Gierańczyk Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Gierańczyk Sp. z o.o.

Jan

Przykro

aaa

właśnie komornik ich licytuje

pola

Pewnie, że nie jest tak źle, ale może wiecie czy niedługo będą szukali jakiegoś kierowcy samochodów ciężarowych? W końcu o stabilne zatrudnienie nie jest trudno, bo umowa jest w pełni respektowana w firmie.

PRACOWNICA

Ja założyłam sprawę w Sądzie Pracy, z tego co mi wiadomo to w firmie jest syndyk.PIP tylko sprawdza co się dzieje z firmą, lepiej się udać do wyższej instancji jaką jest Sąd Pracy, bo to tylko będzie się Wam przedłużać.Moja sprawa jest przewidywana na miesiąc maj, a PIP i tak będzie kierował każdego do sądu.

Elka
@PRACOWNICA 07.04.2016 14:06

A ja nie złozyłam do sądu ,i już mam zaległe pienieniądze wypłacone.

oszukana

prosze poradzić co dalej robić ? czy najpierw iść do inspekcji pracy a tam mnie pokierują dalej ?

gosc

co dalej robic przeciez nie mozemy im darowac,to sa nasze ciezko zarobione pieniadze.pani prezes pewnie ma konta wypasione i ma gdzies ze ludzie nie maja z czego zyc.

To i tak nic nie da

PRACOWNICA

Miałam już taką sytuację, sprawę założyliśmy zbiorowo do Sądu Pracy i wypłacili wraz z odsetkami, firma ta nie liczy się z ludźmi, jedynie wymogi były coraz większe. Środki czystości nadające się nie wiadomo do czego, ale błysk miał być. Zero wyjaśnień,zero odzewu, po prostu lekceważenie wszystkich. Ludzie zwierzęta lepiej traktują niż nas byłych pracowników.

gosc slask

WYSYLAM WEZWANIE DO ZAPLATY JAK NIE ZAPLACA W CIAGU 7 DNI ZGLASZAM SPRAWE DO PROKURATURY NIE PODARUJE IM

Pracownik byly

To nie nowość nie ma kasy i nie będzie zapomnicie o kasie

gość

ja do dzisiaj nie dostalam wyplaty za styczen sprawe oddalam do prokuratury

gosc slask

wyplat nie ma i nie bedzie,rozmawialam z dyrektorem glownym i oznajmil mi ze firma nie ma pieniedzy i liste osob ktore nie dostaly wyplaty przekaza do funduszu gwarantowanych swiadczen pracowniczych

PRACOWNICA

Brak wypłat, świadectw pracy, wypowiedzenia Z tego co wiem nie wszyscy też otrzymali umowy o pracę lub z dużym opóźnieniem, nazbierało się tej firmie. Ciekawe czy wyrobią się z drukami PIT zostało już mało czasu,żałosne to wszystko. Dlaczego my za takie psie pieniądze, których jeszcze nie otrzymaliśmy musimy biegać po wszystkich instytucjach. Sąd Pracy, PIP, Pefron. Firma się zapadła pod ziemie, nikt nie odbiera telefonu, zero wyjaśnień, brak szacunku dla drugiego człowieka.

Pracownik byly

Chamstwo z tej firmy.ja IDE do fundusze na Wólczańska 49.złożyć wniosek żeby odzyskać wyplate

Etna

Po świadectwo pracy musiałam ponad 100 km jechać oficjalnie mają nadzór ale w cedig - u dalej nie zawiesili działalności to albo kręcą albo kombinują od samego początku jak zaczęłam tam pracować problemy z wyplatami były co nóż zmieniał się koordynator jednym słowem wielkie dziadostwo.

Etna

Ma ktoś jakieś info czy będą wypłaty? Cześć wypłat zaległych wysłali? Czy ktoś z was po oddaniu sprawy do sądu ma już jakąś odpowiedz. Bo nie wiadomo co robić

PRACOWNICA

Na początku było ok,no może tylko to że obiecane premie nigdy nie były wypłacane, ale teraz nikt się nami nie przejmuje, nie mamy wypłat, nawet nikt nie raczy odebrać telefonu. Wydaje mi się, że nam pracownikom należy się jakieś wyjaśnienie, nie obchodzi ich że nie mamy na przeżycie, że są płatności i co najważniejsze w moim przypadku nie mam na leki. Poza tym za wykonaną pracę wszystkim należy się wynagrodzenie. Ja już zgłosiłam do Prokuratury swój problem i do Sądu Pracy. Należy mi się wypłata i uregulowanie zwrotu za niewykorzystany urlop. Firma ta nie ma odrobiny godności dla nas , dla osób niepełnosprawnych wszakże jest to , no może był zakładem pracy chronionej.

zbulwersowana

a nie lepiej by było złożyć wniosek zbiorowy ? ja też wypłaty za styczeń nie dostałam i nie zamierzam tego tak zostawić bo z Pefronu dodatki brali ale wypłat to już nie ma kto oddać , do Pefronu też złożę zawiadomienie !

@zbulwersowana 13.02.2016 15:15

Sądzę że najlepiej działać zbiorowo.Poza tym jeżeli firma ogłosiła upadłość 7 stycznia to jakim prawem otrzymałam umowę o pracę na miesiąc styczeń, dokładnie po 15 stycznia.

PRACOWNICA

opóźnienie z wypłatą za styczeń, do tej pory nie mam wpływów...Nikt nawet nie raczy odebrać telefonu, żeby wytłumaczyć, nie mam na płatności to kpina i chamstwo!!!!

gosc slask

wyplaty dalej nie ma,zlozylam zawiadomienie do prokuratury,zajma sie nimi.

ona

Ja wyplate dostalas za grudzien ?

ja

firma oglosila upadlosc pracowalam tam do ostatniego stycznia wiadomosc pewna wyplate otrzymalam ale w lutym nie ma co liczyc na pensje ogolnie placa glodowa a wymagania jak bym sprzatala palac prezydencki do tego stosy brudnych naczyn do zmywania jak po weselu u szwagra takie firmy wykozystuja to ze na rynku pracy pusto i ludzie pracuja za miske ryzu

była pracownica
@ja 31.01.2016 20:02

Byłam w piątek w Inspekcji Pacy i stąd wiem ze firma nie ogłosiła upadłości , dalej funkcjonuje , zostanie sprawdzone co taqm się dzieje

typ

nie , nie można wiedzieć bo to poufne informacje i jest ochrona danych osobowych. nic nie znajdziesz bo trzeba mieć nr KRS i dostęp. z tego co wynika raczej upadłość pewna.

Do Typ

A można wiedzieć gdzie to znalazles??? Szukam i nic nie znalazłem

gosc slask

pracowalam w tej firmie do dzisiaj,firma padla,a na wyplaty dalej czekamy

typ

mają ustanowiony tymczasowy nadzór sądowy 0d 07 01 2016r raczej upadłosć niestety

podobno 7 stycznia ogłosili upadłość

typ a skąd
@typ 29.01.2016 15:22
podobno 7 stycznia ogłosili upadłość

wiesz ze ogłosili upadłość

Ludzie

Masakra co z tym zrobimy

typ

dziadostwo nie wypłaciło pieniedzy. dalej nie ma wypłaty

Ludzie

oni sobie jaja robia ze nie wyplacaja co z ta firma powiedzcie co robix

gosc slask

dalej nic,wyplat jak nie bylo tak nie ma,chyba trzeba isc do pipu nie ma wyjscia

Gosc

Dostał ktoś już wypłatę

gosc slask

spolka juz oglosila upadlosc,wyplaty nadal nie ma,dodzwonis sie do firmy nie idzie bo nikt tam telefonow nie odbiera.

gość

A co z polisami do PZU ? Czy będą wysłane jeśli ktoś chce się teraz ubezpieczyć indywidualnie ?

gość

Nie przepadną. Nawet jak ogłoszą upadłość, zwrot pieniedzy będzie, tylko się znacznie opóźni. To potem jest wypłacane jakoś inaczej, nie z firmy jako takiej.Ale zawsze można zgłosić już do PIP-u. Niech kontrolują, a nuż się uda..

Ludzie

Nie jest za wcześnie. Juz cały dzień się spozniaja. A skoro podobno chcą ogłosić upadłość to tzeba już działać a nie czekać. Bo będzie za późno. I pieniądze przepadna

gość

Zawceśnie, mogą się spóźnić. Jest jakiś procent, że jednak wypłacą. Ale myślę, że pod koniec tyg. mozna zgłaszać do PIP-u.

Ludzie

Trzeba im zrobi koło [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Inaczej nie dostaniemy naszych ciężko zarobionych pieniedzy.

Gość świętokrzyskie

Nie wiem czy jest sens czekać czy nie lepiej wystąpić odrazu z wnioskiem do sadu

gość

Nie ma szans kontaktu póki co. Nikt nigdzie nie odbiera. Podobno firma chce ogłosić upadłość, co wydaje mi się dziwne.W każdym razie ja jeszcze czekam, bo za wcześnie, ale tak za 2 tyg. zgłaszam do Państwowej inspekcji Pracy,potem już tylko sąd.

Gosc

Dostal ktoś już odpowiedź co z wypłata za grudzień

gość

Czy ktoś powie, jak z wypłatami za grudzień??? Poprzednio, jak pracowałam u nich, to z za ostatni miesiąc wypłata się opóźniła kilka dni, teraz też nie ma jeszcze. I raczej już nie będzie, a cały rok były ok.

Ktoś

Pracuje w tej firmie rok na zlecenie. Pieniążków mam na czas a często przed czasem, tzn.do 25ego. Z wyjściem nie ma problemu a i jak mi córka nagle zachorowała to i dzień mialam wolny i jeszcze kierownik mnie zawiózł z małą do szpitala.

asad

Nie polecam, włascicielka upiorna

gosc89

nie ma wyplat robilismy za darmo ja wol roboczy

bozka

witam pracowalam w tej firmie jako sprzataczka na umowe zlecenie,za duzo wymagan jak na to jak placa,700 zl brutto i ciagle dokladaja pracy i z wyjsciem po skonczonej pracy jest wielkie halo a przeciez na umowe zlecenie nie ma okreslonych godzin,zrobisz swoje i idziesz do domu,niech dadza umowe o prace to kazda bedzie siedziec swoje godziny.

jola

nie płacą,nie szanują ludzi,czekałam na wypłate 2 miesiące!!!!!!!!!!! nie nawidze tej firmy!!!!

Nie wiem co myśleć

No cóż. Pracowałam w tej firmie w 2012. Potem się zmieniła. I pieniążki miały być niby do 20, a zazwyczaj były 14-15 kolejnego miesiąca. Raz były 17, a raz chyba 20-go, to akurat za grudzień poprzedniego roku, jak skończyli współpracę. Teraz ta firma wróciła, gdzie jestem, wygrali przetarg, i szczerze mówiąc, jestem nieco przerażona tymi wpisami..Bo mozliwe że się zmieniło aż tak na gorsze.. Więc w tej chwili czekam na wypłatę z duszą na ramieniu.:(Co do kontaktu z koordynatorem, i środków czystości-bywały problemy, ale w końcu jakoś się prostowało.

gość

Hm, raczej już nie zaoferuje...

osoba pracująca w firmie Gierańczyk

Witam wszystkich serdecznie. Powyższe opinie wyrażone przez ludzi są tylko i wyłącznie pomówieniami. Gdyby tak naprawdę było, już dawno nasza firma by nie istniała, a działamy od ponad 30 lat. Gdyby wszystko co jest napisane powyżej było prawdą to byśmy z sądu nie wychodzili. Bardzo proszę o nie pisanie oszczerstw pod naszym adresem i rozsiewanie plotek, ponieważ nasza firma jest szanowana na rynku pracy i takie rzeczy działają na zły PR naszej firmy, lecz kto pracuje ten wie jak jest naprawdę. Z drugiej strony - nikt nikogo w naszej firmie nie zmusza ani nie trzyma siłą - jeżeli ktoś jest aż tak niezadowolony z pracy w firmie - w Polsce jest bardzo dużo innych zakładów pracy chronionej do wyboru - aczkolwiek, nie gwarantuję aby tam było lepiej niż u nas! :) Pozdrawiam serdecznie

at

Jeszcze nie widziałem tylu pomówień w jednym miejscu. A może nadal nie ma racji ogół, lecz tylko margines?

Zostaw opinię o Gierańczyk Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gierańczyk Sp. z o.o.