Servo

Łódź

Opinie o Servo

Iwona

@krzys a co dokładniej odnajdujesz w firmie, co jest dla Ciebie patologiczne? Możesz napisać coś więcej? Czy widzisz jakieś plusy w pracy w Servo?

Krzys

Nie wiem jak jest w Łodzi, ale w Szczecinie rządzi beton stworzony z dyrektora regionalnego i jego kolesi z bylej firmy. Patologia pełną gębą.

Iwona

@jamar mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy coś uległo w ostatnim czasie zmianie?

dariusz szymborski

pracowałem przez czternascie lat w bydgoszczy jak został rozwiązany nasz odział to nawet nikt się nie zjawił z łodzi żeby podziękować za pracę, nie szanują pracowników to nie będą szanować klijentów

NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

CZY SĄ WOLNE STANOWISKA PRACY I GDZIE SIĘ TRZEBA ZGŁOSIĆ CHODZI MI O OCHRONĘ

Tolek *************

Jak Servo w łodzi potrzebowało, aby przejść na 1/8 etatu, to przeszedłem. Teraz oszukują i okradają pracowników, którzy pracowali na 1/8. Zero dodatków za godziny nocne, stawka netto ok. 9,50 zł/h i urlop płatny 1 dzień urlopu = 1godzina. A miało być zupełnie inaczej. Prawda ? Na koniec dodam, że pracowałem w Servo bardzo długo i nigdy nie dostałem premii, awansu czy jakiegokolwiek wyróżnienia. Od kwartału pracuje w innej firmie, gdzie jest zupełnie inny klimat. Zarobki rozsądne, bo 12 zł/h. Szkoda gadać. Teraz to żałuję, że tak długo tam pracowałem.

witek

Takie sytuacje i jeszcze lepsze wystepują cały czas, ale nie ma z kim rozmawiać. Strach sie bać.

Iwona

@alajeśli występują takie sytuacje, to warto je zgłosić. Rozmawiałaś na ten temat z kierownictwem?

ala

Sonoco - Strykow . Ochroniarze biegają pomiedzy liniami produkcyjnymi z alkomatem i wszystkim po kolei podtykają świeczkę. Wielu ludzi nigdy w zyciu nie miało doczynienia z takim urzadzeniem. Tutaj wszyscy sa kontrolowani, a to wszystko po to, zeby zobaczyć radośc ochroniarza. Według tych pseudo ochroniarzy wszyscy sa ZŁODZIEJAMI. Natomiast sami zachowuja sie karygodnie wobec kobiet, objeżdżają miejsca intymne tym niby wykrywaczem i niesmacznie komentują. Hitem jest kuternoga , który na widok różanca bardzo sie zdenerwował. DNO, DNO,DNO...

ala

Sonoco Strykow, ochroniarze jeżdzą kobietom wykrywaczem po miejscach intymnych i głupio komentują i nie ma sie komu poskarzyć, bo jak się poskarżysz to dostaniesz alkomat , a jak jesteś trzeżwy nikt nie spisuje protokołu. Ogólnie DNO i WODOROSTY.

Iwona

Jesteś pracownikiem Servo? Chętnie dowiemy się jakie są największe plusy z pracy w firmie. Na jakie warunki mogą liczyć pracownicy?

nomenomen

A jakie to było stanowisko @Yato? Bo jeśli pełny wymiar to chociaż pracodawca musi ci jakiekolwiek ubezpieczenie załatwić to nie jest przecież świeciówka już tutaj

Yato

Jedna umowa o pracę,druga zleceniówka za nadgodziny,żadnej opieki medycznej nie było,brak socjalu.

Lola

Oszczędzają muszą uzbierać 8 milionów,brak motywacji,dwie umowy,brak socjalu.nie polecam tej firmy.

Lol

A kobieta też mogłaby tam pracować? Może kobiety potrzebują na jakiekolwiek stanowisko w Łodzi?

jamar

Doświadczenie to dopiero będę miał od 1 maja :) Obiekt zmienia ,,właściciela" Był Konsalnet będzie Servo. Znam warunki finansowe i nie będę biadolił bo są dobre a nawet bardzo dobre choć oczywiście umowa o pracę z najniższą krajową + zlecenie. Funduszu socjalnego brak ale i inne firmy ochrony jeśli to mają to w stanie szczątkowym. A po za tym to i tak dużo zależy na jaki trafisz obiekt.

Bolo $$$$$$$$$$$$$$$$$$
@jamar 10.04.2016 22:43

Firma Servo, to na pozór "dobra" firma. Stosują umowę o pracę na najniższą krajową, a reszta na zlecenie. Na obiektach tylko "swoi" mają płacone za godziny nocne. Emeryci i renciści, to tutaj druga kategoria !!!!! Zarówno do pracy, jak i wynagradzania ! Jak ktoś (emeryt ) reprezentuje coś sobą, to jest człowiek do roboty, a do płacy tylko wybrańcy. Dla przykładu; swoi mają po 200 i więcej godzin, a II kategoria jak coś zostanie. Ogólnie dno. Żadnych premii, motywacji, czy polityki kadrowej. Oszczędza się tutaj na czym można. Woda latem do picia - zapomnij. Podwyżki - zapomnij !

@Bolo $$$$$$$$$$$$$$$$$$ 17.04.2017 12:24

Kolego akurat godzin to mi nie brakuje a nawet jest ich za dużo bo kiepsko z ludźmi. Co do reszty to przyznaję Ci rację ale jak będzie w tej firmie to wiedziałem wcześniej więc nie jestem zaskoczony .

jamar

Eva brak opinii o firmie może oznaczać, że nie jest różowo ale być może nie jest też krytycznie. Zauważ, że tysiące opinii jest z konglomeratów takich jak Juwentus, Konsalnet, Solid itp. Im mniejsza firma tym mniej głosów w dyskusji.

Eva

Szkoda,tylko,że tak mało osób uczestniczy w tych wymianach opinii o firmie. Może brak wiedzy o takim forum? W innych firmach takie fora aż się górują i są jednak opiniotwórcze i pomocne dla kandydatów do pracy.

eva

chyba piszą to osoby nie znające realiów w tej firmie. Czasy Barei i ,,cieciów,, już się dawno skończyły.Nie mam pomysłu na życie, mam rentę,lub nie przyjęli mnie nawet do straży miejskiej, wsiowej to pójdę sobie na ,,ochroniarza,, - kurde co za błąd w myśleniu!

pala

Syf

artur

Czy konwoje w Waw znajdują sie na Raclawickich 10????

konwojent poznań

Źle się dzieje w naszym oddziale,po aferze "Swarzędzkiej" poleciały głowy :-), tylko jedna głowa-zdegradowano dyspozytora-żenada. W jego miejsce wszedł super konwojent,mgr inż. Grzegorz T.,gościu nie ma pojęcia o robocie,robi babol za babolem,ale pan kierownik w niego wierzy:-),pokłada w nim nadzieje na uzdrowienie. Może Trzeba wezwać egzorcystę? Co rok to wpadka Oddziału:-)

katowice

Nie ma szans na żaden awans wbijcie to sobie do głowy Nie ma bonów premii wczasów pod grosza itp nic Stawka 10pln razy ilość godzin to wszystko Co do sprawy z poznania to cisza jak makiem zasiał :) nikt nic nie powie hehe firma gorsza od solidu już nawet tam było lepiej cv lepiej przynieść osobiście lub mieć plecy Jedyny plus to konwojowka nie ma nocek jak cos chcecie więcej pytać

Zero motywacji 5 lat bez podwyżki 0 socjalu 2 umowy o prace i zlecenie Tyraczka od rana do nocy Oszczędzają na czym się tylko da Nie polecam

Michał

Czy wyjaśniona została sprawa dziwnej kradzieży w okolicach Swarzędza Oddział Poznań i kto za ten stan rzeczy odpowiada?

ertgda

W firmie dużo obiecują jednak nigdy nic z tego nie ma. Nie ma pieniędzy dosłownie na nic. J.w. brak jakiegokolwiek socjalu, brak podwyżek, premii a w dodatku śmieszne pieniądze wypłacane w dwóch ratach. Jedyny plus to to, że pieniądze są zawsze na czas.

wawa

No nie wiem czy kasa jest niezła, jak ci płacą 1800zł w dwóch ratach.

konwojent wrocław

A ja nie mam podstaw do narzekania. Pracuję w tej firmie od samego początku jak są we Wrocławiu czyli blisko już 3 lata i jestem zadowolony. W poprzednich firmach obiecywali różne rzeczy,a tutaj przynajmniej uczciwie mówią co i jak i tak też robią. Kasa też jest nie najgorsza.

Wroc_2015
@konwojent wrocław 14.05.2015 15:30

konwojent wrocław
@Wroc_2015 28.05.2015 23:44
uczciwie mówią i tak też robią ..., to teraz nie muszę się już wybierać na noc kabaretową w Hali Stulecia :D...

Mam w takim razie pytanie, czy kupić Tobie bilet na noc kabaretową??

INKASENT

Przyjdź do pracy na Pocztę Polską, oczywiście dostaniesz tak zwany socjal, dofinansowanie do wczasów (jeszcze) 13 ostkę (jeszcze,oraz oszukiwanie w godzinach pracy a na rękę za m-c pracy otrzymacie 1580zł netto

wawa

To jest najgorsza firma w jakiej pracowałem, brak jakiegokolwiek socjalu, w tej firmie brakuje nawet na spinacze więc o czym my mówimy. A kierowniczka oddziału w wawie to osoba nie znająca się na niczym a mająca o sobie zdanie że jest najlepszym kierownikiem na świecie. NIE POLECAM tej firmy!!!!!!!!

Szymon

Zobaczcie Gale sportów walki MMA takie jak UFC , KSW , oraz gale bokserskie za free dzięki programowi Live Stream Sport , pozdrawiam i podaję link (usunięte przez administratora)

konwojent

tak panowie nie ma premii nie ma bonów wczasow pod grusza woda w lato od czasu do czasu wyliczana oczywiscie nawet na mundurówke czekasz po kilka miesiecy i udupiane godzin zebys nie zarobil za duzo czyli ponad 2 tys

misiek

no chyba nie mają, bo nikt nie napisał.. albo w sumie pracownicy nawet nie wiedza o istnieniu forum, tak też moż ebyć wydaje mi się, bo otstsnio nikt nei dodawał za dużo jakiś komentarzy odnośnie pracy czy samych warunków albo atmosfery, tylko pytania i pytania tak naprawde, no nie wiem co o tym myśleć.

konwojent poznań

Witam pracuje jakiś czas w Servo oddział Poznań,co do premi to nie ma czegoś takiego,nno chyba,że mają ją przydupaski dyspozytorów. Kierownik jest okey, troche nie ma pojęcia o tej robocie,ma za to super pomocników, dwoje dyspozytorów-robią co chcą,władza obsolutna,dwoje młodych gniewnych gówniarzy(byłych konwojentów). Pracujemy średnio 190-240 godzin miesięcznie. Stawka za godzine na rękę od 9 do 11 zł.

konwojent

wyzysk brak socjalu zero motywacji maksimum oszczednosci servo katowice

frodo

Wspaniała firma Servo obiecywała na początek złote góry a po trzech latach skończyło się na wyliczaniu pieniędzy na spinacze biurowe .Oszczędności a pracownik to konieczne zło.Proszę przejrzeć na oczy panie prezesie Kur!!! Nie ma pieniędzy na nic na najpilniejsze potrzeby !!!!!A pan dyrektor regionalny pan Bobiński jak nie zmieni swojego stosunku do pracowników to utopi się we własnym gównie , wielki mi kierownik z byłego TESCO PANIE KOLEGO WIĘCEJ POKORY I SZACUNKU DO PRACOWNIKÓW .ZAPAMIĘTAJ TO SOBIE !!! KAPITAŁEM FIRMY SĄ LUDZIE .

Zaniepokojony

Centrala firmy niema pojęcia o tym co dzieje się w poszczególnych oddziałach. Brak inwestycji w pracownika (szkolenia, premie, system motywacyjny). to szeregowy pracownik zarabia pieniądze dla firmy i decyduje o jej wizerunku, więc warto przynajmniej zadbać o minimum. duży problem z dyrektorami regionalnymi, zachowują się jak "święte krowy". Polecam inwestycje w pracownika, socjal, motywację i szczegółowy nadzór kadry zarządzającej w terenie. Opinia kontrahenta firmy Servo. Pozdrawiam zainteresowanych

PO_OL

Olsztyn_rządzi ubek o nazwisku zbliżonym do nazwy ryby. coś na O :) a jego prawą ręką i podnóżkiem jest tez ubek kumpel O i zwie się jakoś na P :) ogólnie dobrali się jak w kopcu maku. poprzednią firmę w której pracowali prawie doprowadzili do bankructwa na rynku olsztyńskim.Masakra że Łódz ma gdzieś że opinia firmy w Olsztynie jest delikatnie mówiąc mizerna.

alina

nie polecam firmy Servo w Warszawie, pracownicy przez kierowniczkę traktowani są jak śmiecie, aha jeżeli chcecie utrzymać się w tej pracy jak najdłużej to wykonujcie swoją pracę jak najgorzej, własnie takich ludzi ceni kierowniczka, tych którzy są gorsi od niej, chociaż nie wiem czy można być gorszym od niej, kobieta nie zna się na niczym

Andrzej

Pracowałem w firmie Servo 2 lata. Bez licecji. Obiekt Chroniony dawniej Polopren w Zgierzu. Przyznam,że bym wrócił do tej Firmy.

dupa

kocham servo katowice błehehe

nnn

Nie można wymagać nic dobrego ponieważ jeden z prezesów ma zawodowe wykształcenie w papierach i nie wiele wie o tym co się dziej w firmie to taki słup. Dyrektor finansowy wygodna dla prezesów bo biorą pod stołem kasę a ludzi okradają. Sami [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora] wie kogo ztarudnia lubi takie towarzystwo.

Oficer

To pasuje do obrazu firmy tam takich preferują, po za tym żenada kidyś było ok ale teraz jw

viper

Zgadzam się z poprzednikiem, firma ogólnie super ale dyrektor w Olsztynie porażka stary [usunięte przez moderatora] nie liczą się dla niego ludzie którzy coś umieją a tylko jemu podobni czyli tacy co nic nie umieją a tylko potrafią donosić.Jeszcze chwila i w tym oddziale nie zostanie nikt wartościowy tylko sami kapusie,więc niech ktoś z Łodzi przejrzy w końcu na oczy i coś z tym zrobi bo ucierpi na tym wizerunek firmy.

gość

Servo Łódż firma dosyć porządna płacą na czas dają paczki na święta dla dzieci (a póżniej odtrącają równowartość paczki od styczniowych poborów). Zastanawia tylko jedno,firma nowa bez skazy a wyczytałem że dyrektorem regionalnym na Olsztyn jest pierwszej klasy [usunięte przez moderatora],,pan,, [usunięte przez moderatora] który ma opinie tak straszną że szkoda słów. Gdyby prezesi Servo ruszyli się zza biurek i zebrali opinie o tym człowieku to by im się włos na głowie zjeżył !!! WYSTARCZY WPISAĆ W INTERNECIE HASŁO TWARZE OLSZTYŃSKIEJ [usunięte przez moderatora] TO WYSKOCZY KILKASET TYTUŁÓW O TYM CZŁOWIEKU!!! Ogólnie człowiek poprzedniej epoki na pewno ludzi poniewiera i [usunięte prze moderatora] CENI ZA DONOSZENIE !!! POCZYTAJCIE O TYM CZŁOWIEKU CIEKAWA LEKTURA.

Zostaw opinię o Servo - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Servo