Opinie o Eco Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Eco Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eco Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Poland Sp. z o.o. w Łódź

Bahija

Brak poważnych problemów zdarzają się kłopoty ale je rozwiązujemy

Burak
@Bahija

taaa...uciekac od tej firmy, same problemy

GRAFIT

Zapraszam do naszej firmy GRAFIT Nie będzie takich problemów. Kielce.

Bahija

Anonimie czy byłeś pracownikiem w tej firmie? Ciekawe jak długo? Wiem że były przyjęcia do pracy i ludzie Ci Pracują dziwny jesteś.

Zachęcam wszystkie (usunięte przez administratora) osoby o zgłaszanie spraw do odpowiednich instytucji .

@Zainteresowany

Co dokładnie osoby te miałyby zgłaszać do odpowiednich instytucji? Czyżby w firmie działo się coś niepokojącego, patrząc z perspektywy pracownika? Daj znać, co wiesz o aktualnej sytuacji w firmie Eco Poland.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Eco Poland Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Eco Poland Sp. z o.o.?

Wypłata na konto...? Dopiero by się prowadzący tą firmę wydał... Musiałby płacić podatki, ZUS... Oj, nie... Wypłata...? Można jej w ogóle nie dostać.

Opinie w tym wątku są bardzo ostre, ale nie wiedziałem, że są problemy z wypłacaniem pracownikom wynagrodzenia, jak to można w ogóle nie dostać wypłaty? Czy to dlatego zrezygnowałeś?

Miejmy nadzieję ,ze ten (usunięte przez administratora) ostatnie swoje lata spędzi w ZK.

@Adam

Podzielam

Niezadowolony

"Firma" powinna dawno zostać rozłożona na czynniki pierwsze (łącznie z passatem pana Stanisława) i z tego co zostanie pokryć swoje zobowiązania. Nie płaci nie tylko faktur, ale i pracownikom. Omijać szerokim łukiem!

Marek K

Firma eco poland.to (usunięte przez administratora) po przesłaniu zaliczki za towar kończą współprace. Obiecują wrót gotówki po czym tego nie robię . Z czasem blokują nr tel. Sprawa jest prowadzona przez prokuraturę i US. Przedstawiciel firmy rodem z PRLu.

Poszkodowany

(usunięte przez administratora) Towar zamowiony, zaplacony a nie dostarczony. I nr tel. Wyłączone

@Poszkodowany

Proszę o kontakt osoby, które zaplacily za towar w/w firmie i nieotrzymala towaru: kasia.vicki@wp.pl

@Poszkodowany

Proszę o kontakt osoby, które zapłaciły w/w firmie za towar i nieotrzymaly go. Mail: kasia.vicki@wp.pl

Ciekawski
@Katarzyna

Co to za krucjata a rodo

Rusłan
@Katarzyna

Powinna Pani powiedzieć wszystkim o całym zajściu z Waszą Firmą z dostawą pelletu. A nie robić z siebie poszkodowaną. Pozwoliłem sobie zająć stanowisko EcoPoland ma kontakt

@Katarzyna

tu nie chodzi o towar tylko Pellet. Z z uzyskanych u źródła informacji wynika że powstał problem z dostawą pelletu i jest on rozwiązywany. Powinna Pani opowiedzieć o zajściu z Waszymi dostawami

@klient Eco-Poland

Pellet to towar. Od maja rozwiązywane są te problemy. Brak pieniedzy i towaru-tak wyglada stan faktyczny.

Obserwatora
@Ciekawski

Najlepiej Wyłudzić pieniądz a teraz krzyczeć rodo. Kultury !

@Katarzyna

Poszkodowana, z tego co się orientuję już zaczęła otrzymywać zwrot należności, niestety skutek jaki powstał w wyniku jej działań jest po części zawiniony przez Panią poszkodowaną. Pani poniesie konsekwencje swoich decyzji. To zostało postanowione.

@Katarzyna

poszkodowana z tego co się orientuję już zaczęła otrzymywać zwrot należności niestety skutek jaki powstał jest po części zawiniony przez Panią poszkodowaną. Pani opniesie konskwencje swoich decyzji

@Katarzyna

poszkodowana z tego co się orientuję już zaczęła otrzymywać zwrot należności niestety skutek jaki powstał jest po części zawiniony przez Panią poszkodowaną. Pani poniesie konsekwencje swoich decyzji

prawnik
@Poszkodowany

miejscem sporu jest Sąd a nie to forum

@Zainteresowany

Cztery inne firmy również zawiniły i też nie otrzymały towaru. Pożyjemy zobaczymy. Sprawa jest w toku ;) pozdrawiam.

Okradziona
@prawnik

Pani Katarzyna pisze prawdę. Nas oszukał w podobny sposób .

ciekawski
@Poszkodowany

firma pracuje mailami o czym informują w regulaminie i w OWW

GRAFIT

Eco Poland to (usunięte przez administratora) Zamawiają wydruki , odbierają a potem nie opłacają faktury w terminie. Twierdzą że już płacą i tak z dnia na dzień.

grafit
@GRAFIT

Sprawa została polubownie załatwiona. Opłaty zostały wykonane.

Katarzyna

Proszę o kontakt osoby, które zaplacily za towar w/w firmie i nieotrzymaly towaru: kasia.vicki@wp.pl

paulina
@Katarzyna

paulina@paulinaschaedel.com Nasz tez oszukali ! i dalej dzialaja.. dziwne !!! Na 4 rachunkach bankowych siedza komornicy !! a firma prosepruje dalej. Podziwam pracownikow ktorzy tam pracuja !!!!

Za troche firma trafi do KRD i US !

Jakie technologie druku Państwo wykorzystują?

@Marcin

sitodruk techniki cyfrowe druk reaktywny

@Marcin

sito cyfra i druk reaktywny

Stefan

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

@Stefan

niestety nie

Paulina

@Marcin pamiętaj, że Administrator ma prawo zgodnie z regulaminem usunąć wypowiedź, jeśli zawiera treści obraźliwe i oszczerstwa. Czy ktoś posiada wiedzę na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

@Paulina

W EcoPoland nie mamy żadnych przyjęć do pracy w chwili obecnej.

Kontrahent

Cześć Marcin, twoja wypowiedz dotyczy jakiej dokładnie działalności prowadzoną przez firme EcoPoland z Łodzi? Bede wdzięczna za odpowiedz.

Teresa

Tak rzadko piszecie, że chyba dobrze się tu pracuje??

bahija 226

firma ok nie mam zastrzeżeń praca jak wszędzie.

blue

długo tam pracowałeś? na jakim stanowisku? umowa była od razu czy jakieś cudowanie?

Paulina

Widzieliście już najnowsze oferty pracy Eco Poland Sp. z o.o.? Możecie je znaleźć na portalach ogłoszeniowych. Jakie macie doświadczenia z tą firmą? Jak oceniacie Eco Poland Sp. z o.o. jako pracodawcę? Chętnie poznamy Wasze opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Eco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eco Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 36 ocen.

Eco Poland Sp. z o.o.