Żywiec

Opinie o Szupina Miłosz Szupex - Mitech Technika Budowlana Apteka Żywiecka Natupharm Miłosz Szupina

pracownica

Pracowałam tam i nie polecam, a powyższą opinię to chyba sam Właściciel pisał :D, zero prawdy.

Zostaw opinię o Szupina Miłosz Szupex - Mitech Technika Budowlana Apteka Żywiecka Natupharm Miłosz Szupina - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szupina Miłosz Szupex - Mitech Technika Budowlana Apteka Żywiecka Natupharm Miłosz Szupina