Opinie o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ULTER - SPORT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ULTER - SPORT Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

gargamelek

witam pracowałam w tej firmie jakiś czas jeśli chodzi o ludi tam pracujących to ok ale kierownictwo to jakaś totalna pomyłka, zarobki marne i niestety to (usunięte przez administratora) z wybujałymi zasadami i wymaganiami. nie polecam tam składać papierów chyba że naprawde chcę sie solidnie podenerwować.

Julita

@SP, zgodziłeś się z opinią użytkownika, na którą odpowiedziałeś. Możesz jednak rozwinąć swój wpis i szerzej określić jak wyglądała organizacja Twojej pracy w ULTER - SPORT Sp. z o.o.? Myślę, że Twój komentarz zainteresuje osoby, które wzięły pod uwagę tę firmę będąc w trakcie szukania zatrudnienia.

XXX

Pracowałem w tej firmie,odradzam jest to obóz pracy,zwłaszcza na poler -ni,gdzie jest największy przemiał ludzi,którzy są zatrudniani początkowo na zlecenie a potem,jak zechcą dać umowa o pracę,normy coraz to większe za te same pieniądze,na poler-ni są ludzie gorzej traktowani,złe szefostwo,szkoda zdrowia,NIE POLECAM!!!

SP
@XXX

Święte Słowa ! a spawacze ? Nie wspomnę

Julita

Witam, Skoro tak zachwalacie to widocznie firma musi dobrze dobierać pracowników do swojego zespołu, trzeba mieć duże doświadczenie? Widzę, że szukają inżynierów projektów ,gdzie trzeba znać się na branży motoryzacyjnej, był ktoś z was na rozmowie już?

Spawacz

Konkretna rozmowa, bez przedłużania

Pytalli mnie dlaczego chce u nich pracowac, jakby nie widzieli, że muszę przecież jakoś żyć.

Ulterowiec

Światowej sławy tłumiki do samochodów sportowych np Porsche czy Ferrari. Niesamowita jakoś i wykonanie

Pomidor

powiedzcie mi jakie tradycje ma ta firma

gogogoguch

firma z tradycjami polecam

$$$

Nie Ulter sport a Ulter szrot ...

jsxadas

TYLKO ULTER przyszłość w tłumikach !

Zainteresowana

Witam. Ktoś mi powie, czy są przyjęcia dla kobiet? Umowa o pracę czy inna? I jakk wyglądają zarobki oraz system pracy?

Jaro

Tomek twoja wypowiedz brzmi jak bym słyszał niektórych z zarządu firmy ulter nie patrcie na pieniadze i na to że wam normy podnosimy ważne że nie musicie nigdzie dojeżdzać macie blisko do pracy itp warto sobie odpowiedzieć czy mam 2 lata do emerytury i chce na krześle w ulterze dosiedzieć czy jeszcze 20 lat i chce coś w życiu osiągnac czy tylko mieć blisko

Denis
@Jaro

oj tam Jaro, Tomek młody pewnie, więc niech przyjdzie porobi i sobie zdanie wyrobi ;-)

Lerek

Tomek to złóż podanie jak masz na utrzymaniu tylko siebie to można przyjść odwalic 8 godzin do domu ale jak masz jaką kolwiek rodzinę to to będziesz nędzażem za 1800zl jak ci premi nie wezmą wegetacja nie życie po 5 latach może do 2 tyś dobijesz a póżniej jak już bedą wiedzieć że cie maja to nawet młody zarobi lepiej od ciebie

@Lerek

Tak trochę sami sobie zaprzeczacie ;-) Jestem młody, więc z tego co piszesz jak mnie przyjmą to mogę liczyć na lepszą pensję niż ty masz po tych powiedzmy 5 latach - taki żart oczywiście, ale przeczytaj co napisałeś to na to wychodzi. A poza tym, wskaż mi firmę gdzie na produkcji zarobisz więcej niż te 2tyś... Chyba długo pracy nie szukaliście, że tak narzekacie... no chyba, że odnosicie się do Bielska - pracowałem tam 6 miesięcy za 2500 (wow) i odliczając koszty dojazdu wychodziło podobnie a czasu na dojazdy nikt mi nie zwróci. papiery złożone - dla mnie lepsze te 1800 niż nic na chwilę obecną - tu przynajmniej miałbym blisko.

Bystra Leśniczówka
@Tomek

Człowieku co ty bredzisz ,idz do Wali do Wilkowic to na dzień dobry masz 2100 a po trzech miesiącach 2300 na ręke,Avio,Eaton,Nemak,po okresie próbnym 2600 na rękę.Ja pracuję w jednej z tych firm i nie pieprze farmazonów na go worku.

M-arek
@Bystra Leśniczówka

ja akurat pracuje w Eaton i z tymi 2600 na rękę to bredzisz!

a ja tam złożyłem papiery i jestem dobrej myśli. Odnośnie tego hutchinsona to kolego pojechałeś. Może i dają ciuchy ale np. buty trzeba dzielić z innymi pracownikami - to ja dziękuję za takie oposarzenie. Na marginesie - to jak już wpisujesz komentarz to chociaż przeczytaj go przed zatwierdzeniem - bo połowa twoich gorzkich żali jest niezrozumiała... może jak mnie przyjmą to pojmę o co ci chodziło....

er

no ale wlasnie przecież wiadomo że na samym początku to te zarobki nie są jakieś mega wysokie dopiero potem

jaro

Na początek te 1600 do 1700 bedzie ale ten początek może trwać jak u niektórych nawet 7 lat ale to zależy tylko od ciebie będziesz pracować i robić czeste ataki w biurze na podwyżkę to ja dostaniesz Sami od siebie ci nigdy nie dadzą chodzbyś jak cieżko pracowal/pracowała

jaro

Ogólnie warunki pracy nie najgorsze choć porównując inne zakłady inne zakłady zatrudniające tyle osób to nie ma Szef czym się szczycić, praca jak praca trzeba robić 8 h na 8 h , zarobki słabe jak na firme automotiv brak jakiegokolwiek socjalu chociaż był obiecany wiec na wczasy pod grusza czy premie świąteczne nie ma co liczyć przepraszam jest bon 150 zl na święta i paczka wiec pozostaje goła wypłata 1700zl średnio na spawalni maja troche lepiej ale nie wiem dokładnie . Doświadczeni pracownicy odchodza dla młodych po szkole praca dobra jakieś tam doświadczenie można zdobyć

Anioł

Kumpel mi mówił,że praca ogólnie spoko i w ogóle ale podobno nie chcą dawać podwyżek a szef produkcji boi się wstawić za pracownikami,że go zwolnią...Prawda?

$$$
@Anioł

Tak to prawda praca spoko ekipa spoko warunki spoko kasa bardzo dobra jest ok

gosc

są przyjęcia do tej firmy

pomidor

Panie Lerek , na stawke to ty musisz sobie zapracowac.Najpierw to pokaz co potrafisz a bedziesz miał odpowiednie wynagrodzenie.

lerek

Zwracam sie do pana "do pracy" chłopie jak by w kazdym zakladzie pracy w Polsce byla taka tragedia jak w ulterze to bylo by dobrze w ulter sport zle nie jest tylko zarobki najlepsze nie sa mlodzi zarabiaja tyle co starzy bo zaden mlody nie przyjdzie pracowac za mniej No chyba ze szuka doświadczenia

Zostaw merytoryczną opinię o ULTER - SPORT Sp. z o.o. - Węgierska Górka

• Jak się pracuje w ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ULTER - SPORT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ULTER - SPORT Sp. z o.o.