Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Gonzales higuain

W lutym i marcu straszyli postojami ze nie ma roboty bo miały być podwyżki a teraz ciągle przyjmują ludzi w tym 70 ukraincow w tym tygodniu zakład kabaret

Capvap

Dzien 2 maja chcą odrobić przychodząc w swieto 3 mają na nockę?!? Oni są normalni??? Może dla pracujących w sporyszu przydał by się dodatek za pracę w szkodliwych warunkach, bo chyba się tam czegoś nawdychali ze maja takie pomysły

Full
@Capvap

A tak wogole tego nie rozumie to można w końcu odrobić tego 2 maja dwunastkami w tygodniu czy nie. Jak ktoś nie może przyjść w sobotę do pracy? Bo są różne wersje jedni odrabiaja 12 nastkami A inni nie mogą o co tu chodzić. Niech w koncu Liderzy przekażą jakoms informacje na ten temat .

@Full

w jaki sposób są tu przekazywane odgórne informacje? są spotkania przed rozpoczęciem pracy? chyba, że macie jakiegoś maila grupowego lub każdy ma swój indywidualny identyfikator i na skrzynkę informacje przychodzą? jest także wyznaczony jakiś okres na opcjonalne konsultacje?

Lilia

I jak cieszycie sie ze normalny dzień 2 maja będziecie odrabiać w święto 3 maja na nockach? ^^ co za głąby to podpisały ????????

Lilia

Np odpoczywać z rodzina i co mi tam napić się czegoś procentowego?

@Lilia

No Przykro.To jak 3 maja na nockę?

Beata

w sensie, że jak odpuścisz? firmę opuszczasz całkowicie czy da radę się jeszcze z tego wykręcić? a w tamtym roku jak mieliście i z czego konkretnie wynika ta cała nocka?

@Lilia

A jak się nie ma rodziny to co doradzisz?

@Beata

Mam pytanie do dyrekcji jestem osoba nie palaca dlaczego na palarni nie ma czytnika kto wchodzi i o ktorej moze panie Lider uszanuja przerwy a nie przychodza na czyjąś przerwę i dość ze narzekaja na ur to wszystkich nawet dyrekcje ale nie patrza siebie ze siedza na palarni i niech skoncza kapować na kogoś bo nie sa swiete a ludzie maja juz tego dość czekamy na efekty pracy dyrekcji a nie szukania tylko problemu u pracowników przerwy obowiazuja wszystkich tak samo a nie ze taka pani co zastępuje kierowniczke mowi ze jest na zebraniu na palarni wstyd moze czas zaczac od tych co szukaja problemu i kapuja na pracownika a nie patrzy ze siedzi na przerwie inych i tez pala kiedy chca ale chetnie inych zakapuje wstyd dla dyrekcji ze wielcy lidrzy siedzą na palarni. Załóżcie tam czytnik jak do odbijania wkoncu tez wyjdzie kto co robie i ochrona niech notuje kiedy liderzy wychodza na pole na palierosa bo to juz za duzo sobie poczynaja

???And
@Anonim

Przyszła wiosna,może pora na porządki,proponuję zacząć od samej góry,czyli kierowników, może niektórym skończą się miody i skupią się na pracy, będą też oceniani obiektywnie a nie po kolesiowsku.Takie zmiany wyjdą wszystkim na dobre,tym co uczciwie pracują i tym którzy będą musieli zacząć,firma na pewno na tym nie straci a zyska.

@Anonim

Jak jesteś osobą nie paląca to skąd możesz wiedzieć że inni palą na nie swojej przerwie ? Większa będzie wydajność jak zaczniesz zajmować się praca a nie skargami i opisywaniem innych

Krzys

Przeczytałem i kompletnie cie nie rozumiem.Analizuje do czego to było ale nic mi nie przychodzi do głowy.

Krzys
@Krzys

To jest komentarz do wcześniejszej konkluzji na temat małego brzydkiego dodam starego bo 50 chłopa.Pracuje tu prymitywny i chory psychicznie facet który swoim charakterkiem pokaże kim jest.bo wszędzie gdzie pracował niema żadnych znajomych bo był nielubiany.Czemu usuwacie komentarze.

Leszno

Partyzant

Ludzie walczcie o swoje dobre wypłaty.....nie czekajcie jak na zmiłowanie na bony.... żeby zrobić godne święta swoim rodzinom.....

Anonim00
@Partyzant

Kochani moi pracuje w tej firmie w sporyszu od początku, staram się rozumieć wszystko, ale co teraz się dzieje to nie rozumie. Pracuję na przygotowaniu chodzi mi o nadgodziny rozumie ok trzeba czasami zrobić nadgodziny. Ale żebym ja musiała tak? musiała osobie ktora zostaje na nagodziny ustąpić z mojego stanowiska pracy?.To gdzie ja mam iść ? może zalapie się na zwijanie. Potem są zaległości i opóźnienia .To jest upokarzajace ,chanba dla pracownika. Kto to wymyślił zero szacunku.A Dyrekcja wie o tym, mam nadzieję że nie wiedziała .ale juz wie bo to ktoś przeczyta.

@Anonim00

No wlasnie tak jest. Po co te nadgodziny jak człowiek się poniewiera zamiast robić na swoim stanowisku pracy a musi ustąpić miejsca jeszcze w dodatku nowo przyjetemu pracownikowi. HAHA Śmiechu warte .gratuluję pomysłu

Logiczne
@Przygotowanie

Nowy nie jest tak poliwalentny jak ty ?on się dopiero uczy i ma opanowaną tylko jedna maszynę,jak popracuje tyle co ty też będzie potrafił/a pracować na kilku stanowiskach.A co (usunięte przez administratora) ci się przykleił do krzesła?W czym tu jest problem?

Kaska

Drodzy pracownicy nie dajcie się zmanipulować naszej dyrekcji, że nie ma pracy, a zakład jest w trudnej sytuacji. To jest tylko zagrywka, żeby nie dać ludziom tego, co im się należy, czyli godnego wynagrodzenia za pracę. Jeśli nie ma pracy i będą zwolnienia co robią żółte fartuszki na zakładzie i ci ludzie czekający na rozmowy o pracę, na portierni. Ukraińcy pracują po 12 godzin, a my mamy być zwalniani. Nie dajcie się zastraszyć, żaden urlop tylko postojowe jak chcą. Wielkie podziękowania dla związkowca, że rozmawia i reprezentuje interesy ludzi zrzeszonych w związkach. Teraz widać, jaki pokrój ludzi jest członkiem tej organizacji.

@Kaska

Po co nam to bylo postojowe czy urlopy przymusowe o co tu chodzi jak w biurach i utrzymanie ruchu normalnie byli w pracy. Oni pracę mieli A my nie .Na przygotowaniu 12 mają robić A wolne dają że pracy niema.To jest chory zakład

Dom wariatów

Piątek postojowe poniedziałek urlopy czwartek piątek 12stki dziękujemy związkom

Bill
@Dom wariatów

To jak to w piątki postojowe i 12-stki halo halo coś nie tak?

Putin 2
@Dom wariatów

No żenada co z nami robią teraz wolne dają a 12 chcą że byśmy robili na przygotowaniu bo zaległości. Związki są same dla siebie i grupkę ludzi tych co jeszcze tam zostały.Zwiazki to mają gdzieś głęboko w czterech literach .Z ludzi wariatów robią

@Dom wariatów

Dwunastki na przygotowaniu to wymysł jednej i tej samej liderki bo inne zmiany nie potrzebują tylko od zawsze ta zmiana. Niech się chwyca roboty w koncu

@Anonim

Niech liderka czy brygadzistke pseudo też zaczną 12 robić jak nas tak zmuszają. To zobaczymy jak będą reagować.

@Przygotowanie

Macie na to jakikolwiek wpływ? Mam na myśli rozmowę z osobą decyzyjną odnośnie tego typu kwestii, kto ponad liderami jest i z kim można gadać na takie tematy?

@Beata

No właśnie kto jest ponad liderami ? No wiadomo że kierownik zmiany. To zależy czy Cię lubi czy polubi

Mała

Hej kiedy rozdają bony czy można otrzymać wcześniej?

Zaskoczona

Witam chciałam bardzo podziękować związką że tak walczą o dobra płace dla pracowników. Podwyżki mega !!!! Panie Pawle zapraszamy na produkcję i przy wypłacie po mega podwyżce o wpis czy jest Pan choć trochę zadowolony.

lech wałęsa
@Zaskoczona

jak wybraliście tak macie, od kilku lat te same osoby reprezentują wasze interesy, efekty widać co roku - miejcie pretensje pierwsze do siebie, narzekanie tutaj nic nie zmieni

@lech wałęsa

Ale to tak dla jasności zostali kiedyś wybrani i tak się trzymają? Obecni pracownicy mają teraz wpływ na zmiany stanowiskowe u nich czy nie bardzo? Jak to z tej perspektywy wygląda?

Halo halo, wie ktoś czy jeśli ktoś się uczy to może pracować w systemie jednozmianowym?

Maja25
@1

Witam czy jest możliwość pracy tylko na nockach?

@JPII

A na same pierwsze zamiany?

Wolne
@@JPII

Tak można ale i musisz mieć urlop żeby sobie pozałatwiać swoje sprawy :)

Bill
@Wolne

Urlop dostaniesz bez problemu jeśli go będziesz posiadał

@Bill

Co do urlopu to ile dni przed warto je zgłaszać? nawet jak ktoś z dnia na dzień się zdecyduje to również nie będą robić jakichś większych problemów? rąk do pracy obecnie nie brakuje?

Operator

Dlaczego bhp mierzy herce gdy podajniki nie sa uzywane? Pozdrawiam.

Umęczony

Kaska
@Umęczony

Zgadza się

Rurka

Powiedzcie mi w sporyszu dzisiaj było zebranie dotyczące pracy . Bez poniedziałków i piątków podpisali to ? Bo niby plany małe ...

basia
@Rurka

wszyscy maja postoj platny ale jest dzial ktory zostal w (usunięte przez administratora)

To nie fenomen poprostu zawsze znajdzie się jakaś która się do niego uśmiechnie powie coś miłego a nóż jakąś ładna i choć to dla tych dziewczyn nic nie znaczy to jemu wydaje się że jest taki atrakcyjny ze może żonę rzucić i każda jego.A mówię to na własnym przykładzie z tym że to ja tu pracuje a mój już były gdzie indziej.I po czasie ja jestem w fajnym innym już związku a on że swoją pewnością został sam sfrustrowany i chory ale sam tego chciał także babeczki glowy do góry później jest lepiej wierzcie mi.

ups
@Ania

Mój też w domu jakiś dziwny, niby nic nie potrzebuje, taki niezależny, a leci już do pracy godzinę wcześniej, bardzo lubi zakład i swoją pracę.....hmm.....nie wie tylko, że mi kitu nie wciśnie

Produkcja
@Ania

No widać kto sie pierwszy bawił ze juz jest nowy buchaj

Żółty

Wie ktoś czy zwiazkowiec ma plan na podwyżki dla pracowników bo wszyscy robimy za najniższą

@Żółty

Tak spowrotem bedzie pracował z nami

Kamil
@Żółty

To szykują się jakieś w tym roku? Myślisz ze coś rzucą w pierwszym kwartale?

ogr
@Kamil

jedyna pewna podwyżka to ta ustawowa minimalnej od lipca - jak sami nie zawalczycie o swoje, całe życie będziecie na ich łasce

Wkur
@ogr

A związki zawodowe od czego są w tym zakładzie

@Wkur

Pytanie retoryczne? Czyli do dziś jak ich działanie w zakładzie było przeprowadzane, co ostatniego udało się im ustalić / wdrożyć? były w nim jakiekolwiek rotacje może, macie na to większy wpływ?

Kaja

Czy pani B z przygotowania musi być taka wulgarna ,że ją na pół hali słychać

Wudz

Na palarni dzisiaj słyszałam jak liderka z pszygotowania mówiła postojowym w lutym, to prawda?

132ww

Który bo jest ich tam troche ,konkretnie proszę . A może zazdrosna, że z tobą nie gada , i nie bajeruje ciebie, Zagadaj może zwróci na ciebie uwagę

Czemu znikają komentarze

Cikitaa

Ktoś wie kiedy są wypłacane bony?

@Cikitaa

Pytanie do brygadzisty z komax co robia 3 osoby w narzędziowni siedza na tel. A kiterzy tez donasza w narzedziowni wszyscy siedza i tylko smiechy i telefony w rekach.

Jojo
@Przygotowanie

A co robi przygotowanie na nockach ??? Tak są zawaleni robota ??

@Przygotowanie

To spróbuj podonosić trochę na maszyny .Myślisz że dlaczego kobiety tego nie robią ? Pół godziny pracy na początku zmiany i przejdą głupoty z głowy ...

Operator

Niech wam postawia boksy jak dla koni bedziecie odpoczywać.

Widzę i myślę logicznie ????
@Operator

Zapraszamy na przygotowanie ????

Omg
@Widzę i myślę logicznie ????

Z przyjemnościa się zamienimy z co niektórymi paniami z przygotowania

@Omg

To co my nic nie robimy na tym przygotowaniu ? No to ciekawe z kad macie na liniach sto procent premii i wiencej nawed .Bo my takiej premii nigdy nie dostali. Tak nas doceniają przełożeni.

@Cikitaa

Czytaliście pismo związkowca. Co wy na to proszę pisać .Co on napisał musimy robić dwunastki niestety żeby pokryć inflację i nic nie dostać

Essa
@Tym

@przygotowanie jedyne co wy robicie to(usunięte przez administratora)zatyczki na kubki z automatu, i nosicie kawe w torbach co jest na kable, co nie pani Gosiu ?

@Essa

A Ty co nie pracujesz tylko obserwuję kto kawe kupuje.Ty mat..e

@Anonim

Drogie panie to tylko piszecie miedzy soba . Wszystko słychać jak obgadujecie sie miedzy soba a szukacie po inych dzialach i osobach. Nawet w szatni jedna drugiej nie daruje juz na początku zmiany. Macie porachunki miedzy soba to nie szukajcie winych.

Zuza
@Anonim

Mam szafkę nie daleko pani od kawy to słychać jak nagaduje na wszystkich ta jest taka ta jest taka czepia sie ludzi nawet zamowien. A ciekawe kto koleżankę opisał zamowien..? A praski powini wymieszac z fonami lub inymi zmianami łącznie pania od kawy i bedzie spokój moze pani Lider w końcu sie przyjrzy sprawie.

Alaa
@Zuza

Całkowicie się zgadzam na praskach to tylko umią pić kawę i patrzeć w telefony a pani od kawy robi tylko wielkie zamieszanie

@Alaa

No i co z tego tak Cię to boli że piją kawę na piecio minutowej przerwie .Przecież to kupują nie kradną. No żenada co się tu dzieje

@Anonim

A to czekaj, socjalu tu nie ma żadnego, że same kupują? jeśli o telefony chodzi to w trakcie pracy też nikt nie ma z nimi żadnego problemu?

@Alaa

To ty nie wiesz że mamy some w telefonie?

Madzia
@Anonim

W NIEKTÓRYCH MIEJSCACH ZAKŁADU PIJE SIĘ KAWĘ NIE NA PIECIO MINUTOWCE ,TYLKO CO PIĘĆ MINUT I NIKT NA TO NIE ZWRACAM UWAGI

Kawa
@Madzia

W końcu ktoś napisał prawdę !! Nic nie robić chodzić opowiadać te swoje bajeczki co się nie da ich już słuchać pić kawę za kawa i tak mija 8 godzin Dać jednego z drugim na tablicę niech porobi i poczuje jak ręce bolą to wtedy może weźmie się za robotę Czy ktoś się tym w końcu zainteresuje ???

@Madzia

A to ci tak przeszkadza napij się też

¿¿¿¿

Ile się czeka na rozmowę i jakie szanse są że przejdę rozmowę kwalifikacyjną?

Madzia
@¿¿¿¿

Szansy ZERO, W NIEKTORYCH PRZYPADKACH

@Madzia

a tak całkiem poważnie? teraz to trudno się dostać czy tak tylko piszesz? jakie obłożenie na jedno stanowisko mają, sporo ludzi się zgłasza?

LUDZKA

OD KIEDY KARMIĄCE ŻĄDZĄ, I KTO TO WYMYŚLIŁ ŻE KARMIACE NIE MOGĄ PRACOWAC NA FONACH ,ZGRZEWARKACH ,BO IM TO SZKODZI, A CO RESZCIE PRACOWNIKOM NIE SZKODZI ,BO CO BO NIE KARMIĄ TO MOGĄ SIE TRUĆ OPARAMI ,JAK TO SZLODLIWE DLA KARMIĄCYCH KOBIET TO I SZODLIWE DLA KAŻDEGO PRACOWNIKA A GDZIE KEST PŁACONE SZKODLIWE ,CO TE KARMIACE TO SĄ LEPSZE CZY CO ,O CO TO WOGUKE CHODZI

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.