Opinie o Pixel Technology w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pixel Technology. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pixel Technology o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pixel Technology w Łódź

MR. Robot

Firma rozwija własne projekty, co według mnie jest na plus. Nie ma ciśnienia i problemów z realizacją zadań, bo są jakieś niedomówienia, albo goni czas. Praca zdalna, stacjonarna, hybrydowa, jest swoboda. Jak musisz wyjść po dziecko do szkoły lub odebrać auto od mechanika - bez problemu. Ekspres do kawy na każdym piętrze, w pomieszczeniach klimatyzacje. Na start dostałem sprzęt gotowy do pracy i jeszcze zapytali, czy czegoś nie potrzebuje :). Ludzie zżyci, piątkowe wypady, grillowanie na firmowej trawie, strzelnice, gokarty, kajaki ... Teams pęka od memów i pytań "co dziś jemy". Wiadomo, są też minusy. Mimo długiego istnienia firmy czasami mam wrażenie, że jestem w start-upie :).

Dominik
@MR. Robot

Hej, widziałem na LinkedIn ofertę na kierownika regionalnego. Mam pytanie - czy to tylko stanowisko z nazwy czy wnosi coś z kierownika poza kierowaniem samochodem po dużym terenie za podstawę handlowca z fmcg? Jaka flota w firmie , auta są na gwarancji ? Słyszałem że w Łodzi nowy samochód ma 7 lat i 250tys . Firma ma kiepskie opinie wśród klientów jak tu widzę i zastanawiam nad aplikowaniem na to stanowisko. Ktoś coś podpowie ?

Planuję aplikować na stanowisko Sekretarka / Sekretarz do firmy Pixel Technology. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

@Karo

Cześć Karo! Staramy się, żeby wszystkie osoby w procesie (uczestniczące w rozmowie rekrutacyjnej) dostały informacją zwrotną. W zależności od stanowiska odpowiedź może się różnić : np. aplikując na stanowiska techniczne informujemy co wymaga doszkolenia, w jakim zakresie nie ma ktoś umiejętności, jakich kompetencji wymagamy. Na pozostałe stanowiska, są to przeróżne aspekty: - dopasowanie do zespołu; - oczekiwania kandydata, których nie mamy możliwości zmienić; - kwestie finansowe (zawsze rozmawiamy, negocjujemy) ;) ale są progi, których nie możemy przejść; - zmiany biznesowe. Zawsze, chętnie rozmawiamy z kandydatami na każdym etapie procesu rekrutacyjnego lub po ;) Mam nadzieję, że moja odpowiedź Ci pomogła. Pozdrawiam, Karolina Franczak Specjalista ds. Rekrutacji i HR

Piotr Grochowski

Mój proces rekrutacji, był bardzo przejrzysty. 3 etapy: - Rozmowa z rekruterka (Online) Omówienie oferty pracy, zakres obowiązków na stanowisku i oczekiwania względem mnie - Rozmowa z Rekruterką i kierownikiem działu, do którego składałem CV (Online) Drugi wywiad z kierownikiem działu i rekruterką, uzupełniający i weryfikujący umiejętności i wiedze na stanowisko. - Trzecia wizyta twarzą w twarz w siedzibie firmy To już była tylko formalność, zapoznanie się z firmą, działem i specyfiką pracy. W moim przypadku odegrało ważną rolę to, że w ofercie pracy była zawarta informacja o znajomości i pracy na linuksie, a w przypadku nie znajomości systemu, szkolenie i nauka. Jeszcze przed oficjalnym przyjęciem, poprosiłem o dodatkowe materiały, które ułatwiłyby mi wdrożenie się w dział i ku mojemu zaskoczeniu otrzymałem wszystko, co potrzebowałem. Przyszły kierownik działu, bezproblemowo odpisywał i odpowiadał na moje pytania. Na 3-miesięcznym okresie próbnym, otrzymałem jasne wytyczne, czego się ode mnie oczekuje i na podstawie "kamieni milowych" byłem z tego rozliczany. Nadal z przyjemnością pracuję w firmie dlatego podpisuję się własnym nazwiskiem pod tą opinią. Dobry przykład dla innych pracodawców do powielenia dobrych praktyk. Piotr Grochowski

Gosia Nowy wpis

Właśnie zauważyłam, że na początku tego roku ktoś wspomniał o Administratorze IT, a jestem tu z aktualna ofertą na to stanowisko. poszukują teraz kogoś ze względu na rotacje? zamierzałam aplikować ale liczę na stabilna współpracę

Jula
@MR. Robot

Jak tam oceniasz warunki i prace po połowie roku? widzę ze podkreślasz odczucia jak wobec starupu, ciekawi mnie dalsza perspektywa. Co do projektów to nad jakim Twój aktualny zespół siedzi? Można migrować po nich jeśli komuś cos nie podpasuje?

@Jula

Już tam nie pracuje. Atmosfera za bardzo się zagęściła. "Od każdego wedle umiejętności, każdemu wedle potrzeb" - znajomości.

Zygi
@MR. Robot

Wymagania, czy tempo pracy wzrosły? Co się według Ciebie pozmieniało, że zaowocowało zmianą firmy. Przydałoby się poznać opinię z pierwszej ręki, zanim bym tu wysłał CV.

@Zygi

Praca sama w sobie była znośna. Przestała podobać mi się polityka i podwójne standardy przełożonego. Dla jednego ślepy i głuchy, dla drugiego dociekliwy. W zależności od tego czy pomoże, czy zaszkodzi.

Dominik Nowy wpis
@MR. Robot

Odnośnie tego doświadczenia, o które jedna Pani teraz spytała to kiedyś w ofercie dla Administratora IT nie widziałam by wprost, żeby wymagali a przynajmniej nie tego komercyjnego. Ciekawe jak jest teraz? jeśli biorą juniorów to wiadomo na jakiej stawce można pracować?

Aleksandra Nowy wpis

Cześć! Czy rekrutując do firmy potrzebne jest doświadczenie?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Zdarzają się tam nadgodziny teraz? W zasadzie jak patrzyłem na ogłoszenie na Sekretarza sprzed 6 miesięcy, to podawali normalnie 8-16 i nic nie wspominali, ale ciekawe, jak to w praktyce wygląda. Będę wdzięczny za jakieś szczegóły. Dziękuję!

/var/lib/expacs

Pracowałem w firmie Pixel Technology przez ok. 2 lata. Początek pracy był bardzo fajny, duża pomoc ze strony innych pracowników działu, wprowadzenie do technologii i systemów, które obsługujemy. Niestety szkolenia z aplikacji były mierne, albo nie było ich wcale. Większość rzeczy, których się nauczyłem wynikała tylko z tego, że poświęciłem na to swój czas, często wolny. Kierownik (teraz już podobno inny) działu był średnio kompetentny, tzn. stosował podwójne standardy wobec pracowników, a niektórych po prostu nie lubił. Organizacja pracy w firmie wyglądała jak w bardzo długo przetrzymanym start-upie. W firmie często zachodziły zmiany, wprowadzane chaotycznie i bez pomyślunku. W przypadku działu wsparcia rzeczą, która nie została mi powiedziana w rekrutacji to fakt, że firma prowadzi dyżury telefoniczne w trybie od poniedziałku do poniedziałku, a zatem jesteś uwiązany do telefonu i nie możesz iść np. na siłownię czy do kina, bo może zadzwonić szpital. Mimo tego, że większość dyżurów była spokojna, to zdarzały się i takie, gdzie telefon przestawał dzwonić o 6 nad ranem, a do pracy trzeba przyjść na 8 rano. Warunki płacowe jak na tamte czasy były mierne, dostałem jedną podwyżkę. Atmosfera "ogólna" w firmie była bardzo pozytywna, jednakże w poszczególnych działach bywało troszkę gorzej. Najbardziej pozytywnym elementem tej firmy jest szef – wysłucha, pomoże, dobrze się z nim pracowało. Ciekawe miejsce, jednakże niekonkurencyjne płacowo do zakresu obowiązków i manii kontroli ze strony kierownictwa. Zbyt odpowiedzialna praca jak na te pieniądze. O dziwo, przyznam, to miejsce, do którego chce się wrócić, ale z pewnymi zmianami.

Cześć, chyba teraz nikt się do tego nie odnosił, ale właśnie wisi taka oferta dla admina IT na LinkedIn, z tym ze widzę przy niej przypis z data publikacji na 3 miesiące temu, pokazuje mi jednak ze można aplikować. do teraz nikt się nie znalazł czy o co chodzi? czy był ktoś od tego czasu na rozmowie może? jakie warunki są do ustalenia?

Czy zdarzają się nadgodziny w Pixel Technology?

somebodyFromPixel

W firmie pracuję rok rozwijając z zespołem aplikację. Atmosfera sprzyja, praca przyjemna i wymagająca. Oprócz obowiązków jest przestrzeń na regularne spotkania tematyczne dot. nowych technologii. Proces rekrutacji to rozmowa z HR, zadanie rekrutacyjne (aplikacja) oraz rozmowa techniczna. Wszystko jasne i bez owijania w bawełnę.

Wiktoria
@somebodyFromPixel

Spotkania tematyczne to sa jakieś szkolenia, czy takie pogadanki między pracownikami? To się dzieje w czasie pracy i za ten czas firma normalnie płaci?

@Wiktoria

Cześć, Spotkania tematyczne - są to zazwyczaj spotkania dotyczące projektu, technologii, tematów które chcemy zaktualizować. Mamy też szkolenia wewnętrzne np. z języków programowania, produktów firmowych. Organizowane są w różnych formach i godzinach - są organizowane w godzinach pracy i takie, które są dodatkowe (dla chętnych) po godzinach. Pozdrawiam, Karolina Franczak Specjalista ds. Rekrutacji i HR

Joanna
@Pixel Technology

A co z limitami? Chodzi mi, czy np. szkoleń z języków oprogramowania jest X rocznie i ani jednego więcej, czy można dowolną ilość ich robić? Są takie jakieś granice tego?

@Joanna

Cześć, Przewidujemy budżet szkoleniowy ;) więc on może być ograniczeniem odnośnie ilości odbywanych szkoleń. Na ten moment, nie było sytuacji, żeby ktoś ten limit w pełni wykorzystał w całości.

Pixel Technology

Cześć Kandydaci i Kandydatki, Tym razem to my chcemy zadać Wam pytanie - Co firma powinna zapewniać kandydatom a później pracownikom, żeby chcieli z nią współpracować latami. Mówić wprost - opiszcie idealnego pracodawcę. Będzie Nam niezmiernie miło uzyskać informacje "z rynku", sprawdzić co mamy u siebie a co powinniśmy wprowadzić jako dobry pracodawca. Czekamy na wasze komentarze. Karolina Franczak Specjalista ds. Rekrutacji i HR

Pixel Technology

Dzień dobry, Zapraszamy do składania swojej aplikacji :) Rekrutacja składa się maksymalnie z 3 kroków: 1. Rozmowa online - poznanie kandydata, informacje o firmie, weryfikacja potrzeb obu stron; 2. Spotkanie w siedzibie firmy - rozmowa z potencjalnym przełożonym, poznanie zespołu; 3. Informacja zwrotna - telefoniczna w przypadku zaproszenia do współpracy, telefoniczna lub mailowa w sytuacji odrzucenia kandydatury. Staramy się, aby procesy rekrutacyjne przebiegały sprawnie, miło oraz zawierały maksymalną ilość informacji dla kandydata. Pozdrawiam, Karolina Franczak Specjalista ds. Rekrutacji i HR Pixel Technology

Basia
@Pixel Technology

Co do dwóch pierwszych etapów, to one odbywają się po polsku czy po angielsku??

@Basia

Cześć, Wszystkie rozmowy odbywają się w języku polskim. Jeśli wymagamy w ogłoszeniu znajomości j.angielskiego to pojawia się część weryfikacji językowej - pytania, rozmowa lub treść zadania po angielsku. Mam nadzieję, że moja odpowiedź pomogła. Pozdrawiam, Karolina Franczak Specjalista ds. Rekrutacji i HR

Karo
@Pixel Technology

Fajnie, że zawsze jest info dla kandydata. A czy te odmowy to tylko suche info? Czy też jakiś głębszy opis, dlaczego dana osoba została odrzucona?? Jest głębszy feedback?

@Karo

Piotr Grochowski

Rafi

I czy okres próbny jest na umowę o pracę? Czy pixel daje umowę na stałe po okresie próbnym? Co jeśli złoży się wniosek o zmianę umowy na uop na nieokreślony?

@Rafi

Cześć Rafi, Miło Nam, że zainteresowała Cię kwestia umowy w Naszej firmie. Wszystko jest kwestią "do uzgodnienia" :) Standardowo mamy UoP na okres 3 msc (okres próbny), następnie na rok i czas nieokreślony. Zawsze rozmawiamy z Pracownikiem i analizujemy jego potrzeby względem wydłużenia okresu na który ma być zawarta kolejna umowa. Mam nadzieję, że moja odpowiedź Ci pomogła. Pozdrawiam, Karolina Franczak Specjalista ds. Rekrutacji IT i HR

Wiktoria

Jestem tu, bo szukam info o posadzie Java Developer, bo firma ma na swojej stronie rekrutację obecnie. Jest tam napisane, że dają atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające Twoje doświadczenie. Czy wiecie ile zarabia ktoś, kto ma doświadczenie na takim stanowisku 3 lata, a ile jak ktoś ma 7 lat?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Pixel Technology? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Pixel Technology

Cześć, Chętnie odpowiemy na to pytanie - na co się nastawiać w trakcie rekrutacji? Na pewno na: 1. Miła rozmowę - niezależnie od stanowiska, dbamy aby rozmowa online/stacjonarna przebiegła w miłej/kulturalnej atmosferze, 2. Weryfikacja Twoich umiejętności - pytania techniczne, zadanie do rozwiązania podczas spotkania lub w ustalonym wspólnie terminie, weryfikacja znajomości języka angielskiego (jeśli jest wymagane na danym stanowisku), 3. Pytanie o motywacje, obszary rozwoju w których chciałbyś/chciałabyś iść, 4. Opowiemy o firmie, projektach, zespołach oraz warunkach zatrudnienia. Zapraszamy do rekrutacji :)) Karolina Franczak Specjalista ds. Rekrutacji IT i HR

Nat

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Proces rekrutacji jest przejrzysty, jest feedback i opis procesu ze strony Specjalistki ds. Rekrutacji, punktualność i pytania, które maja na celu lepiej poznać cię jako osobę i jakimi umiejętnościami operujesz (+ sprawdza wiedzę) i pokazać ścieżkę kariery w Pixel Technology, proponując również sektory które mogłyby również być dla ciebie interesujące. Zdecydowanie duży plus już od samego początku!

Honorata
@Nat

No brzmi naprawdę w porządku chociaż pewnie trzeba dobrze się przygotować. Dobrze zrozumiałam, że ten feedback to od razu dają?

kicha

Rozmowa o pracę u nich to jedno wielkie rozczarowanie. Najpierw sam prezes odezwał się do mnie na LinkedIn i mnie zachęcał, mówiąc jak to oni by chcieli wykorzystać moją wiedzę matematyczną, że mają projekt badawczy finansowany z NCBiR itd. Wyglądało to obiecująco. Za to na samej rozmowie nie otrzymałem ani jednego pytania, które by się odwoływało do mojej wiedzy matematycznej. Ponadto jak zapytałem, jak widzą moją rolę przez pierwszy miesiąc, trzy miesiące itd., otrzymałem odpowiedź że nie ma konkretnego planu, że pewnie dostałbym coś do zrobienia w zależności od bieżących potrzeb, a docelowo to projektów jest kilka więc mógłbym najpierw popracować trochę w jednym, potem w innym. W ogóle się to nie zgrywało z zapowiedziami prezesa, z których wynikało że jest konkretne stanowisko do obsadzenia w konkretnym projekcie, którego jak się spodziewałem byłbym jednym z wykonawców. Ponadto wyobrażali sobie, że już w trakcie 3-miesiecznego okresu wypowiedzenia u obecnego pracodawcy będę się przygotowywał do pracy u nich. Na koniec zapowiedź że niezależnie od wyniku odezwą się do mnie, co jednak nie nastąpiło. Cała historia pokazuje, na jakich niepoważnych ludzi trafiłem, marnując mój czas.

Jan
@kicha

Faktycznie trochę dziwne zagranie. Zupełnie nie wiem po co cię zaczepiali i obiecywali a koniec końców nic nie mieli do zaproponowania. Bark feedbacku to też według mnie minus. Powiedzieli ci chociaż ile będą płacić czy do tego tematu nie doszedłeś?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Pixel Technology?

Pixel Technology

Dzień dobry, Prowadzimy w tym momencie kilka zróżnicowanych projektów rekrutacyjnych. Chętnie współpracujemy ze specjalistami z długoletnim doświadczeniem jak i osobami, które dopiero wchodzą na rynek pracy. Zapewniamy wdrożenie i pakiet szkoleń (wewnętrznych zewnętrznych) na dobry początek ;) Co do wymagań - opisane są w każdym ogłoszeniu o pracę. Wyślij CV na jedno z nich, na pewno się odezwiemy! Miłego dnia, Pixel Technology

radiolog

Niestety pomoc techniczna firmy Pixel NIE ISTNIEJE. Może w przypadku wielkich szpitali, których adwokaci natychmiast zasypują zarząd pozwami, jest inaczej. Mała pracownia diagnostyczna nie ma na co liczyć. Zgłosiłam problem w listopadzie 2021. Pod koniec grudnia udało mi się nakłonić przedstawiciela do zdalnego zbadania sprawy. Orzekł, że błąd w programie, za kilka dni zainstalują poprawkę. Pod koniec stycznia zainstalowali nowszą wersję - nieużywalną. Do dziś pracownia nie działa. Zero zainteresowania i merytorycznego kontaktu ze strony Pixela.

Honorata
@radiolog

W takim razie jak słabo wam idzie z ich programem to nie szukacie jakiegoś zamiennika już?

Zenek

Rozmowa o pracę udana, zaskoczyła mnie szerokie spektrum pytań. Natomiast na minus to ile czasu trwał proces rekrutacji 4h spotkanie, szczegółowe maglowaniem

Natalia
@Zenek

A możesz podać przykłady pytań jakie miałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Pixel Technology - Łódź

• Jak się pracuje w Pixel Technology?

Zobacz opinie na temat firmy Pixel Technology tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pixel Technology?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pixel Technology?

Kandydaci do pracy w Pixel Technology napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

• Piękna 1
    93-558 Łódź