Koncesjonowane Biuro Ochrony Servo Kur I Wspólnicy sp.j.

Adres: Lutomierska 131, 91-035 Łódź

NIP: 7250022408 KRS: 0000035447

Koncesjonowane Biuro Ochrony Servo Kur I Wspólnicy sp.j.

Opinie o Koncesjonowane Biuro Ochrony Servo Kur I Wspólnicy sp.j.

Praca na dwie umowy o prace i zlecenie Stawka w konwojach 10-11pln na godzine Roboty od groma brak socjalu premi nie ma nic i nie bedzie raczej tylko obiecanki Firma rodzinna smiech na sali Nie polecam nikomu B

ab
@Pracownik 22.01.2016 07:35

Czasami nie jesteś też z kogoś ze znajomych rodziny. Mam wrażenie że z tym narzekaniem Cię znam!

Zostaw opinię o Koncesjonowane Biuro Ochrony Servo Kur I Wspólnicy sp.j. - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koncesjonowane Biuro Ochrony Servo Kur I Wspólnicy sp.j.