ULTER - SPORT Sp. z o.o.

Węgierska Górka

Opinie o ULTER - SPORT Sp. z o.o.

Julita

Witam, Skoro tak zachwalacie to widocznie firma musi dobrze dobierać pracowników do swojego zespołu, trzeba mieć duże doświadczenie? Widzę, że szukają inżynierów projektów ,gdzie trzeba znać się na branży motoryzacyjnej, był ktoś z was na rozmowie już?

Ulterowiec

Światowej sławy tłumiki do samochodów sportowych np Porsche czy Ferrari. Niesamowita jakoś i wykonanie

Pomidor

powiedzcie mi jakie tradycje ma ta firma

XXX

Pracowałem w tej firmie,odradzam jest to obóz pracy,zwłaszcza na poler -ni,gdzie jest największy przemiał ludzi,którzy są zatrudniani początkowo na zlecenie a potem,jak zechcą dać umowa o pracę,normy coraz to większe za te same pieniądze,na poler-ni są ludzie gorzej traktowani,złe szefostwo,szkoda zdrowia,NIE POLECAM!!!

gogogoguch

firma z tradycjami polecam

$$$

Nie Ulter sport a Ulter szrot ...

jsxadas

TYLKO ULTER przyszłość w tłumikach !

Zainteresowana

Witam. Ktoś mi powie, czy są przyjęcia dla kobiet? Umowa o pracę czy inna? I jakk wyglądają zarobki oraz system pracy?

Jaro

Tomek twoja wypowiedz brzmi jak bym słyszał niektórych z zarządu firmy ulter nie patrcie na pieniadze i na to że wam normy podnosimy ważne że nie musicie nigdzie dojeżdzać macie blisko do pracy itp warto sobie odpowiedzieć czy mam 2 lata do emerytury i chce na krześle w ulterze dosiedzieć czy jeszcze 20 lat i chce coś w życiu osiągnac czy tylko mieć blisko

Denis
@Jaro 01.03.2017 18:04

oj tam Jaro, Tomek młody pewnie, więc niech przyjdzie porobi i sobie zdanie wyrobi ;-)

Lerek

Tomek to złóż podanie jak masz na utrzymaniu tylko siebie to można przyjść odwalic 8 godzin do domu ale jak masz jaką kolwiek rodzinę to to będziesz nędzażem za 1800zl jak ci premi nie wezmą wegetacja nie życie po 5 latach może do 2 tyś dobijesz a póżniej jak już bedą wiedzieć że cie maja to nawet młody zarobi lepiej od ciebie

Bystra Leśniczówka
@Tomek 08.02.2017 13:10
Tak trochę sami sobie zaprzeczacie ;-) Jestem młody, więc z tego co piszesz jak mnie przyjmą to mogę liczyć na lepszą pensję ni...

Człowieku co ty bredzisz ,idz do Wali do Wilkowic to na dzień dobry masz 2100 a po trzech miesiącach 2300 na ręke,Avio,Eaton,Nemak,po okresie próbnym 2600 na rękę.Ja pracuję w jednej z tych firm i nie pieprze farmazonów na go worku.

M-arek
@Bystra Leśniczówka 14.03.2017 21:42

ja akurat pracuje w Eaton i z tymi 2600 na rękę to bredzisz!

Tomek

a ja tam złożyłem papiery i jestem dobrej myśli. Odnośnie tego hutchinsona to kolego pojechałeś. Może i dają ciuchy ale np. buty trzeba dzielić z innymi pracownikami - to ja dziękuję za takie oposarzenie. Na marginesie - to jak już wpisujesz komentarz to chociaż przeczytaj go przed zatwierdzeniem - bo połowa twoich gorzkich żali jest niezrozumiała... może jak mnie przyjmą to pojmę o co ci chodziło....

er

no ale wlasnie przecież wiadomo że na samym początku to te zarobki nie są jakieś mega wysokie dopiero potem

jaro

Na początek te 1600 do 1700 bedzie ale ten początek może trwać jak u niektórych nawet 7 lat ale to zależy tylko od ciebie będziesz pracować i robić czeste ataki w biurze na podwyżkę to ja dostaniesz Sami od siebie ci nigdy nie dadzą chodzbyś jak cieżko pracowal/pracowała

jaro

Ogólnie warunki pracy nie najgorsze choć porównując inne zakłady inne zakłady zatrudniające tyle osób to nie ma Szef czym się szczycić, praca jak praca trzeba robić 8 h na 8 h , zarobki słabe jak na firme automotiv brak jakiegokolwiek socjalu chociaż był obiecany wiec na wczasy pod grusza czy premie świąteczne nie ma co liczyć przepraszam jest bon 150 zl na święta i paczka wiec pozostaje goła wypłata 1700zl średnio na spawalni maja troche lepiej ale nie wiem dokładnie . Doświadczeni pracownicy odchodza dla młodych po szkole praca dobra jakieś tam doświadczenie można zdobyć

Anioł

Kumpel mi mówił,że praca ogólnie spoko i w ogóle ale podobno nie chcą dawać podwyżek a szef produkcji boi się wstawić za pracownikami,że go zwolnią...Prawda?

$$$
@Anioł 12.03.2016 17:02

Tak to prawda praca spoko ekipa spoko warunki spoko kasa bardzo dobra jest ok

gosc

są przyjęcia do tej firmy

pomidor

Panie Lerek , na stawke to ty musisz sobie zapracowac.Najpierw to pokaz co potrafisz a bedziesz miał odpowiednie wynagrodzenie.

lerek

Zwracam sie do pana "do pracy" chłopie jak by w kazdym zakladzie pracy w Polsce byla taka tragedia jak w ulterze to bylo by dobrze w ulter sport zle nie jest tylko zarobki najlepsze nie sa mlodzi zarabiaja tyle co starzy bo zaden mlody nie przyjdzie pracowac za mniej No chyba ze szuka doświadczenia

do pracy

tam dalej jest taka tragedia?

Szymon Czech

Były ulterowcu, gdybyś Ty w ciągu 5 dni ujebał się dla dobra firmy tak jak ja ujebię się w 5 godzin, to kolejne 5 mógłbyś leżeć na worku bąbelkowym i nie miał bym żalu. Z Anią nie rozmawiam, bo nie mam czasu, pocę się nad Twoim bublem, żeby doprowadzić go do użytku; jak już z nią zamienię słowo to w istotnej sprawie. Ty pewnie wiesz lepiej bo przeciez stoisz obok i słuchasz, przyczajasz się na hali na mnie , siejesz ferment.

pomidor

kj w tym zakładzie jest tak potrzebne jak świni siodło

Ciekawy
@pomidor 05.04.2015 21:32
kj w tym zakładzie jest tak potrzebne jak świni siodło

Podpisujcie sie za siebie a nie podszywajcie sie pod kogos

Mr. honest :)

Zgadza się czas przejrzeć na oczy widocznie firmie odpowiada trzymanie takich ludzi co się im wydaje że są w Spa :) ...przespane nocki,prysznic podczas pracy wspólna kawa z narzeczonym ,a ostatnio nawet przedwczesne wyjścia z pracy ....itd.Państwu zakochanym jak dzieci w przedszkolu się wydaje że wszystko im wolno ale może właściciele w końcu to zauważą i skończy się w firmie plac zabaw ,a w KJ jest faktycznie za dużo o jednego pracownika skoro się zajmuje nie tym co trzeba ale czego się nie robi dla ukochanej :):):)

były ulterowiec

Lerek no masz rację i to w 100% ale niestety ta firma jest taka,ze osoby "nadzorujące" ta firma nie dostrzegają ludzi którzy coś wnoszą do firmy...Ja mogę Ci wymienić na palcach 7 ludzi którzy by odeszli w jednym momecnie i cały ulter leży ale jest modne powiedzenie "jeżeli Ci nie pasuje to się zwolnij" lub "nikt Cie tu nie trzyma".Jest paru ludzi co gdy jest duzo pracy zawsze przyjeżdza wczesniej zeby zrobic robote bo maja taka nature a jest niestety kilka osob co biora kase za nie wiadomo co...pierwszy przykład z brzegu...Za co może brać gościu kase który czyści poł zmiany w kontroli jakości swojej dziewczynie kosze z produktami zeby ona się mogła wyspać czy poopowiadac..najczesciej z byłym...:) Chodzicie po firmie i mierzycie czasy zajmijcie sie lepiej tymi co przynosza straty a dajcie zarobic tym którzy cos potrafia i chca pracować...Jeżeli ktoś sie ze mna nie zgadza zapraszam do dyskusji.Pozro chłopacy z góry i produkcji:)

lerek

i znów pracownicy ze starzem odchodza trzeba sie panowie szefowie i prezesowie zastanowic czy nadal w firmie ulter sport nalezy zarabiac bardzo malo i czy firmy warsztaty przydomowe dwu osobowe nie placa lepiej Ale pewnie przyjmnie sie nowych wydajniejszych na 3 miesiace lub 4 i sami sie zwolnia a ci co zostano beda robic za 3 zeby utrzymac produkcje dalszym biegu i wydajnosci

przerwa

kierownikiem produkcji jest baltazar gabka

Były

Kto jest kierownikiem produkcji?

menago

Panowie, panowie! Ale o czym my rozmawiamy???

były pracownik

do ziaji. Powiedz mi chlopie co ty robisz oprócz tego ze udajesz właciściciela tej firmy. Gdyby nie krzysztof p to giniesz w tej firmie. Wychodzi ci tylko podpiepszanie pracowników i głupie błedy których osobiscie byłem świadkiem. Zreszta krzysztof p nie jest lepszy od ciebie

ziaja

Ludzie chwytcie sie roboty a zostaniecie docenieni

zielony

lerek,chciałbyś dać premie starym pracownikom.Super pomysł ale , większość tych pracowników to banda leni , co do stołka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] im przyrosły.

Lerek

Panowie i Panie zobaczymy jak bedzie po nowym roku firma chyba idzie w kierunku dobrym i my to troche frustrujace ze pracownicy z malym starzem zarabiaja tyle co ci moze zaczniemy zarabiac dobre pieniadze tak jak w innych firmach przydala by sie premia za wysluge bo pracownicy z malym starzem zarabiaj tyle co ci co pracuja w firmie po 10 lat

zielony pomidor

pomidor z uwagi na okres zimowy coraz częściej będzie miał problemy z określeniem powodu absencji teraz grypa później katar następnie biegunka i tak do wiosny. Kolejny etap to objęcie stanowiska co by robić zeby się nie narobić

lolo

No magazynem pomidorów i ma na dodatek Grype

kogut

tak magazynem pomidorów

nie kumam

Kto to jest ten pomidor ktos mi podpowie czyzby to ten gosc ktory "rzadzi magazynem"

tele tubis

Kwalifikacje pomidora oceniam na poziomie pracownika do spraw gospodarczych tzn rozstawienie łapek na myszy wieszanie Lepów na muchy ewentualnie polowanie na muchy z łapka w reku

choleryk

Dajcie spokój gościowi bo jest taki biedny i bez honoru ciągle probuje cos tam działać i roznie mu to wychodzi ale fakt byl chyba juz wszędzie a z drugiej strony nie rozumiem dlaczego go tak uparcie trzymaja w tej firmie czyzby wlasciciel zrozumial ze gosc nie odejdzie i będzie tam pracowal z drugiej strony wlasciciel jest bezpieczno bo ma goscia i ktoby z firmy nie odszedl to jest taki kto go zastąpi smiechu warte.

ziom

Pomidor to chyba tylko nie byl prezesem no chyba ze go wrzucimy na szlifiernie lub operatora robota albo myjka. Oglaszam konkurs z propozycjami na jakim stanowisku moglby jeszcze pracować pomidor. Proszę tylko o powazne propozycje. A moze skoro on jest taki inteligetny to poszuka sobie nowej pracy.

przyjaciel

ale po co maja szanować jak im wszystko wolno i nikt im na ręce nie patrzy. objawy sklerozy kolego przypomnij sobie gdzie zaczynałes

ziom

Do ziaji kolego nie mów ze ty go nie szanowałeś bo chyba za jego kadencji odbiles od dna i zaczoles sie liczyć w firmie no chyba ze sie myle. Ja pamietam ze byl to ktoś kto tych starych wyjadaczy trochę potrzonsnol bo za bardzo sie rozsiedli ale powiem jeszcze raz szkoda ze odszedl bo pewnie by dla nas trochę zrobil bo nawet wtedy u nas w firmie trochę kultury zapanowalo ale cóż odszedl bo ci którzy mówią ze to firmę budowali to chyba im sie w glowach poprzewracalo bo szacunku do pracownika nigdy nie mieli i chyba mieć nie będą bo im sie wydaje ze rozumy pozjadali no i to kolesiodtwo to juz przesada Panie Zygmuncie czy Pan nie widzi tego jak mówią co innego a robia co innego.

czas na przerwe

pomidor pomidor tak na mnie wołają, a ja pomidor zaliczyłem juz wszystkie mozliwe stanowiska

ziaja

trzeba było szanować kolegę M.O

len

Dodam poraz kolejny ze byl taki jeden który cos dla nas zrobil ale odszedl i skonczylo się

Lerek

Atmosfera średnia ale bliżej slabej zarobki zal i to prawdziwy warunki pracy powiem szczerze na minus bardzo dobry gdyby fachowcy w firmie zarabiali dobrze to podejzewam ze z checią by chodzili do tego zakładu obecnie na zime mozna wpasc wiosna sie ewakułować

rudy

Tak to jest panie SD jam nie szanuje sie pracy innych. Pozdro od bylych pracujacych na magazynie. A Zima niebawem,,kufaja jest

hahaha

jooo czy chodzi Ci o goscia ktory chodzi caly czas z glowa podniesiona do gory (OBJAW BUJANIA W OBLOKACH) z zdem wypietym do tylu (OBJAW SIEDZENIA CALY DZIEN) i chodzeniu w lekkim rozkroku (OBJAW POKAZNYCH KOCHONES)i ksywie zwiazanej z pieczywem. Chyba wygralem w nagrode darmowy wyjazd taczkami z polerni do bunkru.

Lerek masz rację. Odradzam przyjęcia się do tej firmy gdyż szefostwo i kierownictwo nie wiedzą co chcą i chyba nie widzą co sie dzieję w tej firmie. Jak wybuchnie trzecia wojna światowa to( usunięte przez administratora )

Lerek

W przeciagu kilku miesiecy z firmy odeszlo kilku doswiadczonych pracowników z kilkuletnim starzem to chyba swiadczy o firmie zarobkach w niej i atmoswerze tam panujacej

jooo

Trzy słowa do pełniącego obowiązki szefa produkcji - ............ ci w..................

były pracownik

pracowałem w tej firmie parę miesiecy temu i powiem że z moich obserwacji wynikło że ma kilku właścicieli z kierowniami jako głownymi. Podobno dzieją sie tam teraz cuda a zwłaszcza na magazynie. Tak to jest jak sie nie sznuje pracowników panie Polak. Pozdrawiam wszystkich ,,,,jeszcze,,,, pracujących.

Zostaw opinię o ULTER - SPORT Sp. z o.o. - Węgierska Górka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ULTER - SPORT Sp. z o.o.