WMW Sp. z o.o.

Rybarzowice

Opinie o WMW Sp. z o.o.

Edek coś mi się wydaję że jesteś jednym z szefów t

Edek coś mi się wydaję że jesteś jednym z szefów tej pseudo firmy, a poza tym dlaczego jest tam tak duża rotacja kierowców o czymś to świadczy. Dobra firma dba o pracowników i stara się ich zatrzymać, bo każdy wie że rotacja niczemu dobremu nie służy ale jak widać szefostwo wyznaje zasadę nie ten to inny, dlatego jest tam takie bagno w które nikt nie chcę brnąć zbyt głęboko.

Edek

Pewnie przepracowałeś tam 2 tygodnie i uważasz że zjadłeś wszystkie rozumy. Praca kierowcy to niestety ciężka robota. Ja pracuje tam pare lat i nigdy nie miałem problemów z wypłatą. Zawsze na czas i stawka zgodna z umową.

Zostaw opinię o WMW Sp. z o.o. - Rybarzowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WMW Sp. z o.o.