Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Cabind

Witam, chciałam wypowiedzieć się odnośnie pracy w tym zakładzie, jako iż przez kilka lat przeszedłem od prac biurowych po różne stanowiska produkcyjne. Zakład to bardzo rodzinne miejsce, i nie rozumiem przez to dobrej atmosfery. Dobre stanowiska i łatwa praca należy się tylko znajomym. Ekipa na danym stanowisku jest rodziną- ale cześć jest rodzeństwem, reszta adoptowana. Brak szacunku z każdej strony, brak wsparcia, szczerości i możliwości rozwoju.

Olka

Pracuje tu od niedawna mam 28 lat i jestem przerażona starymi facetami wręcz dziadkami po 50 którzy notorycznie podrywają młode dziewczyny i próbują na nich zrobić wrażenie. Śmieszni ubierający się jak nastolatkowie czyli skóra fura i komóra.Nie oglądajcie nas na fejsie bo czasem coś wam się przyciśnie i już wiemy.Dajcie nam pracować jak się wam chce to do agencji.Na takiego starucha nie polecę nie jestem (usunięte przez administratora)

Janosik
@Olka

Sory ale jak ty przychodzis do praczy ubrana super to jest okej ?A my to już nie możemy mamy worki na siebie włożyć każdy ubiera się tak jak lubi a szczególnie jak się idzie między ludzi to czeba wyglądać solidnie przynajmniej tak mnie rodzice wychowali!!!

Nowy 22

Witam wracam do zakładu po kilku latach mam pytanie zarobię minimum 3200 ?

@Nowy 22

Czy po tych 3 dniach szkolenia wszyscy zostają przyjęci?

P

A czy trudne są testy na zakończenie szkolenia?

G
@P

A czy po okresie pierwszych trzech miesięcy wszystkim przedłużają umowy?

@G

Czy to nie będzie zależne od tego jak się sprawdzisz? W ogóle trudno jest się utrzymać czy po prostu jak robisz swoja robotę to nie ma problemu? ciekawi mnie co potem, jak przedłużasz to masz szanse na wyższa stawkę czy raczej ciężko z tym?

Rika

Nie polecam pracy w tym zakładzie jestem nowym pracownikiem . (usunięte przez administratora) jest do potęgi , sytuacja na leśniance na linii nef Jest straszna mimo skarg na (usunięte przez administratora)który robią panie , sytuacja stała się ostrzejsza jest jeszcze gorzej jak było. Jest to nie do wytrzymania , spisywanie kto i o której schodzi z przerwy , spisywanie kto ile razy idzie do toalety ludzie ! Ja się zwolnie w przyszłym tygodniu jeżeli się to nie wyklaruje i zgłoszenie będzie do pipu .

Pracownik innej firmy

Bliscy znajomi pracują w tym młynie, gdzie pracownicy robią na Japończyków śmiejących się że ludzie (usunięte przez administratora)na ich sukces, pytanie skierowane głównie do ludzi którzy zarabiają tam mniej niż 4 tys, emerytek, starych (usunięte przez administratora)umiejących robić tylko na jednej maszynie i (usunięte przez administratora)w gacie jak mają jeden dzień robić gdzie indziej, liderów którzy dostali troszkę władzy a i parę stówek więcej, słyszę z opowieści że bez obrazy ale większa część produkcji zachowuje się jakby była nie (usunięte przez administratora), z takiego faktu iż zarabiają minimalną a zachowują się jakby każdy zarabiał tam po 20 tysięcy, narzekacie że stoicie i że normy nie ten teges jedziecie jeden na drugich xddd u mnie w firmie każdy zarabia min 5 koła ileci w (usunięte przez administratora) i jeden kryje drugiego a wy tam prowadzicie rywalizację szczególnie panie 50 plus jakby był tylko cabind na świecie i jakby praca tam była kwestią życia i śmierci, co jest nie tak z wami xddd jak tam da się wytrzymać u mnie lider zarabia 7 tys i poza pracą wyłącza telka służbowego a u was liderzy prowadzą darmowe konsultacje będac w domu zarabiając czwórke przy dobrych prądach, jakieś (usunięte przez administratora) zebrania z rana, szkolenie żeby się dostać xdd żebyś łaskawie mogł uczestniczyč w tym młynie gdzie włascicele mają milion takich punktów na globie ziemskim, błagam was zmieńcie podejście bo naprawdę za taką kasę to by mi szkoda paliwa było, są inne firmy gdzie jest normalna wypłata i ludzie pilnują spokojnie maszyn iż nadgodzinami mają dwa razy więcej niż wy, troche pokory i luzu bo ja żeby tak (usunięte przez administratora) musiał bym chyba zarabiać min 10 koła i wtedy mogę przyżywać to tak jak wy przeżywacie z marniutkie grosze

@Pracownik innej firmy

Praco... napisała samą prawdę -pracuję tam już długo i tak to wygląda serio...

P

Czy trudna jest praca montera wiązek elektrycznych? Czy trudno jest dostać się na to stanowisko?

To tam dają mniej niż 4 koła, tak jak ktoś tu sugeruje, naprawdę? Młodszy elektromechanik, co jest ogłoszenie, też tak zarabia, czy na takim stanowisku jednak więcej, nawet pomimo że to młodszy specjalista? Może ktoś wie, mnie jednak interesują większe kwoty, chyba że dobry socjal i dodatki.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

rafał

Witam, ile zarobi nowy pracownik jako magazynier albo opertaor wozków widłowych? Mozna pracowac w weekendy? Dziękuje za informacje

No proszę tak to można pracować na kontroli na małych wiązkach , pół zmiany pani Ola zaliczyła siedząc na telefonie a inie muszą zapinkalac. A liderki tylko widzą pracowników na tablicach.

Ktoś fajny

Hejka, czy wiecie czy można awansować z przygotowania do biura?

Rika

Cześć wszystkim , może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego jesteśmy zmuszani do wybrania urlopu w ciągu kilkudniowym jeżeli nam nie płacą wczasów pod grusza ? Nawet gdyby dobrze każdy by chętnie poszedł na te kilkanaście dni ale dlaczego związki nie wywalczą wczasów pod grusza z tego tytułu ? Takie wczasy ma każdy zakład w Żywcu oprocz cabindu .

stefan_zwany januszem
@Rika

nie słyszałem żeby ktoś kogoś zmuszał do urlopu!! jakoś ponad 100 osób potrafiło się zapisać i idą do pracy w pierwszym tygodniu!to co ich nie udało się przymusić?? jak się komuś robić nie chce tylko by chciał może miesiąc postojowego to tak później to wyglada..

@stefan_zwany januszem

I na następne kolejne 2 tygodnie listy żadnej nie było niech płacą postojowe to proste i logiczne !

Rekawiczki

Zastanawia mnie kto w tym zakladzie decyduje o ilosci rekawiczek przydzielonych na tydzien???? Na pewno nie sa to kompetentne osoby. Powiedzcie mi, jak to jest ze taka Pani na produkcji łaskawie dostaje 1/2 pary rekawiczek na tydzien, magazynierzy dostaja 2 pary. A co ciekawe Liderom przysługuje UWAGA: 10 par na tydzien! Nie widzialam zeby liderka korzystala z rekawiczek a robie kilka lat w zakladzie. Pracownicy fizyczni musza pracowac w dziurawych, smierdzacych i brudnych rekawiczkach bo tak wygladaja realia na produkcji, a w tym czasie liderka ma mozliwosc co pol zmiany, 5x w tygodniu zmieniac rekawiczki do pracy przy komputerze. Jak widac w cabindzie nowe rekawiczki to towar luksusowy. Wstyd.(usunięte przez administratora)

Abraham Lincoln
@Rekawiczki

Automat jest dobry. Ale te limity sa smieszne. Mam pracowac w 1 rekawiczkach caly tydzien? Chyba w bhp nie wiedza jak wyglada praca fizyczna. Powinny byc 3 pary na tydzien. Ta sa zwykle rekawiczki, nie robcie z tego towaru dla szlachty. A bhp niech wyjdzie z biura i zobaczy jak wyglada praca, bo sie osmieszaja.

Do rękawiczki
@Abraham Lincoln

Potraficie tylko hejtować. Liderzy mają rękawiczki dla pracowników. Nie pobierają ich dla siebie. Sa rożne sytuacje. Ktoś zapomni dyskietki, ktoś jest nowym pracownikiem i nie może pobrać rękawiczek z automatu...To, że lider ma możliwość pobrania rękawiczek jest tylko i wyłącznie dla dobra pracowników. No ale najlepiej od razy skrytykować. Tyle potraficie... Żenada....

@Do rękawiczki

Lider ma obowiazek nauczyć swojego pracownika w jaki sposob pobiera sie rekawiczki zajmie to 2 min i wcale nie jest potrzebne aby liderka mogla pobierac 10x wiecej rekawiczek niz pracownik fizyczny. Chyba ze potrzebuje do przesadzania kwiatkow w domu. Innego powodu nie widze.

G
@Rekawiczki

Czy zakład jest już w takim stanie że nawet na rękawiczki nie mają ??? Pracownikowi należą się środki ochronne i mają prawo o nie się domagać !!! Proszę niech BHP pracuje w dziurach !!!

W
@Do rękawiczki

Nigdy nie dostałem rękawiczek od lidera!

Anonim8
@Ania

Brawo Ty

@W

A ja ile razy podejdę do liderki po rękawiczki tyle razy dostanę więc przestań pieprzyc!

Magazynier

Na magazyn przysługuje 1 para na tydzien

@Rekawiczki

Wzorcownia pracuje nawet w niedzielę. Inne wydziały nie mogą. Kompresory włączają sobie same Panie z wzorcowni, nie posiadając stosownych uprawnień. Co będzie kiedy kompresor się zepsuje, czy nie daj Boże coś się zapali, czy wyleje się gorący olej? Mechanicy włączając kompresor obserwują czy rozruch tej niezwykle drogiej maszyny przebiega prawidłowo. Pani z wzorcowni robi pstryk i odchodzi... Kto poniesie odpowiedzialność za ew. Uszkodzenie maszyny? Czy za uszkodzenie ciała? Inspekcja pracy tylko czeka na takie zgłoszenia.

@Insekt

Q

Związki czy z podwyzkami

XD
@Rekawiczki

Każdy ma 2 pary. Liderzy mają większa pule dla tych, którzy potrzebują więcej xd

stefan_zwany januszem
@Rekawiczki

lider dostaje tyle rękawiczek bo ma je po to żeby wydać pracownikowi jeśli te 2szt które ma na tydzien mu nie wystarczaja! ale widać niektorym przyswajanie tak prostej wiedzy przychodzi mega opornie.

A do utrzymania ruchu warto aplikować? Co tam sie robi?

Szczesciarz
@Kandydat

Najlepiej przyjąć się na przygotowanie tam jest super robota i robi się 12-ki idzie nieźle zarobić

Mister
@Szczesciarz

No pewnie, lepiej iść do jakości kawkę wypić z liderami przerwy kiedy chcesz ogólnie rzecz biorąc nie urobisz się co na to dowodem jest nasza gwiazda jakości!

Maleńka

Ludzie to jest przykre jak traktują nas a jak traktują pracowników z Ukrainy przykre bardzo....nasze kobiety pracują nie raz ponad siły na stanowiskach gdzie pewne rzeczy powinien robić mężczyzna.A jak się poskarżą to słyszą że nie ma dla nich pracy...i dziękują im za robotę zwolnieniem

Anonimowo

Witam,czy są przyjęcia do tego zakładu?

Mam pytanie jak to jest ze panie na kontroli końcowej na małych wiązkach mogą cała zmianę pisać na telefonach, siedzieć na Fb. Czy ktoś weryfikuje ile ona tam mają wolnego czasu? Potem można przychodzić na 12stki jak ktoś na nie pracuje.

JAKOŚĆ

Jak to jest że królowa z jakości czarna, siedzi przy biurku Lidera przy komaxach po 2h na tel z kawką itd, a to że operator ma bułkę na maszynie to jest problem. To o co tu chodzi, ma czas na wszystko a my pracownicy nie mamy na nic? Kontrolowanie paczek sprawdzić 1 wyrywkowo a zapisać że 4 są poprawne ? No bez jaj. Mam nadzieję że biuro się tym zajmie i pójdzie na linie pracować skoro się dobrze zna na jakości to dobrze też może wiązki robić nie pozdrawiam

Chętny

Chciałem zapytać czy warto aplikować do tej firmy widzę że trwa rekrutacja na stanowisko montera wiązki chciałem dopytać na jaką lokalizacje poszukują pracowników ?

Beata

wspominasz o wiedzy przyniesionej spoza środowiska pracy a w niej jak to wygląda? odnośnie tego wspomnianego bezpieczeństwa co ze szkoleniem BHP czy jest ono cyklicznie powtarzane? jest ono uniwersalne jak w każdej firmie czy są jeszcze inne specjalne zasady, o których warto wiedzieć?

Beata

Jeśli o majówkę chodzi to widzę, że po niej zostało wrzucone ogłoszenie dla montera wiązek przewodów. Czy ktoś ma jakieś konkretne zdanie na temat pracy? Podkreślone zostały różnego rodzaju premie pieniężne oraz nagrody. W praktyce ktoś z własnego doświadczenia się odniesie? Ile osób potrzeba na tym stanowisku, że ktoś jest poszukiwany?

Witam, mam pytanie odnośnie pań pracujących na małych wiązkach w niebieskich fartuszkach, czy was nie obowiązuje pięcio-minutową przerwa?. Pracownicy widzą jak siedzicie pod oknem magazynu po 30min na pięcio-minutowce.

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.