Astral Media Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Astral Media Sp. z o.o.

Ben°^

Dziwaczne podejście do klienta - gniazdo do internetu może być tylko jedno na mieszkanie, więc to na tobie leży potem zabawa jak chcesz w kilku pokojach porobić łączenie się przez kabel. Niby proponuje się przeniesienie gniazda do innego pokoju, ale co z tego skoro wtedy i tak trzeba będzie kabel od tv ciągnąć do pokoju gdzie było ono poprzednio. Kompletny nonsens, prezesik chyba nie wie, że monopolu już nie mają na osiedlu i Netia, dialog, czy orange nie mają problemu z realizacją tego typu rzeczy.

Finwal

Przeciętna szybkość internetu za dość spore pieniądze. Na uznanie zasługuje prawie 100% uptime. W weekendy przycinają transfery torrentowe tak jak toya.

panenek

Hej, Czy ktoś pracował tu jako administrator sieci? Płacą dobrze i na czas?

Zostaw opinię o Astral Media Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astral Media Sp. z o.o.