Opinie o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. w Żywiec

Bez maski

Dlaczego css beskidy chodzą po hali bez maseczek? Mają jakieś dodatkowe przywileje w porównaniu do nas?

Co z podwyżkami w tym roku? Wszystko poszło do góry a my zarabiamy grosze. Czy ktoś się tym zainteresuję. Gdzie są Związki zawodowe?

Pracownik 2

Związki zawodowe są w zakładzie Wybierz się do nich i zapytaj

...

210zl brutto wywalczyli

Maja25

Będą bony na święta?

Elżbieta
@Maja25

Podwyżka 210 brutto ale do jakiej kwoty?

Fajna :)

Kiedy w końcu wyjaśni się sytuacja na leśniance z tym że jedna lina ma ciągle wszytko druga nie ma nic... ZJEBA później spada na nas szarych pracowników? Dlaczego? nie nasza wina ze nie mamy z czego robić. Dodatkowe pytanie czy brygadzista jest naszym przełożonym czy niektórym tylko stanowisko bije na dekiel?

Leśnianka
@Fajna :)

To zgłoś to oficjalnie do przełożonych i po sprawie a nie płacz i nie pisz na GaWorku że znowu zjeba Nie masz odwagi ??czego się boisz ?? że wylecisz z roboty czy brygadzisty ?? Widzę że to ty masz coś z deklem i to dobrze

xxx

Czy firma moze w koncu zrobic pozadek z osobami które cały czas na delegacjach sluzbowych zagranicznych wrzucaja na portale spolecznosciowe swoje zdjecia jak swietnie sie tam bawiom ???

@xxx

O kogo chodzi?

Produkcja
@xxx

Może ktos odpowie dlaczego Jakość ma największą w zakładzie stawke i jeszcze chca za sobote 150 %. I jest wszystko załatwiane w tajemnicy. Magazyn tez chce te same warunki co Jakość a gdzie reszta po za produkcyjnych działów. Prosimy o wyjaśnienie tej sprawy.

Admin.pro
@Produkcja

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ,skoro nie odpowiada Ci magazyn i małą masz stawkę idź do jakosci i zdzialaj cuda,może będziesz pracownikiem miesiąca z twoimi ambicjami .To nie koncett życzeń ,że prosisz o rozwiązanie I wyjaśnienie sytuacji ..Popracuj trochę w jakosci i bdsz mial taka stawkę jak oni. A z tego co widać to wam wieczne mało i mało pierwsze narzekaliście na wzorcownia, teraz na jakość,a kiedy popatrzycie na siebie ??? Zapraszamy na produkcję nadgodzinki są, idzie nawet bardzo dobrze wyjsc w miesiącu, sobota wpada czasem niedziela polecam mamy dużo braków osobowych napewno twoje ręce przyda w produkcji wiązek..

Ale pensja
@Produkcja

Idź złóż papiery do jakosci jeśli cie ciekawość zbiera ile naprawdę zarabiają i czy warto, a następnie pisz na go worku . Polecam

Kadry
@Produkcja

Podaj argumenty ,które przemawiają za tym ,że powinnes dostawac więcej??. Robisz coś ponad obowiązki z job description? Czy twoj przełożony o tym wie ? Czy podpisywałeś klauzule o poufności wynagrodzenia ? Jeśli tak ,naruszasz zasady zakładowe. Jeśli się z tym nie zagadasz /zgadzasz zgłoś się do związków moze cos zdzialasz lub zmień stanowisko.

Simson
@Admin.pro

Pracodawcy muszą przestrzegać zasady jednakowego wynagradzania za jednakową pracę. Nie ma jednak przepisu, który nakazywałby im publikowanie realnych widełek wynagrodzeń osób wykonujących tę samą pracę w tym samym Dziale. Wysokość wynagrodzenia pracownika stanowi jego dobro osobiste i jest objęta tajemnicą, której pracodawca nie może naruszyć. Pracownik może zaś przekazać informację o swoim wynagrodzeniu, jeżeli dokonuje tego w celu wyeliminowania dyskryminacji płacowej

Putin 2
@Kadry

Pakiet zakładowy dla wybrańców Sobota 1 zmiana Niedziela od nocki Druga zmiana w sobotę I 12 w tygodniu ale to już obowiązkowe Kto to zatwierdził Dyrekcja

@Putin 2

To słyszałam że jest tak na przygotowaniu mają pakiet tak to nazywają

Coś wiecej

solo
@666

też tak myślę, szkoda tylko jak zwykle tych, którzy na tym najbardziej ucierpią

Tad
@solo

A kto cierpi czy to

Sprawiedliwy

Pomyśl zanim napiszesz taka głupotę, albo nie myl może dwóch różnych historii, rozwalenie małżeństwa to nie powód do czyjejś zazdrości!

@Sprawiedliwy

A nie przyszło ci na myśl że wina może być po dwóch stronach ??

@Sprawiedliwy

Któż to się tak zabawia

Perszing

Czy jest w tej firmie administrator budynku? Parking cały oblodzony, w zakładzie zimno, w toaletach smród... nie polecam

Wkur
@Perszing

Kto wymyślił 20 lecie wy dajcie ludzią premie za czas pandemi albo dopłaty do biletów .wstydu nie macie

@Wkur

I bardzo dobrze niech dadzą ludziom .I tak jest mało już takich pracowników z takim stażem .A dopłata do biletów zapomnij..Większość jedzi samochodami.

Tyco
@Anonim

Bo większość mądrych tych ludzi odeszła zostały tylko jednostki co się boją że roboty nigdzie nie znajdą i nie wiedzą co z sobą zrobić na starość

@Tyco

Oj prawda i takimi ludźmi poniewieraja z takim stażem. Że poliwaletni A nowych się nie rusza bo boją się żeby się nie zwolnili

Oj chyba jesteś nowo przyjety wszystko przed Tobą powodzenia 20 lat.Co do kota to tłusta akurat nie jestem

Ktoś powinien

Prac1
@Anonim

Może jaśniej co powinien ?

ZAINTERESOWANY

Na ile może liczyć monter na start i jak szybko dostaje się odwyzki?

Jak mam się dostać na 12?

Robak
@:)

O to jest pytanie

@Robak

Ale nie którzy mieli 12-stki i to w tym tygodniu.

Pola

Kiedyś pracowałam w tej firmie, masakra, cieszę się że odeszłam parę lat temu, praca sama w sobie była okej, ale liderki okropnie babska... Mam nadzieję że połowa z nich już tam nie robi. Teraz pracuje w innym zakładzie i jak czytam te wpisy, jak wy ludzie pracownicy nadajecie i kablujecie na forum jeden na drugiego... Przykro się czyta... A ten pali między przerwami, a ten do kibla chodzi a ten kawę pije... U nas nikt nie pisze na nikogo takich bzdur jak u was, ogarnijcie.... Bo to jest żenujące

@@
@Pola

Serio ? A co to za zakład ? podaj namiary moze się też zwolnie

Obronca

Poważnie ?? Co ty powiesz jaka inteligencja !

Kkk
@Pola

Bo tu pracują podstarzale lowelasy którym się wydaje że mają co najmniej 30 i oglądają się za młodymi dziewczynami. Panowie lustro i patrz brzusicho łysy łeb a w domu żona która pewnie ma dość takiego nieudacznika. W robocie strugacie inteligenta a słoma z butów. Jak obserwuję takich panów to aż się wstydzę że jestem facetem z tym że 23 letnim. Mam nadzieję że nigdy w życiu się tak nie ośmieszę.

Kkk

A ty starymsmiesznym Panem któremu się wydaje że jak ubierz się cały w adidasa to wszystkie łaski jego. Wolę być chłopcem.

Lovelas
@Kkk

Poważnie ??? Chyba stare panny po przebiegu a nie młode dziewczyny

30stka
@Kkk

Ja wolę 30, 40 a i starsze ciacho w adidasie niż 23letniego (usunięte przez administratora)

Lola
@30stka

Haha a co taki starszy który pracuje w cabind ie może Ci zaoferować. Najniższa krajowa. Rzeczywiście wysoko mierzysz. Ale w sumie adidasa ma.

Starszy
@Lola

Mam pytanie jak lecisz na tzw grubsze mięso to co cię trzyma jeszcze w zakładzie ?chyba nie ten adidas

Chrząszczu
@Starszy

Jak leci na grube mięso to jest taki jeden brygadzista. Tylko ostatnio go nie widać może się gdzieś zaklinował i wyleźć nie może.

Kamil
@Kkk

Co to za różnica kto pracuje? Chyba nie ocenia się za wygląd tylko za wydajność w robocie, nie? Lepiej napisz czy dają jakieś premie? Bo nie uśmiecha mi się robić tylko za gołą stawkę.

prac1
@Kamil

Na początek nic więcej nie dostaniesz niż ustalona stawka.

katering last minet

Ostatnie dni kateringu - zamawiajcie juz na Wielkanoc i Boze Narodzenie 2085, ceny promocyjne

Jklm

Pierścionek zaręczynowy jest to i ciasto weselne będzie

Przygotwanie

Zainteresuje się ktoś p. Krzyśkiem z wydawania? Tez chcemy kończyć pracę za 20 i sobie isc i pospacerować tak jak on, na przerwy my mamy 5 minut on 15 bo jest z wydawania to jest nie fair wobec innych pracowników. Powinien wrocic na swoje poprzednie stanowisko a nie bo to już przesada

@Przygotwanie

Czasem jak czytam nie które wpisy to myślę sobie, Serio.? To jest ten P co wygrał.

Donoszacy
@Przygotwanie

Drogie panie z przygotowania zmiecie perfumy tyczy się to 3 zmiany bo idąc po coś do was to po prostu to jest szok. A nie które Młode panie to nasza głowę wyżej 4 liter. A z rurek też kończą za 20 jak coś pozdrawiamy my donoszący.

@Donoszacy

Drodzy Panowie perfum używają kobiety dbające o higienę osobistą czego nie można powiedzieć o Was.

Donoszacy

Tam też kończył za 20

Yyy
@.

Tak jak Mariusz

@.

Donoszący z tyłu dlaczego chodzi bez maseczki siedzi między komaksami i odnosi się w taki sposób do operatorów ze on nic nie musi może na linie go trzeba dać. Wszystkich nazywa obgaduje najwyszy czas się nim zainteresować jak przychodzi do pracy i co robi.

Jkml
@Operator

Dokładnie trzeba go wywalić z powrotem na zamówienia.

@Jkml

Tam nic nie robił i zaliczył wpadkę dlatego jest na donoszeniu

@Jkml

No tyle potrafisz mówić o wszystkich śmiać z się z każdego Wes się za robotę i będzie dobrze. A nie mów ten taki ta taka bo nie jesteś Johny brawo trochę kultury i samo oceny a potem oceniaj inych Wes to sobie do serca.

Przygotowanie

Pij więcej soku z buraków bo bladziutki jesteś po 3 godzinach pracy

Tytan
@Operator

Mam pytanie ? a ty co takiego robisz w zakładzie ? Chyba nic bo tylko na GoWork siedzisz i piszesz te głupoty

Komax
@Operator

Jest wielu takich co siedzą między komaksami piją kawy i gadają głupoty że słuchać się nie da to nimi też powinien ktoś się zainteresować jak przychodzą do pracy i co robią

Żółty
@Przygotowanie

A co można pić żeby nie być bladziutkim???

3cio zmiana

Tehniczny - jak tam mondre glowy?

dff

kto wypada z laboratorium?

Firma Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. szukała pracownika na Technolog. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Lol

Pracuje w technicznym. Będziesz mieć bardzo dużo na głowie za marne 3 k. Wszystko zależy do jakiego teamu trafisz. Pozatym niektórzy mają humory.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Specjalista Helpdesk. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

drewniak

wymiana drukarek i bycie (usunięte przez administratora) IT

Czytając wpisy na tym forum można chwycić się za głowę. Ludzie co z wami??? Jak wam nie odpowiada praca, ludzie, atmosfera to chyba nikt nie karze wam pracować akurat w tym zakładzie. Czepiacie się kogo popadnie , bo ten skończył za 20 a ten jest taki siaki. Ludzie , może warto popatrzeć na siebie? Niewiem skąd tyle zawiści. Jak dla mnie zakład jest naprawdę na dobrym poziomie, paczki były świetne, bony tez dają, zakład idzie na rękę pracownikom. Większość zarządzających to świetni ludzie. Praca sama w sobie nie jest zła, pracować trzeba. A jeśli się nie podoba to szukajcie sobie innego „lepszego” zakładu. Naprawdę wstyd za niektóre osoby. Ale cóż, niektórzy poprostu już tacy są. :)

Ponieważ ma rację

Ciekawostka

Do którego momentu będzie na lesniance "zabawa" z odpisywaniem lewych godzin na pewną nową linię przez esterno (a sami ciągle mają tyły). Stec tego nie widzi czy nie nie widzieć? Można dodać o biurze liderów w którym spoczywa sterta wiązek z defektmi których "nie mam czasu naprawić" ( brygadzista/lider)

GODZINY
@Ciekawostka

dopuki nie dojdzie to do dyrektora

Ortografia
@GODZINY

Zachęcam do zapoznania się ze słownikiem ortograficznym

obserwator

co to za zmiany i przenosiny działu ur z lesnianki na grunwaldzka?

Ups
@obserwator

No widzisz nawet tam są potrzebne zmiany z tego co słychać i widać... A w szczególności to powinni 2 panow przenies na lesnianke Pana.k.i Pana.k. Bo zamiast pracować to interesują się innymi a nie patrza siebie i pracy.a prawdopodobnie tego szefostwo nie widzi ur.

Ups2
@Ups

Ja bym jeszcze przeniósł z przygotowania co niektóre panie co siedzą na telefonach

Ups zobaczysz
@Ups

ujawnie dyrekcji kwity na ciebie w tym tygodniu bo myślisz ze jesteś anonimowy ale nie jesteś i pożegnasz się z fajną i luźna praca

Honorata

kiedy bony?

Zostaw merytoryczną opinię o Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 238, z czego 47 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 473 ocen.

Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.