Eco Poland Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Eco Poland Sp. z o.o.

Sympatyczny

Jeśli chcesz ciągle prosić się o swoje pieniądze, nie mieć płaconych składek ZUS, odbierać telefony od niezadowolonych klientów, którzy nie otrzymali swojego zamówienia i zwrotu pieniędzy, to się zatrudnij. Nie licz na nic pozytywnego w tej firmie.

Paulina

Widzieliście już najnowsze oferty pracy Eco Poland Sp. z o.o.? Możecie je znaleźć na portalach ogłoszeniowych. Jakie macie doświadczenia z tą firmą? Jak oceniacie Eco Poland Sp. z o.o. jako pracodawcę? Chętnie poznamy Wasze opinie.

jvgh

z pewnością by rzucało, gdyby takiego szukali @killer. Ale niestety aktualnie nikogo nie poszukują.

ecoPoland

Ten anons nie dotyczy EcoPoland Łódź

Zostaw opinię o Eco Poland Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eco Poland Sp. z o.o.