Opinie o Gierańczyk Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gierańczyk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gierańczyk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gierańczyk Sp. z o.o. w Łódź

Marcin Nowy wpis

Pracowałem parę lat temu do dziś nie mogę doprosić się świadectwa pracy!!! Wszystkie numery tel nie aktualne vo robić??

Bik Nowy wpis

Najgorsza firma w której pracowałam są mi jeszcze wini pieniądze dopóki żył prezes było wszystko ok, a później jak obiela firmę żona i córka to pożal się Boże masakra wymalowane damski i nic więcej

Jurek Nowy wpis

Czy polepszyła się sytuacja w kwestii wypłat? I czy wiecie czy poszukują aktualnie może kierowców?

Bik Nowy wpis

Najgorsza firma po śmierci prezesa jak zaczęła rządzić żona i córka to masakra jeszcze są winne pieniądze pracownikom wymaliwane lalki masakra

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Jan

Przykro

aaa

właśnie komornik ich licytuje

pola

Pewnie, że nie jest tak źle, ale może wiecie czy niedługo będą szukali jakiegoś kierowcy samochodów ciężarowych? W końcu o stabilne zatrudnienie nie jest trudno, bo umowa jest w pełni respektowana w firmie.

PRACOWNICA

Ja założyłam sprawę w Sądzie Pracy, z tego co mi wiadomo to w firmie jest syndyk.PIP tylko sprawdza co się dzieje z firmą, lepiej się udać do wyższej instancji jaką jest Sąd Pracy, bo to tylko będzie się Wam przedłużać.Moja sprawa jest przewidywana na miesiąc maj, a PIP i tak będzie kierował każdego do sądu.

Elka
@PRACOWNICA

A ja nie złozyłam do sądu ,i już mam zaległe pienieniądze wypłacone.

oszukana

prosze poradzić co dalej robić ? czy najpierw iść do inspekcji pracy a tam mnie pokierują dalej ?

gosc

co dalej robic przeciez nie mozemy im darowac,to sa nasze ciezko zarobione pieniadze.pani prezes pewnie ma konta wypasione i ma gdzies ze ludzie nie maja z czego zyc.

To i tak nic nie da

PRACOWNICA

Miałam już taką sytuację, sprawę założyliśmy zbiorowo do Sądu Pracy i wypłacili wraz z odsetkami, firma ta nie liczy się z ludźmi, jedynie wymogi były coraz większe. Środki czystości nadające się nie wiadomo do czego, ale błysk miał być. Zero wyjaśnień,zero odzewu, po prostu lekceważenie wszystkich. Ludzie zwierzęta lepiej traktują niż nas byłych pracowników.

gosc slask

WYSYLAM WEZWANIE DO ZAPLATY JAK NIE ZAPLACA W CIAGU 7 DNI ZGLASZAM SPRAWE DO PROKURATURY NIE PODARUJE IM

Pracownik byly

To nie nowość nie ma kasy i nie będzie zapomnicie o kasie

gość

ja do dzisiaj nie dostalam wyplaty za styczen sprawe oddalam do prokuratury

gosc slask

wyplat nie ma i nie bedzie,rozmawialam z dyrektorem glownym i oznajmil mi ze firma nie ma pieniedzy i liste osob ktore nie dostaly wyplaty przekaza do funduszu gwarantowanych swiadczen pracowniczych

PRACOWNICA

Brak wypłat, świadectw pracy, wypowiedzenia Z tego co wiem nie wszyscy też otrzymali umowy o pracę lub z dużym opóźnieniem, nazbierało się tej firmie. Ciekawe czy wyrobią się z drukami PIT zostało już mało czasu,żałosne to wszystko. Dlaczego my za takie psie pieniądze, których jeszcze nie otrzymaliśmy musimy biegać po wszystkich instytucjach. Sąd Pracy, PIP, Pefron. Firma się zapadła pod ziemie, nikt nie odbiera telefonu, zero wyjaśnień, brak szacunku dla drugiego człowieka.

Pracownik byly

Chamstwo z tej firmy.ja IDE do fundusze na Wólczańska 49.złożyć wniosek żeby odzyskać wyplate

Etna

Po świadectwo pracy musiałam ponad 100 km jechać oficjalnie mają nadzór ale w cedig - u dalej nie zawiesili działalności to albo kręcą albo kombinują od samego początku jak zaczęłam tam pracować problemy z wyplatami były co nóż zmieniał się koordynator jednym słowem wielkie dziadostwo.

Etna

Ma ktoś jakieś info czy będą wypłaty? Cześć wypłat zaległych wysłali? Czy ktoś z was po oddaniu sprawy do sądu ma już jakąś odpowiedz. Bo nie wiadomo co robić

Zostaw merytoryczną opinię o Gierańczyk Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Gierańczyk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gierańczyk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gierańczyk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gierańczyk Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gierańczyk Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Jana Kilińskiego 210
    93-106 Łódź