AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Łódź

AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Opinie o AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Natalia

@ale się uśmiałem, skąd pewność, że zarobki podane przez użytkownika @onaaa21 to zarobki brutto? Wiesz w jaki sposób firma AQ Wiring Systems wynagradza swoich pracowników? Może jesteś w stanie podzielić się z nami doświadczeniami, które posiadasz odnośnie pracy w tej firmie? Zachęcam do aktywności w wątku.

Natalia

Czy jest ktoś kto obecnie pracuje w firmie AQ WIRINF? Czy firma jest godna polecenia? Nie widziałam na stronie informacji odnośnie rekrutacji, ale może koś z Was słyszał o obecnych wolnych stanowiskach? Jak wygląda sama rekrutacja? Podzielcie się swoimi doświadczeniami. Czekamy na nie. @Norbert, mas jakieś informacje? Aplikowałeś?

ale się uśmiałem
@onaaa21 14.06.2018 12:59

2 tyś brutto.Jak widać nie ma co narzekać.Każdy znajdzie coś dla siebie.

Natalia

@onaaa21, cieszę się, że jesteś zadowolona ze swoich pierwszych miesięcy pracy w firmie AQ Wiring Systems. Czy możesz opisać atmosferę panującą w tym zakładzie pracy? Jak ocenisz współpracę z pozostałymi osobami, które są zatrudnione w firmie? Opisz, proszę, jak to wygląda. @anonymous, czemu uważasz, że jest "mega słabo"? Możesz napisać coś więcej? Ponieważ na chwilę obecną trudno jednoznacznie stwierdzić, jak oceniasz firmę AQ Wiring Systems, jako pracodawcę.

Witold

Może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy ? Jakieś wskazówki o dodatkach do pensji?

Tomasz

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy firma ma jakieś wymagania od kandydatów?

anonymous

Mega słabo...

Iza

Na jaka umowę można liczyć na początek?

Arek

Może ktoś ma informacje czy firma potrzebuje pracowników?

Krzysztof
@Arek 15.06.2018 19:09

Cały czas jest rekrutacja.

Norbert

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Na jakie stanowiska?

Anonim

Pracowałem jakiś czas temu w tej firmie , NIE POLECAM .Nie miła atmosfera na produkcji , akord , ciągłe zwiększanie norm produkcji dla pracownika i bardzo słaba kadra kierownicza przez co jest zawsze chaos na produkcji.Słaby socjal i brak klimatyzacji w zakładzie , latem można się tam ugotować.Według mnie strata czasu , lepiej pracować gdzieś indziej i zdobyć dużo lepsze doświadczenie.

Grzesiek

Wysokość wynagrodzenia to indywidualna sprawa. Na forum nikt nie podpowie.

grzesiek z chojen

witam .Jutr ide na spotkanie o prace na produkcji(usunięte przez administratora) nie można się dowiedzieć ile zarabia przeciętny pracownik który ogarnol temat na dzień 18.03.2018.Prosze o szybka odpowiedz

Nick

Pracowałam tam niecały rok. To był stracony czas!!!

Szczery

Może da się zarobić, ale większy wpływ na to ma jaką pracę się robi. Są rzeczy na których da się zrobić normę bez problemu i takie gdzie nawet biegając nic nie wskórasz. Kiedyś dowiedziałem się że na niektórych wiązkach czasy są tak wyżyłowane dlatego że trzeba było dać dobrą cenę klientowi. Tylko dlaczego kosztem zwykłego pracownika? (usunięte przez administratora)Uważam że jakość produkcji jest na bardzo wysokim poziomie i osobiście jako klient byłbym zadowolony. Wiadomo zdarzają się błędy, ale nie myli się ten co nic nie robi. Ostatnio zaczął się przemiał osób, ponieważ niektórzy przestali wyrabiać normy jakie robili do tej pory, a nowi albo nie osiągną takiego pułapu wcale, albo zajmie im to z pół roku. Dlatego też rezygnują. Aktualnie są 4 ogłoszenia na OLX-ie w tym do niektórych po kilka etatów. Niestety zaczęło się "psuć" w firmie i wątpię że coś się poprawi. Chociaż na podsumowaniu ubiegłego roku zostało nam przedstawione, że mieliśmy rekordową sprzedaż i ogólnie super.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w AQ Wiring Systems Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

neolodz

Firma ok,można zarobić jeśli się chce,atmosfera w miarę ok. Ps.nie orientujecie się czy mogę zrobić badania okresowe u innego lekarza medycyny pracy? Sytuacja jest taka że małżonka u siebie w pracy ma wykupiony pakiet w centrum medycznym i ja też jestem tam zapisany.Tam ide na dana godzinę i nie muszę tracić całego dnia jak to jest w tym centrum medycznym podanym na skierowaniu.Kiedyś w filli na Kopernika było dość szybko ale teraz jest pełno ludzi.

neolodz

Witam.nie orientujecie się czy mogę zrobić badania okresowe u innego lekarza medycyny pracy? Sytuacja jest taka że małżonka u siebie w pracy ma wykupiony pakiet w centrum medycznym i ja też jestem tam zapisany.Tam ide na dana godzinę i nie muszę tracić całego dnia jak to jest w tym centrum medycznym podanym na skierowaniu.Kiedyś w filii na Kopernika było dość szybko ale teraz jest pełno ludzi.

neolodz

Witam.nie orientujecie się czy mogę zrobić badania okresowe u innego lekarza medycyny pracy? Sytuacja jest taka że małżonka u siebie w pracy ma wykupiony pakiet w centrum medycznym i ja też jestem tam zapisany.Tam ide na dana godzinę i nie muszę tracić całego dnia jak to jest w tym centrum medycznym podanym na skierowaniu.Kiedyś w filli na Kopernika było dość szybko ale teraz jest pełno ludzi.

Kuba

Tak rzadko piszecie na forum, że musi być dobrze w firmie. Gdyby było inaczej maruderzy nie daliby spokoju.

nick78

Ale tu nuda ta firemka

Enriqe

Witam Was wiązkowcy. Mam dwa pytanka na ktore mam nadzieje ze ktos mi odpowie. Podobno nadgodziny jakos extra platne na stanowisku montaz wiazek ,co to znaczy? To znaczy ile konkretnie? Czy da sie tu zarobic 3tys na reke ?czy trzeba zasuwac non stop nadgodziny? Pozdro Wam i jak cos dziekuje za odpowiedz

Lucek
@Enriqe 28.10.2017 08:32

Nadgodziny masz płatne 100% jeśli zostaniesz minimum 2h danego dnia dłużej lub przyjdziesz w weekend) Przykładowo na 8h pracy musisz zrobić 10 sztuk danej wiązki, przyszedłeś w sobotę zrobiłeś 8 sztuk, więc zapłacone będziesz mieć za 18 sztuk, jeśli zrobisz powiedzmy 13, zapłacą Ci za 23 sztuki itd. (usunięte przez administratora)zł da radę zarobić, nawet i bez nadgodzin, dużo zależy od tego czy wyrabiasz albo i przerabiasz normę (da się). Wracając do nadgodzin dobry jest fakt, że jeśli np. przyjdziesz w sobotę na 6 rano na 8h, ale nagle po 6h pracy zachce Ci się iść do domu to możesz to zrobić bez problemu.

Natalia

@Kulawy H..j piszesz, że bombardier nie jest najlepszym działem, w takim razie jaki dział według Ciebie jest najlepszy? @Myślący zależy w jakiej firmie. Niektóre firmy organizują dużo szkoleń, gdzie można się wiele nauczyć. Czy pracujesz może w AQ Wiring Systems Sp. z o.o.?

Myślący

Rynek pracy zaczyna mieć coraz większe problemy z pozyskaniem fachowców, bez względu na firmę. Może firmy zaczną trochę podnosić zarobki żeby ściągnąć ludzi? Skoro spółki państwowe planują podwyżki płac to pozostałe będą zmuszone do takiego działania.

Działacz

Gdyby było tak źle jak niektórzy piszą to AQ Wiring Systems z całą pewnością miałby długą listę ofert pracy. Tak nie jest dlatego myślę, że to tylko niektórzy nie potrafią lub nie chcą pracować i być może nie mogą długo pozostać w firmie. Rotacje to dzisiaj norma!!

Dobromir

Jak widzę to AQ Wiring Systems nie ma specjalnie ofert pracy. Szkoda, chociaż to dobrze świadczy o firmie. Pracownicy nie zmieniają firmy i tyle w temacie. Niektóre wpisy są tak obrzydliwe, że powinny być usunięte!!

Natalia

@Kruella dlaczego? Czyżby było gorąco? W firmie nie ma klimatyzacji? @Zenek pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko Pracownik montażu. W ofercie zaznaczyli, że zapewniają stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę z AQ) oraz świadczenia socjalne, pierwsze dwa tygodnie pod opieką trenera, premie wakacyjną, premie bożonarodzeniową, premie miesięczną, pakiet sportowy. Składasz cv?

Kruella

Przychidzac tu do pracy wez z domu wiatrak...

Zenek

Mam pytanie , może mi ktoś pomoże. Czy AQ Wiring Systems nie ma aktualnie żadnych ofert pracy? Nic nie znalazłem ale może ktoś słyszał i mógłby podpowiedzieć a zależy mi na pracy. Z góry bardzo dziękuję za pomoc

Thirtydoorkey
@Zenek 24.08.2017 22:43

Wpisz w wyszukiwarce frazę : pracuj.pl aq wiring

Czarek

Hej! Zamierzam do was przyjść, jak płacą,bo mam dużo ofert a tu miał bym blisko.

Czarek

Zostaw opinię o AQ Wiring Systems Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AQ Wiring Systems Sp. z o.o.