Rekawiczki

Zastanawia mnie kto w tym zakladzie decyduje o ilosci rekawiczek przydzielonych na tydzien???? Na pewno nie sa to kompetentne osoby. Powiedzcie mi, jak to jest ze taka Pani na produkcji łaskawie dostaje 1/2 pary rekawiczek na tydzien, magazynierzy dostaja 2 pary. A co ciekawe Liderom przysługuje UWAGA: 10 par na tydzien! Nie widzialam zeby liderka korzystala z rekawiczek a robie kilka lat w zakladzie. Pracownicy fizyczni musza pracowac w dziurawych, smierdzacych i brudnych rekawiczkach bo tak wygladaja realia na produkcji, a w tym czasie liderka ma mozliwosc co pol zmiany, 5x w tygodniu zmieniac rekawiczki do pracy przy komputerze. Jak widac w cabindzie nowe rekawiczki to towar luksusowy. Wstyd.(usunięte przez administratora)

Opinia

Nie polecam tego zakladu. Atmosfera w pracy jest fatalna. Ludzie nawzajem na siebie donosza. Na kazdym kroku mozna spotkac lizodupow, ktorzy łechtaja ego zarzadzajacych. Co do zarzadzajacych. W zakladzie panuje od dłuższego czasu chaos. Wydaje sie, ze nikt nad tym nie panuje. Co dziwniejsze, "grube ryby" caly czas siedza na swoich stołkach, a za caly (usunięte przez administratora) jest winny zwykly, szary pracownik ktory brzydko zamiata, albo krzywo siedzi. Ci wspaniali zarzadzajacy zamiast ulatwiac i usprawniac prace, ciagle wymyślają bzdurne reguly, zasady, nakazy i zakazy. Zwykly czlowiek nie jest w stanie zapamietac wszystkich tych idiotycznych wytycznych. Gdzie 60% i tak nie jest przestrzegane, poniewaz gdyby czlowiek chcial pracowac kropka w kropke wg tych zasad, po jednym dniu dostalby reprymende od przełożonego, ze nie jest wydajny. Zaklad pełen kontrastow i wzajemnie sie wykluczajacych decyzji.

Niewiasta

Ciekawe dlaczego znowu zmieniają nam lidera na przygotowaniu, czy nie wydaje się wam to podejrzane? Jedna liderka jest od samego początku na zgrzewarkach, nawet tam pracowała po przyjęciu a na prasach, cynowaniu i rurkach było już conajmniej 7 liderów, którzy są wymieniani średnio co 6 miesięcy, a ta jedna jak siedziała na zgrzewarkach tak dalej siedzi. Ciekawe o kim mowa i jak się to ma do równego traktowania pracowników w naszej firmie. Czyżby była protegowanym kierowników?

Ok

Czy ktoś w końcu się zainteresuje osobami które są chore i pracują widać to ewidentnie po nich jeżeli oni sami nie pójdą na l4 to ktoś to im powinien powiedzieć zero odpowiedzialności za innych

grazia

jak tam wzorcownia pieniazki 300% za niedziele zadowolone??

Wzorcownia Nowy wpis
@grazia

No pewnie ze zadowolone!! pieniążki są do rączki!! przynajmniej nie musimy odrabiać wybieranych godz

Wzorcownik Nowy wpis
@Wzorcownia

szkoda że postój jutro by się poszło 12 za 300% byłaby dniówka jak za tydzień pracy z sobotą na produkcji

Pipi

Na magazynie będą pić weselna??

Józef

No normalnie

gabi
@Pipi

Piją a potem bracia siwiec do zwolnienia jak ostatnio jedna z kopii

?

Pipi
@gabi

Gabi. A skąd takie informacje. Czyżby jakiś konfident z magazynu? Myślisz ze nie wiadomo kto pisze?????????

gabi Nowy wpis
@Pipi

niech sobie będzie wiadomo kto pisze co nie zmienia faktu że bracia SIWIEC to lenie do potęgi i 4 lewe pijacze ręce

Kolega Nowy wpis
@gabi

A co powiesz o tych co szczególnie w poniedzialek przychodzą do pracy niewyraźni z guma do żucia w zębach Tez lenie do potęgi czy śmierdziele??

Zdezorientowana

Czy ta czarna pani na praskach opalona robi coś więcej niz przelotki to można tak

Czarna
@Zdezorientowana

A ty co robisz?? Tak samo nic!! O sorry ty robisz co innego ????

Anonim00
@Zdezorientowana

Ktoś w Końcu ruszył ten temat widocznie tak można robić jedno i to samo A tak się mówi poliwalenci

trubadur

Czy zakład zamierza wprowadzić obowiązek posiadania szczepienia? Coraz więcej zakładów w okolicy zaczyna tego wymagać.

Jbzd
@trubadur

Nikt nie może cię zmusić do zaszczepienia, nie dajmy się zwariować.

Maja25
@trubadur

Jakie inne zakłady np?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Do Zarządu!

Zróbcie w końcu coś fajnego. Organizacja głosowania na najbardziej lubianego pracownika każdej zmiany. Dajcie jakąś nagrodę za to (nie zbiedniejecie) a może to trochę poprawi wizerunek zakładu. Ps. Głosowanie wśród samych pracowników danej zmiany a nie wybór lidera.

Pojebutor

Jp wy wszyscy w tych fabrykach jestescie ekstremalnie uposledzeni qwa gąsienica ma wieksze IQ liderki z niepelnym podstawowym,liza jaja tym z gory w ogole wam z (usunięte przez administratora) kalafiory cebulaki ziemniaki wylegaja sie

interesant

bioła dalej przyjmuje w hotelach?

Szczypior
@interesant

Zaprasza do domu po obiedzie Wstęp piwo

Nie pozdrawiam

Najgorsze miejsce pracy jakie istnieje, wspolczuje tym ktorzy mysla ze swiat konczy sie na tym miejscu.

Postój

Postój tak jak w kalendarzu?

Tak

Postój
@.

A od którego się dokładnie zaczyna?

Zombi
@Postój

Ile ty tu robisz w tym zakładzie że nie wiesz kiedy postój się zaczyna???

Kadry

Nie. Będziecie robić 12ki i soboty - do wybrania w październiku

Galerian
Kandydat
@Postój

Wypłata kiedy?? Wie ktoś?

Koto
@Galerian

Znowu to samo pytanie kiedy wypłata?

Wiatr

Nowożeńcy będą rozdawać darmowa kawę

Grzegorz Floryda
@Wiatr

W sobotę do pracy przyjść muszę bo się uduszę

Maciej Alaska
@Grzegorz Floryda

Przykre.

Mark
@Grzegorz Floryda

Zawsze można gdzieś wyjechać na jakieś zwiedzano a nie tylko żalić się że idzie się do pracy

Olaf
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy wyjazdy że związków zawodowych dla przyjaciół pani c są z budżetu związków? Czy to prywata jakąś

Romeo

Do bramy wyjazdowej z zakładu powinni namalować linię i wyjazd podzielić na dwa pasy bo nie które "Królowe Szos" jadą środkiem i blokują wyjazd a później się czeka na wyjechanie z z zakładu 15 minut!!!

Józef
@Romeo

Polecam trąbić na k.....

????

A po Bożym ciele idą tylko wybrańcy do pracy i po cichu żeby inni nie wiedzieli

Kandydat
@????

Co sobotę też chodzą wybrani???

Różaaaa

żenada to co robią liderki wysługują się brygadzistkami

Werona
@Różaaaa

Żenada to jest chyba z ciebie samej!!!

Syrugana
@Różaaaa

A najbardziej ta Ana z przygotowania. Kasia i Beata nie mają chwili spokoju... Kiedy zmienią te liderki??

mariuszgruby

5600 na wypłacie i od razu dzień staje się lepszy

muso
@mariuszgruby

Nie ważne że cały miesiąc sie stracilo z życia :)

Sławomir
@muso

Kupi sobie domek XDDD

gonzo

jak wypłata po podwyżce?

Fanatyk.

Piękna jesteś Wiola, nie wstydź się tego.

Róża????

To jest żenada żeby liderki robiły wiązki na 12 jeszcze mało a pracownikowi mówią że są odwołane Halinka wstyd????????????

Sasza 1111
@Róża????

Bo Halinka wymaga od wszystkich pracy ponad normę nie zliczone ilości wiązek tylko więcej szybciej siedzi cały dzień gapi się w monitor a nie widzi co się dzieje na Lini ma swoje (usunięte przez administratora) a dobrzy pracownicy odchodzą bo mają jej dość mam dość (usunięte przez administratora) ćwiczeń przed pracą chcemy zmiany lidera kto za tym łapka w górę? ????

Lob

Szykuje się desant ludzi z Aptiv gdzie ponad 300 osób na bruk. Na poczatek

Foka
@Lob

Podobno już niektórzy maja nawet przyznane stanowiska

Sławomir
@Foka

Zapraszamy pracy wystarczy dla wszystkich

Żenada?
@Róża????

Żenada to są zebrania na początku zmiany... Wszystkie stoją w kupie, bez masek bez dystansu. A w trakcie pracy to samo- maski zdjęte. Nikt tego nie pilnuje. Powiadomie sanepid.

???

Brawo dla wszystkich , którzy są odpowiedzialni za organizację inwentaryzacji na nocnej zmianie.Na krzesełkach młodzież a na drabinkach panie 50+ i wyżej widocznie chcą wysłać jeszcze więcej ludzi na l4 bo powysiadały im kolana i kręgosłupy zero szacunku dla zasłużonych pracowników.Róbcie tak dalej brak słów......

39stopni
@???

Wypłatę dostajesz wyższą więc (usunięte przez administratora)

Ok

Ona
@Ok

Jeżeli kierowniczka w tym tygodniu nie zrobi nic z osobami chorymi a zwłaszcza Ukraińcami bo oni to praktycznie co drugi chory to dzwonię do inspekcji pracy i sanepidu

L...
@Ona

Znając życie nic nie zrobią w tamtym roku przy małej ilości zachorowań jakoś się troszczyli o pracowników pracowaliśmy po 7 godzin aby się nie stykać z następna zmiana bo w szatni plaga ludzi odstępów zero maski na brodzie. Albo pracowaliśmy 4 dni w tygodniu. A teraz mnóstwo ludzi chorych pozytywnych dużo na kwarantannie a reszta bojąc się o swoje zdrowie poszli sami na L4 . Ukraina chodzi kaszle gorączkują a na palarni Meksyk mnóstwo Ukrainy kichają smarkaja kaszlą bez maseczki jeden siedzi na drugim bo miejsca mało s palarnia cała zajęta.Szok

Ona
@L...

Pracodawca ma zapewnić bezpieczne warunki pracy ,mówi o tym kodeks pracy i instrukcja bhp

Seta
@Ok

A co z odpowiedzialnością osób które przychodzą do pracy z wczorajszego dnia im też się należy L4?

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 465 ocen.
Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.