AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Opinie o AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Jaki jest wkład kierownictwa AQ Wiring Systems Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Bonawentura

Zdecydowanie źle zadane pytanie ;)

Beata
@Bonawentura

Źle? :( A możesz je w takim razie przemienić i rzetelnie odpowiedzieć? warto wiedzieć co i jak przed aplikowaniem

Bonawentura
@Beata

Chodzi o to że trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Tam są dwa światy, to co jedni chwalą, drudzy negują i na odwrót. Bardziej zainteresowałbym się tym, jaki rezultat osiąga kierownictwo w relacjach z pracownikiem i wsród samych pracowników, a to wygląda raczej mizernie. Wydaje mi się że na tle podobnych firm o korporacyjnym charakterze AQ niczym się nie wyróżnia. Przychodzisz do pracy, robisz co swoje, idziesz do domu, a jak Ci coś nie pasuje, bez żalu szukasz czegoś innego, proza robotniczego życia. Jeżeli chodzi o atrakcje czy dodatki takie jak siatkówka, piłka nożna, karta multisport czy pakiet świadczeń zdrowotnych, to gdzie tego nie ma? A to raczej nie ma jakoś bezpośredniego wpływu na sam komfort pracy, i nie sprawia że idę tam z uśmiechem na ustach nucąc sobie . Celowo pomijam sprawy finansowe ponieważ uważam że jest to indywidualna sprawa w zależności do oczekiwań i potrzeb każdego z nas..

Adaś

Jak oceniacie pracę inżynierów produkcji/produktu? Jakiego przedziału wynagrodzenia można się spodziewać na początek? Czy praca jest bardzo ciężka? Pozdrawiam serdecznie

Emilia
@Adaś

A to jakaś nowa oferta pracy jest, że pytasz?

nickowy

Czesc, czy praca jest 2 czy 3 zmianowa?

Gosc
@nickowy

To zależy, raczej na 3 zmiany ale ulubieńcy i donosiciele pracują na 1

Beata
@Gosc

To oni jak już są na jakiś innych stanowiskach czy jak? Na których?

ABCDEFGHIJK

Niestety, ten kto pisze opinie pozytywne powinien naprawdę zastanowić się i dać prawdziwą opinię, omijajcie szerokim łukiem tą firmę, jest poprostu tragicznie, już nie mówie o pensji bo tu nie ma co nawet opisać, jedyny zarobek to nadgodziny w weekendy , a premia? Zapomnijcie, no chyba że jesteście tak zdolni że nie będziecie popełniać błędów. Wyzysk typowy i nic więcej, co do pracy brygadzistów to nie są źli ale niestety stres w postaci mistrzów działa idealnie bym powiedział, to jest główny problem w tej firmie, żeby co kolwiek z nimi załatwić to graniczy z cudem. Co do urlopów to można się dogadać w miarę możliwości, chyba że dochodzi sytuacja że święto wypada w czwartek przykładowo to mówią by wypisywac uż ale to już odgórne zarządzenie pewnych ludzi co psują tak naprawdę największa atmosferę. Jeżeli chodzi o ludzi to są naprawdę życzliwi i pomocni oczywiście pracownicy. Polaków mało co przychodzi do tej firmy, raz na jakiś czas się zdarzy ze ktoś przyjdzie ale jak przychodzi co do przepracowania 2 - 3 miesięcy to poprostu odchodzą, wiadomo jak ujzycie pensje to nawet nie wiem czy 1.5 miesiąca przepracujecie, zero uszanowania, gdyby naprawdę się spieli pod względem finansowym to i by było więcej Polaków a tak zero uszanowania pracownika, wyzysk i jeszcze wymagają by zrobić wszystkiego jak najwięcej i błędów nie popełniać, pod tym względem nie będę się wypowiadał bo uwierzcie mi że za każdy błąd będziecie rozliczani w szczególnosci po godzinach pracy. Co do kierownika nie wypowiem się bo mało co bywal na hali, ogolnie dla tych co się odwaza pozdrowienia i cierpliwości życzę.

temida
@ABCDEFGHIJK

cała prawdę napisałeś ,więcej powinno być tutaj takich wpisów, to może by ludzie uwierzyli jak tam jest naprawdę pozdrawiam.

Anika
@ABCDEFGHIJK

Zgadzam się z Tą opinią. Szkoda czasu na tę żałosną firmę. Gdyby nie Ukraińcy, to byłoby po firmie. A Polacy gorzej traktowani niż Oni.

@Anika

To co się dzieje jest straszne. Żeby Polacy we własnym kraju byli tak traktowani... znaleźli sobie tanią siłę roboczą i się cieszą.

Monter

Opowieści o niesamowitych zarobkach , o tym jaka wspaniała to jest firma jaki to szef jest dobry i sprawiedliwy jak ciężko się dostać tu do pracy , rotacja jak jasny gwint a na koniec umowa 11 zł brutto.A co lepsze egzamin po miesiącu jak bym awansował na jakieś niesamowite stanowisko,co najmniej na kierownika działu

Cześć. Pojawiło się ostatnio ogłoszenie na stanowisko planisty produkcji. Mógłby ktoś napisać jak wygląda praca w tym dziale? Zarobki/atmosfera? Warto rekrutować?

Ania, mogłabyś rozwinąć czemu?

Można prosić o więcej szczegółów? Co jest nie tak? Atmosfera? Zarobki? Przełożony?

Co masz dokładnie na myśli? Zła atmosfera? Trudny przełożony? Niskie zarobki?

@Adam

Ty sam sobie odpowiadasz? :D Czytam forum od dawna i czegoś takiego jeszcze nie widziałam...

CoolSzczuR

WITAM PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE 3LATA 2016/2019R JAKO MONTER WIAZEK W DZIALE(usunięte przez administratora) POTEM NA MASZYNA (usunięte przez administratora) NA SAMYM KONCU TRANSPORT! ATMOSFERA JEST BARDZO DOBRA BRYGADZISCI SUPER DWUCH MISTRZÓW PSUJE ATMOSFERE DEUTZ I KOMAX NIE WIEM JAK TERAZ JEST ALE WTEDY TO (usunięte przez administratora)ZERO KULTURY OSOBISTEJ MISTRZYNIE A JAK KIEROWNIKA NIE MA NA HALI TO BARDZO ZLE POSTĘPUJĄ Z LUDŹMI!!! A ZAROBKI TO JUZ POEZJA NA WIĄZKACH WTEWDY NAJWIECEJ ZAROBIŁEM 2600ZLNA REKE ALE MIESIAC WYCIETY Z ZYCIA. A TRANSPORT NO TO JUZ MÓWIĘ OD 6:00DO14:00 (usunięte przez administratora) NON STOP BIEGIEM Z TELEFONEM I SZUKASZ RÓŻNYCH ŻECZY JESZCZE NIE MASZ TEGO CO SZUKASZ A JUZ DZWONI TELEFON BRYGADZISCI CALY CZS ROBIA PROBLEM ZE NIE MA KABLI ITP MASAKRA NAPRAWDE NIE POLECAM PRZEZ 6-MIESIECY ZARABIAŁEM 1800ZŁJAK KTOS NIE WIERZY TO (usunięte przez administratora)

Wiesław Paleta
@CoolSzczuR

Pejsik wróć polatasz trochę

ER

Firma ma pracownika za zero. Kiedy jest potrzeba pracować na nadgodzinach, w weekendy ( bez odbijania karty) i zrobić coś na cito to wtedy potrafią wejść Ci w du... Aleee jak pracownik potrzebuje to spier... Przez cały rok możesz iść na urlop tylko wakacyjny i koniec. Jak potrzebujesz wziąć np dzień lub dwa bo musisz coś pozałatwiać i informujesz dużo wcześniej i tak nie dostaniesz. Weź UŻ- to Ci powiedzą. Brygadziści mają zero do powiedzenia, żadnych decyzji podjąć sami nie mogą to po cholerę ich zatrudniacie? Lepiej ich zwolnić bo moim zdaniem to zbędne stanowisko w tej chorej firmie.

Maja
@ER

Cześć, a jak często nadgodziny się zdarzają w AQ? Ile ich wychodzi w ciągu miesiąca? Czy są płatne czy do odbioru? Ile weekendów wypada pracujących na jednego pracownika?

Biedroneczka
@Maja

NADGODZINY SA CZESTO A JAK CZASAMI CI NIE PSUJE TO STRASZA CIE ZE WIECEJ DLA CIEBIE NIE BEDZIE, WIEC JAK PODPADNIESZ MOZESZ ICH NIE MIEC WCALE. A CO DO PLACY TO OWSZEM ONI NAZYWAJA TO 100 ALE PRAWDA JEST TAKA ZE STAWKA WEEKENDOWA JEST PONIZEJ TEGO CO USTAWA PRZEWIDUJE

Amoa

Witam jak wygląda praca monter czy jest siedzaca

The Sinister

Witam, Dziwne są te wasze komentarze... Pracuję już trzeci rok w tym zakładzie i raczej nie mam się do czego przyczepić. Jak to w każdej pracy bywa są wzloty i upadki. Dni lepsze i gorsze. Płaca jak na rejon Łódzki przeciętna. Atmosferę na moim dziale mam spoko i z każdym idzie się dogadać. Wydaje mi się, że większość tych negatywnych opinii piszą osoby mocno niezdyscyplinowane które myślą, że praca polega na gadaniu, siedzeniu i mało robieniu lub osoby które porzuciły pracę na produkcji na rzecz innej branży, zapominając, że płace są inne w każdym sektorze rynku. Ludzie! To tylko praca. Źródło finansowania i tyle. Przychodzisz, pracujesz i wychodzisz, a do 10tego kasa jest na koncie. Proste. Pozdro dla P01 :)

Maja
@The Sinister

A co dokładnie masz na myśli jeśli chodzi o wspomniane lepsze i gorsze dni? Jak wyglądają te lepsze a jak gorsze? :P Niestety nie orientuje się w płacy w rejonie Łódzkim... Czy mogłabym się dowiedzieć od Ciebie w takim razie jakie są widełki pensji w AQ Wiring?

Marco Polo
@The Sinister

Komentarze nie biorą się znikąd, w każdej plotce jest jakieś ziarno prawdy. Negatywne opinie biorą się z frustracji jak i z zawodu po zderzeniu się z rzeczywistością. Także pracuję tu już parę lat i puki co sam na swoją sytuację nie narzekam, ale dostrzegam też minusy. Ludzie z którymi pracuję są w większości w porządku a i pensja jak się chce to można nieźle zarobić. Problem się zaczyna na poziomie brygadzista, mistrz. Jest to ta grupa która doprowadza do niepotrzebnych spięć w załodze, niezrozumiałe i dziwne decyzje, nepotyzm i kolesiostwo, to właśnie wśród nich są osoby które niedojrzały do pełnionej funkcji. Ludzie to widzą, to ich wkurza i sami zaczynają się zachowywać tak, jak się ich traktuje. Wierzę tylko że nasz dyrektor coś w tej sprawie zrobi dla dobra tych, którzy chcą pracować, bo coś widzę że na kierownika nie ma co liczyć. Pozdrawiam.

Neutraln@
@Marco Polo

komentrarze i plotki nie biora sie znikad ale tez nie wszystko jest tak jak mowia i pisza. sporo spraw nie jest idealnych - akord ktory nie zawsze bywa sprawiedliwy. zarobki które bez dodatkowych godzin tez nie powalają, 3 zmiany jak są większe wysyłki, ale wypłata co miesiąc jest na czas, płacą za nadgodziny co nie jest w Łodzi takie oczywiste no i warunki pracy. sama praca jest rożnorodna i bywa wymagaja ale jakurat wole taka niz bycie robotem na linii. uważam też że można się tu porozumieć w wielu sprawach tylko trzeba chcieć i nie robić podchodów. a juz wogole nie sluchac podpowiedzi niektórych "doświadczonych" pracowników, którzy od poczatki kiedy przyszłam na dział opowiadali czego to się nie da albo co i kto nie jest taki a taki. czasem polnujac tez czy nie robie za duzo normy :O trzeba mieć swoj rozum i pamietac ze to jest praca i kazdy ma tu jakies obowiazki. zwlaszcza ze nie pracuje tu moze bardzo dlugo ale zdazylam zauwazyc ze najwiecej komentuja i "dobrze" doradzaj Ci co nie maja na co narzekac albo przychodza do zakladu niekoniecznie po to zeby pracowac

@The Sinister

I takich jak ty ta firma potzrebuje niezbyt rozgarnietych niezbyt wymagajacych . grunt , ze kasa jest 10 :D

@Maja

Widełek podać nie mogę bo tajemnica... Złe lub lepsze dni to takie, jak są bardziej lub mniej skomplikowane zamówienia itp...

Karol
@The Sinister

To napisz chociaż czy stawki w AQ Wiring są konkurencyjne i jak wypadają na tle innych firm z branży. :D Taka wiedza na pewno przyda się też innym użytkownikom i potencjalnym kandydatom. :)

Jak się pracuje z ludźmi z AQ Wiring Systems Sp. z o.o.?

The Sinister

Bardzo dobrze! Większość osób pomocna i życzliwa.

Nowa

Mam pytanie bo w poniedziałek idę na spotkanie do tej firmy i po komentarzach mam pewne wątpliwości...czy praca w tej firmie jest wporzadku i czy da się przeżyć z zarobionej pensji proszę tylko o szczerze i obiektywne odpowiedzi pozdrawiam

giz
@Nowa

Tylko z sobotami płaconymi jako "nagroda"

Platynowy Marina
@Nowa

Pewnie że da się przeżyć, tylko co to za życie :D Ogólnie nie polecam zakładu.

Zofia
@Platynowy Marina

AQ Wiring Systems jest wiodącym dostawcą systemów okablowania w branżach: przemysłowej, rolniczej, leśnej, produkcji autobusów i innych pojazdów, a także w kolejnictwie. Myślałam, iż w firmie o takiej renomie pracuje się świetnie. Dlaczego zatem nie polecasz tego zakładu?

pele
@Zofia

Pani Zofio, to że zakład jest tam wiodącym dostawcą systemów, mało kogo obchodzi.... płace żart/ atmosfera (usunięte przez administratora) wyzysk / typowy (usunięte przez administratora) za najniższą krajową.

@pele

Hej @pele, a czy powiedziałbyś, że osoba bez doświadczenia może się tam czegoś nauczyć? Powiedzmy, że kwestia wynagrodzenia byłaby drugorzędna, a chęć rozbudowy CV pierwszorzędna. Co sądzisz?

Przyjaciel
@Nowa

Jeśli zrezygnujesz z życia prywatnego. Czy jesteś na to gotowa.? Najniższa krajowa zapewniona. Zapraszamy.

@cosco
@Przyjaciel

Dobrze napisane!!!pozdrawiam

q

Tragiczny wyzysk za marne grosze. KAŻDY zakład w okolicy oferuje lepsze warunki. Z tego co słyszałem to Ukraińcy na równoległym stanowisku zarabiają więcej. Radzę OMIJAĆ szerokim łukiem!!!!!

@q

Hej, wspomniałeś o tym, że AQ Wiring Systems zatrudnia pracowników z zagranicy. Czy osoba bez pozwolenia na pracę w Polsce może się starać o posadę w firmie? Napiszcie, czy pomagają w załatwieniu dokumentów?

Ta firma to smiech na sali , wszyscy liderzy i kierownicy to byli zwykli pracownicy ktorzy mysla ,ze zlapali boga za nogi bo dostali awans a tak naprawde nikt nie chce byc w tej firmie lierederem - biora jak leci , fimra placi najnizsza krajowa , dodatkowo oszukuja na nadgodzinach i wpisuja je jako nagroda ,zeby oszukac system i nie placic podatku , bez nadgodzin masz 2300 max na reke haha , wiekszosc pracownikow to stare grube baby i emeryci ktorzy ledwo co sie poruszaja , jak ktos ma troche ambicji to nawet niech nie mysli zeby tam jechac bo szkoda czasu na ta smieszna firme

@:)

Cześć, napisałeś, że bez nadgodzin zarabiałeś 2300 złotych netto, a możesz zdradzić w jakim dziale? Czy jest tutaj ktoś z działu księgowości? Możecie opowiedzieć coś na temat zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Księgowej w AQ Wiring System?

Adaś Miałczyński

Czytając te komentarze, niestety mogę tylko potwierdzić nieprzychylne opinie. Pracowałem tam 6 lat temu, jak widać nic się nie zmieniło. Dzisiaj sam się zastanawiam jak mogłem tam pracować. A wszystkich niezadowolonych zachęcam do zmiany pracy. Trzeba czasem się odważyć, żeby było lepiej. Ja się odważyłem. Dużo zdrówka życzę. Ps. Pracuje jeszcze Kaczor ? ????

@Adaś Miałczyński

Hej @Adam Miałczyński, chciałabym zapytać, czy przez te 6 lat pracy dostałeś propozycję awansu lub podwyżki? Twoja opinia na ten temat rzuci nowe światło na AQ Wiring Systems i możliwości rozwoju w tym miejscu.

Bożena

Na stronie internetowej firmy: https://www.aqg.se/pl widnieje informacja o roku założenia działalności 1999. Czy ktoś z Was może opowiedzieć w jaki sposób AQ Wiring Systems rozwinęło się od tego czasu? Czy jest to firma z przyszłością? Można się tu rozwijać? :)

byly pracownik

Nie polecam działu po2 , osoby szkolące nie nadają się na to stanowisko , jest to praca bardzo precyzyjna tak więc hop siup nie da tego nauczyć a osoby szkolące uważają że pokażą raz, dwa i starczy a jak za dużo razy popełnisz błąd i poprosisz o pomoc to uciekną na koniec hali byle by tylko nie pomóc i jest cacy :) ale jak już zrobisz źle to jak to przecież oni uczą i pokazują srututu ;) i oczywiście ta cudowna atmosfera przy której aż chce się robić, jak każdy patrzy byle by cię tylko (usunięte przez administratora) , a do brygadzistów bez kija nie podchodź ;) no i to wspaniale wynagrodzenie za 3 zmiany akord którego oczywiście nie wyrobisz , nie ma co marnować czasu na takie firmy ;)

Pracownik1

Aktualnie nie polecam pracy w tym zakładzie,zarobki poleciały na w dół,nadgodziny jeśli są to dla wybranych. (usunięte przez administratora)

ehhhh

Ciężko już na poziomie rekrutacji się dogadać, a co wewnątrz nie chcę nawet wiedzieć. Tyle negatywów nie wzięło się najprawdopodobniej z powietrza.

Co tu jest grane

Jaka luźna atmosfera! Wszyscy mają spięte poślady na Maxa. Atmosfera jest wprost beznadziejna nie można rozmawiać A już o śmianiu nie wspomnę!!!Mistrzowie chodzą tylko I patrzą jak by tu kogoś opierdzelić. Nie polecam pracy w tej firmie.

Neolodz
@Co tu jest grane

Nie wypisuj bzdur

Co tu jest grane
@Neolodz

Bynajmniej tak było jak jeszcze tam pracowałem

Leo

Zwalniają z miesięcznym wypowiedzeniem

Zostaw merytoryczną opinię o AQ Wiring Systems Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w AQ Wiring Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AQ Wiring Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AQ Wiring Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AQ Wiring Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AQ Wiring Systems Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AQ Wiring Systems Sp. z o.o.