Opinie o Servo w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Servo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Servo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Servo w Łódź

Krzys

Nie wiem jak jest w Łodzi, ale w Szczecinie rządzi beton stworzony z dyrektora regionalnego i jego kolesi z bylej firmy. Patologia pełną gębą.

Iwona

@jamar mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy coś uległo w ostatnim czasie zmianie?

dariusz szymborski

pracowałem przez czternascie lat w bydgoszczy jak został rozwiązany nasz odział to nawet nikt się nie zjawił z łodzi żeby podziękować za pracę, nie szanują pracowników to nie będą szanować klijentów

NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

CZY SĄ WOLNE STANOWISKA PRACY I GDZIE SIĘ TRZEBA ZGŁOSIĆ CHODZI MI O OCHRONĘ

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Tolek *************

Jak Servo w łodzi potrzebowało, aby przejść na 1/8 etatu, to przeszedłem. Teraz oszukują i okradają pracowników, którzy pracowali na 1/8. Zero dodatków za godziny nocne, stawka netto ok. 9,50 zł/h i urlop płatny 1 dzień urlopu = 1godzina. A miało być zupełnie inaczej. Prawda ? Na koniec dodam, że pracowałem w Servo bardzo długo i nigdy nie dostałem premii, awansu czy jakiegokolwiek wyróżnienia. Od kwartału pracuje w innej firmie, gdzie jest zupełnie inny klimat. Zarobki rozsądne, bo 12 zł/h. Szkoda gadać. Teraz to żałuję, że tak długo tam pracowałem.

witek

Takie sytuacje i jeszcze lepsze wystepują cały czas, ale nie ma z kim rozmawiać. Strach sie bać.

Iwona

@alajeśli występują takie sytuacje, to warto je zgłosić. Rozmawiałaś na ten temat z kierownictwem?

ala

Sonoco - Strykow . Ochroniarze biegają pomiedzy liniami produkcyjnymi z alkomatem i wszystkim po kolei podtykają świeczkę. Wielu ludzi nigdy w zyciu nie miało doczynienia z takim urzadzeniem. Tutaj wszyscy sa kontrolowani, a to wszystko po to, zeby zobaczyć radośc ochroniarza. Według tych pseudo ochroniarzy wszyscy sa ZŁODZIEJAMI. Natomiast sami zachowuja sie karygodnie wobec kobiet, objeżdżają miejsca intymne tym niby wykrywaczem i niesmacznie komentują. Hitem jest kuternoga , który na widok różanca bardzo sie zdenerwował. DNO, DNO,DNO...

ala

Sonoco Strykow, ochroniarze jeżdzą kobietom wykrywaczem po miejscach intymnych i głupio komentują i nie ma sie komu poskarzyć, bo jak się poskarżysz to dostaniesz alkomat , a jak jesteś trzeżwy nikt nie spisuje protokołu. Ogólnie DNO i WODOROSTY.

Iwona

Jesteś pracownikiem Servo? Chętnie dowiemy się jakie są największe plusy z pracy w firmie. Na jakie warunki mogą liczyć pracownicy?

nomenomen

A jakie to było stanowisko @Yato? Bo jeśli pełny wymiar to chociaż pracodawca musi ci jakiekolwiek ubezpieczenie załatwić to nie jest przecież świeciówka już tutaj

Yato

Jedna umowa o pracę,druga zleceniówka za nadgodziny,żadnej opieki medycznej nie było,brak socjalu.

Lola

Oszczędzają muszą uzbierać 8 milionów,brak motywacji,dwie umowy,brak socjalu.nie polecam tej firmy.

Lol

A kobieta też mogłaby tam pracować? Może kobiety potrzebują na jakiekolwiek stanowisko w Łodzi?

jamar

Doświadczenie to dopiero będę miał od 1 maja :) Obiekt zmienia ,,właściciela" Był Konsalnet będzie Servo. Znam warunki finansowe i nie będę biadolił bo są dobre a nawet bardzo dobre choć oczywiście umowa o pracę z najniższą krajową + zlecenie. Funduszu socjalnego brak ale i inne firmy ochrony jeśli to mają to w stanie szczątkowym. A po za tym to i tak dużo zależy na jaki trafisz obiekt.

Bolo $$$$$$$$$$$$$$$$$$
@jamar

Firma Servo, to na pozór "dobra" firma. Stosują umowę o pracę na najniższą krajową, a reszta na zlecenie. Na obiektach tylko "swoi" mają płacone za godziny nocne. Emeryci i renciści, to tutaj druga kategoria !!!!! Zarówno do pracy, jak i wynagradzania ! Jak ktoś (emeryt ) reprezentuje coś sobą, to jest człowiek do roboty, a do płacy tylko wybrańcy. Dla przykładu; swoi mają po 200 i więcej godzin, a II kategoria jak coś zostanie. Ogólnie dno. Żadnych premii, motywacji, czy polityki kadrowej. Oszczędza się tutaj na czym można. Woda latem do picia - zapomnij. Podwyżki - zapomnij !

@Bolo $$$$$$$$$$$$$$$$$$

Kolego akurat godzin to mi nie brakuje a nawet jest ich za dużo bo kiepsko z ludźmi. Co do reszty to przyznaję Ci rację ale jak będzie w tej firmie to wiedziałem wcześniej więc nie jestem zaskoczony .

jamar

Eva brak opinii o firmie może oznaczać, że nie jest różowo ale być może nie jest też krytycznie. Zauważ, że tysiące opinii jest z konglomeratów takich jak Juwentus, Konsalnet, Solid itp. Im mniejsza firma tym mniej głosów w dyskusji.

Eva

Szkoda,tylko,że tak mało osób uczestniczy w tych wymianach opinii o firmie. Może brak wiedzy o takim forum? W innych firmach takie fora aż się górują i są jednak opiniotwórcze i pomocne dla kandydatów do pracy.

eva

chyba piszą to osoby nie znające realiów w tej firmie. Czasy Barei i ,,cieciów,, już się dawno skończyły.Nie mam pomysłu na życie, mam rentę,lub nie przyjęli mnie nawet do straży miejskiej, wsiowej to pójdę sobie na ,,ochroniarza,, - kurde co za błąd w myśleniu!

pala

Syf

artur

Czy konwoje w Waw znajdują sie na Raclawickich 10????

Zostaw merytoryczną opinię o Servo - Łódź

• Jak się pracuje w Servo?

Zobacz opinie na temat firmy Servo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Servo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Servo?

Kandydaci do pracy w Servo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Servo