Detektyw Banaszewski Jacek Banaszewski

Katowice

Opinie o Detektyw Banaszewski Jacek Banaszewski

jedza

Zgadzam się z Panią Arleta. Ja rownież miałam wykonane badanie u tego Pana i wynik był niejednoznaczny a pózniej okazało sie ze kłamie. Wiedząc ze jestem w 100% pewna co mowię badanie zostało powtórzone w instytucie badań i wynik był jednoznaczny : zgodny z prawda. Mając porównanie procesu samego wykonania badania to bardzo daleko temu Panu do profesjonalizmu. Nie polecam bo zle odczytany wynik moze konus na prawdę zniszczyć życie.

arleta rzymska

Badanie wariograficzne detektywa Banaszewskiego to wyrzucenie pieniędzy, ponieważ wynik jest dwuznaczny i brak konkretnych odpowiedzi. Za brak konkretnego wyniku winny jest zleceniodawca.Nie polecam przeprowadzać u tego pana przeprowadzania badań wariografem.

Zostaw opinię o Detektyw Banaszewski Jacek Banaszewski - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Detektyw Banaszewski Jacek Banaszewski