Ulter Sport

Bystra

Opinie o Ulter Sport

cynk

firma ma sporą ofertę jak na nakładki i tłumi. Strona w sumie przejrzysta i zachęca do podjęcia tu pracy, ale niestety Ulter Sport nie wrzuca swoich ofert. Dziwne, że nie potrzebują w ogole pracowników.

mi się już teraz czas tak nie dłuży,bo mamy fajną nową sprzątaczkę Pani (usunięte przez administratora) jest bardzo miła i ciepła choć czasami krzyczy,ale naprawdę aż mi się lepiej pracuje jak koło mnie przechodzi i ma fajnie poukładane w głowie,ale czemu nie pracuje na innym stanowisku???więcej takich ślicznych i uśmiechniętych buzi i od razu człowiekowi lepiej się robi w tym syfie i to nie jest chyba tylko moja opinia bo właśnie przeczytałem podobną

dlugi

sie nie przejmuj u nas w gorce jest to samo albo gorzej cale zycie z wariatami

mały...

ktokolwiek to napisal jest miszczem świta:D hahaha ulter to cyrk a wyplata to porazka..

Montwa

1. Stawki na produkcji - wegetacyjne, 2. Płatności pensji - terminowe, 3. Szef produkcji - myśli, że jest wszystko wiedzącym planistą, menedżerem organiazcji i wybitnym inżynierem procesu, szkoda tylko że po I roku ATH i z doświadczeniem produkcji 10 tłumików składajacych się z 5 części - ot i cała filozofia planowania tego szefa. Pracę na produkcji organizuje 5 osób związanych z firmą od lat a reszta to rotacja. Nie ma spawaczy bo są za drodzy w utrzymaniu ale 80% osób na produkcji spawa różne części tłumików. Jak chcesz urlop to musisz błagać. Ogólnie średnia atmosfera raczej z minusem.

Zostaw opinię o Ulter Sport - Bystra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ulter Sport