Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Nieistotne

Nie polecam tego zakładu, wymagania mają ponad normę a płacą marnie, żeby jakos uciągnąć do końca miesiąca trzeba brać nadliczbowki. W szczególności współczuję temu kto trafi na utility do liderki Haliny, bo to zwykła manipulatorka, egoistka i brak jej empatii. Niczym się nie interesuje tylko goni za facetami i na ich widok ma już mokro. Pozdrawiam tych którzy u niej robili

@Nieistotne

Jak ci źle to co jeszcze w tym zakładzie robisz zwolni się idź do innego pracować !co cię trzyma wymagania ponad normę marne place ? Pokaż na co cię stać !! co cię tu trzyma ?

Nieistotne

Wyobraź sobie, że mam zamiar, ale co Ty o tym możesz wiedzieć skoro pewnie siedzisz po cichutku i na wszystko się godzisz albo jakaś lizidupa z Ciebie bo kto normalny i szanujący się człowiek wytrzyma tam długo

@Nieistotne

Mylisz się nie siedzę cichutko nie jestem lizidupa ale nie godzę się z takimi jak ty którzy siedzą na GoWarku i smarują każdemu(usunięte przez administratora)Zastanowiłeś się czy te twoje opinie są sprawdzone czy to jest prawda ?Nie pasuje ci zakład nie pasują ci ludzie a co ci pasuje chyba lekkie życie Ciekawy jestem jak byś się teraz czuł jak by ciebie ktoś obdarował i dowiedział się kto jest autorem tych postów pozdrawiam

Nieistotne

Po pierwsze nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj, po drugie pierwszy raz tu pisze więc nie smaruje d..y każdemu. A po trzecie najważniejsze mam prawo wyrażać opinie tam gdzie robię bo w końcu po to jest tutaj ta strona. I nie pisze nic co by nie było zgodne z prawdą. Nie robisz tam gdzie ja nie masz styczności to siedź na dupie i zamilcz człowieku bo najwięcej zawsze do powiedzenia mają Ci co się w ogóle na sytuacji nie znaja. Lekkie życie haha dobre sobie. Pewnie Ty masz lekko dlatego tak łatwo Ci oceniać innych sytuację i stanowisko. Chyba logiczne że jakby było ok to by tu nawet żaden wpis z mojej strony sie nie pojawił. Pomysl trochę to nie boli

@Nieistotne

Masz pecha i to wielkiego bo po pierwsze znam bardzo dobrze sytuację bo tam pracuje z kolei któryś rok po drugie masz prawo pisać i wyrażać swoją opinię zgodna z rzeczywistością a nie szykanowac i oczerniać innych po trzecie to chyba nie jest prawda że piszesz pierwszy raz na tej stronie chyba że pod nickiem nieistotne po czwarte mam styczność z ludźmi którzy są pod liderka i wiedza jaką jest prawda nie to co ty Więc tobie radzę usiądź lepiej ty na(usunięte przez administratora)e chyba że zaczyna cię już nieźle parzyć i nie wiesz co zrobić ze sobą A co do myślenia to w przeciwienstwie do ciebie myślę bo nie pisze takich bzdur jak ty

Nieistotne

Pisze pierwszy raz zresztą Tobie się nie muszę tłumaczyc. Nikogo nie szukanuje tylko pisze prawdę i nie kojarzę żebyś robił u Haliny więc nie kłam a skoro Cię to tak boli to znaczy że podszywasz się pod kogoś kogo to dotyczy a pecha to masz Ty, bo znam opinie ludzi którzy u niej robili albo wciąż robią i mają takie samo zdanie więc? Łżesz jak pies. Nie robie tam roku żeby nie znać sytuacji. Znalazł się obrońca uciśnionych liderek. A możesz jesteś jej pieskiem co? Chojraku taki cwany jesteś na internecie a jak by Ciebie dotknęła taka sytuacja to nawet słowem byś się nie odezwał. Ja przynajmniej ostrzegam ludzi na kogo mają uważać, bo są też i takie liderki do rany przyłóż ale Halina z pewnością do nich nie należy. Ona zawsze musi mieć rację nawet jak jej nie ma. A Ty lepiej skończ bo to nie o Tobie jest mowa chyba że jesteś jej adwokatem

Nieistotne

Zresztą co się dziwić sądząc po wypowiedzi w rodzaju męskim, jesteś facetem a na utility mało ich jest więc przypuszczam co jest grane

@Nieistotne

Ok jeśli masz rację i ja kłamie to jutro w pracy podejdziemy do ciebie i powiesz to w oczy liderce a mi że jestem pieskiem i adwokatem liderek Już wiemy kim jesteś więc masz to pewne że nie tylko my podejdziemy do ciebie pozdrawiam

Nieistotne

Ale się boje, nie zastraszysz mnie. Nie uda Ci się. Ja nie z tych co się zamkną i podkula ogon

Nieistotne

Będę czekac z niecierpliwością;)

@Nieistotne

Z tego co wiem droga koleżanko ty podkulilas nie raz ogonek

@Mocny

Z tego co wiem to masz jakieś fałszywe informacje i nie udawaj, ze mnie znasz. Wcale nie jesteś taki mocny jak pisze w Twoim nicku

@Nieistotne

Nie był bym taki pewny że mam fałszywe informacje co do tego że cię nie znam i wiem o tobie dużo jednak mam ta moc

@Mocny

Taaa, weź się nie ośmieszaj człowieku bo inni to czytają. Kończę ta dyskusje bo jak już wcześniej zostało napisane ta opinia jest o zakładzie nie o Tobie i nie szukaj sensacji. Nie od dziś wiadomo co się tam dzieje. Co miało być napisane zostało więc nie mam nic do dodania. A Ty myśl sobie co chcesz i żyj w tym swoim bajkowym świecie. Obyś się tylko kiedyś nie przejechał. Pozdrawiam

Dave Technik.

Witam. Mam pytanie do pracowników i dyrekcji. Czy jako elektromechanik utrzymania ruchu zrobię 7000 netto?

Stinky
@Dave Technik.

7000 na okresie próbnym. Później dużo więcej.

Delegat

Co niektórych bolały zdjęcia na portalach społecznościowych z imprez na delegacjach zakładowych więc wrzucam parę zdjęć z kraju polecam

Ciekawy

Która jest w potrzebie bo jestem zainteresowany

Ciekawy

Trzeba mi posprzątać szope To kiedy ???

ogr

nie wracaj

@ogr

Zostań tam

wierny pracownik

pampers ma dzisiaj urodziny, czego mu życzycie?

@wierny pracownik

No pampersow na promocji

Elżbieta

I to tylko jeden minus pracy na tej linii? Tak poza tym wszystko Ci pasuje?

Zawsze miala kompleksy

Co wszyscy się tak uparli na tą linie i panią lider. Jak komuś nie pasuje tam praca niech zmieni linie i po problemie. Z tego co wiem osoby które tam pracują chwalą sobie pracę i nie narzekają na panią Kasię wręcz przeciwnie są zadowoleni i sobie chwalą współpracę z nią . Starzy pracownicy na tej lini są ze sobą zrzyci bardzo zgrany zespół tworzą , sama się mogłam przekonać a jak nowym nie pasuje bo to bo tamto to proszę się wogole nie przyjmować do pracy w takich zakładach . Tyle w tym temacie i dajcie normalnie żyć pani Kasi bo fajna babeczka jest i nie potrzebne są jej przez głupie obczerstwa kłopoty.

Olo
@Anonim

A kto ich nie ma .... Każdy ma tylko o tym głośno nie mówi i ty też masz tylko to ukrywasz :)

Pracownik APL

Dokładnie tak. Każdy z nas jest zżyty ze sobą jak i samą Panią Lider. Nie rozumiem tej nagonki, nie słyszane mi było jeszcze żeby na kim kolwiek się wyzywała! Wręcz przeciwnie, zawsze stara się pomóc pracownikowi żeby dobrze mu się pracowało, oczywiście w granicach rozsądku. Szkoda Pani Kasi bo naprawdę fajna babeczka, a te opinie moim zdaniem są wyssane z palca.

O jaka lizuska się odezwała. Ten problem tam jest od dawna.Powiniscie z tym iść do Personalnej

@Anonim

Ale o jakim problemie mowa bo nie rozumiem. Dziewczyny które tam pracują nie narzekają więc jeśli ty masz jakiś problem z tym twoja sprawa. Pracowałam tam jakiś czas na tej lini i nigdy nie było żadnych nieporozumień . Lepiej zajmij się pracą a nie plotkami i daj innym normalnie pracować. Bo przez takie głupie komentarze wyssane z palca niszczą atmosferę.......

Bardzo żałuję że już tam nie pracuje bo naprawdę fajna linia i dziewczyny. A jeśli chodzi o twoją wypowiedź to bardzo nie ładnie nazywać kobiety krowami świadczy to tylko o tobie że źle jesteś wychowany i brak ci kultury oraz szacunku do kobiet. Każdy pracuję jak może i nikt nie wchodzi nikomu do rzuci bo to słowo jest nie na miejscu . A może poprostu wszyscy się lubią z panią lider nie pomyślałeś o tym..

Nowa

Serio ?

Kama

Jezu kochany ale się uparliście na tą linie. Popatrzcie też na inne na każdej linii można się do czegoś przyczepić każdy ma swoje za uszami. Ale nikt nikogo nie obczernia w necie. Wszyscy robią to co mają zrobić i do domu.

@

Takie jak ty ???

APL
@Anonim

A ty kim jesteś że kogoś nazywasz lizusem co ? Czy nie masz brudu za pazurami ??czy jesteś taka bez skazy idealna bez kompleksów ??My nie narzekamy na swoją lider a tobie jak się nie podoba to się zwolni albo idź do Personalnej i powiedz że masz problem sama z sobą

@APL

Problem to jest owszem z liderem

Klient
@Anonim

Problem jest raczej z tobą i to wielki

@Anonim

Anonim zastanów się sam nad sobą i nad tym co wypisujesz Chyba coś z tobą jest nie tak Jak to jest jak się w główce przewraca ?

@Pracownik APL

niestety nie, mając okazje pracując na tej linii około roku, doświadczyło sie mobbingu ze stron liderki, przykro mówić ale taka prawda

Aleksandra
@,

nie ma osoby w firmie wyzej postawionej ktorej moglabys to traktowanie zglosic ?

@Aleksandra

Idź do kadr od razu

Od jakiegoś czasu pracuję w Cabindzie i zastanawia mnie fakt zbieractwa pieniędzy dla liderek z różnych okazji, imienin, urodzin... W poprzedniej pracy kierownictwo nie pozwalało na tego typu zbiórki. Mam propozycję : może zbierajmy dla każdego kto ma imieniny i urodziny, bo wszyscy jesteśmy takimi samymi pracownikami jak lider. Kto za?

Wiesio
@Marta

Z tego co wiem to zbieranie kasy na różne okazję imieniny urodziny itd nie jest przymusem i obowiązkiem więc zawsze można nie dorzucać się więc w czym masz problem?? Brakuje ci nie masz nie dajesz proste jak budowa cepa

@Marta

Proś Boga żebyśmy nie musieli się Tobie składać jak ciężko zachorujesz, będziesz w potrzebie, spłonie Ci dom albo spotka Cię inne nieszczęście, bo w takich sytuacjach też się składamy. Pozdrowionka.

@.

Polecam czytanie ze zrozumieniem tekstu. Imieniny czy urodziny to nie jest nieszczęście. Pozdrawiam :)

Aleksandra

powiedzcie, firma etatowemu pracownikowi zapewnia multisporta? i przestancie tak spamowac, nie macie co robic, az sie ciezko przebic przez nic nie wnoszace komentarze

Mam pytanie jak otrzymać legitymację związkowa? Czy jeśli jestem zapisany do związków mogę otrzymać taką legitymację???

Edek
@Piotr

Idź do przewodniczącego, złóż wniosek i czekaj.

@Piotr

Jaka legitymacja pierwsze słyszę u nas tego niema

Redbul

Pensje w zakładzie to jakaś porażka, wstyd i hańba. Ledwo można przetrwać miesiąc. Ludzie na kogo my robimy.....

boss
@Redbul

na twoje miejsce jest wystarczająco wiele ukrainców

bury
@boss

takie gadanie jest już niemodne.....

@bury

Niemodne, a zgodne z prawdą? :/

Mam pytanie do osób pracujących na komaksach odnośnie zarobków. Mianowicie ile około wyniesie moje wynagrodzenie na rękę bez weekendów. Wliczając w to podstawę (3400bruto), dodatek za prace na komaksach i 40% dodatek nocny. Z góry dziękuję za odpowiedz.

@Nowy

Witam, chciałbym również dostać się na komaxy. Jak wygląda praca na tym dziale, jaka jest atmosfera, przełożeni? Nie mam doświadczenia ale szybko się uczę, poradzicie. Dziękuję.

Stokrotka
@Nowy

Pieniądze są ważne ale czy ktoś może się wypowiedzieć jaka panuje atmosfera na dziale komax. Jestem zainteresowana pracą tam.

Wiadomo coś o podwyżkach

boss
@Ciekawy

Jaka znowu podwyżka w związki z inflacją? Musimy powstrzymać spiralę cenowo-płacową.

ok
@Ciekawy

chciwy nie ciekawy powinieneś mieć nazwę

@boss

Czyli jak faktycznie by dali to znowu z inflacją będzie gorzej? To jak to przyblokować niby, przecież opłaty trzeba robić i mieć co jeść

Mlody
@Beata

Ludzi zwalniają nadgodzin nie ma to myślisz że ci dadzą ??

@Mlody

No skoro mniej osób jest w puli to chyba więcej w budżecie? ;) No a tak poważnie to coś będą musieli w końcu zrobić, bo ludzie sami tego nie dźwigną tutaj. Ceny dalej będą rosły, to co się dzieje to jakaś tragedia

Chłop

Popieram

@Beata

Jestem zainteresowana praca w Sews Cabind. Przerazaja mnie tylko male zwrobki... a ponoc mozna nadrobic w soboty.. o ile to prawda. Jak to wyglada realnie ? Bo najnizsza krajowa to troche slabo wypada

Kolo
@Marta

Pracy w soboty ni ma i nie będzie

PAWEŁ

takie akcesoria nie beda potrzebne

Jedyne co można napisać pod tym komentarzem to "kozak w necie(usunięte przez administratora)w świecie". Miej trochę odwagi i powiedz P.K To w oczy

Ror.
@Anonim

Dobrze powiedziane osoby które hejtuja w necie tak naprawdę nie mają nic do powiedzenia w życiu . @Mordor weź człowieku się ogarni i nie obczerniaj innych jeśli ci się nudzi zmień pracę i do kopalni a takim szczeniackim zachowaniem udowadniasz że sam jesteś (usunięte przez administratora) Wart.

N

Czy ktoś się orientuje czy jest przewóz pracowniczy do Cabind w Sporyszu z Rajczy?

Witam. Czy zatrudniając się w tej firmie na produkcji mam szanse dostać 3500 netto na początek ?

gonzo
@Marek

z 3 niedzielami chyba

@
@gonzo

Do tego pakiet 12 godz i soboty :D

APEL

ODDAWAJCIE KREW. PROSZĘ. TERAZ JEST WYJĄTKOWO POTRZEBNA...

Krwiodawca

Tak jest oddawać !!! Tylko bez promili ma być !!!

mloda

w zakładzie dostalismy podwyzki - do najnizszej krajowej . nadal zarabiamy najnizsza krajowa a co poniektorzy sie ciesza ze ,,podwyzki ' ' dajnie spokoj zxero dopłat do biletów.. ludzie obudzcie sie...

Warehouser

Jaką stawkę ma magazynier na umowie na czas nieokreślony u was?

Magazyn

Co to do łysego przyszli teściowie dojechali w odwiedziny? No w końcu go nie minie postawienie weselnej!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.