Opinie o Janik Kazimierz Euro-Trans Kazimierz Janik w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Janik Kazimierz Euro-Trans Kazimierz Janik, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Janik Kazimierz Euro-Trans Kazimierz Janik o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janik Kazimierz Euro-Trans Kazimierz Janik w Żywiec

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Sławomir Nowy wpis

O co chodzi z tymi drukowanymi samochodami bo nie załapałem. Mam nadzieję że pensje nie są na poziomie sprzed 20 lat. Ile teraz tu płacą? Więcej niż najniższa krajowa, bo jako kierowca chciałbym dobrze zarobić.

Kierowca Nowy wpis

Czas stanął w miejscu . Podejście do kierowcy jak 20 lat temu . Auta drukowane

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe info odnośnie pracy i warunków zatrudnienia w firmie Janik Kazimierz Euro-Trans Kazimierz Janik w mieście Żywiec!

Zostaw merytoryczną opinię o Janik Kazimierz Euro-Trans Kazimierz Janik - Żywiec

Firma Janik Kazimierz Euro-Trans Kazimierz Janik prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• KIEROWCA KAT. C+E, Żywiec - Lipiec 2022
  • KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO KAT C+E, Żywiec - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Janik Kazimierz Euro-Trans Kazimierz Janik lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Janik Kazimierz Euro-Trans Kazimierz Janik?

Zobacz opinie na temat firmy Janik Kazimierz Euro-Trans Kazimierz Janik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Janik Kazimierz Euro-Trans Kazimierz Janik
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Paderewskiego 15b lok. 20
    34-300 Żywiec
  • NIP: 5531229666 REGON: 070801777

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Janik Kazimierz Euro-Trans Kazimierz Janik