wydechowych. Wynagrodzenie zostało podane jako adekwatne do umiejętności. Orientuje się ktoś ile tak realnie wychodzi na początek? Będzie ze 5500 zł netto? W ramach łapania doświadczenia na tym stanowisku są jakieś podwyżki z tym związane?

Inzynierek

Witam ile może zarobić inżynier produkcji w waszej placówce zaraz po studiach ?

były

Informacja do dyrekcji, jak widać u Was nic się nie zmieniło, szkoda ale uważam że to wasza wina ponieważ byli u Was ludzie wartościowi którzy chcieli coś zrobić i nawet im to szło ale że wy słuchaliście swoich przyd... którzy tylko chcieli zabłyszczeć w waszych oczach to już wasza wina, było zadbać o osoby które chciały coś zmienić w waszej firmie i poświęcić jakieś 5 lat i było by dobrze ale wy patrzyliście krótko wzrocznie, było lepiej i mogło być jeszcze lepiej ale wy chcieliście od razu maks ale tak się nie da, do zmian niestety trzeba czasu i cierpliwości a cierpliwość to potęga u was jej nie było. Pozdrawiam Dyrekcję.

Łucja
@były

piszesz tak lakonicznie ze nie wiadomo o co chodzi, co bylo lepiej a sie zmienilo na gorsze?

byly
@Łucja

Nie piszę lakonicznie a tobie nie będę tłumaczył, więc daruj sobie takie pytania.

pomidor
@były

bu ła dalej pracuje w tej firmie kogucik

@byly

dlaczego nie wytłumaczysz? wydaje mi się że niejedna osoba chciałaby wiedzieć dokładniej. ja też, bo jestem zainteresowana tą firmą jako miejscem pracy.

Maria

Noo... Osoby spoza firmy to może nie bardzo. To coś co wpływa na pracę? Czy masz na myśl jakieś rozterki / ploteczki tylko

Slawo

Witam. Proszę bardzo o nowe opinie jak się pracuje w tej firmie obecnie? Mam propozycję pracy. Czy warto tam iść pracować na szlifierni? Jakie są warunki i płace? Proszę o info. Pozdrawiam.

Młodzi gniewni

Wiadomo co więcej o tej nowej seks aferze ? Interesuje mnie jak potoczyły się losy ofiar ? :)

Pierwszy posiuklynt

Jo starszy szlifiesz powiem wam jedno Piękna firma z tradycjami tylko wszystko na (usunięte przez administratora) Robią ???? Kierownik produkcji pan p dramat Jego poprzednik pan Z super gość wszystko szło z nim załatwić Co do pracowników byli ci którzy tylko czychaja na twój błąd i oczywiście tacy którzy pomogą w każdej sytuacji. Napewno będą pamietać projekt gumoli :)) Zarobki śmieszne jeżeli spawacz z 10 letnim stażem zarobi 3tys... Doszły mnie słuchy że na myjkach można za 50 zł sobie ulżyć. Ale nie dziwne skoro dziewczyna może sobie dorobić.

Zostaw merytoryczną opinię o ULTER - SPORT Sp. z o.o. - Węgierska Górka

• Jak się pracuje w ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ULTER - SPORT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042