JNS Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o JNS Sp. z o.o.

Medium

Co słychać, jak tam praca w firmie wyglada? Jest chyba tak dobrze, że nie chce się pisać? Interesuję się pracą tu i słyszałem sporo dobrego

zaintersowany

Witam. A nie wiecie może czy nie potrzebują kogoś na praktykanta w dziale IT. Z góry dzięku za pomoc

Jns

Panie Damianie, Oczywiście mamy potencjał do rozwoju. Posiadamy nawet dość duże doświadczenie w branży - działamy od 10 lat na rynku. Jeśli jest Pan nadal zainteresowany współpracą - prosimy o przesłanie swojego CV na biuro@jns.pl Pozdrawiamy i czekamy na odpowiedź.

Oceń swoją współpracę z firmą JNS Sp. z o.o.? Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw opinię o JNS Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JNS Sp. z o.o.