AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Opinie o AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Leo

Zwalniają z miesięcznym wypowiedzeniem

Interesuje mnie dlaczego stawka godzinowa w tej firmie to 14.50 pln skoro od nowego roku najniższa stawka godzinowa wynosi 17 pln. Coś tu jest nie tak.

weirda
@Gość

Mogą ci dać nawet 10 pln na godzinę, a minimalna stawka jest liczona od pensji a nie od godziny, minimum 2020netto Dadzą ci 14,5brutto + marne premie za jakieś nocki+ premie za frekwencje+ wydajność+ za to czy podobasz się pani brygadzistce i już masz te 2020netto minimum( obecnie minimalna pensja w PL), bo jakby ci dali 17 minimum to by wyszło z tymi nędznymi premiami ponad 2020 netto, a na to przecież ten cudowny zakład nie może sobie pozwolić ( z ironiom :P)

mistrzunioNL

W next tygodniu będę miał w tej firmie rozmowę na stanowisko ,,technika''? Jestem po MiBM i być może to będzie moja pierwsza praca. Jakieś wskazówki?:)

Zakład cienki jak Kaszanka

Zakład bardzo nie uczciwy, po pierwsze miałem być operatorem na określonej maszynie i do stanowiska odp uczony, a po zaledwie 3-4 dniach "nauki" przerzucono mnie, na całkowicie inną maszynę na której praca może i była bardzo lekka i prosta, ale pieniądze za tą prace, to po prostu jak by ktoś ci w pysk dał, jak się później dowiedziałem maks jaki można wyciągnąć na tym stanowisku to najniższa krajowa...a jak chcesz więcej niż 2tys srebrników to musisz przyjść w wekkend do tego dochodzi właśnie non stop wrzucanie na ranną zmianę ( zero nocek za które to niby była większa kasa) i tym oto sposobem za trzy tygodnie pracy ( fakt prace zacząłem nie od całego miesiąca) otrzymałem 1200 srebrników.... po raz ostatni taką wypłatę to chyba dostałem w 2005 roku jako nielat dorabiający na wakacjach. Jako facet mający już 31 lat na karku z 11 letnim doświadczeniem na maszynach o podobnej charakterystyce złożyłem wypowiedzenie i zakończyłem pracę w tej cudownej firmie po niespełna 6 tygodniach. Serdecznie nie polecam pracy w tej "firmie"

Monter

Opowieści o niesamowitych zarobkach , o tym jaka wspaniała to jest firma jaki to szef jest dobry i sprawiedliwy jak ciężko się dostać tu do pracy , rotacja jak jasny gwint a na koniec umowa 11 zł brutto.A co lepsze egzamin po miesiącu jak bym awansował na jakieś niesamowite stanowisko,co najmniej na kierownika działu

Ja tu pracuję

Nie wiem o ci chodzi z tą złą atmosferą! To przecież wszystko zależy od Ciebie. Jakim jesteś i co dajesz z siebie .Zacznijmy dobrze a dobre powraca. Wszystko zależy co wnosisz swoim życiem. Praca jest ok A z ludźmi prawie zawsze możesz się dogadać. Wystarczy tylko traktować innych tak jak sam byś chciał być traktowany. Pozdrawiam

Kropeczka
@Ja tu pracuję

A co atmosfera jest taka wspaniała? Co z tego, że człowiek daje dużo od siebie i się stara jak(usunięte przez administratora) ma to gdzieś. Atmosfera zależy od tego jaki humor danego dnia ma twój przełożony. A jeśli się kogoś uczepi to zawsze znajdzie powód (usunięte przez administratora)

@Kropeczka

Jak najbardziej zgadzam się z tym komentarzem atmosfera z dnia na dzień jest coraz gorsza

Platynowy Marian
@Ja tu pracuję

(usunięte przez administratora) prawda... nie nie wszystko zależy od ciebie i nie z nie każdym w tym zakładzie da się dogadać

Powiedzcie prosze jaki duzy hałas jest na hali produkcyjnej?

@Tomek

Na hali jest cicho a wręcz grobowa cisza

GAZELA ŻYCIA :D

W odpowiedzi na komentarz umieszczony przez osobę o nicku- " Mówię jak jest" pragnę poinformować, iż nie jestem osobą kompetentną do udzielenia odpowiedzi na tego typu pytania. Nawiązując do treści wiadomości, które przedstawiłam już jakiś czas temu, podkreślam fakt iż jestem tylko i wyłącznie pracownikiem Działu Produkcji (od 3 lat i 8 miesięcy) i wykonuję zakres obowiązków, który został nałożony na moją osobę z tytułu wykonywania pracy na Produkcji. Nie jestem osoba, która zajmuje się zagadnieniami, które Pani przedstawiła - wymieniła poniżej. Patrzę na pewne rzeczy przez pryzmat kobiety - te rzeczy w Firmie w moich oczach są dla mnie bardzo ważne, w związku z tym je uwypukliłam tworząc moją opinię na temat Firmy, w której mam przyjemność pracować. Nie jestem w stanie wymienić minusów w Firmie - bo nie mam się do czego przyczepić. JAKA PRACA - TAKA PŁACA. W tej Firmie czuję się jak ryba w wodzie. Jest to najlepsza Firma , w której miałam przyjemność pracować - pracuję nadal i co najważniejsze - nie zamierzam z tego " Statku" wysiadać :D. Poza tym to, że coś jest niewidoczne dla Pracowników Produkcji, to nie znaczy, że nikt nad tym tematem nie pracuje, nic się nie robi w tym kierunku bo jest wyznaczona osoba bądź też osoby w celu polepszenia sytuacji panującej na Dziale Produkcji. Pragnę również podkreślić fakt, iż osoba, która pełni u Nas w Firmie Funkcję Dyrektora Zrządzającego - Sz. P. Mariusz Kopeć - to nie jest osoba, która pełni funkcje na w/w stanowisku - " gdyż została złapana z ulicy" i nie ma zielonego pojęcia co ma zrobić dla Firmy, Pracowników Produkcji, przyszłych pracowników czy potencjalnych klientów. Tylko jest to osoba , posiadająca wachlarz doświadczenia życiowego zdobytego poprzez pracę w tym Zakładzie, gdyż Pan Dyrektor pracował wcześniej na różnych Działach. Myślę, że dużo zaobserwował i kto jak kto ale On doskonale zdaje sobie sprawę z panujących zasad wewnątrz firmy i problemów. Wie nad czym Firma musi się jeszcze skupić, popracować, jak ma tą Firmą kierować , jak ją oszlifować aby stała się Diamentem, bo w moich oczach jest Diamentem. Myślę, że nie mamy się czego bać i w 100 % możemy czuć się bezpiecznie będąc pod jego opiekuńczymi skrzydłami. Poza tym jeżeli kogoś nie satysfakcjonuje wynagrodzenie, które otrzymuje z tytułu pełnionych funkcji i zakresu wykonywanych obowiązków to przecież są prowadzone rekrutacje gdzie można aplikować na inne stanowiska - zaprezentować swoje kwalifikacje , przedstawić swoje kompetencje, jest się czym pochwalić i wykazać. Firma robi w pierwszej kolejności ukłon w stronę pracowników - my w procesie rekrutacji mamy pełne pole do popisu - jesteśmy uwzględnieni najpierw. Są wiadome dla ogółu pracowników jakie są wymagania na poszczególne stanowiska. Można podnosić swoje kompetencje i aplikować dokumenty. I jestem przekonana o tym, że z tym wiąże się większe wynagrodzenie i satysfakcja.

Mówię jak jest...
@GAZELA ŻYCIA :D

To były pytania retoryczne, zarazem opis warunków pracy w AQ, a nie prośba o wyjaśnienia. Z jednej strony nie ma Pani kompetencji, a z drugiej zahacza temat strategii firmy, no nieźle.

Joanna
@Mówię jak jest...

Rozumiem, szkoda tylko że tak mało konkretów napisałeś o tej pracy. Szukam właśnie opinii o AQ. A jaka jest Twoim zdaniem strategia firmy?

kropeczka
@GAZELA ŻYCIA :D

Zastanawia mnie, która pani z biura ma tyle czasu na wypisywanie takich bzdur. I ciekawe czy należny to do zakresu jej obowiązków :D, czy robi to po godzinach pracy.

@kropeczka

To pani z produkcji która nie ma bladego pojęcia o dobrze wykonanej pracy. Tyle błędów i zwrotów nie ma tutaj nikt. Opieranie się na opiniach gazeli życia jest jak chodzenie zimą w sandałkach lub szukanie igły przy zgaszonym świetle. Brak słów.

Szybki Gepard
@GAZELA ŻYCIA :D

Nie żeby coś ale zawsze imponkwał mi typ człowieka który jak na niego leją z góry i Z dołu to mówi że to złoty deszcz pada. Skoro pracą w tym (usunięte przez administratora) za takie pieniądze i masa innych kwestii w których firma daje d**y jak międzyinnymi brak budki na palarni gdzie temp sięga już 0 stopni i wiele innych zabawnych spraw to szczerze gratuluję grubości ścianek bańki w której żyjesz. Gorąco pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;)

PLATYNOWY MARIAN
@GAZELA ŻYCIA :D

(usunięte przez administratora) Co do samej pracy- produkcja, praca nie jest zła, sporo fajnych pomocnych ludzi, ale pieniądze to śmiech na sali, zakład robi absolutnie wszystko co możliwe abyś nie zarobił, pomimo tego że wyrabiasz normy, jesteś zawsze punktualny i nie chorujesz, zakład dobry na początek, ale na zostanie dłużej dla pracownika produkcji czy operatora odradzam, w zakładzie liczą się tylko kadry- aby im było dobrze. A ponczusie i cukiereczki aby zachęcić ludzi do szybszej roboty... to już ogromny pokaz żenady

SLEIN

Na jakie wynagrodzenie na "rękę" po okrsie próbnym może liczyć operator maszyn Komax

Bartek

Witam wszystkim. Szukam pracy i natrafiłem na ogłoszenie z tej firmy na stanowisko operatora wózków widłowych. Jak to wygląda w tym dziale? Pracowałem w wielu miejscach nie tylko w Polsce, więc wiem, że komentarze tutaj są godne uwagi. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś opisać jak to wygląda na tej pozycji

Powiedzcie proszę jakie są warunki pracy? Na hali jest hałas? Praca na 3 zmiany?

@Tomek

Warunki pracy są dobre choć przerwa mogła by być dłuższa a tak są 2,pierwsza 15min.,2 5min.Jeżeli chodzi o zarobki to uważam że są w miarę nie jest źle.Atmosfera ok,są tacy co uważają że jest gorzej niż było ja uważam że atmosfera zależna jest od tego z kim się pracuje i jakim się jest sam w stosunku do innych.Ogólnie to polecam tą pracę.

@Adam

Na hali jest duży hałas? Praca na 3 zmiany?

Miś Ryś

@Gazela Życia (Skąd taka wyobraźnia w doborze nicku, osoby zwinnej, szybkiej i przebiegłej:D? ) Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam. Czasem, aż oczy bolą patrzeć jak się, przemęcza, dla naszego klubu, prezes Ochudzki Ryszard, naszego klubu "Tęcza". Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają mu szpilki. To nie ludzie-to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!(…) Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy! Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam. Pamiętacie kultową komedię „Miś”-wypisz wymaluj @Gazela Życia to talent na miarę Stanisława Barei!!!

Miś Ryś

Zrezygnowany

Chciałbym powiedzieć kilka słów na temat pracy w tym zakładzie pracuje tutaj 5,5roku dużo ludzi ciekawych jest czy zarobki są dobre atmosfera itp. Otóż tak jeśli chodzi o zarobki to jedni chwala inni nie a od czego to zależy a mialowicie od stosunków z pracownikami posiadającymi inne koszulki niż niebieskie, ... Jedni dostają stałe wiązki które bez problemu da się wyrobić a inni dostają molochy na które nie dość że są złe czasy a do tego nie ma możliwości sprawdzenia nawet samego siebie i dążenia do tego by jakimś cudem to wyrobić gdyż ciągle jest brak materiału do pracy. A rzekomo praca jest na akord.. brakuje pracy dla Polaków gdyż Ukraińcy zawsze mają co robić nawet w weekendy gdzie 2 normalnym tygodniu pracy brak jej dla wszystkich, jeśli chodzi o atmosferę jest coraz gorzej przez te parę lat co tu pracuje ciągle z dnia na dzień intensywniej myślę o zmianie pracy. Wiecznie zakazy i donosy, zaczynają zwykłych pracowników traktować jak zero które tylko potrzebne jest jeśli jest wysyłka, gdyż brygadzisci martwią się o własne stołki ciągle grożąc niby w zartach pracownikom naganami, brak możliwości napicia się goracej kawy bo jeśli ktoś jest ,,za długo ,,to zaraz zebranie z mistrzem, a nie widzi się jak żółci wychodzą kiedy chcą i jak chcą robią sobie przerwy, a 0odobno każdy na równi jest traktowany, biali natomiast, zamiast pracować leżą wiecznie na stołach kontroli bądź innych rozmawiając zwłaszcza na zmianie popołudniowej, i jeśli Polak zrobi sobie przerwę na kawę 5 min zaraz ma zwracana uwagę a jeśli Ukraińcy robią co chcą nie pracują przez 4 h na zmianie to tego nikt nie widzi, jest coraz gorzej za czasów kierownika R. B nie było takich sytuacji ,działy się różne rzeczy jak to w każdej innej prscy ale szacunek do pracowników był, kiedy trzeba było zwrócenie uwagi też ale jakoś trzymało się to całości. Smutne jest to że zwykły pracownik nie może wyrazić swojego zdania bo zaraz czeka go kara zmiany wiązek bądź nawet i działu najlepiej siedzieć cichutko. Życzę powodzenia 2szytkim co zdecydują się na tą pracę, natomiast sądzę że wystarczająco pracuje tutaj by widzieć że dzieje się źle i to bardzo źle więc i czas na mnie żeby lada moment odejść

Leszek
@Zrezygnowany

Piszesz o pracy na akord i w związku z tym można pewnie więcej zarobić. Czy są też inne możliwości dorobienia do wypłaty takie jak ekstra płatne nadgodziny lub premie?

@Leszek

Premie ekstra jedynie na święta i wczasy ale czy są to takie ekstra nir powiedziałbym to wszytko zależy od tego ile zarobisz ile robisz nadgodzin im więcej tyrasz w ciągu roku tym mniej dostajesz, a nadgodziny są ale musisz mieć dobre relacje z brygadzistqmi

Leszek
@Zrezygnowany

Dzięki, że odpowiedziałeś. Dodaj jeszcze na jakiej umowie pracujesz i czy nowo przyjęci pracownicy mogą liczyć od początku zatrudnienia na stabilne i długoterminowe kontrakty, czy raczej umowę zlecenie?

jacek
@Leszek

Ja pracowałem pół roku w zakładzie. I nie mam o nim dobrego zdania. Jeszcze na starej hali. Normy wysokie, możliwosć wyrobienia normy niestety...nikła, wypłąta na poziomie 2300zł więc powiedziałem papa. Poszedłem do innego zakłądu w którym praca moze jest troszke cięższa ale raz,że w zasadzie nikt aż tak Ci nad głową nie stoi, powinieneś robić 80% normy i już są wszyscy happy i ty także bo masz wtedy już pełną premie wydajnosciowa. Za 95% masz o 60złwiecej wypłaty ale mało komu chce sie tyrać 3/4 miesiaca na ponad 90% aby miec te 6dych wiecej i wypłąte mam na poziomie 3100-3200 na reke. Dlateggo wam także radze zmieniac firme w ktorej to mobbing, niewykonalne normy i przerwy na ktorych musisz byc co do minuty sa na porządku dziennym. O podwyżkach nie wspomnę bo takowej tutaj nie doświadczyłem

Pracowałem w tym (usunięte przez administratora) 2 miesiące . Po raz pierwszy sie spotkałem z zakładem gdzie Ukraine traktuje sie lepiej i z większym szacunkiem niż Polaków . W pierwszej kolejności szuka sie pracy dla Ukrainców. A jak zostały jakieś śmieci do robienia daje sie je polakom . Żadnej pomocy dla nowych osób same sie mają uczyć wszystkiego. Polacy robią nudne przygotowanie do wiązek a ukraina od razu trafia na robienie wiązek. Osobami które uczą to ukraincy tzw białe koszulki patrzacy na polaków jak na wrogów czepiając sie ich o wszystko. Brygadzistki o tym wiedzą i nie reagują. Do tego 15mim przerwy kierowniczka czepiająca sie nawet o minute spóźnienia. Kiedy postanowiłem odejść robia problemy z wypowiedzeniem każą pracować 2 tygodnie na wypowiedzeniu wiedząc ze tak się już tam nie przyjdzie. Odradzam każdemu tą prace. Opisane sytuacje sa z działu akademia i still. Każdy nowy pracownik trafia na te działy. Zarobki marne normy nie do wyrobienia codziennie widać ze ktoś odchodzi jak i nowi jak i starzy pracownicy

Teresa
@były pracownik

Widzę, że dużo osób wypowiada się negatywnie na temat atmosfery panującej w firmie. Natomiast nikt nie odniósł się do pytania @Karol. Czy pensja, którą otrzymywaliście była adekwatna do wykonywanych obowiązków? Dla jednych ciężka praca może być dużym wyzwaniem i chętnie się jej podejmą inni zaś mogą się cieszyć z obowiązków, które niekoniecznie należą do wyczerpujących. Natomiast, aby określić co bardziej się opłaca należy spojrzeć na proponowane wynagrodzenie. Powiedzcie nam proszę coś na ten temat.

Gringo!
@były pracownik

Zgadzam się w całej rozciągłości, pracowałem w tym (usunięte przez administratora) 3 lata i mogę tylko potwierdzić to co napisałeś.Żenada to delikatnie powiedziane,tylko dla desperatów!

kropeczka
@Teresa

Wynagrodzenie bardzo często jest uwarunkowane od tego w jakich stosunkach żyjesz z brygadzistą. Jeśli w dobrych, czyli zawsze mu przyznajesz racje i zgadzasz się z nim w 100% to masz szanse na fajne wiązki i nawet nie jest źle. ( da się wyrobić progres) Natomiast jeśli masz swoje zdanie, nie dajesz się popychać jak mały pioneczek to bajka się kończy. Trafiasz na ciężkie wiązki , bardzo często bez komponentów i oczekują od ciebie cudów i pełnej produkcji. I oczywiście nadgodziny też często są dla wybranych trzeba zasłużyć. Więc zależy czego kto szuka i jakie ma oczekiwania.

Kamil

Zostałem zaproszony na rozmowę (usunięte przez administratora)Rozmowa przebiegała wporzadku do czasu gdy została mi zaproponowane wynagrodzenie na poziomie (usunięte przez administratora)brutto... Oczywiście musiałem odmówić jako osoba mloda lecz już z jakimś doświadczeniem. Zostałem zaproszony drugi raz na pokazanie stanowiska pracy i zaproponowanie konkurencyjnego wynagrodzenia tym razem na poziomie 3500brutto na stanowisku automatyk... Jestem głęboko rozczarowany ponieważ tyle zarabiają dziś Ukraińcy stojący na produkcji... Mój wpis jest spowodowany marnowaniem mojego czasu i żartobliwym podejściem do zatrudnienia młodego Polaka. Odmówiłem ponieważ w wieku 27 lat z 7 letnim doświadczeniem w przemyśle technicznym i myśląc o założeniu rodziny poczułem się obrażony jak Rumun. Przestrzegam wszystkich przed marnowaniem czasu na rozmowy w tej firmie choć atmosfera wyglądała na całkiem spoko :) pozdrawiam Panią z HR

Nic tylko uciekać

Zgadzam się z "klapa" to co dzieje się to faktycznie jest jakieś nieporozumienie. Jak można przekładać jakieś paczki czy kwiaty nad pensje. Fakt jest to miły gest bo pierwszy raz spotkałam się z takimi gestami ze strony firmy ale...jest mnóstwo ale..począwszy od zakazów i nakazów poprzez atmosferę ktora z dnia na dzien jest coraz gorsza i bardziej napięta na zarobkach kończąc.. gole pensje ponieważ na weekendy przyjść mogą tylko "wybrane nazwiska" czyli ludzie którzy dobrze wchodzą w tyłek oraz ludzie którzy mają szczęście i akurat jest pilne jakieś zlecenie. Zaczęło się od zabrania mozliwosci "szesnastek" później zakaz przyjścia z popoludniowki na rano A teraz żeby przyjść w weekend to luksus...zmiany oczywiście weszły w życie wraz z przyjęciem nowego kierownika. Co się dzieje?! To pytanie które każdy zadaje sobie kilka razy dziennie widząc ten brak pracy i szkanie nam czegoś na siłę.. Za czasów kierownika R.B to wszytko było nidopuszczalne.. może i wiele można mu zarzucić ale jednak zdawał sobie on sprawę że pracownicy produkcji tworzą ten zakład. Dlaczego dyrekcja nie reaguje ? Czy naprawdę nie widać że ludzie uciekają z firmy jak nigdy wcześniej? Dlaczego jak dział chce porozmawiać z kierownikiem to najpierw ma mu wysłać pytania na maila..? Nie można porozmawiać z ludźmi bez przygotowania? Wiele by mówić.. temat rzeka,tyle nasze że sobie pogadamy A zmian i tak nie będzie..

Klapa

To co wypisuje tutaj niejaka gazela to w ogóle jakiś śmiech na sali. Firma nie robi nic dla pracownika, a te jabłuszka i pączusie to mogą sobie wsadzić... Powiem tak, pracuję w tej firmie 6 lat i to co ostatnio się dzieje to jakieś nieporozumienie. Firma szuka nowych pracowników, a w zakładzie brakuje pracy, po prostu nie ma co robić. Ludzie pracują na akord, a nie ma na czym tego akordu zrobić. Na pytanie czemu nie ma pracy odpowiedzią było, że jest kryzys w Niemczech, a niemcy to też nasi klienci... No litości. Wracając do akordu. Są stanowiska na których nie da się go wyrobić, czasy wzięte z kosmosu. I jeszcze ostatnio nasza mistrzyni powiedziała, że czasy są takie bo żeby mieć klienta trzeba mieć konkurencyjne ceny i dlatego na niektórych wiązkach czasy są takie małe i wręcz niemożliwe do wyrobienia. Czyli firma jako firma oczywiście swoje zarobi ale pracownik dzięki któremu ta firma zarabia i bez niego nie mieli by co sprzedać może zarabiać najniższą krajową bo po co mu więcej. Niech myśli czy w danym miesiącu nie opłaci rachunków, czy nie da dzieciom jeść. Żenada. Czuję, że mój czas w tej firmie już dobiega końca i czas rozejrzeć się za czymś innym.

GAZELA Życia ????

W odpowiedzi na komentarz umieszczony przez osobę o nicku - " Mówię jak jest pragnę uprzejmie poinformować iż nie jestem osobą kompetentną do udzielania odpowiedzi na tego typu pytania. Tak jak podkreśliłam wcześniej we wiadomości umieszczonej poniżej, jestem tylko i wyłącznie pracownikiem Działu Produkcji (od 3 lat i 8 miesięcy) i wykonuję swój zakres obowiązków, który został mi przydzielony z tytułu pracy na Produkcji a nie jestem osobą, która zajmuje się zagadnieniami, które Pan/-i wymianił/-a. Patrzę na pewne rzeczy poprzez pryzmat kobiety - te rzeczy w Mojej Firmie w moich oczach są dla mnie bardzo ważne w związku z tym je uwypukliłam tworząc opinię na temat Firmy. Nie jestem w stanie wymienić minusów, bo nie mam się czego przyczepić. JAKA PRACA - TAKA PŁACA. W tej Firmie czuję się jak ryba w wodzie. Jest to najlepsza Firma jak do tej pory w której miałam przyjemność pracować - pracuję nadal. Poza tym to, że coś jest niewidoczne dla Pracowników Produkcji, nie znaczy, że nikt nad tym tematem nie pracuje, nic się nie robi w tym kierunku bo jest wyznaczona osoba w celu polepszenia sytuacji panującej na Dziale Produkcji. Jak również pragnę podkreślić fakt, iż osoba która pełni u Nas w Firmie Funkcję Dyrektora Zarządzającego - Sz.P. Mariusz Kopeć - to nie jest osoba, która pełni funkcję na w/w stanowisku - "gdyż została złapana z ulicy" i nie wie co ma robić dla Firmy, czy dla Pracowników Produkcji. Tylko jest to osoba, która ma różnorodne doświadczenie w tym Zakładzie, gdyż pracował na różnych Działach, dużo doświadczył w tym Zakładzie, zobaczył i kto jak kto ale On doskonale zdaje sobie sprawę na czym jeszcze trzeba się skupić i skoncentrować, jak tą Firmę oszlifować bo Nasza Firma jest Diamentem. Poza tym jeżeli kogoś nie satysfakcjonuje wynagrodzenie które otrzymuje z tytułu wykonywanych obowiązków, to są przecież prowadzone rekrutacje wewnętrzne, gdzie można się wykazać swoimi kompetencjami, Firma robi w pierwszej kolejności ukłon w stronę pracowników i mamy w procesie rekrutacji pełne pole do popisu - jesteśmy uwzględniani najpierw. Są wiadome dla ogółu pracowników jakie są wymagania na poszczególne stanowiska. Można podnosić prywatnie swoje kompetencje i aplikować dokumenty. I jestem przekonana o tym, że z tym wiąże się większe wynagrodzenie.

RAMOS

WITAM CHCIAŁBYM IŚĆ TAM DO PRACY MOŻE KTOŚ COŚ O NIEJ POWIEDZIEĆ Z GÓRY DZIĘKI

Jerzy
@RAMOS

Na jakie stanowisko chcesz aplikować? Tutaj jest kilka ofert pracy od firmy https://pracodawcy.pracuj.pl/aq-wiring-systems-sp-z-o-o,17055 Komentarze od pracujących w AQ Wiring Systems będą pomocne.

Ku

Bajzel. Brak komponentów na montaż, a potem "czemu nie wyrabiasz normy?" Zarobki to śmiech, by zarobić 2000 zł trzeba nie mieć życia prywatnego. Nie polecam, bo warunki pracy w tej firmie są złe.

Zostaw merytoryczną opinię o AQ Wiring Systems Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w AQ Wiring Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AQ Wiring Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AQ Wiring Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AQ Wiring Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AQ Wiring Systems Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AQ Wiring Systems Sp. z o.o.