Opinie o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ULTER - SPORT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ULTER - SPORT Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

Pomidor

Pan Krzysztof P nie szanuje ludzi poniza każdego i jakby mógł to idąc po hali pluł by każdemu w twarz jak długo jeszcze góra bedzie na to pozwalać ??? Jeśli chcecie (usunięte przez administratora) to zostaniecie tam sami bo ten człowiek jest chory psychicznie i nikt zwlaszcza za taką jałmużnę nie bedzie pracować w tym cyrku

@Pomidor

witam wszystkich pracowników Bardzo dziwię się pracodawcą, że w dobie rynku pracownika tolerują i przyzwalają na takie zachowanie troglodyty p o l a k a, Szanuje pracodawców bo stwarzają miejsca pracy ale zróbcie coś z tym panem

Tata
@pomidor

Dokładnie!!! Ten facet jest chory psyhicznie

@Pomidor

Na forum panuje regulaminowy zakaz podawania imion, inicjałów oraz jakichkolwiek innych danych wskazujących na konkretnego pracownika firmy, o której dyskutujemy. Złamanie powyższej zasady może skutkować usunięciem wpisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin A nawiązując do problemu, który poruszasz: czy wspomniane zachowanie zostało zgłoszone do szefostwa firmy?

Stachu
@Julita

Pewnie nikt nie zgłosi bo każdy sie boi tego pana i utraty pracy...

Chuck Castro
@Pomidor

Tutaj na dwoje babka wróżyła bo jak ten ktoś coś chce od pracownika bo mu się terminy walą to potrafi góry złota obiecać, lecz tuż po zakończonej sukcesem akcji zapomina o tych którzy pomogli mu ten cel uzyskać i 4 litery uratować. Jak myślicie kto potem zgarnia premie? A co słyszycie za każdym razem jak idziecie po podwyżkę?......No właśnie. Góra dobrze wie jak to działa i tak nic nie zrobi bo gdzie znajdzie takiego drugiego? Wiec nie narzekajcie tylko bijcie kobzę na chwałę i prestiż bo podwyżki przewidziane są tylko dla wybranych ZZPH "Zakładowy Związek Piłki Halowej".

Mol

No tylko układy i romanse... z naciskiem na układy i romanse :)

Jarek

Myszki moje co wy myslicie ze Prezes I Właściciel nie wiedza jaki jest pan Polak ? No zawsze żalić sie na forum mozecie ale odwagi na zmianu nie macie bo gdzie wam lepiej bedzie jak w ulterze

Stachu
@Jarek

To jeśli wiedzą jaki z niego (usunięte przez administratora) to czemu nic z tym nie robia tylko pozwalają na takie pomiatanie ludzmi?

pomidor

Pan Krz yszt of ,, P to zawsze słyną z tego że nie szanował innych zwłaszcza mądrzejszych od niego ponieważ było to dla niego zagrożenie , ale nic nie trwa wiecznie

Prawda
@pomidor

Pan K. Nie ma w ogóle szacunku dla pracowników!

Spawacz

Konkretna rozmowa, bez przedłużania

Pytalli mnie dlaczego chce u nich pracowac, jakby nie widzieli, że muszę przecież jakoś żyć.

fall from grace

Witam, jeśli chcecie się dorobić depresji i nerwicy to jak najbardziej polecam ten zakład pracy. Ludzie pracujący w rozpadających się słuchawkach zlepionymi taśmami, niespełniających norm dB, pani od BHP przejdzie ale udaje,że nic nie widzi. Najgorsza rzecz tam to chyba kontrola jakości - ludzie pracują - jedni ciężej drudzy mniej, a w kontroli jakości - śmiechy chichy chodzą wyluzowani i wszystko w dupie mają - taki widok bardzo zniechęca do pracy normalną osobę która przyszła pracować. Brygadzista automotive Forest w porządku gościu, drugi to porażka cały dzień chłop chodzi i drapie się po głowie, w dupie ma prośby pracowników o rękawiczki nowe itp. Następna sprawa to normy jakie tam obowiązują = proponuje jednemu debilowi z drugim (osoby które nakładają normy na pracownika) stanąć 2-3 dni przed maszyną i spróbować wykonać normy/prace. NIE POLECAM,ODRADZAM = chyba że mało nerwowi jesteście i potraficie zignorować głupotę która zaległa głęboko w tym zakładzie.

@fall from grace

Witam popadniętego w niełaskę W stu procentach zgadzam się z twoją wypowiedzią , natomiast jedno co mnie zawsze zastanawiało to zachowanie właścicieli dotyczące tolerowania takich a nie innych zachowań. Fakt jest taki że nikt nikogo na sile nie zmusza do pracy w tym zakładzie natomiast opinie jakie krążą po okolicy na temat atmosfery w tej firmie się chyba potwierdzają.

fall from grace
@pomidor

Nikt nikogo nie zmusza do pracy to fakt niezaprzeczalny. Szefostwu tej formy wydaje się,że ludziom nie chce się pracować, to normalne ze po 8 godzinach wykonywania tej samej pracy przez5 x dni w tygodniu, wzdycha się,ale nie żeby się nie chciało pracować. Pracownicy muszą tolerować (usunięte przez administratora) jakim wykazuje się pan krzysztof p i warunki - wiadomo nie pasuje to się zwolnij proste, nikt tutaj nie żali się ze musi pracować, tylko wystawiamy opinie.

Wilk

Jedna wielka porażka ten zakład

Czy na spawalnie dalej są przyjęcia? Jaka stawka?

@Michał

Na stronie internetowej ULTER - SPORT widnieje informacja, że rekrutacja na stanowisko spawacza jest aktualna. Szczegóły oferty znajdziesz pod linkiem: https://ulter.com.pl/pl/site/work Jeżeli zdecydujesz się aplikować i odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną, koniecznie podziel się z nami odniesionymi wrażeniami. Będzie to cenna wskazówka dla innych osób.

M.

Hehehehe :) w tej firmie nie pracuje nikt normalny albo układy albo romanse albo inne takie

Ciekawski
@M.

Kto z kim romansuje?????

Misiu

Prawdę co do firmy ulter spor znaja prawie wszyscy w okolicy (usunięte przez administratora) telefonu nie mozna odebrac zero rozmow przerwa z zegarkiem w reku a zarobki smieszne 2000zl po 5 latach pracy. W firmie pracuja jedynie osoby ktore nie umieja znalesc innej pracy a to forum pozwala im sie wyzalic . Jesli wam zle to teraz wszedzie jest praca i to za lepsze pieniadze

Abc
@Misiu

Prawda ale w ulterze pracują zazwyczaj osoby kture na boku mają cos swojego i to za lepszą kase

Pomidor

Aby coś zmienić w firmie trzeba spróbować założyć związki zawodowe. Do tego celu potrzeba około 10 osób. Wybrać zarząd związków i później próbować coś zmienić. Ale czy znajdzie się 10 odważnych ? Samo biadolenie na forum nic nie wnosi.

Może coś ruszy
@Pomidor

A ja mam razem ze mną co najmniej 5 osób chętnych. Tylko jak sie zgadać?

Mr.k

Co chwile nowi ludzie, jak wszedzie na produkcji

Były już pracownik

Warto w końcu przyjrzeć sie sytuacji na myjkach? Jedna pani ewidentnie poczuła sie kierowniczką (usunięte przez administratora) zazwyczaj fałszywie innych do okoła pozbawiając pracy uczciwą osobę. A w dodatku chwali sie na lewo i prawo swoją podwyżką a my strasi pracownicy zostajemy odsylani chociaz ta podwyżka bardziej sie należy... tak ma to wyglądać że górą będą osoby które kablują i sieja propagandę aby sie wybic? O kim mowa na pewno każdy już wie

audi sq5

witam. poprostu najlepsza firma na podbeskidziu profesjonalne doradztwo i szybka realizacja. polecam.

Były zleceniowiec.

Kto narzeka? Kilka słów prawdy, lub konstruktywnych uwag tak boli?

Naklejacz Nalepek

Dla łakomych posady to wygląda to tak że młodzi pracownicy dostają takie stawki które starzy musieli wychodzić i wybłagać bo wiadomo kto lubi nowości w postaci obietnic i czarów nowych pracowników, którzy potrafią obiecać gruszki na wierzbie. Wiec jeśli masz gadane i myślisz że już wszystko osiągnąłeś oraz nie spełniasz się w swojej firmie a chcesz sprawdzić swoje umiejętności i masz gadane to, to jest miejsce dla ciebie. Możesz tu doświadczyć bardzo ciekawych zjawisk zaprzeczających logicznemu myśleniu od poziomu produkcji do zarządzania gdzie czerpane są wzorce z filozofii Dżucze.

Robert

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko tu zaglądacie? Szkoda bo szukam pracy

Feliks

Myślę, że jeśli takie praktyki mają miejsce w firmie to powinniście zgłosić szefowi, może wpłynie na zmianę działań?

ZDS

Na polerni,nie ma przestrzeganego BHP

Julita

@Filip, a czy Ty jesteś w jakiś sposób związany z ULTER - SPORT? Może pracujesz w tym miejscu? Jeśli tak, to zachęcam do dodania swojej opinii na temat tego pracodawcy. @Polak, a Ty? Pracujesz w ULTER - SPORT? @gargamelek, co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tej firmie, aby była bardziej atrakcyjnym pracodawcą?

Filip

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania tych bzdur?

Polak
@Filip

Filip ty chyba nie wiesz co to konkurencja

Zostaw merytoryczną opinię o ULTER - SPORT Sp. z o.o. - Węgierska Górka

• Jak się pracuje w ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ULTER - SPORT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ULTER - SPORT Sp. z o.o.