Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński

Pabianice

Opinie o Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński

Darek

Zgadzam się z przedmówcami ta firma to kawał dziada pracuje się tam jak w obozie ludzie mało ze sobą rozmawiają jest sztucznie . Warunki sanitarne gorsze niż na Ukrainie pracuje się tam od 6:30 lub do wyboru 7:00 do 15:30 stawki beznadziejne.Kto włazi kierownikowi w Tyłek ten ma dobrze on jest Furiatem ma nierówno pod sufitem. Lakiernia nadaje się do zgłoszenia PIP wdychasz bardzo szkodliwe środki rozcieńczane wodą cała tablica Mendelejewa nikt tam nie chce pracować.Strach pracować na maszynach jak coś się stanie to jest na ciebie maszyny stare.Ukraińcy też tam są ,wykorzystuje się ich biedaki. Uciekać z stamtąd.Zatrudniasz się do pracy w firmie Dremus a po pół roku dostajesz umowę z firmy Walder.Jedna firma dwie firmy ha ha.Sanitariaty to przypomina trochę kible-lepiej jest w TOYToii.Stołówka długie brudne stoły,śmieci wysypujące się z koszy.Brak ciepłej wody.Podczas rozmowy obiecują ci cuda są mili i sympatyczni z chwilą podpisania umowy zaczyna się (usunięte przez administratora) wszyscy mają umowy na 2000 brutto a reszta tak jak wspomniał przedmówca Grześ pod stołem.Podpisujesz jakąś dziwną lojalkę .Nie polecam, chyba że lubisz włazić w tyłek i strzelać z ucha kierownikowi to jak najbardziej robota jest dla ciebie drogi czytelniku. N I E P O L E C A M !!!!!!!!!!

Grześ

zatrudnienie Ukraińców nie czyni z Was Bogów. Uwaga firma oszuści. Warunki płacowe poniżej normy, jedynie co to że płacą większości pod stołem... ale jak się ma komorników tak najwygodniej. Warunki straszne, grzyb pleśń i syf. Nie polecam

Ada

Pracownicy powini sie zebrac i isc do PIP, ale wszyscy sa zastraszeni... Szkoda zycia uciekajcie stamtad. pozdrawiam

Adam

Dajcie spokój. Tragedia tylko podać do inspekcji pracy. Nie polecam

zuus

Nie polecam. Nie polecam pracy w firmie Dremus. Pracowałem tam krótko, bo tylko dwa miesiące, ale naprawdę to wystarczyło żeby wyrobić sobie zdanie. Zresztą bardzo negatywne. Firma dosłownie oszukuje pracowników, wielu dostaje stawki poniżej najniższej krajowej. Nadgodziny są nie rozliczane w ogóle. Toalety zamknięte jedyna czynna jest na dworze. W lecie pewnie ok, ale w zimie?! Dużo osób pracuje na czarno nikt tego nawet nie sprawdza. Reszty już nawet szkoda pisać, no może jeszcze, ze w jadalni jest grzyb na pół sufitu i też nikomu to nie przeszkadza. Nie polecam.

Inna

No cóż, osobiście pracy nie polecam. Zaznaczam, że jest to moja opinia i ktoś( w co wątpię) może mieć inne zdanie. Pracuje się 8,5 godziny w tragicznych warunkach sanitarnych a o bhp to raczej nikt tam nie słyszał. Zarządzanie raczej nie istnieje. Jeśli chodzi o wypłaty to max najniższa krajowa. Połowa zakładu pracuje bezummów. Jest też wiele innych rzeczy, ale szkoda o nich pisać,ja plusów pracując w Dremusie nie widziałam.

Twoja wiedza o Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński może się okazać bezcenna dla wielu osób poszukujących zatrudnienia. Napisz jakie masz doświadczenia z tym pracodawcą i kreuj rynek pracy.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Dremus Waldemar Muszyński