AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Łódź

AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Opinie o AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Ren,n

Mam pytanie odnośnie Akordu ( operator) Czy jest to kwestia jak szybko ustawia się linie, czy linie mają stałą szybkość pracy? Czy ciężko jest wyrobić normę ?

@Ren,n 07.11.2018 23:35

Na tym zakładzie nie ma lini. Są stoły montażowe na których każdy robi w swoim tempie. Jeśli chodzi o wyrobienie normy akordowej na części wiązek jest wykonalna nawet 130% a na części nie da się przerobić ale wtedy przeważnie jest dopisane do 100%. Dosyć długo trwa nauka i wprawienie się do przerobienia akordu.

@Piet 08.11.2018 07:02

Nowo zatrudniony pracownik w firmie AQ Wiring Systems jest odpowiednio przeszkolony przed rozpoczęciem pracy? Napisałeś, że nauka trwa dosyć długo, dlatego ciekawi mnie, czy nowi pracownicy mają odpowiednie wsparcie na początku swojej kariery zawodowej w tym miejscu pracy. Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Witold

Może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy ? Jakieś wskazówki o dodatkach do pensji?

@Witold 05.08.2018 12:38

Jest premia miesięczna kwota zależy od wyników. W grudniu świąteczna i w Lipcu dodatek urlopowy. Dodatkowo jest karta Multisport ,ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medczna.

Iza

Na jaka umowę można liczyć na początek?

@Iza 25.06.2018 11:32

Umowa o pracę na 3 msc, druga na 33 msc

@Onaaa21 04.11.2018 09:44

Wiesz może, jak wygląda stawka wynagrodzenia na początku zatrudnienia w firmie AQ Wiring Systems? Czy po 3 miesiącach można liczyć na podwyżkę, czy pracownik na pozostałe 33 miesiące pozostaje na tych samych warunkach? Jeżeli możesz, to zachęcam, abyś podzieliła się tym z nami.

@Karol 05.11.2018 10:15

Na drugiej 33 miesięcznej umowie stawka zostaje ta sama. Wynagrodzenie idzie do góry wraz z przepracowanym akordem.

Pytający

Witam ile zarabia operator na rękę ile jest zmian ( godziny)?

@Pytający 05.11.2018 16:58

Są 3 zmiany 6-14, 14-22, 22-6. Podobno pojawiły się ogłoszenia na dwie zmiany. Soboty i niedziele wolne( można przyjść na 100%). Co do wynagrodzenia na rękę od 2 do 2,5. Zależy czy jakieś nadgodziny się przyjdzie i czy podniesie się średnią z akordu. Za nocki też 20% więcej jest.

Piotr

Ile jest zmian jaką stawkę ma operator?

Pytający

Ile ma operator na rękę ?

Natalia

@onaaa21, cieszę się, że jesteś zadowolona ze swoich pierwszych miesięcy pracy w firmie AQ Wiring Systems. Czy możesz opisać atmosferę panującą w tym zakładzie pracy? Jak ocenisz współpracę z pozostałymi osobami, które są zatrudnione w firmie? Opisz, proszę, jak to wygląda. @anonymous, czemu uważasz, że jest "mega słabo"? Możesz napisać coś więcej? Ponieważ na chwilę obecną trudno jednoznacznie stwierdzić, jak oceniasz firmę AQ Wiring Systems, jako pracodawcę.

@Natalia 08.08.2018 11:55

Atmosfera Na moim dziale jest okej, oceniam ja na dobra. Nikt na sobie nie donosi jak było w mojej poprzedniej pracy, nie ma problemu jeżeli pójdziesz na l4. W tej firmie jest akord więc to od Ciebie zależy czy chcesz przycisnąć czy na luzie sobie pracujesz i jak wychodzisz z wypłata. Ja mam różnie bo zależy czy chce mi sie przycinać i osiągam max akord czy nie,ale ogólnie nie narzekam. Raz miałam problem z dziewczynami w kadrach w l4 ale poza tym wszystko okej.

Tomasz

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy firma ma jakieś wymagania od kandydatów?

@Tomasz 12.07.2018 17:24

Ja mogę wypowiedzieć się o swoim dziale i ludziach tutaj pracujących, jak dla mnie jest okej nikt na nikogo nie donosi co dla mnie jest dużym plusem, pilnuje siebie i swojej pracy.

Natalia

@Ludwiczek, wiesz może, czy na nowej hali będą lepsze warunki pracy dla pracowników, którzy są zatrudnieni w firmie AQ Wiring Systems? Myślisz, że poprawi to jakość pracy i zadowolenie pracowników? @1234, Ciebie również zachęcam, jeżeli wiesz coś więcej o powodach tych przenosin, to podziel się tym, co wiesz na ten temat.

Edi
@Natalia 12.10.2018 11:38

Powód jest ten sam co się wyprowadzała firma Specjal z tego budynku , teraz przyszedł czas na AQ Wiring , Hutchinson chce cały budynek dla siebie

@Edi 13.10.2018 14:33

Wiesz może, czy przy ewentualnych przenosinach cała kadra pracownicza zachowa swoje obecne stanowiska? Nowa hala będzie większa niż miejsce pracy, gdzie obecnie pracują pracownicy? Jeżeli możesz to przedstaw, co o tym wiesz.

@Natalia 12.10.2018 11:38

Nowa hala jest budowana na działce obok.Będzie dużo większa,większy parking oraz cały budynek będzie klimatyzowany.

@Piet 22.10.2018 20:10

Może wiesz jeszcze, czy wraz z budową nowej hali i przeniesienia miejsca pracy firmy AQ Wiring Systems będzie zapotrzebowanie na nowych pracowników? Są szansę, aby akurat w tym okresie aplikować do pracy w tym miejscu?

@Karol 24.10.2018 12:30

Myślę,że będzie można. Cały czas jest zwiększana liczba zamówień i klientów,więc zapewne wolne etaty będą.

Neolodz
@Natalia 12.10.2018 11:38

Aktualna hala jest za mała na potrzeby zakładu..Nie ma się jak pomieścić a zamówień przybywa tak samo jak i pracowników choć panuje tutaj duża rotacja pracowników.

@Neolodz 25.10.2018 12:37

A jesteś w stanie napisać, dlaczego panuje duża rotacja pracowników w firmie AQ Wiring Systems? Jest to związane z warunkami pracy, które oferuje pracodawca, czy może z odpowiedzialnością i zakresem obowiązków, które ma zatrudniony pracownik? Możesz napisać, dlaczego tak się dzieje?

Natalia

@Ludwiczek, skąd masz informacje o tym, że rzekomo firma AQ Wiring Systems ma zmienić swoją lokalizację? Są to rzetelne informacje, czy może tylko jakieś niepotwierdzone przypuszczenia? Napisz, skąd masz informacje na ten temat.

Ludwiczek
@Natalia 04.10.2018 22:23

@Natalia tak mówili w firmie obok , że AQ ma sie wyprowadzić , a oni mają przejąć cały budynek , ja tam nie pracuję , tylko towar przywożę , a jak ostatnio tam byłem , to mówili że na przeciwko budują wam hale

@Natalia 04.10.2018 22:23

Zmiana lokalizacji jest wiadoma od roku...

Ludwiczek

Prawda to że AQ ma się z lokalizacji Zakładowa przenieść gdzieś indziej ?? jeśli to prawda wie może ktoś kiedy ma to nastąpić i gdzie ???

Natalia

@Nickinick, przedstawiłeś wiele elementów pracy związanych z firmą AQ Wiring Systems, jednak w żaden sposób nie uzasadniłeś swojej wypowiedzi. Chciałabym, abyś napisał szczegółowo, jak wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie? Jak dokładnie wygląda poziom wynagrodzeń oferowanych przez firmę AQ Wiring Systems swoim pracownikom? Zachęcam do bardziej rozbudowanej opinii.

Nowy

Ktoś mi powie ile można tam zarobić za na 2500 lub lepiej jest do osiągnięcia z nadgodzinami poproszę o szczerą odpowiedz

Natalia

@Szwed się śmieje, jak określisz siebie jako pracownika, który pracuje w firmie AQ Wiring Systems? Czy patrząc z perspektywy czasu można powiedzieć, że rozwinąłeś się zawodowo od czasu, kiedy rozpocząłeś pracę w tej firmie? Nabyłeś w tej firmie umiejętności, które mogą być przydatne w Twojej dalszej karierze zawodowej?

Natalia

@Szwed się śmieje, dziękuję za przedstawienie swoich doświadczeń związanych z pracą w firmie AQ Wiring Systems. Napisz, czy wiesz, dlaczego dochodzi to tak częstych zmian wśród pracowników, którzy pracują w tej firmie? Jest jakiś konkretny powód, który decyduje o tym, że pracownicy decydują się na odejście? Czy można stwierdzić, że praca w firmie AQ Wiring Systems jest pracą pewną i stabilną pod względem zatrudnienia? Opisz, jak to wygląda.

Szwed się śmieje

Na dzień dzisiejszy, 13,50 godz/brutto. Pózniej akord. Normy wysokie, ciągle podnoszone, kiedyś było znacznie łatwiej zarobić. Robota kolorowa, ale nudna. Same kable. Awans-zero. Duża rotacja co kwartał. Ludzie sami odchodzą. 3 zmiany. Są nadgodziny. Przerwa 15 min + 5 na fajkę. Dość głośno. Ludzie ok, niekoniecznie kadra zarządzająca. Dużo ludzi z Ukrainy. Szału nie ma, ale idzie wytrzymać. Byle nie za długo. Jak chcesz zarobić, to rób wiecej. Jak zrobisz, to normy w górę. (usunięte przez administratora)

Natalia

@ale się uśmiałem, skąd pewność, że zarobki podane przez użytkownika @onaaa21 to zarobki brutto? Wiesz w jaki sposób firma AQ Wiring Systems wynagradza swoich pracowników? Może jesteś w stanie podzielić się z nami doświadczeniami, które posiadasz odnośnie pracy w tej firmie? Zachęcam do aktywności w wątku.

Natalia

Czy jest ktoś kto obecnie pracuje w firmie AQ WIRINF? Czy firma jest godna polecenia? Nie widziałam na stronie informacji odnośnie rekrutacji, ale może koś z Was słyszał o obecnych wolnych stanowiskach? Jak wygląda sama rekrutacja? Podzielcie się swoimi doświadczeniami. Czekamy na nie. @Norbert, mas jakieś informacje? Aplikowałeś?

onaaa21
@Natalia 01.06.2018 09:01

Pracuje 4 msc i nie narzekam, fakt jest akord ale ponad 2tys.mam na luzie bez nadgodzin ???? pracuje jako operator maszyn i urządzeń, pasuje mi ta praca.

ale się uśmiałem
@onaaa21 14.06.2018 12:59

2 tyś brutto.Jak widać nie ma co narzekać.Każdy znajdzie coś dla siebie.

anonymous

Mega słabo...

Arek

Może ktoś ma informacje czy firma potrzebuje pracowników?

Krzysztof
@Arek 15.06.2018 19:09

Cały czas jest rekrutacja.

Norbert

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Na jakie stanowiska?

Anonim

Pracowałem jakiś czas temu w tej firmie , NIE POLECAM .Nie miła atmosfera na produkcji , akord , ciągłe zwiększanie norm produkcji dla pracownika i bardzo słaba kadra kierownicza przez co jest zawsze chaos na produkcji.Słaby socjal i brak klimatyzacji w zakładzie , latem można się tam ugotować.Według mnie strata czasu , lepiej pracować gdzieś indziej i zdobyć dużo lepsze doświadczenie.

Grzesiek

Wysokość wynagrodzenia to indywidualna sprawa. Na forum nikt nie podpowie.

grzesiek z chojen

witam .Jutr ide na spotkanie o prace na produkcji(usunięte przez administratora) nie można się dowiedzieć ile zarabia przeciętny pracownik który ogarnol temat na dzień 18.03.2018.Prosze o szybka odpowiedz

Nick

Pracowałam tam niecały rok. To był stracony czas!!!

Szczery

Może da się zarobić, ale większy wpływ na to ma jaką pracę się robi. Są rzeczy na których da się zrobić normę bez problemu i takie gdzie nawet biegając nic nie wskórasz. Kiedyś dowiedziałem się że na niektórych wiązkach czasy są tak wyżyłowane dlatego że trzeba było dać dobrą cenę klientowi. Tylko dlaczego kosztem zwykłego pracownika? (usunięte przez administratora)Uważam że jakość produkcji jest na bardzo wysokim poziomie i osobiście jako klient byłbym zadowolony. Wiadomo zdarzają się błędy, ale nie myli się ten co nic nie robi. Ostatnio zaczął się przemiał osób, ponieważ niektórzy przestali wyrabiać normy jakie robili do tej pory, a nowi albo nie osiągną takiego pułapu wcale, albo zajmie im to z pół roku. Dlatego też rezygnują. Aktualnie są 4 ogłoszenia na OLX-ie w tym do niektórych po kilka etatów. Niestety zaczęło się "psuć" w firmie i wątpię że coś się poprawi. Chociaż na podsumowaniu ubiegłego roku zostało nam przedstawione, że mieliśmy rekordową sprzedaż i ogólnie super.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w AQ Wiring Systems Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

neolodz

Firma ok,można zarobić jeśli się chce,atmosfera w miarę ok. Ps.nie orientujecie się czy mogę zrobić badania okresowe u innego lekarza medycyny pracy? Sytuacja jest taka że małżonka u siebie w pracy ma wykupiony pakiet w centrum medycznym i ja też jestem tam zapisany.Tam ide na dana godzinę i nie muszę tracić całego dnia jak to jest w tym centrum medycznym podanym na skierowaniu.Kiedyś w filli na Kopernika było dość szybko ale teraz jest pełno ludzi.

neolodz

Witam.nie orientujecie się czy mogę zrobić badania okresowe u innego lekarza medycyny pracy? Sytuacja jest taka że małżonka u siebie w pracy ma wykupiony pakiet w centrum medycznym i ja też jestem tam zapisany.Tam ide na dana godzinę i nie muszę tracić całego dnia jak to jest w tym centrum medycznym podanym na skierowaniu.Kiedyś w filii na Kopernika było dość szybko ale teraz jest pełno ludzi.

neolodz

Witam.nie orientujecie się czy mogę zrobić badania okresowe u innego lekarza medycyny pracy? Sytuacja jest taka że małżonka u siebie w pracy ma wykupiony pakiet w centrum medycznym i ja też jestem tam zapisany.Tam ide na dana godzinę i nie muszę tracić całego dnia jak to jest w tym centrum medycznym podanym na skierowaniu.Kiedyś w filli na Kopernika było dość szybko ale teraz jest pełno ludzi.

Zostaw opinię o AQ Wiring Systems Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AQ Wiring Systems Sp. z o.o.