Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

LUDZKA

OD KIEDY KARMIĄCE ŻĄDZĄ, I KTO TO WYMYŚLIŁ ŻE KARMIACE NIE MOGĄ PRACOWAC NA FONACH ,ZGRZEWARKACH ,BO IM TO SZKODZI, A CO RESZCIE PRACOWNIKOM NIE SZKODZI ,BO CO BO NIE KARMIĄ TO MOGĄ SIE TRUĆ OPARAMI ,JAK TO SZLODLIWE DLA KARMIĄCYCH KOBIET TO I SZODLIWE DLA KAŻDEGO PRACOWNIKA A GDZIE KEST PŁACONE SZKODLIWE ,CO TE KARMIACE TO SĄ LEPSZE CZY CO ,O CO TO WOGUKE CHODZI

Ala

Rozbraja mnie pracujący tu panowie 50plus udający minimum30plus.Stare dziatki jesteście i nawet ciuch wam nie pomoże więc pracujcie a0 nie zaglądajcie za nami bo się ośmieszacie tylko w waszym wieku grozi to conajmniej zawałem.Wiem co mówię bo zaczęłam tu niedawno pracę i czasem jestem zażenowana.

Zuza
@Ala

Przyjdź na komax na nocke to zobaczyc pięć pierwszych komax to jest reprezetacja elity najprzystoniejszych mężczyzn no żal na nich patrzeć a nie wyobraża sobie iść dalej co tam mozna zobaczyć. Wyja slinia sie jak idziesz Panowie czy wy macie w domu lustra a co do higieny no to nie wspomnę. Czuje sie przychodzac tamtędy jak w Z OO.

@Zuza

Te stare pryki robią przegląd dziewczyn na faceboko bo kiedyś udało mi się zobaczyć a potem się napalają.

Zuza
@Ania

Zastanawiam sie dlaczego nikt nie reagował dzis w nocy jak dwa komaksy z przodu nic ino sie wydzierali. Darli sie po tym donoszącym co chodz i wyglonda jak by nie wiedział gdzie jest nic ino przekleństwa a sami obaj nic nie robia ino spacerują i patrzą po kobietach jak chieny. Powini ich rozdzielić a jak nie to wysłać na lesnianke.

Operator

Niema lidera to operatorzy z przodu szaleja.

Przygotowanie
@Operator

Tak a ten 50 plus to już wogóle tragedia myśli ze jest zabawny drze sie jak by był mia jakieś stanowisko. Ps. Spodnie zaraz wyciągnie pod szyję i myśli nie może wszystkim ubliżać.

Operator

Ale sobie poświęci czas na dojazd.

@Zuza

Pewnie w domu to zwykle (usunięte przez administratora) ino w robocie popisy przed babami .

@Ewa

Skończcie chować kubki po torbach amatorki... i udawać co wy to nie jesteście a co do wieku to słychać po nockach jak gracie jedno i to samo "oczy czarne czarne oczy" porazka totalna wy nasze przebojowe kobiety.

@Ania

To widać że masz kulturę patrząc komuś w telefon.. było nie zakładać Facebookow I nie dawać zdjęć na publiczne to by nie było problemu. Na emeryturę żegnam

Iza
@Zuza

Dalej można zaobserwować prawdziwego przedstawiciela męskości- Mariola

Kx
@Ala

Bez nich nudy, ja bardzo lubie i pozdrawiam !!

Pamiętaj Ty też jak dorzyjesz to też bedziesz miał 50 plus

@Ania

A Ty się już pewnie nie nadajesz na przegląd

Tym

O A jak Ty wyglądasz ktoś na ciebie poleci?

Pozdro 1000

Lepiej 50+ zadbany lub 25.35+ pod sklepem z piwem zaszcz..ny

Pozdro 1000
@Zuza

Zapraszam do słownika ortograficznego słowo ino nie istnieje w poprawnej polszczyznie ale słowo chiena poprawka hiena to świadczy o Twoich brakch w edukacji pozdro Zza

35 latek
@Pozdro 1000

Zapomniano dopisać kluczowych słów nie tylko zadbany ale jeszcze z kasą i samochodem wtedy będzie wersja na bogato ha ha ha

Ktos
@Ala

Zastanawiają mnie dwie kwestie w tym komentarzu.Po pierwsze dziatki oznacza dzieci.Jezeli już to dziadki ortografia się kłania.Po drugie zarzucasz osobą 50 plus oglądanie się to widocznie sama zwracasz na to uwagę.To tak w sumie nie do końca wina tych ;dziadków; skoro sama zauważasz że się oglądają.Zastanow się co piszesz.

...
@Ktos

Osobą to narzędnik liczby pojedynczej, osobom to celownik liczby mnogiej ...ortografia się kłania;)

Zofia
@Ala

Ehhhh ciekawe persony. Ale ja szukam informacji o pozycji Specjalista ds. administracji budynku. Widziałam dawne ogłoszenie i oferowali tam nagrody pieniężne. Wiecie za co te nagrody? I ile one wynoszą na tym stanowisku?

Grunwaldzka

Nowy kierownik zmiany strzał w dziesiątkę. Wysoka kultura osobista,zainteresowany,rozmawia z pracownikami ,ostoja spokoju,aż przyjemnie pracować ,jego podejście bardzo motywuje do pracy.Szkoda że tylko z doskoku jest na zakładzie grunwaldzka.

oliv
@Grunwaldzka

w tej firmie trzeba umieć się sprzedac: wielki pan biurowy idzie przez korytarz i udaje że nie zna ludzi z komaxow z którymi tak długo pracował. strasznie miał byc na lesniance jako drugi kierownik na stałe a nie jest, moze ktoś poczuł konkurencje i nie chce dzielic gniazda?

Lol
@oliv

W każdej szanującej się firmie,chcąc awansować trzeba umieć się sprzedać,czyli zaprezentować swój potencjał,który można rozwijać.

Firma
@oliv

Mam pytanie jak w twoim rozumowaniu trzeba umieć się sprzedać ? Może wyjaśnisz to ?

ady
@Grunwaldzka

ady ten chlop nic nie umie dostal sie po znajomosci

Chłop
@ady

Za to ty swoją inteligencja tym co umiesz bijesz go o głowę szkoda tylko że nie masz znajomości w zakładzie wtedy może byś miał stanowisko nawet dyrektora

Sam
@ady

Dobrze ,że ty masz nie masz nawet takich znajomości bo firma by dawno już upadła. A za to mam rozumieć, że ty umiesz wszystko ,że oceniasz ? Zastanawia mnie fakt,że skoro tak na niego narzekasz to czemu sam nie startowałeś na kierownika.

.@
@ady

Zazdrościsz mu?? Czy może nie podał Ci ręki i jestes sfrustrowany?? Odpuść sobie takie skoro nawet nie znasz sprawy. nawet gdyby był po znajomości to co z tego ,a może jest mądrzejszy niż ci sie wydaje i znajomości nie były potrzebne ??

d
@Grunwaldzka

chyba sam ten post napisal aby sie zareklamowac :) zal.pl! "chodzi i rozmawia z ludzmi" - no tak, przepytuje ich jak w szkole z regulek! jeszcze raz zal.pl, nie wiem kiedy kierownictwo zrozumie ze z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika!

Bożena
@Grunwaldzka

a co takiego robi, że motywuje pracowników? czy chodzi o samo jego zachowanie?

KSENIA

Widzę że cie strasznie zazdrość zżera ,że ciebie nie chcieli . Az brak słów na takie zawiści. Haahahaha Widać, że nie posiadasz ambicji aby isc wyżej.

@ Firma Sews
@d

A czy przejście na inne stanowisko w tym zakładzie to jakaś hańba, ?? Bo nie rozumiem tej nienawiści i zawziętość o to ,że chłop sobie chcial zostać kierownikiem to niech sobie jest co Ci to tak przeszkadza ?? Chcial isc dalej do niech idzie ,każdy wolna rękę. Ty zamiast pracować w strefie montażu/komax również mógłbyś isc do biura to nie jest nic takiego -ogłoszeń jest sporo cały czas się ktoś zwalnia i przyjmuje . Narzekaniem nie zmienisz swojego życia. Polecam napisać podanie i złożyć nic trudniejszego nie ma . A potem najwzyej ciebie na go worku opiszą:)

Putin 2
@Grunwaldzka

Jak będzie za pracownikami to będzie ok

@Grunwaldzka

Pracuj, nie plotkuj i bądź normalny to wszędzie się zmieścisz i każdy kierownik Cię doceni ????

Rumba
@Grunwaldzka

Serio ? Wzywa pracowników ,,za l4 na dywanik " niewiem czy sobie zdaje sprawę że zostanie to zgłoszone do PIPU !

Kodeks
@Rumba

Moja rada proszę poczytać kodeks pracy kiedy i z jakich przyczyn może cię sprawdzić pracodawca na zwolnieniu lekarskim a potem zgłaszać do Pipu i pisać głupoty Może i ZUS zgłoś do Pipu pozdrawiam

Ktoś wie kiedy będą bony?

Inna

Hej, można liczyć na jakieś przyjęcia od stycznia?

@Inna

Cały czas są przyjęcia.

Noname

Taka mała rada dla tych którzy chcą awansować lub pracować na wyższych stanowiskach niż zwykły robol. Jeśli nie masz rodziny znajomości lub nie jesteś lizo (usunięte przez administratora) To nie masz szans ???????????? dokładnie jak w rządzie nepotyzm i kolesiostwo.

CV
@Noname

Cała ściana przyjęć do różnych działów wisi idź i zanieś CV a nie płacz nad własnym losem

Brutal
@Noname

Mała rada dla wszystkich... Jak nie umiesz nic, a chcesz być kimś; idź na GoWork i napisz, że firmą od 20 lat rządzą nieudacznicy, a ty wszystko zrobiłbyś lepiej.

Bartosz
@Noname

Czemu tak uważasz? Naprawdę nie da się dojść gdzieś wyżej w tej firmie po prostu pracując dobrze i sumiennie? ;o

@Noname

No właśnie brygadzusci na komax zacznicue się przebierać w swoje ciuch bo juz czujecie się bardzo pewnie 2 jeśli nie umiesz czegoś nie rób a nie wymagaj od inego tego co wyslugiwales się nastawiacze 3 stanowisko jest dziś jutro go może nie być i będzie płacz życzę powodzenia

Sławomir
@Anonim

Dlaczego brygadzista atakuje kogoś jest w zwiaskach i donosi na ludzi czy ktoś umie to wytłumaczyć

????
@Bartosz

Da się wiem coś o tym, tylko że szkoda że jak już do tego dojdziesz to większość węszy w tym przekręt ????

Putin

Bo to prawda

agamichal2007@onet.pl
@Noname

Ponieważ sama do doświadczyłam na własnej skurze takiego poniżenia, z powodu braku znajomość, PO ZGLOSZENIU CHECI NA TO STANOWISKO .Nawet nie zaproszono mnie na rozmowę w TEJ sprawie ,której dotyczyła rekrutacja , A PONOC WSZYSTKICH BIORĄ NA ROZMOWĘ ABY POZNAĆ CHETNYCH I ICH WYSŁUCHAĆ

dsfs
@agamichal2007@onet.pl

Jak się takie byki pisze to nie dziwota...

daizy

ci menadżerowie to coraz (usunięte przez administratora)i coraz mniej kompetentni

@daizy

Żenada z nimi komu to jest potrzebne tak nic nie wnoszą nowego. Głupie stanowisko i tyle

Iza
@Anonim

najlepszy to jest ten co ledwo auto dostal i juz zalatwia nim prywatne sprawy

Jeden z wielu

Fascynują mnie uprzywilejowania niektórych osób w tej firmie Sytuacja gdzie na jednej zmianie jest 3 "zarządzających" i ciężko się o cokolwiek do prosić Gdzie na pozostałych zmianach jest po dwóch i muszą swoje ogarnąć i częśc pracy za nich A czas na pogawędki z wybranymi operatorami jest!! Aż strach pomyśleć w jakiej cześci ciała są u swoich przełożonych że Oni tego nie widzą Lecz nadzieja jest bo szanse się wyrównają od przyszłego tygodnia i będzie po dwóch Zastanawiam się tylko czy Pan/i Lider i jej/jego pomocnik ruszą ostro do pracy czy jak w zwyczaju zwalą na inne zmiany

????

Prawda boli jak się ją powie oficjalnie no nie?

Cikita

Ma bardzo duza wydajnosc dlatego ma pozwolenie na spacerowanie i wyprostowanie kosci;) Pozdrawiam.I mniej pisania glupot a wiecej pracy;)

@Cikita

Również go widzę jak tylko spaceruje albo gada głupoty o swoim jakże cudownym aucie...

Yolo

Jak to jest, że człowiek który ma ograniczenia i nie może pracować na Lini a na przygotowaniu nie ma miejsca, bo pracują emeryci. Skoro mają siłę niech idą na linie.

Zainteresowana
@Yolo

Masz rację niech idą na linie skoro mają tyle siły.

Przygotowanie
@Yolo

Ciekawe czy pani brygadzista tez kapuje na swoja zmiane. Bo chyba nie jest taka świętą jak co niektorzy myślą. Pni się na szczeble kariery zawodowej i zaczyna donosić na Ukraińców.

@Przygotowanie

I bardzo dobrze że ich ktoś kontroluje .Niech się chwyca roboty bo robią jak chcą .

Beata
@Anonim

Czemu tu już taki podział jest widoczny, że donos się na tych czy na tych? :/ Grupowo jako jedność nie da rady ludzi tu traktować?

Ela
@Przygotowanie

Nie idź na tą imprezę, bo każdy jest na nie

@Yolo

Jeżeli nie ma pracy to powinni wstrzymać pracę emerytek i bardziej dbać o zwykłych pracowników

Elżbieta
@Czorno

A czym się różni emerytka od zwykłego pracownika? Co to za różnica kto ile ma lat jeśli dobrze pracuje?

@Yolo

Na przygotowaniu nie pracują tylko emeryci bo by już ich nie było, wierz mi tam trzeba być nieźle ogarniętym ????

Emeryt
@Widzę i myślę logicznie ????

Ciekawe w czym trzeba być ogarniętym ???

@@

Jaki trzeba mieć tupet aby jeździć do kogoś do domu i tam spać

? ????
@@@

Dzisiaj wszyscy tak śpią ????

Zainteresowana osoba

Jak mozna zalapac sie jeszcze na wakacje w Albani, gdzie musze sie zglosic oraz jakie wymagania sa potrzebne.

aktsok

zacznij sie uczyc

vb

jedzie stały skład

Ala
@Zainteresowana osoba

Do biura podróży, się zgłoś

Abc
@aktsok

Na naukę za późno a do biura podróży trzeba mieć kase

Renia

Ja wam wszystko załatwiem

Super odpowiedź, ????

No i co ?

Dlaczego panie w różowym fartuszku i liderzy jadą do Albanii? Żeby miał kto pracować albo udawać bo w Polsce nic nie robią

@No i co ?

To się przejedź i spróbuj jak to jest ????

Ela

Dobrze że wracasz Bo nie które Panie tak się rozpanoszyly i robią Co chcą .A szczególnie Pani z wydawania. Była Lider

No
@Ela

Czym się panoszy ,tym że chce żeby panował tam porządek? Gdzie zasada puszczania pierwsze pilności a później reszty zamówień.Przyjdz i zobacz jak dostaniesz ok stu zamówień na dzień dobry i każdy chce już mieć wydane.

Pilnosci pilnosciami A Ty obronczyni z klubu czy jak

No
@Anonim

A ty pewnie to ta której nic nigdy nie pasuje w tym zakladzie

@No

Wiecie czym sie różni operator od kitera niczym ten umie czytac a ten pisać

@Operator

HAHA każdy się nauczy jak jest pojetny?

@No

A dlaczego tak stwierdziłas mnie pasuje zakład

Czorno

Ja nie mam nic co do zakładu jest to jeden zakład który przetrzymał wiele problemów pandemię problemy z dostawą komponentów i dużo więcej ci co narzekają niech się zwolnią i zobaczą czy lepiej jest w innych zakładach będą potrzebni tylko wtedy kiedy są większe zapotrzebowania a potem na bruk ale bardzo bym prosiła aby nasi dyrektorzy i kierownicy wreszcie zobaczyli jak wygląda praca osób z Ukrainy nie żebym im zazdrościła żal mi ich ale serce ????❤️ boli jak się widzi ich pracę każdy z telefonem w ręce jeden gra drugi ogląda jakieś filmiki dwóch stoi i pół godziny rozmawia a nie są to młodziaki tylko dorośli ludzie chodzą tam i z powrotem śmiejąc się nam w oczy kiedyś lider miał karuzelę i trzy statyki i sam musiał to ogarnąć mając jednego kitera a dziś wiecie jak jest nie będę pisać ale wydaje mi się że jest za dużo kiterów z Ukrainy albo za mało pracy mają że tak się nudzą i mają czas na wszystko nawet spacerki po zakładzie .Bardzo proszę drodzy dyrektorzy i kierownicy spójrzcie na nas polskich pracowników i doceńcie nas bo my też jesteśmy waszymi pracownikami i należy się nam jakiś szacunek

Niki

Czy ktoś powie jak pracuje się na lesniance bo tam teraz jest zapotrzebowanie

Miko

Ta blondi z cyckami na wierzchu z przygotowania szuka nowego faceta zaś

Kiter

Ma już tego opóźnionego z komaxa na uboczu. Romansują codziennie.

My
@Kiter

Bardzo dojrzałe. Kolega na kolegę.

Jes

Witam wszystkich zainteresowanych, profil został założony bez zgody właściciela na nieznanej stronce ze zdjęciami z skradzionego telefonu i chamskimi opisami. Sprawa została dziś zgłoszona na policję a jutro zostanie zgłoszona do kadr i Pani personalnej. Pozdrawiam

Jes
@Miko

Drodzy panowie na przyszłość dobra rada.... Pierwsze trzeba pomyśleć a później pisać nie na odwrót , bo można przez to mieć problemy. Nick nickiem ale po IP telefonu każdego można namierzyć ????

Beata
@Jes

Nie no, przecież to aż tak istotne warunkach pracy, że się przecież bez tego nie obejdą... Swoją drogą jeszcze nikt nikogo o jakieś zniesławienie to nie zgłaszał?

Takie tam
@Beata

To dlaczego niektóre niewłaściwe komentarze zaraz znikają??? To już powinno dać coś do myślenia

Anonim00
@Takie tam

Niewłaściwe tzn.jakie?

Pieniądze

Jak myślicie będzie dzis wyplata ?

Czorno

Hejka jak tam nowy tydzień

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.