Opinie o Mzuri Administracja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mzuri Administracja Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mzuri Administracja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mzuri Administracja Sp. z o.o. w Warszawa

Ilona Nowy wpis
Inne

Firma nieprofesjonalna. Zgłaszam usterki - bez odpowiedzi. Wszystkie kwestie z mojej strony są bez odpowiedzi. Firma nie służy wynajmującemu, odstrasza niskim poziomem obsługi i usług. Nigdy nie spotkałam się z kimś tak nieprofesjonalnym. Nigdy w życiu już nie skorzystam z tej firmy...

Pani Ania
Inne

to biuro nieruchomości to istna porażka , nie oddają kaucji na czas , unikają kontaktu . Firma ma ogromne zadłużenie i dużo zobowiązań co pewnie za chwile ogłoszą upadłość i już nigdy nie zobaczymy naszych pieniędzy Spis liczników na koniec najmu mieszkania jest wykonywany w sposób nieprawidłowy co świadczy , że naciągają na koszty człowieka . Liczniki za wodę , prąd są zawyżone tzn. liczby spisane sa zawyżone o co najmniej 4 -krotnie . Myślę , że tutaj przydałby Sie zbiorowy pozew bo ludzi pokrzywdzonych jest bardzo dużo . Pragnę poinformować szanowną spółkę mzuri iż będziemy składać zawiadomienie do prokuratury o wyłudzeniach pieniędzy i umowach najmowych niezgodnych z prawem . Proszę zostawcie komentarz jak mieliście podobne doświadczenia jak ja .

Zostaw merytoryczną opinię o Mzuri Administracja Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Mzuri Administracja Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Niepodległości 221 lok. 1
    02-087 Warszawa
  • NIP: 7010516944 REGON: 362918460 KRS: 0000583407
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Mzuri Administracja Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii