Edukey s.c.

Łódź

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 19 ocen.

Edukey s.c.
5 19 6 1

Opinie o Edukey s.c.

Joanna

@spostrzegawcza oczywiście o to chodziło. Podczas pisania drobna pomyłka. @Ktoś spoza a skąd wiesz? Twój nick nasuwa myśl, że nie jesteś, ani nie byłeś związany z firmą Edukey. Ja nie szukam pracy, ale uważasz, że telefon do biura to najlepsza opcja dla szukających pracy?

Joanna

@były pracownik a czy te "setki problemów" nie powodują atmosfery stresującej w firmie Edukey s.c.? Dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Rzucanie na głęboką wodę pewnie daje możliwość rozwoju osobistego i samodyscypliny. Czy każdy dawał sobie radę z takim systemem pracy?

spostrzegawcza
@Joanna 21.12.2017 09:31

"Setki POMYSŁÓW", a nie problemów (jeśli dobrze widzę ;) Poza tym to chyba teraz Sp. z o.o. a nie s.c.

Ktoś spoza

@Joanna - z pewnością ani "szef" ani jego Pani Żona rady sobie z tym nie dali :) Zadzwoń albo odwiedź biuro. No tutaj prawdy się nie dowiesz, bo aż śmierdzi na km fake'iem. Joanna :D

były pracownik

Dobra firma, miło wspominam współpracę , luźny klimat, duża samodzielność i odpowiedzialność (szybko rzucili mnie na głęboka wodę) ale da się ogarnąć. Na minus trochę chaotyczny styl zarządzania, szef ma ciągle setki pomysłów. Ale generalnie polecam.

Joanna

Tym razem widzę na stronie firmy Edukey ofertę na stanowisko Trenera Microsoft, Programowania, IT lub Grafiki http://www.edukey.pl/firma/kariera-trenerzy Firma m.in oferuje negocjowanie wysokości wynagrodzenia. Czy uważacie, że to fajna opcja? Można zawsze walczyć o wysokość na podstawie własnego doświadczenia.

Joanna

@SkyWalker informacje te znajdują się na stronie firmy w zakładce kariera. Strona jest na bieżąco aktualizowana jeśli chodzi np. o aktualności, dlatego też uznałam, że oferty pracy na niej zawarte są aktualne. Oferta, o której wspominałam dalej jest widoczna na stronie, tak jak i informacja o poszukiwaniu programisty. A Ty jesteś pracownikiem Edukey? Chętnie dowiemy się więcej również o Twoich doświadczeniach.

Joanna

Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako Account Manager / Doradca klienta biznesowego. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku? Czego mogą oczekiwać osoby aplikujące? Wasze doświadczenie może być bardzo cenne dla osób, które biorą pod uwagę Edukey s.c. jako przyszłego pracodawcę.

SkyWalker
@Joanna 31.05.2017 15:23

A gdzie Pani znalazła takie ogłoszenie? Myślę, że już nieaktualne...

werf

no to cale szczescie @Kxo ze firma zapewno szkolena wlasnie podczas nich mozna sie dowiedziec najpotrzebniejszych rzeczy do dkaszej pracy tak sadze..:)

typmes

Podobnie jak Tori, ja też słyszałem że trenerów do swojej formy dopierają starannie, ale nie dziwie się, bo na samej stronie internetowej chwalą się tym, że mają doświadczonych trenerów szkoleń i kursów, więc żeby nie rzucać słów na wiatr to muszą ich w Edukey odpowiedzialnie rekrutować. Spróbuję, bo doświadczenie mam, a fajnie byłoby znów szkolić ludzi

Jan

Nie miałem okazji z firmą współpracować a to dlatego że przez kilka tygodni próbowałem ustalić termin egzaminu- bezskutecznie. Ktoś miał do mnie napisać, zadzwonić i nic. W końcu dowiedziałem się, po kolejnym telefonie z mojej strony że tego egzaminu firma nie obsługuje. Można było powiedzieć to od razu. Poszedłbym na egzamin do innej firmy i dawno miał w ręku dyplom.

pracownik

Naprawdę fajne miejsce pracy. Ludzie traktowani po partnersku, a nie tak jak to w wielu innych miejscach bywa z góry. Współpracownicy pomocni i koleżeńscy,a do tego elastyczny czas pracy.

anonim

(usunięte przez administratora)

Edukey

Edukey jest akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Certiport (m.in. Microsoft Office Specialist i Adobe) oraz Centrum Egzaminacyjnym ECDL, a także członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Posiadamy wpis do rejestru instytucji edukacyjnych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy. Nasi trenerzy posiadają certyfikaty Microsoft (m.in. Microsoft Certified Trainer, MOS Expert itp.) oraz uprawnienia egzaminatorów ECDL. Zatem, jeśli klientowi zależy na zewnętrznym certyfikacie Microsoft lub ECDL potwierdzającym jego umiejętności możemy przeprowadzić egzamin.

lissek

Nie polecam jako miejsca edukacji ani pracy. Byłem na rozmowie i obiecują złote góry. W rzeczywistości pracujesz po 10 godzin bez przerwy i dostajesz pensję, która akurat pokrywa dojazdy. Co do szkoleńia to żenada. Może i szkoleniowcy wiedzą o czym mówią, sprzęt ok, ale za te pieniądze wyszkolisz się w ludzkich warunkach, a nie iście spartańskich.

Edukey
@lissek 13.05.2014 00:09

Przykro nam, że po samej rozmowie ma Pan tak negatywne odczucia na temat naszej firmy. Podane przez Pana informacje są szokujące, ale muszą być wynikiem jakiegoś nieporozumienia, gdyż są bardzo dalekie od rzeczywistości. Czy moglibyśmy prosić o kontakt, abyśmy mieli szansę to wyjaśnić? kariera@edukey.pl lub (42) 630-80-99 Nie przypominamy sobie, aby kiedykolwiek ktoś pracował u nas 10 godzin "bez przerwy" (może poza dyrektorem, który czasem się zasiedzi ;) Szkolenia zwykle trwają po 6 godzin, maksymalnie 8 (powyżej spada koncentracja trenera i uczestników). Trener korzysta z przerw razem z uczestnikami (nie ma wtedy żadnych zadań). Natomiast specjaliści i managerowie pracujący w biurze mają standardowy 8 godzinny dzień pracy i nie ma problemu z przerwami. Zapewniamy, że na "pensję, która akurat pokrywa dojazdy" raczej nikt by się nie zgodził ;) Jeśli chodzi o "spartańskie warunki", to od ponad 2 lat sala szkoleniowa Edukey w Łodzi ma bardzo wysoki standard (m.in. nowoczesny budynek w stylu loftów, szybko działające komputery, miękkie siedzenia, a od lipca tego roku także klimatyzacja). Zdjęcia można zobaczyć tutaj: http://www.edukey.pl/sale-komputerowe-wynajem W przypadku sal wynajmowanych zawsze dbamy o ich jakość oraz monitorujemy oceny różnych parametrów sali w ankietach po szkoleniu i szukamy innej jeśli oceny są poniżej 4 na 5. Natomiast odnośnie "szkoleńia to żenada" - chociaż średnia ocen z naszych szkoleń to 4,8 na 5, to oczywiście sporadycznie zdarzają nam się niezadowoleni klienci. Dlatego wprowadziliśmy Gwarancję zadowolenia, o której można poczytać tutaj: http://www.edukey.pl/gwarancja Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami niektórych naszych klientów: http://www.edukey.pl/klienci/referencje Z poważaniem, Edukey

QR

Szkolenia to porażka, nie warto tam się szkolić. Egzaminy przeprowadzane chaotycznie w jakiejś instytucji, w której egzaminatorzy mają w głębokim poważaniu zdających. Egzaminy przeprowadzane na wcześniejszych wersjach programu, innych niż były na szkoleniu. Edukey bierze kasę i reszta go nie interesuje. Ogólnie niechlujne to wszystko. Nie polecam.

Edukey
@QR 21.11.2013 22:40

Dziękujemy za słowa krytyki. Faktycznie na początku realizacji projektu unijnego egzaminy ECDL zlecaliśmy zewnętrznemu laboratorium, które mimo naszych interwencji nie spełniało standardów Edukey. Dlatego od listopada 2013 założyliśmy własne Centrum Egzaminacyjne, dzięki czemu poprawiliśmy jakość egzaminowania i komfort uczestników. Egzaminy odbywają się teraz na bieżąco po każdym zakończonym module, w tej samej sali i na tych samych komputerach, na których szkolą się uczestnicy. Po wprowadzeniu tych zmian średnia ocena z ankiet po szkoleniach ECDL wyniosła 4,86 na 5, w porównaniu z 4,52 na początku realizacji projektu. Wszystkich uczestników bardzo przepraszamy za problemy z egzaminami. Jeśli ktoś odniósł wrażenie, że "reszta nas nie interesuje" to zapewniamy, że tak nie było i w tym samym czasie robiliśmy wszystko, aby naprawić sytuację. Pozdrawiamy, Edukey

:)

Miła atmosfera pracy to podstawa, dlatego oceniam wysoko:) Ponadto dużo praktycznych umiejętności i ciekawych zadań do realizacji. Jestem zadowolona :)

Zostaw opinię o Edukey s.c. - Łódź

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edukey s.c.