Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Czorno

Witam wszystkich jak wam mija nowy tydzień

Siema S

Jak wygląda wypłata po okresie próbnym? Jest jakaś podwyżka?

My
@Siema S

Zadzwoń do kadr i zapytaj.

Beata
@My

No to zawsze jest sposób ale jeśli jest to forum i są ludzie doinformowani, którzy mogą odpowiedzieć to czemu by z tego nie skorzystać?

??

Ytt

Ciekawy

Czytałem ostatnio że pracownik który pracuje powyżej 6 godzin należy mu się dodatkowa przerwa 15 min oprócz tej co już mamy tak pisze w przepisach prawa pracownika nowy przepis. Ciekawi mnie czy u nas też dołożą taka przerwę??

CienkiBolek

Czy po okresie próbnym jest jakaś podwyżka ? Czy dalej minimalna + premia ?

Ka

Hhh

Szuru

Myśle żeby awansować w tym zakładzie produkcyjnym, jedynym dobrym punktem w Cv jest członek rodziny na stanowisku kierowniczym w.w przedsiębiorstwa. Nie polecam jeśli ktoś uważa, iz można tam zrobić jakakolwiek karierę to szybszy awans proponują sieci marketów lokalnych :D ogólnie pracownik produkcji nie jest szanowany przez osoby decyzyjne na stanowiskach liderów, których cześć nawet nie ma wykształcenia wyższego.

Operator
@Szuru

A co oczekujecie od liderów jak nawet brygadzisci ustawiają i przeklejają cięcie kolegą i koleżanka. Moze ktos sie tym zainteresuje kto co odsyła i przez kogo jest wklejane czy wyklejani nie lubi cie lider to brygadzista tez i tak to wszystko wyglonda

Nikt

Czy w Cabindzie pracuje się weekendy?

Odpowiedź
@Nikt

Nie.

Renia

Jestem na plaży w Stegnie

Tym

Jakiś żart na lesniance niema fajnych facetów a ty pindo jak żonaty to ci nie przeszkadza karma wraca

CienkiBolek

A jak dokładnie wygląda ?

Ogier

Kiedy wyplata

postoj

nie dajcie sie wydymac na urlopy bezplatne na postoju! na urlop bezplatny pracownik musi sie zgodzic! a nie tak jak oni robia gdzie niektórych ludzi sla na bezplatny bez zgody! ich zas*anym obowiazkiem jest placic postojowe jak ktos nie ma np urlopu!

Wiesiek

Czy dalej ta chłopina będzie opowiadać takie bzdury ?już się nie da tego słuchać

Cdn
@Wiesiek

Który to takie bzdury opowiada ??

Donoszacy
@Wiesiek

Co to za małe grube stworzanko tnie na 17 ze kiter tak na to narzeka. Teraz maja nocki

Podobno na ext mają nową (rozdartą) za liderkę. Współczuję wam ludzie na tej linii

Elo
@Anonim

Chyba już zabrakło kompetentnych i normalnych kandydatów na to stanowisko...

Stary
@Elo

Poszukać kompetentnych w tych co im nic nie pasuje i wciąż mają problem

Ksero
@Stary

Poszukać wśród ludzi którzy są wykształceni w kierunku zarządzania pracownikami. Bo zachowanie i poziom kultury osobistej są ważne w kontaktach ludzkich, nie wspominając o całej reszcie.

@Anonim

Zamknij morde współczuć możesz tylko sobie

Kamil
@Ksero

Dokładnie. Bo jak ktoś nadużywa swojego stanowiska to nic miłego. Nie może zarządzać bez krzyku? Ktoś w ogóle rozmawiał na ten temat z liderką?

iks
@Kamil

Niejeden.

Beata
@iks

I jak z jej reakcją?

młody

Nie polecam pracy na wydziale neff i lombardini kontrola donosi wszystko na kolegów - uwazajcie z kim pracujecie . Kolega stracił pracy przez pania z kontroli doniosła na niego . Jestes z siebie dumna pani O. ? dostaniesz dodatkowa premie .... GWIAZDO CABINDU ! KARMA WRACA .

ROBERT
@młody

chore !!! może na cos liczy . czekałem na odpowiedz z cv ale juz podziekuje nie bede pracowac z konfidentami. Podobno grunwaldzka lepsza,

Titi...
@młody

Karma się wróci, ciekawe jak się będzie jej teraz pracowało wiedząc że ludzie ja wytykać będą palcami i zapewne będzie teraz traktowana jak trendowata. Na jej miejscu to bym się zapadł pod ziemię, ładny wstyd i obciach....

Karma karma
@młody

Kolega "stracił prace" bo pomimo ostrzeżeń współpracowników pił podczas pracy ;) pozdrowienia dla osób które się wypowiadają a nic nie wiedzą.

Takie tam
@Titi...

Czyżby Młodego i Titi łączyło jedno wspólne słowo KARMA?

tadziu

Co tam na lesniance słychać?

natasza
@tadziu

wiedźma nie chce odleciec

Młody

Czy ktoś jeździ samochodem do Sporysza z Góry Bugarowskiej i ma wolne miejsce

Przewoźnik

Ale was wszystkich wydymalem bez mydla

Wiater
@Przewoźnik

Nie bądź taki pewny siebie

Mocny

Dobrze że już wkrótce wypłata bo mi zaczyna brakować a jakoś trzeba zyc

Czarna mamba

O co chodzi kto to taki ???

Toksyna
@Czarna mamba

To nie wiesz o kogo chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.