SEWS-CABIND POLAND

Żywiec

Opinie o SEWS-CABIND POLAND

Gabi

Kiedy przestaniemy grzebac w tych przekletych pudlach? Czy kable nie moga wisiec na wieszakach? Za chwile wszyscy skonczymy na l4, ze zniszczonymi kregoslupami.

Jonasz

Beda swieta w tym roku?

Natalia

Słyszałam, że Gabrysia dalej panoszy się na praskach, prawda to?

ANONimka
@Natalia 2 dni temu
Słyszałam, że Gabrysia dalej panoszy się na praskach, prawda to?

Prawda to nowa liderka na praskach, mamy już 3 liderki na przygotowaniu.

?

I jak wam się podoba nowe firmowe auto? Białe, terenowe, stoi pod bramą. Nadgodziny przyniosły zamierzony efekt, kwestia czasu a i helikopter się pojawi haha

Lola
@? 3 dni temu

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warto bylo robić 10x 12h miesięcznie jestem z siebie dumna, pewnie też sporo kasy poszło z Family Day na nowe autka. Popatrzcie sobie na Facebooku Sews Italy wrzucili zdjęcia i zaproszenie na Family Day tylko u nas tego nie organizują a jakoś tam potrafią. Sews Italy w Facebooku.

RLo

Jak tam sytuacja w Cabindzie na Grunwaldzkiej? Warto pójść na rozmowę kwalifikacyjną?

dymam to ja a nie Wy mnie

Ciekawy byłem przez wiele miesięcy na jakiej podstawie pracodawca może zmuszać ludzi którzy mają własne rodziny , obowiązki , zmartwienia , załatwiania , do pracy po 12 godzin po kilka razy w tygodniu . Kiedyś było mówione do 2 dwunastek zakład może zmusić w sytuacji kryzysowej teraz już słyszę do 3 jak to jest może ktoś z biura się wypowie . Na jakiej podstawie bez przerwy w zakładzie jest sytuacja kryzysowa przecież nie jest ona wywołana jakąś choroba która zdziesiątkowała liczbę pracowników bo sytuacja trwa już co najmniej 6 miesięcy . Bo mi wydaje się ze to pazerność zarządu który kosztem zdrowia i życia prywatnego pracowników i ich rodzin spełnia swoje wygórowane marzenia . Może wypowie się ktoś z biura bo Wiemy że odpowiednie osoby tu zaglądają i odpowie nam jak długo jeszcze bo sytuacja zaczyna się robić nie ciekawa a przyjaciele ze wschodu sami tego cyrku nie uciągną . Mamy swoje życie i pracujemy by żyć a nie żyjemy by pracować chce w końcu na pytanie dziecka tato pojedziemy na wycieczkę móc odpowiedzieć tak a nie nie wiem bo mogę mieć 12 godzin . Łapy w górę ludzie pokażmy że nas to interesuje i domagamy się wyjaśnień i szybkiej zmiany sytuacji w zakładzie a jak zarząd chce więcej niech robi nowe stanowiska pracy a nie wydłuża godziny pracy .

@dymam to ja a nie Wy mnie 4 dni temu

To czemu sie zgadzacie? Sami sobie robcie na paskude. Ja zawsze mowie nie. Zwolnia mnie? Ja mam rodzine i koniec chcecie sie liderzy mscic to sie mscijcie. Ja sie nie przejmuje i tak placa marne grosze dla poczatkujacych pracownikow.

@dymam to ja a nie Wy mnie 4 dni temu

Jesli kryzysowa sytuacja trwa od poczatku roku i kiedy ludzi zmusza sie do 12 juz blisko rok, a kryzys nie zostal zazegnany to tylko swiadczy o nieudolnosci osob ktore nami zarzadzaja. Bo jesli ktos nie potrafi sobie poradzic przez 10 miesiecy z problemem i ja musze poswiecac czas, rodzine, sily i nerwy. To ja żądam zmian na stanowiskach kierowniczych na osoby kompetentna ktore wyzwala nas od niewolniczych nadgodzin.

Ankieta

Czekacie juz na przyszloroczne podwyżki? Jakie oczekiwania?

Nemo
@Ankieta tydzień temu
Czekacie juz na przyszloroczne podwyżki? Jakie oczekiwania?

Oczekiwania, że mnie zwolnią bo samemu jestem zbyt leniwy by iść do kadr...

Papirus

Beda rozdawac znicze na 1 listopada?

Anka

W kazdej firmie sa zatrudnieni ukraincy. Ale nie wszyscy traktuja ich jako osoby pod plaszczem ochronnym. Obecnie nie pracuje. Ale ja jako polak bym sie zbuntowala i robila tak samo jak ukraincy. Ciekawe co by zrobili? Zwolnili mnie? Odebraliby mi premie? Jesli tak to bym sama sie zwolnila bo pelno pracy w kolo.

kolaborant

All
@kolaborant tydzień temu
Kolejne liderki zrezygnowały z pracy, ciekawie się dzieje

Jakoś nikt nic nie wie na ten temat

Krasula
@kolaborant tydzień temu
Kolejne liderki zrezygnowały z pracy, ciekawie się dzieje

Ciekawe kiedy pampers zrezygnuje. Kiedy zle dzieje sie na linii, to kierownicy winia zazwyczaj lidera. Jesli zle dzieje sie wśród liderów, Pani personalna powinna przyjrzeć sie pracy kierownika produkcji, bo on jest odpowiedzialny za liderow. Moim zdaniem: Pampers do dymisji.

Brawo

Ukraińcy 12h chodzą z czego pracują może 6-7, wiem bo pracują u nas również a co poniektórzy mają po 2800-2900 wypłaty czego nawet Polacy nie zarabiają z nadgodzinami zapierdalajac jak barany 8h i weekendy.

Pitagoras
@Brawo tydzień temu

Ukraincy sa traktowani jak dzieci specjalnej troski, a to sa dorosli, pelnoletni ludzie. Szefostwo nie musi ich traktowac jak plemie z 3 świata. No chyba, ze faktycznie ten narod jest taki ograniczony i zacofany?

Nemo.
@Pitagoras tydzień temu

Jest.

Kaska

Beda w tym roku swieta? Bo ciagle tylko nadgodziny. W wigilie moze 12h?

anna25

ktore liderki sie zwolnily???

He he
@anna25 2 tygodnie temu
ktore liderki sie zwolnily???

Wszystkie

ja

będzie wypłata w tym tygodniu?

dymam to ja a nie Wy mnie

Polecam prace w tej firmie godne zarobki mila atmosfera . Praca ciezka ale mozna sobie wyrobic miesnia mi juz sie powieksza miesien plecow po jednej stronie . Atmosfera ciekawa jak w okopach na wojnie miesiac hałasu 1 dzien spokojnie . Czasami czuje sie jak bym pracowal u swietego mikolaja pełno pudeł kartonowych wygladajacych jak prezenty na swiata , nie da sie chodzic kolo nich a tu trzeba pracowac bo ktos z dyrekcji nauczyl sie slowa wydajnosc . Organizowane sa liczne imprezy typu Family Day w tym roku nie bylo ojej . Mozliwosc dorobienia do wyplaty w sobote w niedziele juz tylko wybrancy ale zawsze , po 2 tyg pracy pod rząd czlowiek czuje sie jak by wrocil z wycieczki dookola swiata tyle widzial tyle słyszal piekne uczucie . Naprawde polecam kazdemu kto chce poznac wspolczesny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pozdro

Kosia

Pampers
@Kosia 3 tygodnie temu
A ja lubię cabind, lubie ludzi z ktorymi pracuje, atmosfere i satysfakcjonujace zarobki. Polecam ta firme :)...

Rowniez polecam, praca marzen.

Drink

A da się ogarnąć to co dzieje się w tym zakładzie na trzeźwo ? :p

Mała

Z jakosci powinno miec przy sobie alkomat i sprawdzac promile przy okazji zwlaszcza na 1 zmianie

Rysiu
@Mała 3 tygodnie temu

Obowiązkowo karty jak do zacisku terminali XR wykres promili pracowników, przy sprawdzaniu jakości produktów zamiast siły zrywania przewodów stężenie alkoholu we krwi.

Kiter

Killer
@Kiter 3 tygodnie temu
Nad przygotowaniem unosi sie smog alkoholowy co tam niektorzy robia to wszyscy wiedza i nic nie robią z tym...

Jak audyt wypadł?

użytkownik zarejestrowany

Pampers

Zamknij pysk.

Miro

Duzo najebanych ludzi chodzi do pracy w tym Polacy robacy czemu nie ma alkomatow na wejsciu?

JUlA
@Miro 3 tygodnie temu

Bo by połowę zakładu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sama znam 3 osoby które są ciągle pijane i nic z nimi nie robią

Mała
@Miro 3 tygodnie temu

Dziwne ze niektorzy liderzy toleruja promile na liniach

Fiona

Ciezko pracujemy, robimy mnóstwo nadgodzin a zaklad zabiera nam jedyna okazje do integracji i chwili odpoczynku. Oddajcie nam family day!!!

Shokobonz
@Fiona 24.09.2017, 16:36

Co to ma byc, że nie ma Family Day a kasa zniknęła? Gdzie się podziały pieniądze które co roku trafiały na zorganizowanie imprezy dla pracowników zakładu? Trzeba nagłośnić sprawę bo kolejny raz przejdzie echem

Anka

Slyszalam ze pieniadze na family day pochodza z naszych skladek to prawda?

Fifo
@Anka 24.09.2017, 11:57
Slyszalam ze pieniadze na family day pochodza z naszych skladek to prawda?

Podobno to prawda a jesli nie ma Family Day, to gdzie sie podzialy pieniadze ludzi?

Chaker

Czy pieniadze za family day beda wyplacane koncem roku wraz z bonami?

TOmek
@Chaker 24.09.2017, 09:29
Czy pieniadze za family day beda wyplacane koncem roku wraz z bonami?

Co z kasą z family day? Dodatek do bonu za to, ze pierwszy raz w historii nas zakład rucha w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie ma dnia rodziny?

Poldo

Właśnie, gdzie kasa. Family day co? Dyrekcja?

Firefoksica

Czemu ukraincy chodza po pracy w klapkach? Moze im sie poje**** i mysla ze przyjechali na wakacje? Dziwny naród :P

Liber

Oficer
@Liber 21.09.2017, 21:04
No i jak Miszczu Pampalini, zamiast jakości pilnować to żeś kiełbasy na rondlu pilnował, i Twoj American Dream poszedł w pixdu....

Coś ty o mnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] napisał,ty mała biedna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wiedz śmieciu, że skończyłem studia oficerskie z najwyższymi ocenami i od razu po nich przyjęli mnie do GROMu, brałem udział w misjach w Kosowie, Nikaragui, Portoryko, Iraku, Afganistanie i Pakistanie i mam ponad 300 zabitych terrorystów na koncie. Jestem doskonale przeszkolony w walce partyzanckiej i jako snajper - dostałem odznaczenie dla najlepszego strzelca wyborowego Wojska Polskiego. Jestes dla mnie po prostu kolejnym celem, któremu mogę niespodziewanie rozjebać łeb z 800 metrów. Zmiote cie smieciu z powierzchni ziemii z precyzja dotad nieznana na tej planecie, slyszysz chujku? Myslisz psie, ze mozesz sobie pisac w internecie co tylko zechcesz nie poniesiesz za to konsekwencji? Blad [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gdy to czytasz moi kumple z Agencji Bezpieczenstwa Wewnetrzego we wspolpracy z CIA namierzaja twoj adres IP, wiec szykuj swoja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na jesien sreniowiecza. Jestes juz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] martwy, szczeniaku. Moge w tej chwili byc gdziekolwiek, ale i tak gdy tylko najdzie mnie ochota moge cie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na jeden z siedmiuset sposobow a i to tylko golymi rekoma. Poza doskonałym przeszkoleniu we wschodnich sztukach walki (znam kung-fu, karate - czarny pas, krav maga i zloty medal w jiu-jitsu) znam sie rewelacyjnie na broni, a tej mam caly arsenal i uwierz mi, uzyje jej tyle, aby z twojego marnego zycia nie zostal nawet najdrobniejszy atom . Gdybys wiedzial gowniarzu co sciagasz na siebie swoim "madralinskim" hejtem pewnie zesralbys sie cztery razy w gacie i pisal gdzie sie da, ze zalujesz chocby samego pomyslenia o tym. Ale nie mogles tego wiedziec i teraz suko zaplacisz za to najwyzsza cene. Jestes [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trupem.

Liber
@Oficer 22.09.2017, 08:53

Przyjdę do Ciebie w poniedziałek. Mam nadzieję że bedziesz rano. DAWAĆ KASE ZA FAMILY DAY!!

ciekawy

Kiedy family day?

Bezrobotna

Czy jest możliwość pracy na 2 zmiany?

All

Skąd takie info?

juriii ovsienko

Pojechałem kiedyś na woodstock i spotkałem Jurka Owsiaka. Jeździł tym swoim kładem i sypał piachem wszędzie. Grzecznie go zapytałem czy wie, że sypie tym piachem i że jest kurz. On odpowiedział, że wie, ale że to fajne bo wszyscy moga być bardziej brudni, a jakby co to mogę iść się wykąpać do błota i się umyć. Odpowiedziałem, że chyba go posrało on się tylko zaśmiał i już miał wchodzić na tego swojego kłada, ale zdziwiło mnie, że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w bluzie, a jest z 40 stopni. To się go pytam, Jurek po co Ci ta bluza? On podciągnął tylko rękawy i pokazał mi dwa złote roleksy po czym odjechał śmiejąc się ze mnie i rozrzucając strzykawki z heroiną. Od tego czasu jeżdżę na woodstock każdego roku i przypierdalam z Jurkiem po kablach śmiejąc się z tej sytuacji i nawet czasem na mocniej piździe, daje mi jeździć za kierownicą.

Bezrobotna

Witajcie :) Chcialabym sie dowiedzieć jak to jest z ta praca na produkcji, jakie sa zarobki czy warto? Mam 23 lata i zastanawiam sie czy podjąć tam prace czy może szukać czegos innego...?

matafix
@Keppo 20.09.2017, 00:46
Sprobowac mozesz moze bedziesz odwieszac na rurkach i dostaniesz 2k za lecenie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na...

kiedy wypłata?

aldona
@matafix 20.09.2017, 10:18
kiedy wypłata?

dzisiaj bedzie bon na swieta

Fiona

Tak to jest jak sie nie docenia pracy Lidera. Bardzo niewdzieczne stanowisko, a i kasa marna.

@On 18.09.2017, 16:50
A ilemniej wiecej?

Okolo 2400 na reke.

Lider
@Fiona 18.09.2017, 23:39
Okolo 2400 na reke.

Chyba z nadgodzinami.

PutIN

W ciągu miesiąca zrezygnowało kilka doświadczonych liderek w tym jedna weteran co nawet Pampers dłużej nie robi XDDD Niebawem wszyscy odejdą będzie Pampers zarządzał wszystkimi liniami i zamawiał zgrzewy na zgrzewarkach :D

???

Ile zarabiacie w biurze? Powiedzcie anonimowo ;-)

Asmo
@??? 15.09.2017, 11:14
Ile zarabiacie w biurze? Powiedzcie anonimowo ;-)

4400 netto bez nadgodzin dział techniczny

Helli
@Asmo 15.09.2017, 21:47
4400 netto bez nadgodzin dział techniczny

Ładne pieniądze. Musze powiedziec ciotce zeby zalatwila mi tam posade. Wiadomo po rodzinie najlatwiej :)

Kadrowa

jak wypłata?zadowoleni?

Dirty

Monia odpowiedz na zaczepke

xdxxxxxx

Polak

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@Szpieg industrialny na forum nie można nikogo obrażać. Polecam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza na temat firmy SEWS-CABIND POLAND @Zniesmaczona czy rozmawiałaś o tym z pracodawcą? Może warto porozmawiać i nie przemęczać się tak, żeby iść zaraz po l4.

Steskniony

MIRIO WRACA!!!!!!!

Zniesmaczona

Potwierdzam, juz mi rece i kregoslup wysiadaja od przerzucania tych pudel. Niech kierownicy nie dziwia sie, ze za chwile przyniose L4.

grucha
@Xy 08.09.2017, 20:17
Te pudla to nieporozumienie. Moze biurowi przyjda pomoc nam szukać przewodow, zamiast drzec ryja, ze sie nie wyrabiamy?...

Bez nerwów. Końcem miesiąca audyt, przylecą goście z odległej Japonii, zacznie się malowanie trawy, rozstawianie wiader po hali w przypadku obfitych opadów deszczu i inne cuda. Na te kilka dni nie poznasz zakładu :) A pudła też znikną (jak ten wpis) - kwestia czasu...

Prawda boli menagerowie
@grucha 09.09.2017, 21:22

Po co w ogole audyt? Ja na miejscu kierownikow powiedzialabym, ze nie ma po co przyjezdzac. Z gory wiadomo, ze nie przejdziemy. Syf i balagan wszechobecny w zakladzie. Ukraina ma w nosie kto przyjezdza, bo im tak placa za godzine. Naprawde, nie osmieszalabym sie tym audytem. Trzeba uderzyc sie w piers, powiedziec Japonczykom i Wlochom, sorry, nie dalismy rady. Pociaglismy zaklad na dno. Pod wzgledem wydajności, jakosci, norm i zasad. A tak to co, kierownicy beda swiecic oczkami, zrzucac wine na liderow, a liderzy na pracownikow. Nikt nie bedzie sie poczynial do winy, a konsekwencja bedzie zamkniecie zakladu. W moim odczuciu bedzie to wina kadry zarzadzajacej. Bo kazdy menager patrzy na swoj nos, a nie szuka kompromisow i wspolnego rozwiazania problemow.

hitlerNIEwiedziałOholocauscie

Droga dyrekcjo te pudła na komaxach średnio 5-6 pudeł na każdym z przeszło 20 komaxów to na złość nam pracownikom szukającym kabli? Nie można tego umiejscowić skoro połowa kabli na rakach już nie idzie w bieżącej produkcji? Musicie nam tak bardzo utrudniać już i tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ycie?

Tresura zwierząt

Patologia. ... praca na 3 zmiany stawy wywalone wewnętrzne audyty to kpina , polak niewolnikiem i zapier.... bo gdzie ja w tym wieku znajdę pracę. ... szkolenia nie mają nic wspolnego z realiami a normy z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wzięte, na montażu rozpierdol tasmowania nie zgodne i niby nie masz prawa mieć narzędzia do elementów starzy wyjadacze i tak uzywaja debile zamiast właśnie chodzić z tym do kontroli to ich robota , brak cyklow pracy, na 3 miesiecznym przyuczeniu zamiast cię nauczyć to kombinujesz a osoba która pracuje wyrywa ci wiązkę z rąk bo ona musi normę zrobić. A liderka wpada i z tekstem że ma byc raz więcej nie szanujecie samych siebie więc nie szanują was a Ukraińcy sami też mówią ze drugi raz się nie przyjmą. 14 sekund na zatasmowanie 50 cm kawałka Poje... nie dziwi mnie wcale ze reklamacji pełno ,, tu idzie się na ilość nie jakośc zresztą kto mądrzejszy i tak nie kupilby auta wiedząc ze te wiązki są z Cabindu . Modern slavery prawda taka ze jakby to bylo robione zgodnie z dokumentacją której i tak brakuje choć na szkoleniu mówią że dosier jest przy kazdym stanowisku kpina a audytorzy jeszcze większa, dziwi mnie ze ten zaklad jeszcze funkcjonuje widocznie ilość wyprodukowanych bubli przechodzi bez echa dyrekcja pewnie się cieszy .... btw ma ktoś kontak do dyrekcji głównej z mila chęcią przekarze sprawę jak to wspaniale zaklad prosperuje nie muszę tyrac w tym obozie pracy bo z pracą ma to malo wspólnego jak każdy ofpierdala co chce po swojemu , tak się zastanawiam czy nie wytoczyć pozwu o mobbing. Nie wspominając że od pracownika na przyuczeniu wymaga się tego samego co od pracownika który pracuje tam 15 lat i gdy robisz to tak jak na szkoleniu to zrobisz połowę normy a polacy deb.... bo tu tak jedt musisz sobie sam kombinować i temu mają was w du... zglaszasz liderowi ze brakuje tego i tego co w mówiono nam na szkoleniu że będzie a potem cisza . Praca czyni wolnym . Żal

Nikita

Witam. Szukają do pracy? Ile się zarabia na początek? Czy to prawda, że prześwietlają nadgarstki?

Andrzej
@Nikita 05.09.2017, 00:03

Najniższa krajowa.

aGuS.2137
@Andrzej 05.09.2017, 11:44
Najniższa krajowa.

Wszędzie dostaniesz podobna stawkę teraz na umowę o pracę, ponadto praca zapewne będzie mniej uciążliwa i stresująca od tej w Cabindzie. Zdecydowanie nie polecam.

Anton

Kasia
@Anton 04.09.2017, 11:49
Mam pytanie. Ponieważ nie ma w tym roku familyday, to czy pieniądze z funduszu pracowniczego zostaną wypłacone pracownikom?...

No wlasnie co z naszymi pieniedzmi z funduszu? Licze ze ktos wyjdzie do ludzi i powie czy dostaniemy pieniadze ktore sie nam naleza. Bo jak do tej pory, to kierownictwo potrafi tylko wywieszac oficjalne pisma z poleceniami sluzbowymi. A nie potrafia wyjsc do ludzi i powiedziec na czym stoimy. Plotki mowia, ze zaklad zostanie przeniesiony na Ukraine, ze Dyrektor gen. sie zwalnia, ze ukraincy maja byc przeniesieni na grunwaldzka a na lesniance byc komaksy i przygotowanie. Dlaczego nikt z nami nie porozmawia i powie jak jest?

trybkrolik

Eh fałszywe ryje łatwo oczernic anonimowość jest to kozaki same hieny w twarz powiedzcie a nie za plecami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dobrym ludzią odrabiać ale karma wraca buziaczki cioty :*

.....

czemu teraz katastrofa?

....

z tym sie nie zgodze ,najlepsza liderka ,sa gorsze :)

Blus

O kim mowa jaką liderka

NACJOLOLO
@Blus 31.08.2017, 22:15
O kim mowa jaką liderka

Znowu zwroty na Fiacie i GM'ie, zakład niebawem upadnie od tych reklamacji. Więcej Ukraińców XDDDDDD

Jak to jest iż pracując na kontroli ma się wszystko w nosie i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za przyzwoleniem liderki która nie już nie panuje nad panem Piotrek B robi co chce A urlop i jego wyjścia podczas pracy sa tak częste ze...A urlop chyba 2 lata do przodu wybrany.Może by się liderka wzięła do roboty

Ehe
@.. 31.08.2017, 18:31

Ha ha może niech się z dyrekcji ktoś tym zajmie

Mario

A gdyby nie piekarze, to bym nie chodził do cabindu bo byłbym głodny Czyli że produkcja schodzi tylko dzieki piekarzom i producentom butow

oto tamto

A gdyby nie fakt że ktoś produkuje buty to bym nie chodzil do cabindu do pracy bo by zimno w nogi bylo

Zostaw opinię o SEWS-CABIND POLAND - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEWS-CABIND POLAND