Opinie o Ochrona Twierdza w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ochrona Twierdza. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ochrona Twierdza na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochrona Twierdza w Łódź

ten nade mną to baran

Firma ochrony stacjonarnej móżdżku...

c

Co to za firma co grup interwecyjnej nie ma :)

sd

Wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na koordynatora zespołu monterów? Dobrze, że jest zawierona umowa o pracę, a skoro dorzucają dojazd i zakwaterowanie na miejscu i jeszcze narzędzia pracy, to jeszcze lepiej wypełnia się swoje obowiązki w firmie.

darko

Nie Polecam firmy najgorsza firma razem chyba z kobra i solidem

Pracownik Ochrony

Nie wiem co kolega na górze łykał, ale raczej nie w tej firmie "Ta" forma rekrutacji. 2 dni szkoleń, i jeżdżenia do biura uzupełniać dokumenty. Oświadczenie o niekaraloność. 2 szkolenia na obiekcie ( otwarcie i zamkniencie- procedury), wytłumaczenie obowiązków i warunków. Przedstawienie dokumeentacji służbowej. I rozpoczęcie pracy. Profesjonalne podjeście do zatrudnienia! Solidna firma.

logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
O. Pawlikowska

Dziękuję pracownikowi ochrony w Łódzkim Zoo! na imprezie Rossmann Dzieciom W niedziele znalazł mój portfel i oddał dziś, nie żądając nic w zamian... dokumetnów był cały plik, nie wyobrażam sobie wyrabiania od nowa każdego. Są jeszcze dobzi ludzie, z dobrej firmy !!! Dzikęjuję!

dawid

ja jestem na zwykłym obiekcie nie handlowka :) na hadlowke nigdy nie pójdę nogi bola jak cholera i jeszcze ludze se śmieją z ciebie :)

Kaczor

8.50 mam na handlówce od 7 miesięcy Dawid ... każdy dostaje prace do jakiej się nadaję, więc nie pisz max 7 zł. Poprostu na 7zł, skończyła się oferta dla ciebie.

Dawid

Co wy pszecie pracowalem tu 2 lata stawka to max 7 zl netto poszedlem do solidu dali 7.80 netto

juve

ja pracuje w juve i mam 8 zl netto pozdrawiam Ania

rafal

to pisal chyba sam szef :) bo kasa to tragedja jakas 6 zl zenada

@rafal

Dla ciebie Rafale może być szef :) ... piszę o imprezach a ty o ochronie stacjonarnej.Ale juz skomentuję ... Ludzie w Juventusie, czy Solidzie mogą pomażyć o 6 zł na stacjonarce... system 24/48 daje ok. 250h w miesiącu. Więc nie ma tragedii, bo praca tam jest praktycznie żadna. Obchody nocą, i rano wydawanie kluczy. Czasami ktoś przyjedzie, przywitać i się uśmiechnąć.

Agneszka

Jak jest w tej firmie ? 5 do max 7 zl na godzine umowa zlecenie kary za niby zla prace np 100 zl czyli 2 dni twojej pracy ;/ ludzie w tej firmie to 80 % kabluja kiernikowi ogolnie nie polecam ale wzasadzie w kazdej firmie tak jest

hendo

Mirku - Na imprezach masowych, zawsze świetna ekipa, pięniązki od razu po. stawki od 10 w góre... zależy czy w garniakach i jak długo trwały. Na obiektach stacjonarnych zależy co do roboty jest, taka stawka. dzwonić i pytać! Ale za to zawsze na czas pieniądze, bardzo sympatyczny zarząd - normalni ludzie przede wszystkim.

lodz

nie watpie ze go pokazales pewnie kolejna kofitora w tej firmie :)

Rafał

8.50zł dostałem z początkiem roku, czytaj ze zrozumieniem - lodz. A twój poprzedni komentarz nie adekwatny do niczego, aż szefowi go pokazałem. Uśmiał się... Po holere solidną firmę oczerniać ...

ze chce ci sie robic za 7.50 zl w tych czasach szacunek

Rafał

Na Handlówce od stawki 7.50 zaczynałem ... 7.50 wypłacali. po 2 latach pracy 8.50 zł Obiecali ... 8.50 Dostaje. Pomyliłeś chyba firmy "lodz"....

lodz

Nie polecam oglaszaja sie ze nby od 8 zl to kity placa po 6 zl i jak siedzalem non stop w pracy zarobilem 3 tys to wyplacili 2300 !!!!!! nie polecam

@lodz

O 6:12 ty piszesz takie bzdury .......::::)))))))bo ja mam 8,50 i tyle mi płacą. A tobie proponuję zwolnienie lekarskie :::)))) Pozdrawiam

Kamiński

Dla wpsółpracowników ... oraz szanownego zarządu, życzymy najlepszego w nowym roku 2016. Tylko i wyłącznie sukcesów!!! Pozdrawiamy! Pracownicy Twierdzy -Łódź

Rafał

Pracowałem w wielu firmach ochrony... w Łodzi i nie tylko. Na kasę można nażekać - bo szału nie ma w całej Polsce. Zarząd i ogół Twierdzy uważam za "dzień do nocy" ... do konkurencji. Miło, sympatycznie, porozmawiasz jak z normalnymi ludźmi i tak zostaniesz też odebrany. Polecam jako pracodawce.

Wszystko jest OK, ludzie i nie piszcie bzdur.

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Twierdza - Łódź

• Jak się pracuje w Ochrona Twierdza?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Twierdza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Twierdza?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Twierdza?

Kandydaci do pracy w Ochrona Twierdza napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Twierdza
4.1/5 Na podstawie 214 ocen.
  • ul. Dostawcza 4
    93-231 Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042