Opinie o Eco Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Eco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Poland Sp. z o.o. w Łódź

Czy w firmie Eco Poland Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Nie ma

nie ma pracowników

Bahija

dziwne firma od roku nie zatrudnia pracowników a w 2021 w styczniu i w lutym biorą się pracownicy niby jak? Ciekawe ? Musicie drodzy czytelnicy brać poprawkę na wypowiedzi. Sam stwierdzicie, że skoro jest tak źle to dlaczego pracowali umorusani ktosie.

Dramat

Nie podejmujcie współpracy z tą "firmą", ANI JAKO PRACOWNIK, ANI JAKO KLIENT. Stracicie tylko pieniądze, czas i nerwy. Wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe, a pozytywne zostały napisane przez "dyktatora" tej firmy, co z resztą może zauważyć każdy, kto kiedykolwiek dyskutował na forum. Firma działa tak, jak wygląda ich strona internetowa - brak profesjonalizmu (ba, czegokolwiek, co może napędzać firmę, która i tak jest w ruinie) widać gołym okiem.

@Dramat

Jako opiekunka rekordu w nie tylko tym poralu nie potwierdzam tych ogólników. Zapraszam wszystkich do kontaktowania się tym chodzącym dramatem niech się wypłacze i powie o co chodzi. Smieszni i dramatyczni są niestety mało konkretni!!!

Dramat
@Bahija

@Bahija - Panie Stanisławie, niech się Pan zdecyduje, czy jest Pan opiekunką, czy opiekunem, pracownikiem czy szefem tej firmy, bo widać, że ma Pan spore problemy z utożsamieniem się. Gdyby "firma" działała prawidłowo, na pewno by się Pan chwalił i Pana też by chwalono, nie tylko na tym forum. Jak jest, wszyscy widzą :) Zapraszam do kontaktu, chętnie opowiem na każde pytanie zadane na forum!

@Dramat

to opowiedz czekam Bahija Ona

Bahija

śmieszny nicku sedesie poproś najwyższego by ci pomógł, bo sam nie dajesz rady. Krzaki nie mają Nip-u, rejestracji w rejestrach, itp rzeczy. Ogarnij się.

Arek

Firma po uzyskaniu przelewu kończy współpracę. Przedstawiciel mydli oczy po czym udaje głupka i broniąc się niepoczytalnością . Szerokio omijać

@Arek

napiszesz jakieś szczegły?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Eco Poland Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Grisza

EcoPoland zrealizowało dla nas dostawy toreb z drukiem cyfrowym zaskoczyli nas próbą i później realizacją. Polecamy tą firmę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dostarczonego produktu

Bahija

nie masz racji, nic nie boli, i nic sam nie pisze. Napisz na czym jedziesz o 22:50

Schellek

Produkowali dla nas koszulki na promocje. Rok czasu i super trwałość pracownicy w nich dalej chcą chodzić. Polecam tą firmę do współpracy.

Bahija

nie masz racji, nic nie boli, i nic sam nie pisze. Napisz na czym jedziesz o 22:49

klient

Wyprodukowali dla mnie torby bawełniane w różnych kolorach z nadrukami, które musiałem wyeksportować do Francji.Torby zostały wyprodukowane w sposób profesjonalny. Opublikowałem tą opinię na prośbę właściciela firmy, nie była to jednorazowa produkcja

@klient

Ma Pan ogromne szczęście . Tylko zazdrościć.

Sebastian P

Witam wszystkich . W maju 2018 na jednym z portali internetowych znaleźliśmy ofertę firmy eco poland . Po kilku rozmowach tel postanowiliśmy złożyć zamówienie. Pan Stanisław był bardzo przekonywujacy i obiecywał długą współpracę i szybka realizację . Niestety był to nasz ogromny błąd. Wpadliśmy jak kilka innych firm w zasadzke. zamowienie nie zostało zrealizowane, wieczne pokretne wymówki Pana Stanisława i coraz większe niejasności nas tylko uswiadczalo że coś jest nie tak . Nie została nam nawet wystawiona faktura po mimu próśb tel oraz pisemnych . Obiecywał nam przelew zwrotny który nigdy nie docierał wymówki były typu, że to wina banku itp. Wszytko to prowadziło do jednego aby zyskać jak najwięcej czasu . Niestety musieliśmy zawiesić działalność i sprzedać majątek firmy . Co jednak nie pokrylo naszych zobowiązań w banku . Firma posiada kilku komorników którzy nie są w stanie wyegzekwować naszej gotówki . Szanujcie swój czas i nie powielajcie tego błędu co my i inne firmy .

@Sebastian P

witam, i nie wdając się w polemikę. Wiem, ze w trakcie realizacji zlecenia dostawy pelletu zrezygnowaliście z zamówienia Panie Sebastianie. Następnie po kilku dniach zmieniliście zdanie i ponownie i powtórzyliście zamówienie na Pellet. W trakcie realizacji doszło do konfliktu z powodu Waszych decyzji. Powód konfliktu to powstałe koszty z powodu Waszych czynności. Dodatkowo przypominam że że zawarliście umowę na warunkach EcoPoland i o warunkach byli Państwo informowani w stopkach maili. Strach przed utratą pieniędzy spowodował obecną sytuację. Dodatkowo z tego co pamiętam byliścia Państwo źródłem heitu i rozsyłaliście fake niusów, na tym portalu również chociaż EcoPoland nie było Waszym pracodawcą. Dlatego brak możliwości porozumienia, w tej konfliktowej sprawie i dążenie do wywołania jak najwiękrzych strat dla EcoPoland spowodowało to, co Pan Panie Sebastianie Pan napisał w Pana informacji. Hejt kosztuje tego Pan chciał?

@Bahija

To , że ponownie zamowiliśny towar było tylko i wyłącznie skutkiem Pana manipulacji . Zostało nam bezczelnie wmowione że ma Pan już towar a pieniędzy nie . Inne firmy nie zrezygnowały a towaru też nie otrzymały do dnia dzisiejszego . Dziwnie przedstawiony regulamin też nie jest państwa mocna strona . Ogólnie nie jest on istotny , dostał Pan sądowy nakaz zwrotu pieniedzy. Wstawianie pozytywnych czy negatywnych opinii nie jest żadnym hejtem . Pańske groźby , że nie zostanie nam już zwrócony przelew za negatywne opinie pokazuje jaką jest Pan osobą oraz podejście do "partnerów biznesowych".

@Sebastian P

istnieją OWW i regulamin współpracy. Chcesz Sebastianie przekonać internautów, że bez faktury wysłałeś pieniądz hymm. Kto Ci Seba powiedział, ile i na jakie konto masz przelać pieniądz. Teraz to wszyscy winni tylko nie Ty Seba.

@Bahija

Po pierwsze nie jesteśmy ma Ty. Po drugie przelew poszedł na podstawie faktury zaliczkowej .

@Sebastian P

i dalej wszystko jest dziwne i nie znane manipulacje po co Seba.

Bahija

To potwierdza moją tezę że wszyscy wszystko wiedzą lepiej, tak więc Krzysztofie szkoda czasu

Jakie narzędzia pracy zapewnia Eco Poland Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Bahija

Nie potrzebujemy tej grupy pracowników

Bahija

Nie mamy takiej grupy pracowników którzy by musieli mieć służbowe auta

Bahija

W tym kraju nikt nikogo nie zmusza do pracy jeśli warunki się nie podobają to się po prostu do niej nie przystępuje. Z tej wypowiedzi wygląda na to czy ktoś był niewolnikiem bo musiał pracować w takich warunkach jakieś bzdury pan pisze

Bahija

Tak czasami bywa kiedy wszystkim wydaje się że wszystko wolno, każdy będzie anonimowy. Na szczęście Moim zadaniem jest zlikwidowanie tego hejtu taka moja praca. Ja nie ubliża komukolwiek, ale czasami zdarza się że daje się wyczuć niski iloraz inteligencji tych co hejtują. Poprzedni wypowiadający się ktoś, wyraźnie zasygnalizował czym się zgadzam, tego typu sytuację. Rzeczywiście jest tak że istnieje pewna grupa niezadowolonych z 1420 klientów około 20 klientów na przestrzeni od 2012 roku . Wiem to od właściciela EcoPoland Dziwię się tylko Goworkowi że dopuszcza do wyzwisk nie banując tych którzy to robią.

Bogdanek
@Bahija

Zgadzam się z Tobą Bahija ten hejt to nie tylko problem Eco Poland to problem polskiego prawa jestem szwalnią i od 6 lat szyłem dla Eco Poland.głównie produkował m im bardzo ładne torby bawełniane widziałem ich nadruki wszystko było super dlatego daję tą opinię jako pozytywną

Bahija

Będziemy się z Wami żegnać w najbilższym czasie.

Bahija

hymm ciekawe i ty to prorok jakiś jesteś ? czy tylko tak dla jaj? Gdy kotoś jest take nic, to dzien powinien kończyć kolejną dawką leków, szanuj zdrowie.

Bahija

a znasz 11 ? 12? i pozostałe. Nie dowiesz się tego tutaj? - myślę że nie i się nie orientujesz w temacie.(usunięte przez administratora)

Bahija

Poprosiliśmy Gowork o to by zamknęła nasze profile na swojej przestrzeni w necie, gdyż nie mam zamiaru dalej udzielać zgody nadpisywanie różnych dziwnych rzeczy na temat firmy, nie mając na to żadnego wpływu. Tak długo jak płaciliśmy z profil to pozwalano formułować nam wpisy doszliśmy do wniosku że nie będziemy tego płacić bo to jest nieetyczne. bo skoro można płacić i nie mieć wpisu i nie płacić i mieć to cała ta platforma jest nieetyczna. Do tego za pytaliśmy przyjaciół co możemy w tej sprawie zrobić otrzymaliśmy odpowiedź. Dlatego prawdopodobnie będziemy się musieli pożegnać, a jesteśmy w tym portalu Go work nie z własnej woli tylko z powodu działań markietingowych mających na celu poprawę ich kondycji finansowej. Ztych powodów wykonamy kampanię informacyjną do 103 000 ludzi, związanych z tą firmą i ch przestrzeniami i opiszemy brak etyki, jakeś małe kłamstwa i to co uznamy za stosowne. Prosiliśmy o pomoc fachowców i to możemy wykonać. Ta informacja jest z zakresu doradztwa marketingowego, koszt takiej kampanii która bę trwać 3 misiące to 36000 netto. :) oczywiście wiemy że gowork w to nieuwierzy i to będzie ich wola.

EcoPoland Sp. z o.o.

Portal jest właśnie dla tych sedesów, co wszystko wiedzą więcej i lepiej a nudzą się kiedy nie są wykrzystani do tego do czego zostali stworzeni,

@Bahija

Wyłudził od nas kilkanaście tyś złotych obiecując szybką realizację zamówienia. Do dnia dzisiejszego nie zwrócił gotówki. Na kontach firmowych są komornicy . Blokuje numery . Nie odbiera korespadecji .brak jakiejkolwiek chęci oddania długu.

@Obserwator

Nam też tak zrobili, a wam wyłudziła? hymm czyli jak i co macie coś a może nie wiecie o czym piszecie.

Marek K

Oto opinia ze strony Eco Poland . (Daje do myślenia). ,,Spółka nie ma zarządu (żeby uniknąć ewentualnej odpowiedzialności)! wystarczy sprawdzić KRS,(usunięte przez administratora)

@Marek K

Z Mojej wiedzy ponownie bzdura, bo organem nadzorczym jest nie tylko zarząd. Patrz prawo spółek handlowch :)

Bahija

Zacznij Marku pisać rymem będzie jeszcze ciekawiej. Ciekawe zkąd czerpiesz wiedzę do pisania tych bzdur bo spółka to nie osoba prywatna. A zatem o czym piszesz, czy to jest On czy Ona, czy i on i ona czyli kto ? A komornicy w szopach :)))))) taką mają pracę marku od szop i komorników. Nie pal tego

Bahija

Jakiej obrony przed czym nie wiem atakujesz żeby coś uzyskać nie jesteś partnerem jakiejś wydumany przez ciebie(usunięte przez administratora)

Powoli sądy wracają do pracy. W firmie znów pojawia się komornicy i będzie jak dawniej . Uwaga na tego oszusta.

Bahija

Anonim nie możesz spać i piszesz bzdury o tej firmie, Nie boimy się głupiego hejtu, zachęcam do twórczości. to tyle

@Bahija

Już go dopadła,,rączka" sprawiedliwosci.

@Obserwator

nie mażadnej rączki lubimy hejcik :)

@Bahija

Jedyna linia obrony przedstawiciela firmy to hejt. Cos za duzo negatywnych opini . Jedyne pozytywne to sami sobie pisza .

szopa z wilgocią

taaa...dostaniesz auto. Proszę o to wspaniała szopa z wilgocią gdzie bedziesz pracowac, bez bhp (Google 2020): https://zapodaj.net/a492a3c011278.jpg.html W zestawie dostajesz starego ko mbinatora i osz usta jako szefa! Powodzenia do przerwy w zyciorysie!

(usunięte przez administratora) Zabrali pieniądze za wykonanie toreb i nie dostaliśmy ani pieniedzy, ani towaru. (usunięte przez administratora)

Bahija

podpisz się pod postem. Nie męcz tematu

xax

Wykonała dla mnie naruk witastwosza na bawełnie. Mają wiedzę powala fachowość

Burak
@xax

walą buraki na torbach i brudzą farbą... wszystkie realizacje kończą się w sądach, takie to ma szef podejście

@Burak

Jak to z burakiem hejt i głowa w piachu bez snsu

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Eco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eco Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 36 ocen.

Eco Poland Sp. z o.o.