Opinie o Gierańczyk Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gierańczyk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gierańczyk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gierańczyk Sp. z o.o. w Łódź

PRACOWNICA

Na początku było ok,no może tylko to że obiecane premie nigdy nie były wypłacane, ale teraz nikt się nami nie przejmuje, nie mamy wypłat, nawet nikt nie raczy odebrać telefonu. Wydaje mi się, że nam pracownikom należy się jakieś wyjaśnienie, nie obchodzi ich że nie mamy na przeżycie, że są płatności i co najważniejsze w moim przypadku nie mam na leki. Poza tym za wykonaną pracę wszystkim należy się wynagrodzenie. Ja już zgłosiłam do Prokuratury swój problem i do Sądu Pracy. Należy mi się wypłata i uregulowanie zwrotu za niewykorzystany urlop. Firma ta nie ma odrobiny godności dla nas , dla osób niepełnosprawnych wszakże jest to , no może był zakładem pracy chronionej.

zbulwersowana

a nie lepiej by było złożyć wniosek zbiorowy ? ja też wypłaty za styczeń nie dostałam i nie zamierzam tego tak zostawić bo z Pefronu dodatki brali ale wypłat to już nie ma kto oddać , do Pefronu też złożę zawiadomienie !

@zbulwersowana

Sądzę że najlepiej działać zbiorowo.Poza tym jeżeli firma ogłosiła upadłość 7 stycznia to jakim prawem otrzymałam umowę o pracę na miesiąc styczeń, dokładnie po 15 stycznia.

PRACOWNICA

opóźnienie z wypłatą za styczeń, do tej pory nie mam wpływów...Nikt nawet nie raczy odebrać telefonu, żeby wytłumaczyć, nie mam na płatności to kpina i chamstwo!!!!

gosc slask

wyplaty dalej nie ma,zlozylam zawiadomienie do prokuratury,zajma sie nimi.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
ona

Ja wyplate dostalas za grudzien ?

firma oglosila upadlosc pracowalam tam do ostatniego stycznia wiadomosc pewna wyplate otrzymalam ale w lutym nie ma co liczyc na pensje ogolnie placa glodowa a wymagania jak bym sprzatala palac prezydencki do tego stosy brudnych naczyn do zmywania jak po weselu u szwagra takie firmy wykozystuja to ze na rynku pracy pusto i ludzie pracuja za miske ryzu

była pracownica
@ja

Byłam w piątek w Inspekcji Pacy i stąd wiem ze firma nie ogłosiła upadłości , dalej funkcjonuje , zostanie sprawdzone co taqm się dzieje

typ

nie , nie można wiedzieć bo to poufne informacje i jest ochrona danych osobowych. nic nie znajdziesz bo trzeba mieć nr KRS i dostęp. z tego co wynika raczej upadłość pewna.

Do Typ

A można wiedzieć gdzie to znalazles??? Szukam i nic nie znalazłem

gosc slask

pracowalam w tej firmie do dzisiaj,firma padla,a na wyplaty dalej czekamy

typ

mają ustanowiony tymczasowy nadzór sądowy 0d 07 01 2016r raczej upadłosć niestety

podobno 7 stycznia ogłosili upadłość

typ a skąd
@typ

wiesz ze ogłosili upadłość

Ludzie

Masakra co z tym zrobimy

typ

dziadostwo nie wypłaciło pieniedzy. dalej nie ma wypłaty

Ludzie

oni sobie jaja robia ze nie wyplacaja co z ta firma powiedzcie co robix

gosc slask

dalej nic,wyplat jak nie bylo tak nie ma,chyba trzeba isc do pipu nie ma wyjscia

Gosc

Dostał ktoś już wypłatę

gosc slask

spolka juz oglosila upadlosc,wyplaty nadal nie ma,dodzwonis sie do firmy nie idzie bo nikt tam telefonow nie odbiera.

gość

A co z polisami do PZU ? Czy będą wysłane jeśli ktoś chce się teraz ubezpieczyć indywidualnie ?

gość

Nie przepadną. Nawet jak ogłoszą upadłość, zwrot pieniedzy będzie, tylko się znacznie opóźni. To potem jest wypłacane jakoś inaczej, nie z firmy jako takiej.Ale zawsze można zgłosić już do PIP-u. Niech kontrolują, a nuż się uda..

Ludzie

Nie jest za wcześnie. Juz cały dzień się spozniaja. A skoro podobno chcą ogłosić upadłość to tzeba już działać a nie czekać. Bo będzie za późno. I pieniądze przepadna

Zostaw merytoryczną opinię o Gierańczyk Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Gierańczyk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gierańczyk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gierańczyk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gierańczyk Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gierańczyk Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Jana Kilińskiego 210
    93-106 Łódź