Opinie o Kme Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kme Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kme Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kme Sp. z o.o. w Łódź

Pytanie Nowy wpis

Jakie godziny pracy obowiązują w Kme Sp. z o.o.?

kandydat Nowy wpis
Kandydat

Czy w firmie prowadzone są jakieś aktualne rekrutacje? na stronie nic nie ma ale może ktoś ma jakiś kontakt do działu hr itp...

Nowy

Cześć, Jakie aktualnie są warunki pracy w firmie Kme? Jak są traktowani pracownicy? Jaka atmosfera?

Lidia Nowy wpis
@Nowy

Warunki zapewne mogą się trochę różnić na poszczególnych stanowiskach. Ale wszystkim Kme na pewno oferuje: umowę o pracę po okresie próbnym, dodatkowe świadczenia: karty Multisport oraz możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności. A obecnie szukają Recepcjonisty, Grafika i Operatora linii SMT. O które z tych stanowisk Ci chodzi?

Nowy Nowy wpis
@Lidia

Chodzi mi o stanowisko recepcjonisty.

Lidia

Witam, od ostatniego wpisu na forum, które dotyczy pracy w KME minęło sporo czasu. Jakie są Wasze obecne spostrzeżenia związane z ogólnymi zasadami działania firmy jak i atmosferą jaka tam panuje?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kme Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Programista Aplikacji Webowych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy ASYSTENT PROJEKTANTA - BRANŻA BUDOWLANA
Protekt Grzegorz Łaszkiewicz
(231 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
maska

kedno na pewno się nie poprawiło... lokalizacja. wiadomoże okolice teofilowa przemysłowego, szczególnie św. teresy ulica, to trudny dojazd, szczególnie wbrew pozortoz retkini wieczorami

robol

Nie polecam. Pracowników mają gdzieś. Zero motywacji. Płaca minimum pracy full. Szef, kierownictwo zapatrzone samo w sobie. Zwykły robol ma ciężko. Praca w toksycznych warunkach !!! (usunięte przez administratora)

onufry9

Firma nie rzetelna ,[usunięte przez admina],produkty niżej przeciętnej a pracowników traktują jak [usunięte przez admina]- zrobił swoje może odejść,stanowczo nie polecam!!!

cycek

Witam, Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej na temat tej firmy: jakie zarobki, jaka atmosfera, w ogóle jaka to firma? Głównie chodzi o dział instalacji gazowych do samochodów. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Kme Sp. z o.o. - Łódź

Kme Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Św. Teresy Od Dzieciątka Jezus 103A
    91-222 Łódź
  • NIP: 7321990033 REGON: 473207460 KRS: 0000181402

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kme Sp. z o.o.