Opinie o P.P.U.H. At-Plast Andrzej Talik w Milówka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie P.P.U.H. At-Plast Andrzej Talik. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.P.U.H. At-Plast Andrzej Talik o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U.H. At-Plast Andrzej Talik w Milówka

Jak długo trwa proces awansu w P.P.U.H. At-Plast Andrzej Talik?

Napisano krótko by omijać, a czy ktoś znajdzie jakieś wyjaśnienie? Najlepiej merytoryczne by już nie było co podważać? Tutaj dalej w 4-brygadówce się robi? jakie macie teraz jej zasady?

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Żywiec. Zainteresowała mnie oferta firmy P.P.U.H. At-Plast Andrzej Talik. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 3600 ?

Ja Nowy wpis

Umowa o prace ale pod Adecco co miesięczna Praca na montażu 2 zmiany zdarza? sie nocka -zarobek najnizsza krajowa zero socjalu, premii chyba że idziesz w sobote to jest cos wiecej Produkcja system 4-brygadowy zarobek troche lepszy ale tyrasz 12/12 soboty i niedziele jak wypadna w grafiku zaobisz max 2700. Pracuje juz pare lat jak i inne pracownice do tej pory za najniższą krajowa. Trzeba sie udzwigać, nabiegac Atmosfera zarowno na montażu i produkcji nie najlepsza Trzeba mieć moc(usunięte przez administratora)chike żeby tu pracować, być odpornym na?stres Za taka wypłate nie jest to warte ale gdzies pracować trzeba. Acha no i pod konlec roku zwalniają a potem zas luty/marzec przyjmują.

Nicki

Premia i pieniążki są dla tych co mają być a dla tych co pracują nie ma. I tak musi być. Popatrzcie na autko szefa, szefowej i na ich synka oraz wielkiego Pana Sław.....- dla wszystkich nie moze starczyć, to naturalne.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie P.P.U.H. At-Plast Andrzej Talik? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Prawda tylko Prawda

Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin Wynagrodzenie godzinowe + premię wydajnościową Pracę w systemie 3-zmianowym Prywatną opiekę medyczną Świadczenia socjalne Pracowniczy program emerytalny Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie Dofinansowanie do karty sportowej Multisport.Tego tej Firmie brakuje, a nie wspomnę o zarobkach tragedia.Zarządzanie przez kierownictwo na poziomie przedszkola.

PP

lepiej omijać ta firmę. 2 miesiace temu zwalniali a teraz znów szukają ludzi. Firma jak i właściciele malo poważni. Na produkcji rotacj, co kilka miesięcy zwolnienie i zatrudnienia. Ogolnie tragedia. Szefowie bez komentarza.... Co roku w Stycznii zwalniają a w Marcu zatrudniają i tak w kółko...

sero
@PP

Zwalniaja ich po co 3 osoba siedzi na telefonach lub nie pracuja

@PP

Praca jak praca trzeba pracować i już Najgorsi są ludzie plotki pseudo liderki które nic nie robią co chwila wyjście na papierosa i plotki cały czas plotki i donosy . Ludzie w firmie żyją tylko plotkami nie da się tam funkcjonować od razu wpada się w wir plotek co gdzie kto z kim co powiedział i komu co nie poszło kto ma reklamacje cała firma tym żyje Praca na wtryskarkach sama w sobie nie jest zła trzeba się czasem nabiegać ale da się wytrzymać Firmę tworzą ludzie a tu niestety zero admosfery pieniądze marne jak wszędzie w tej okolicy może liderzy i kierownicy maja więcej ale nie wiem ile trzeba dostać żeby robić z siebie małpę !

Co jaki okres czasu w P.P.U.H. At-Plast Andrzej Talik można ubiegać się o podwyżkę?

Najlepiej nigdy, jeśli nie chcesz mieć przerąbane.

Co to znaczy, że w firmie można mieć "przerąbane"? Brzmi to trochę strasznie. Powiesz więcej?

@Marcin

Kiedy tam pracowałem, to szef mi powiedział, że jeśli ktoś zapyta go na rozmowie wstępnej o stawkę to jest już u niego spalony i dalej rozmawia z nim tylko "na niby".

Pracownik1
@Marcin

Marcin, to ze ludzie zarabiają najniższa krajowa w firmie to już jest "przerabianie"

Jak nie jesteś "ulubieńcem" to zapomnij o czymś takim jak podwyżka czy premia. (usunięte przez administratora)

BYŁY PRACOWNIK

Szkoda czasu na tą pseudo firmę , nie polecam !!!

Proszę nie słuchać bajek które opowiada biuro, że w tej firmie nie zwalniają ludzi od tak. Otóż owszem zwalniają.

Dorota
@były pracownik

@były pracownik Ciebie też dotknęła taka sytuacja? Z jakiego powodu można zostać zwolnionym w At-Plast? Bardzo Cię proszę o odpowiedź.

....

Przyczyna zwolnienia pracownika zawsze następuję z konkretnych przyczyn np. nie wykonywania podstawowych obowiązków pracowniczych, nie wykazywania staranności powierzonych zadań, działania na szkodę pracodawcy czyli robienia wyrobów niezgodnych z pełną świadomością, niszczenie mienia firmy, braku szacunku w stosunku do innych pracowników.Za zniesławienie grozi Art. 222 kk - zgodnie z tym przepisem odpowiedzialności karnej podlega ten, kto pomawia inna osobę, grupę osób, które mogą poniżyć ja w opinii publicznej. Surowsza odpowiedzialność grozi sprawcy, który dopuszcza się czynu zniesławienia za pomocą opinii zamieszczanych w internecie. Wpis ten został zgłoszony do administratora firmy GoWork.

nie ma mnie tu
@....

Jeżeli juz powołujesz sie na art to poszukaj dokładnie odpowiedniego bo wskazany prze Ciebie dotyczy calkiem czegos innego

Bocian

Osoba pomawiająca ten zakład najwięcej sama wywierała presję na innych pracownikach. Pisząc w swoim imieniu chcę sprostować oszczerstwa tej osoby co do tzw leadera ( który formalnie nie istnieje na montażu) , że otoczył mnie troską, wsparciem, dobrym słowem co u tej osoby' nie ma mnie tu '- nie istnieje. Leader to osoba ciepła i empatyczna. Z podrowieniami dla osoby, która będzie Nas oglądać w dalszym ciągu....:-)

@były pracownik

Zwalniają DEBILOW!! Inna firma też to zrobi i znów będzie żal. Istnieje przecież gowork tam się docenią ????????????????????????

kasia

Czyli wszyscy jesteśmy debilami w tym zakładzie?! bo przecież też byliśmy zwolnienie w czasie pandemii i z powrotem zatrudnieni!Przypuszczam że Ciebie też się to tyczy! Fajne masz zdanie o swoich kolegach/koleżankach z którymi pracujesz.

@kasia

Czy ja powiedziałem że wszyscy??! Większość to wspaniali ludzie.

GF.

Przestańcie się obrażać. Wykorzystajcie energię na bardziej pożyteczne rzeczy niż obrażanie się w sieci. To droga do nikąd. Zbliżają się święta życzę wszystkim zdrowych spokojnych radosnych świąt. Pozdrawiam.

Mors

Dokładnie tak jest, prymitywizm i nijakość brak fundamentalnych zasad, brak wiedzy,brak kultury, i zero ambicji

Wojtek

W głowach się niektórym pieprzy i szlak mnie trafia jak przychodzi kawaler/ka i chce na dzień dobry dostać nie wiadomo ile i narzeka, że nie będzie robić tego lub/i tamtego!W głowach się przewraca! Ludzie mają rodziny na utrzymaniu jak ja i wystarcza jeśli się umie rozsądnie rozporządzać pieniędzmi.Znajdźcie sobie gdzie indziej tą nową, lepiej płatną pracę jak się nie podoba. Uwierzcie, że będziecie się po głowach bili jak dorośniecie do życia. Jakiś kretyn się wypowiada o kamerze, że w jadalni tak, bo hołota rzuca jedzeniem po ścianach poza tym z kodeksu pracy przysługują 2 przerwy po 15 minut a mamy je po 20 + przerwa 5cio minutowa na kawę.

Ciekawski
@Wojtek

Panie Wojtku najniższa + premia za soboty i niedziele pracując po 12 godzin to raczej nie jest przekonujący kąsek... Do tego jeśli ludzie rzucają jedzeniem po ścianach to raczej Towarzystwo tam do normalnych nie należy...

No nie jest. Do tego zero socjalu. Praca marzeń

Wojtek
@Ciekawski

Nie pracujesz każdego weekendu. Niektórym nie chce się podnieść (usunięte przez administratora) do kosza stad ta kamera

nie ma mnie tu
@Ciekawski

jaka premia????? ta premia to jak statek widmo wszyscy słyszeli ale nikt nie wiedzi

Krótko
@nie ma mnie tu

Kto miał zobaczyć premie to zobaczył. Docenia się ludzi za coś. Ty najwidoczniej nie mieścisz się w tych ramach.

Eeee
@Krótko

No docenia się tych co donoszą, konfidentów i innych pustych i nijakich....

MK
@nie ma mnie tu

Nie wiem ludzie gdzie wy pracujecie i żyjecie, premie dostaje kazdy kto włoży choć troszkę od siebie, to nie jest fizyka techniczna ani skomplikowana praca, wykona ja każdy kto tylko chce i trochę myśli. Nie ma żadnego pocisku od strony kierowników czy liderów na pracowników jak w innych firmach, pracuje się według mnie bez tego (psychicznego stresu) więc czego wy chcecie i oczekujecie?? Proszę sprawdzić w innych firmach jak to wygląda skoro się nie podoba. Dajcie spokój bo wydaje mi się, że komentarze dają ludzie którzy pracują miesiąc czy dwa, proszę zapytać ludzi którzy pracują dłużej... Pozdrawiam serdecznie

akuku

Firma tragizm, robią po 10 lat i więcej, to samo te baby bez ambicji, z tymi hybrydami, pod tymi ondulacjami trociny z tartaku, liderki te same toczą się po halach, a widziałaś? a słyszałaś?... i tak z roku na rok... ba

Eee

Tee z tą trwałą na głowie ogarnij się

Proszę o konkretne odpowiedzi

Jak wygląda praca na dzień dzisiejszy w arplast??? Chodzi mi o to czy są normy??? Akord? Czy na halach śmierdzi? Na czym polega praca? Jesli chodzi o zarobki? Zatrudnienie? Umowa? Z góry dziękuję.

Przecież tam nikt nikogo na siłę nie trzyma. Krytykować każdy potrafi.. A jeżeli chodzi o BHP to chociaż byłby ktoś z BHP 24 h to ludzi nie jest w stanie upilnowac. Wypadki się zdarzają ale zawsze to była ludzka nieostroznosc

BHP

Trzeba się zastanowić co się robi a wypadków się uniknie. Firma Atplast ma wiekszosc nowoczesnych maszyny i urządzen które spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i nawet maszyny trochę starsze są w pełni sprawne i bezpieczne. Szkolenia bhp również są robione a tak naprawdę żadnego poważnego wypadku nie pamiętam .skaleczenia czy ręka w gipsie...no cóż wypadki się zdarzają i nie zawsze winny jest za to pracodawca. ..

pracownik.
@BHP

Faktem jest brak BHP na hali. Zero badań termometrem w okresie COVID.

Bhp
@pracownik.

Jest kilka termometrow ogólnie dostępnych w każdym momencie można sobie temperaturę sprawdzić. Są informacje jak przestrzegać podstawowych zasad higieny co zresztą powinno być oczywiste. Są środki do dezynfekcji są odkazane newralgiczne miejsca klamki stanowiska każdy taki zabieg jest odnotowany. WYSTARCZY TYLKO SIĘ DOSTOSOWAĆ. TO NIE PRZEDSZKOLE I KAŻDY POWINNIEN O SIEBIE ZADBAĆ.

A.
@Proszę o konkretne odpowiedzi

Wtryskarka sama ma swój rytm pracy. Pracownik nic nie przyśpieszy ani nie opóźni.

Behapowiec
@Bhp

Proszę nie zapominać, że za wejście na zakład odpowiada pracodawca i to w jego obowiązku leży sprawdzanie, czy osoba wchodząca na zakład jest zdrowa.

Srak
@Proszę o konkretne odpowiedzi

Na wszystkie pytania jak jest, czy jest i wszystkie inne, odpowiedź jest jedna - SRAK. Kto nie wierzy niech się zatrudni. A kto wierzy - to znaczy że tam pracuje. Kto zaprzecza - jest spokrewniony

Praca, pieniądze, premie, socjal i wszystko co w normalnej firmie jest - tutaj brak. A opowieści że coś jest, wsadźcie między bajki i nie słuchajcie żadnych innych wypowiedzi, chyba że jesteście z rodziny. Opowieści co tam nie dają, nie przekładają się na realia a obiecanki to niestety tylko obiecanki.

Czy w P.P.U.H. At-Plast Andrzej Talik zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie wiem jak teraz, ale niedawno od razu jest umowa o pracę.

Rybcia

Pochwalcie sie moi drodzy ile dostaliście premi na świeta w zakładzie?

Waldi

Młodzi pracownicy to bardzo roszczeniowe pokolenie, zawsze mogą zostać w domu jeśli dobra firma to za mało .

Zaintetesowany

Witam na jakie zarobki może liczyć automatyk z doświadczeniem? Proszę o odp

Zatrudnienie

Na produkcji zarobie 2.5 tysiąca? czy nie bardzo?

@Zatrudnienie

Najniższa krajowa + premia i tyrasz na okrągło.

Beata
@Zbir

Powiesz nam coś więcej na temat warunków finansowych w firmie At-Plast? Jakie warunki należy spełnić aby uzyskać premie? Może wystarczy dobrze wykonywać swoje podstawowe i dodatkowe obowiązki? Koniecznie podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

pracowniczek
@Zatrudnienie

Nie zarobisz w grudniu płace miedzy 1600 a 2000 śmiechu warte fatalni ludzie zero ambicji i zerowa inteligencja bełkot i brak podstawowej wiedzy a ci co ją mieli dawno stąd uciekli

ZAtrudnienie
@Zatrudnienie

A socjalka jak wygląda? wczas pod gruszą, na rybę, wielkanoc?

Beata
@ZAtrudnienie

Czy planujesz podjąć zatrudnienie w At-Plaście? Pytasz o benefity pozapłacowe, zatem wnioskuje, że tak. Możesz powiedzieć, dlaczego chciałabyś/chciałbyś podjąć zatrudnienie właśnie w tym miejscu? Może atmosfera w firmie lub rodzaj pracy spełnia Twoje oczekiwania?

Angela
@Zbir

Takie wynagrodzenie nie brzmi dobrze. A jakieś inne aspekty, które to wynagrodzą? Multispotr może albo chociaż dobra opieka medyczna?

@Angela

Socjal ? Nie rozsmieszaj mnie. Pracujesz po 12h pozniej dzien wolnego na produkcji. Wynagrodzenie smiech na sali, grudzień to porażka. No i najpierw pod adecco tyrasz

@pracowniczek

To po co pracujesz w Atplascie jak tak Ci tam źle???

@Zbir

Policz dobrze ile wolnego a jak liczyć nie umiesz to popatrz na grafik może będzie Ci łatwiej.

@Antyzbir

Liczyć umiem. Dniówka, nocka, dwa dni wolne. I tyrasz masę godzin a wypłata mniejsza niż w Biedronce na kasie.

@Zbir

To ile W końcu tego wolnego dzień czy dwa ????.Do biedronki na kasę nie idź bo manka narobisz.

@Zbir

Pracujesz tyle godzin ile przewiduje nominał godzinowy w danym miesiącu.Nic więcej.

@Antyzbir

Pięknie to ujęte, nominał godzinowy. Dodaj że zdarzają się miesiące po 180 godzin gdzie najniższa + śmieszne nadgodziny a sobota, niedziela siedzisz w pracy. Pracowałem, nie polecam.

@Zbir

Ty naprawdę nie wiesz o czym piszesz .

@Antyzbir

To mi wyjaśnij. Bo nie rozumiem o co pijesz do mnie ?

Janek

Witam ! Czy na wszystkich działach są takie same zarobki?Czy np.na magazynie gdy posiada sie uprawnienia na wózek jest coś lepiej płatne?

Jam silny

Czy są aktualnie przyjęcia na 4brygadowke?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U.H. At-Plast Andrzej Talik - Milówka

• Jak się pracuje w P.P.U.H. At-Plast Andrzej Talik?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.U.H. At-Plast Andrzej Talik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.U.H. At-Plast Andrzej Talik?

P.P.U.H. At-Plast Andrzej Talik
2.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Targowa 27
    34-360 Milówka