Opinie o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ULTER - SPORT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ULTER - SPORT Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ULTER - SPORT Sp. z o.o. w Węgierska Górka

do pracy

tam dalej jest taka tragedia?

Szymon Czech

Były ulterowcu, gdybyś Ty w ciągu 5 dni ujebał się dla dobra firmy tak jak ja ujebię się w 5 godzin, to kolejne 5 mógłbyś leżeć na worku bąbelkowym i nie miał bym żalu. Z Anią nie rozmawiam, bo nie mam czasu, pocę się nad Twoim bublem, żeby doprowadzić go do użytku; jak już z nią zamienię słowo to w istotnej sprawie. Ty pewnie wiesz lepiej bo przeciez stoisz obok i słuchasz, przyczajasz się na hali na mnie , siejesz ferment.

pomidor

kj w tym zakładzie jest tak potrzebne jak świni siodło

Ciekawy
@pomidor

Podpisujcie sie za siebie a nie podszywajcie sie pod kogos

Mr. honest :)

Zgadza się czas przejrzeć na oczy widocznie firmie odpowiada trzymanie takich ludzi co się im wydaje że są w Spa :) ...przespane nocki,prysznic podczas pracy wspólna kawa z narzeczonym ,a ostatnio nawet przedwczesne wyjścia z pracy ....itd.Państwu zakochanym jak dzieci w przedszkolu się wydaje że wszystko im wolno ale może właściciele w końcu to zauważą i skończy się w firmie plac zabaw ,a w KJ jest faktycznie za dużo o jednego pracownika skoro się zajmuje nie tym co trzeba ale czego się nie robi dla ukochanej :):):)

Spawacz

Konkretna rozmowa, bez przedłużania

Pytalli mnie dlaczego chce u nich pracowac, jakby nie widzieli, że muszę przecież jakoś żyć.

były ulterowiec

Lerek no masz rację i to w 100% ale niestety ta firma jest taka,ze osoby "nadzorujące" ta firma nie dostrzegają ludzi którzy coś wnoszą do firmy...Ja mogę Ci wymienić na palcach 7 ludzi którzy by odeszli w jednym momecnie i cały ulter leży ale jest modne powiedzenie "jeżeli Ci nie pasuje to się zwolnij" lub "nikt Cie tu nie trzyma".Jest paru ludzi co gdy jest duzo pracy zawsze przyjeżdza wczesniej zeby zrobic robote bo maja taka nature a jest niestety kilka osob co biora kase za nie wiadomo co...pierwszy przykład z brzegu...Za co może brać gościu kase który czyści poł zmiany w kontroli jakości swojej dziewczynie kosze z produktami zeby ona się mogła wyspać czy poopowiadac..najczesciej z byłym...:) Chodzicie po firmie i mierzycie czasy zajmijcie sie lepiej tymi co przynosza straty a dajcie zarobic tym którzy cos potrafia i chca pracować...Jeżeli ktoś sie ze mna nie zgadza zapraszam do dyskusji.Pozro chłopacy z góry i produkcji:)

lerek

i znów pracownicy ze starzem odchodza trzeba sie panowie szefowie i prezesowie zastanowic czy nadal w firmie ulter sport nalezy zarabiac bardzo malo i czy firmy warsztaty przydomowe dwu osobowe nie placa lepiej Ale pewnie przyjmnie sie nowych wydajniejszych na 3 miesiace lub 4 i sami sie zwolnia a ci co zostano beda robic za 3 zeby utrzymac produkcje dalszym biegu i wydajnosci

przerwa

kierownikiem produkcji jest baltazar gabka

Były

Kto jest kierownikiem produkcji?

menago

Panowie, panowie! Ale o czym my rozmawiamy???

do ziaji. Powiedz mi chlopie co ty robisz oprócz tego ze udajesz właciściciela tej firmy. Gdyby nie krzysztof p to giniesz w tej firmie. Wychodzi ci tylko podpiepszanie pracowników i głupie błedy których osobiscie byłem świadkiem. Zreszta krzysztof p nie jest lepszy od ciebie

ziaja

Ludzie chwytcie sie roboty a zostaniecie docenieni

zielony

lerek,chciałbyś dać premie starym pracownikom.Super pomysł ale , większość tych pracowników to banda leni , co do stołka (usunięte przez administratora) im przyrosły.

Lerek

Panowie i Panie zobaczymy jak bedzie po nowym roku firma chyba idzie w kierunku dobrym i my to troche frustrujace ze pracownicy z malym starzem zarabiaja tyle co ci moze zaczniemy zarabiac dobre pieniadze tak jak w innych firmach przydala by sie premia za wysluge bo pracownicy z malym starzem zarabiaj tyle co ci co pracuja w firmie po 10 lat

zielony pomidor

pomidor z uwagi na okres zimowy coraz częściej będzie miał problemy z określeniem powodu absencji teraz grypa później katar następnie biegunka i tak do wiosny. Kolejny etap to objęcie stanowiska co by robić zeby się nie narobić

lolo

No magazynem pomidorów i ma na dodatek Grype

kogut

tak magazynem pomidorów

nie kumam

Kto to jest ten pomidor ktos mi podpowie czyzby to ten gosc ktory "rzadzi magazynem"

tele tubis

Kwalifikacje pomidora oceniam na poziomie pracownika do spraw gospodarczych tzn rozstawienie łapek na myszy wieszanie Lepów na muchy ewentualnie polowanie na muchy z łapka w reku

choleryk

Dajcie spokój gościowi bo jest taki biedny i bez honoru ciągle probuje cos tam działać i roznie mu to wychodzi ale fakt byl chyba juz wszędzie a z drugiej strony nie rozumiem dlaczego go tak uparcie trzymaja w tej firmie czyzby wlasciciel zrozumial ze gosc nie odejdzie i będzie tam pracowal z drugiej strony wlasciciel jest bezpieczno bo ma goscia i ktoby z firmy nie odszedl to jest taki kto go zastąpi smiechu warte.

ziom

Pomidor to chyba tylko nie byl prezesem no chyba ze go wrzucimy na szlifiernie lub operatora robota albo myjka. Oglaszam konkurs z propozycjami na jakim stanowisku moglby jeszcze pracować pomidor. Proszę tylko o powazne propozycje. A moze skoro on jest taki inteligetny to poszuka sobie nowej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o ULTER - SPORT Sp. z o.o. - Węgierska Górka

• Jak się pracuje w ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ULTER - SPORT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ULTER - SPORT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ULTER - SPORT Sp. z o.o.