Ochrona Twierdza

Łódź

Opinie o Ochrona Twierdza

Agnieszka

Mam pytanie jakie obiekty ma twierdza bo widze ze grup niema dworcow nie ma masowek malo ......

@Agnieszka 10.05.2017, 09:54

I przystanków autobusowych , kolei oraz lotnisk ale resztę ma .

Pawlik D.

Bardzo miły zarząd... Normalna firma! Warunki pracy wyśmienite, pięniążki na czas. Jako pracodawce polecam.

ten nade mną to baran

Firma ochrony stacjonarnej móżdżku...

c

Co to za firma co grup interwecyjnej nie ma :)

sd
użytkownik zarejestrowany

Wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na koordynatora zespołu monterów? Dobrze, że jest zawierona umowa o pracę, a skoro dorzucają dojazd i zakwaterowanie na miejscu i jeszcze narzędzia pracy, to jeszcze lepiej wypełnia się swoje obowiązki w firmie.

darko

Nie Polecam firmy najgorsza firma razem chyba z kobra i solidem

O. Pawlikowska

Dziękuję pracownikowi ochrony w Łódzkim Zoo! na imprezie Rossmann Dzieciom W niedziele znalazł mój portfel i oddał dziś, nie żądając nic w zamian... dokumetnów był cały plik, nie wyobrażam sobie wyrabiania od nowa każdego. Są jeszcze dobzi ludzie, z dobrej firmy !!! Dzikęjuję!

dawid

ja jestem na zwykłym obiekcie nie handlowka :) na hadlowke nigdy nie pójdę nogi bola jak cholera i jeszcze ludze se śmieją z ciebie :)

Kaczor

8.50 mam na handlówce od 7 miesięcy Dawid ... każdy dostaje prace do jakiej się nadaję, więc nie pisz max 7 zł. Poprostu na 7zł, skończyła się oferta dla ciebie.

Dawid

Co wy pszecie pracowalem tu 2 lata stawka to max 7 zl netto poszedlem do solidu dali 7.80 netto

juve

ja pracuje w juve i mam 8 zl netto pozdrawiam Ania

rafal

to pisal chyba sam szef :) bo kasa to tragedja jakas 6 zl zenada

@rafal 24.04.2016, 15:20
to pisal chyba sam szef :) bo kasa to tragedja jakas 6 zl zenada

Dla ciebie Rafale może być szef :) ... piszę o imprezach a ty o ochronie stacjonarnej.Ale juz skomentuję ... Ludzie w Juventusie, czy Solidzie mogą pomażyć o 6 zł na stacjonarce... system 24/48 daje ok. 250h w miesiącu. Więc nie ma tragedii, bo praca tam jest praktycznie żadna. Obchody nocą, i rano wydawanie kluczy. Czasami ktoś przyjedzie, przywitać i się uśmiechnąć.

Agneszka

Jak jest w tej firmie ? 5 do max 7 zl na godzine umowa zlecenie kary za niby zla prace np 100 zl czyli 2 dni twojej pracy ;/ ludzie w tej firmie to 80 % kabluja kiernikowi ogolnie nie polecam ale wzasadzie w kazdej firmie tak jest

hendo

Mirku - Na imprezach masowych, zawsze świetna ekipa, pięniązki od razu po. stawki od 10 w góre... zależy czy w garniakach i jak długo trwały. Na obiektach stacjonarnych zależy co do roboty jest, taka stawka. dzwonić i pytać! Ale za to zawsze na czas pieniądze, bardzo sympatyczny zarząd - normalni ludzie przede wszystkim.

lodz

nie watpie ze go pokazales pewnie kolejna kofitora w tej firmie :)

Rafał

8.50zł dostałem z początkiem roku, czytaj ze zrozumieniem - lodz. A twój poprzedni komentarz nie adekwatny do niczego, aż szefowi go pokazałem. Uśmiał się... Po holere solidną firmę oczerniać ...

ze chce ci sie robic za 7.50 zl w tych czasach szacunek

Rafał

Na Handlówce od stawki 7.50 zaczynałem ... 7.50 wypłacali. po 2 latach pracy 8.50 zł Obiecali ... 8.50 Dostaje. Pomyliłeś chyba firmy "lodz"....

lodz

Nie polecam oglaszaja sie ze nby od 8 zl to kity placa po 6 zl i jak siedzalem non stop w pracy zarobilem 3 tys to wyplacili 2300 !!!!!! nie polecam

@lodz 24.01.2016, 06:12

O 6:12 ty piszesz takie bzdury .......::::)))))))bo ja mam 8,50 i tyle mi płacą. A tobie proponuję zwolnienie lekarskie :::)))) Pozdrawiam

Kamiński

Dla wpsółpracowników ... oraz szanownego zarządu, życzymy najlepszego w nowym roku 2016. Tylko i wyłącznie sukcesów!!! Pozdrawiamy! Pracownicy Twierdzy -Łódź

Rafał

Pracowałem w wielu firmach ochrony... w Łodzi i nie tylko. Na kasę można nażekać - bo szału nie ma w całej Polsce. Zarząd i ogół Twierdzy uważam za "dzień do nocy" ... do konkurencji. Miło, sympatycznie, porozmawiasz jak z normalnymi ludźmi i tak zostaniesz też odebrany. Polecam jako pracodawce.

Piotr

Wszystko jest OK, ludzie i nie piszcie bzdur.

Grzelak

Stawka Bartku zależy od obiektu ... Na hadnlówkach masz wiele więcej, ale pracy jest naprawde dużo. Jak chcesz na konto pieniądze, Powiedz od kadr/księgowości. Mówiła mi że nie ma problemu.

bartosz

firma wzorowa, stawka 5zł na godzine, wyplata tylko w gotówce w siedzibie firmy. jest płacona na czas

Grzelak
@Piotr 04.09.2015, 12:16
Tak zaświadczenie o karalności to podstawa przy składaniu dokumentów , musiałem dostarczyć przed podjęciem pracy....

Również dano mi 7 dni na doniesienie Zapytania o niekaralność... na szczęscie za 3 dyszki, wydają od ręki. Już załatwione, dostarczone.

Rzepa

Potwierdzam... W styczniu rozpocząłem współpracę z Twierdzą, jestem zadowolony z warunków pracy, po 1 miesiącu jeszcze otrzymałem 0.50 gr premii do stawki.

Sprzątanie

Dobre stawki za pracę, porządna firma !!! sprzęt porządkowy wysokiej jakości, ułatwia pracę.

Marzena

Twierdza zapewnia tylko umowy o zlecenie. Nie jest zakładem pracy chronionej... chyba głównie dlatego.

osa

Staram się o przyjęcie do tej firmy. Czy Twierdza daje umowy o pracę, czy śmieciowe.

Karolak

Dobrze się prezentują, pracuję trzeci miesiąc. Narazie wszytko ok. Dużo szkoleń i procedur przed wejsciem na obiekt... Wypłata na czas.

Tomasz -Event Menedżer

Dziękuję za profesjonalne zabezpieczenie bankietu. Pracownicy Kulturalni, eleganccy i świetnie obeznani z pracą! Pozdrawiam Pana Bartłomieja - i dziękuję za szybką reakcje... Liczę na dalszą współprace na podobnych warunkach :)

Tomasz -Event Menedżer

Biuro

W firmie zatrudnionych było 5 pracowników imieniem Adam. 3 pracuje do chwili obecnej, dwóch zostało zwolnionych jeszcze w tym roku. Adamie musisz być jednym z tych dwóch... I znalazłeś czas by dorobić się fortuny za granicą, i firmę założyć w ROK... Wow,fascynująca opowieść, naprawdę trzyma w napięciu do końca :) Pozdrawiamy

Adam

Właściciel tej firmy to burak,jak odchodziłem zrobiłem mu awanturę ze hej,należało mu się jak psu kiełbasa!! Po mojej awanturze na długo mnie zapamiętał!.Znalazłem ogłoszenie obecne i kasa wzrosła przez te 7 lat o 90zł to żałosne co ten szew wyczynia i potwierdzam ze w wypłatą są tez problemy.Rysiek czyli właściciel jest nadęty, ma ego wyższe niż on sam kurdupel jeden.Definitywnie odradzam prace tam jak i usługi, wiem ze robi przekręty z płaceniem podatku jak i odprowadzaniem składek za pracownika.Dobrze zrobiłem ze odszedłem z tej firmy Twierdza.wyjechałem zagranice odłożyłem sporo kasy i wróciłem do Polski założyłem firmę i sam zatrudniam ludzi i wiem że pracowników trzeba szanować i godnie im to wynagradzać a nie jak w firmie Twierdza.Wasza decyzja zrobicie jak uważacie.Opisuje fakty i prawdę o tej firmie jak i o właścicielu.Pozdrawiam

12 rat po 36 złotych ? ... Naliczyli odsetki i prowizję za raty ?? czy nie ... Twierdza posiada 2 oficjalne tytuły "Wiarygodnej Firmy". Jakby nie płacili, by anulowano je z trybem natychmiastowym. NIE OCZERNIAJ RZETELNYCH FIRM!!!! niewiele ich zostało

barber

Odradzam tą firmę. Kasa nie na czas i w ratach.

@barber 06.10.2014, 12:45
Odradzam tą firmę. Kasa nie na czas i w ratach.

hahahahaha :) jakie raty kolego... od 2005 nigdy się nie spóźnili z pensją, , nie ściemniaj :)

barber
@Pracownik 14.10.2014, 11:30

Tobie może się nie spóźnili a mi się spóźnili i wypłacili w ratach . Piszę jak jest.

pozdro

no dokładnie, najlepiej w tej zakładce na stronie sprawdzać, tam wszystsko jest

Bartek

Na stronie www.ochrona-twierdza.pl , jest zakładka aktualności w niej są zawarte ciekawostki o naszej Firmie również przykładowe imprezy jakie zabezpieczaliśmy. W przypadku zainteresowania mogę na spotkaniu przedstawić referencje dotyczące zabezpieczenia imprez.. . Dane kontaktowe znajdują się na stronie www. Pozdrawiam B.K

Tomek .P

Dziekuje panu (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)oraz Mirkowi jak i ci ktorzy mnie znali za prace.Pracodawca jest super bez uwag pozdrawiam .Tomek .P

M.Rosiak

Pracuję jako pracownik ochrony, na obiekcie stacjonarnym. Mam kwalifikacje, i również jeżdżę na imprezy masowe z ramienia Twierdzy. Pracowałam w wielu firmach ochrony, dlatego myślę że mam rozeznanie. Branża nie należy do najłatwiejszych fakt...Ale kobiety też Świetnie dają sobie rade !!!

Świeżo zatrudniony :) Super wrażenie robią, masa procedur przed wprowadzeniem na obiekt... ale jak mus to mus. Ogólnie zadowolony z warunków. Uwaga na kontrole nocne, często wykonują!

M.Rosiak

Użyję swojego prawdziwego nazwiska, bo gdy widzę co ludzie wypisują, to się w głowie nie mieści. "Płacą w ratach" , " Reszta nie wiadomo kiedy", nie zostawię tego bez odzewu. Jestem zatrudniona w Twierdzy od 8 Lat!! I nie pozwolę by pisano takie brednie... jest to żałosne i nieprawdziwe oczernianie.

M.Rosiak

Twierdza od 2005 roku nie spóźniła się z wypłatą, nigdy nie wypłaciła nic na raty, jest wiarygodną firmą, i regularnym płatnikiem, a oczernianie i pisanie bzdur domyślam się, że jest spowodowane zwolnieniem... Żałosne!

Ryszard Kubiak

Jest mi bardzo przykro , że ostatnie opinie są pisane przez ludzi bardzo nieuczciwych, którzy nawet nie potrafią się podpisać pod wystawiona opinią jest to przykre . Jeżeli tylko w ten sposób potrafią się dowartościować to nic nigdy w życiu nie osiągną. Jesteśmy Firmą , która się rozwija dynamicznie nie posiadającą problemów finansowych , pracują u nas pracownicy o dużej kulturze osobistej lojalnych w stosunku do Firmy z którymi jest mi miło współpracować . (usunięte przez administratora)

rudy

Potwierdzam, ostatnio ciągle problemy z wypłatą. Płacą w jakiś śmiesznych ratach i z opóźnieniem. Mi wiszą już za 3 miesiące . ODRADZAM.

@rudy 28.06.2014, 17:31

potwierdzam ostatnie 3 miesiące to jakaś masakra z pieniędzmi płacą w jakiś ratach i oczywiście nie wszystko chwalą się że wypłata 10 każdego miesiąca tak to prawda ale 10 tego to można dostać 300 złotych a resztę to nie wiadomo kiedy . Przykre ale prawdziwe . Taki mamy klimat sorry.

kamil

(usunięte przez administratora)ODRADZAM .Właśnie się zwolniłem bo nie płacą.

Piotr.W.

Pracuje dla tej firmy i nie mam podstaw do narzekania kasa na czas , nie kłamią jak to bywa w innych firmach ,są tam na stołkach bardzo słowni ludzie ,jak coś powiedzą czy obiecają to tak jest .w każdym temacie można się ugadać a dyrektor pewien niestety nie moge podac nawet inicjałów, to gość z klasą i bardzo charakterny ,polecam tą firme bo ja bynajmniej jestem człowiekiem co lubi narzekać ale na Twierdze nie moge bo są słowni we wszystkim pozdrawiam i polecam . obiekty też ciekawe i system pracy do ugadania .

Piotr

Czytam te opinie a w szczególności dwie ostatnie Panowie trzeba było się uczyć albo mieć jakieś ambicje i znaleźć lepszą pracę a nie pisać bzdury, pracowałem w kilku firmach ochrony i mam porównanie a tu jest wszystko OK !!.

Mozo

Pracowałem w Twierdzy i nie polecam. Niekompetentna kadra zarządzająca zwłaszcza( usunięte przez administratora ) Poza tym masz nie całe wynagrodzenie masz na umowie. Resztę dostajesz do ręki. Gdzie nikt nie dowiezie tylko samemu się trzeba fatygować. Mało można się w tej firmie rozwinąć, na umowę o pracę nie ma szans ani na awans. A wylecieć można wylecieć w każdej chwili. Plus, że brak jest kontroli takich jak w innych firmach :) i badań alkomatem :)

J.Gawroński

Pensja co miesiąc na czas ! Nie zdarzyło się, żeby nie było od kiedy pracuje (ponad 4 lata) ... Firma na duży plus ! mała rotacja pracowników, zaliczki przed pensją w razie potrzeby. Dorzucam również 5 gwiazdek :)

Zostaw opinię o Ochrona Twierdza - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ochrona Twierdza