Opinie o Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski w Łódź

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski?

Ewa Nowy wpis

Bardzo dziękuję za szybka i fachowa pomoc

Czy pracodawca Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

zibi Nowy wpis

Karganowski to stary kryminalisa - powiedz ciulu jakie masz naprawdę nazwisko i dlaczego i kiedy je zmieniłeś

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Prlauto

Rzetelna i profesjonalna firma .Bardzo miły kontakt i profesjonalne podejście do biznesu .Współpraca z Wami to czysta przyjemność .Dziękujemy i polecamy .

Kate

Każdemu polecam Top Detektyw, pan Dariusz ze zrozumieniem podszedł do problemu. Jest profesjonalistą, widać doświadczenie, ale też empatię, zainteresowanie i zaangażowanie bez naciągania na wydatki. Takich ludzi trzeba cenić. Naprawdę firma godna zaufania. Dziękuję za pomoc. Polecam każdemu

Jarek J

Bardzo profesjonalne podejście. Kompleksowa obsługa, również prawna. Przekazany kompletny materiał z pracy detektywów. Gorąco polecam.

Wiecie może czy firma potrzebuje aktualnie pracowników /współpracowników?

Na jakie benefity można liczyć w Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski?

Właściciel

Co mamy rozumieć przez benefity ?? Z wyrazami szacunku Dariusz Korganowski.

Podziękować firmie Top Detektyw to jak nic nie powiedzieć. Skorzystałem z ich usług a konkretnie oddziału terenowego Katowice i to co zrobiła ta ekipa to jest mistrzostwo świata! Pełen profesjonalizm i odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Od samego początku poważne i przede wszystkim profesjonalne podejście do sprawy. Mimo tego, że na początku wahałem się czy w ogóle korzystać z pomocy detektywa to dziś już nawet chwili bym się nie zastanawiał. (usunięte przez administratora) Czekam z niecierpliwością jak dostając pozew rozwodowy obejrzy sobie filmik z samą sobą w roli głównej. Dodam tyle że nie było to łatwe bo bardzo się kryła i pilnowała ale jednak Top Detektyw dał radę i to w ekspresowym tempie. Dziękuje Wam bardzo bo teraz sprawa rozwodowa przy tych materiałach które zgromadziliście to będzie już czysta formalność. Gorąco polecam fachowcy w swojej dziedzinie i na prawdę znają się na robocie. Jeszcze raz serdeczne DZIĘKI.

Michał.T

Brak słow aby podziękować za pracę, w którą wlozyliscie tyle wysiłku i zaangażowania, dlatego będę Was polecać każdemu. Dziękuję

Katarzyna
@Michał.T

@Michał.T Miło, że jest Pan zadowolony z usług w Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski. Ale forum Gowork.pl służy do wypowiadania się na temat warunków zatrudnienia w tej firmie. Czy jest tu ktoś z obecnych pracowników tego miejsca i byłby w stanie odpowiedzieć na moje pytania?

Rafał N.
@Katarzyna

Witam Panią. Nazywam się Rafał Nowicki. Od 2017r. pracuję w Biurze Detektywistycznym i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski. W czym mogę Pani pomóc?

Czy Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski na ściśle ustalone godziny pracy?

Dariusz Korganowski

Biuro Detektywistyczne Top Detektyw pracuje 24 godziny na dobę. Z wyrazami szacunku Dariusz Korganowski

Barbara

Korzystam z pomocy Pana Dariusza Korganowskiego drugi raz . Jestem bardzo zadowolona z rezultatów pracy w moich sprawach . Cały zespół bardzo profesjonalnie zajął się moim problemem . Szbka i rzetelna praca całego zespołu Topdetektyw. Polecam

Adrianna. M. Bytom

Bazując na rekomendacji mojego adwokata oraz opinii znalezionych w internecie postanowiłam skorzystać z uslug świadczonych przez Biuro Top Detektyw. Teraz już po zakończonej współpracy mogę z czystym sumieniem napisać, że była to jedna z moich najlepszych decyzji. Rewelacyjny kontakt, zaangażowanie, pełna dyskrecja.... Finalnie mina już BYŁEGO męża BEZCENNA. Polecam współpracę z PROFESJONALISTAMI.

Weronika

Serdecznie i najmocniej dziękuję za tak szybkie rozwiązanie mojej sprawy! Kontakt z pracownikami 24h na dobę z życzliwą pomocą telefoniczną. Mogę śmiało polecić każdemu firmę Top Detektyw !

Jola z Łodzi

Szybkie i sprawne działania pana detektywa bardzo pomogły przy moim rozwodzie. Dziękuję bardzo za pomoc i cierpliwość:)

Euzebiusz ze Zduńskiej Woli

Dziękuję za pomoc w mojej sprawie. Polecam.

Naprawdę polecam! Kompetencja i rzetelność na najwyższym poziomie. Nie spodziewałam się tak pomyślnego załatwienia mojej sprawy. Panie Darku raz jeszcze dziękuję.

Martin

Best of The best.

Jakub

Pełen profesionalizm, Panowie znają się na swojej robocie, z czystym sumieniem mogę polecić to biuro detektywistyczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski - Łódź

• Jak się pracuje w Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski?

Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski
4.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Aleja Różana 3
    76-200 Łódź