KME Sp. z.o.o

Łódź

Opinie o KME Sp. z.o.o

maska

kedno na pewno się nie poprawiło... lokalizacja. wiadomoże okolice teofilowa przemysłowego, szczególnie św. teresy ulica, to trudny dojazd, szczególnie wbrew pozortoz retkini wieczorami

robol

Nie polecam. Pracowników mają gdzieś. Zero motywacji. Płaca minimum pracy full. Szef, kierownictwo zapatrzone samo w sobie. Zwykły robol ma ciężko. Praca w toksycznych warunkach !!! (usunięte przez administratora)

onufry9

Firma nie rzetelna ,[usunięte przez admina],produkty niżej przeciętnej a pracowników traktują jak [usunięte przez admina]- zrobił swoje może odejść,stanowczo nie polecam!!!

cycek

Witam, Czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej na temat tej firmy: jakie zarobki, jaka atmosfera, w ogóle jaka to firma? Głównie chodzi o dział instalacji gazowych do samochodów. Pozdrawiam

Zostaw opinię o KME Sp. z.o.o - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KME Sp. z.o.o