Opinie o Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski w Łódź

Agnieszka z Poznania

Poziom usług bardzo wysoki. Indywidualne podejście do klienta. Pełne zaangażowanie. Naprawdę polecam.

Beata

Padłam ofiarom oszustwa na generała. Jest mi z tego powodu strasznie wstyd. Nie szukałam pomocy bo z nikim nie chciałam o tym rozmawiać. Kiedyś w telewizji zobaczyłam program o innych podobnie oszukanych kobietach. Zadzwoniłam do pana Korganowskiego. Jego biuro detektywistyczne jako jedyne w Polsce pomogło w mojej sprawie i innym mnie podobnym. Polecam usługi pana Korganowskiego i jego biura detektywistycznego.

Pomoc Pana Korganowskiego w sytuacji kiedy zostałam oszukana była wyjątkowa i co trzeba zaznaczyć bezpłatna. Konsultacje trwające trzy godziny. Polecam.

Daria

Polecam. Ludzie dla ludzi.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Maciej

Profesjonalny charakter świadczonych usług, stałe informowanie klienta o etapach realizacji powierzonego zlecenia, szybkie i w pełni satysfakcjonujące wykonanie zleconej usługi, a także wrażliwość na potrzeby klienta i zgłaszane przez niego uwagi, to cechy jakimi wyróżnia się firma Pana Dariusza Korganowskiego Top Detektyw. Serdecznie polecam !

Ewelina

Polecam gorąco wszystkim . Skutecznie, sprawnie i na najwyższym poziomie

Skorzystałam z usług z biura detektywistycznego Pana Dariusza Korganowskiego , bardzo profesjonalne i sumienne podejście do sprawy. Mój problem szybko i dyskretnie rozwiązany. Serdecznie polecam.

Elka

Zastanawiają mnie te opinie, wszystkie pisane jednego dnia i w krótkim przedziale czasowym.....dziwne.

Moja sprawa była bardzo delikatna i nikt oprócz paru najbliższych osób o tym nie wiedział. Dzięki pracy panów z biura detektywistycznego i pomocy pana mecenasa uwolniłem się od nieuczciwej, niewiernej i zaborczej żony. Panie Dariuszu bardzo dziękuję.

Oszukana

Zupełnie nie wiem skąd biorą się te opinie. Albo piszą je sobie sami albo za nie płacą. Tak czy inaczej właśnie przez nie wpadłam w ręce tych oszustów. Wzięli pieniądze i nic nie zrobili karmiąc mnie jakimiś (usunięte przez administratora). Gdyby nie zbieżność zdarzeń prawdopodobnie nigdy bym się o tym nie dowiedziała. Omijać z daleka !!

Dariusz Korganowski
@Oszukana

Zapraszamy do naszego biura w celu wyjaśnienia Pani wpisu. Stwierdza Pani że wzięliśmy pieniądze i nic nie zrobiliśmy. Jeśli tak jest zapraszam Panią serdecznie do biura w celu wyjaśnienia sytuacji jeśli miała taką miejsce. Biuro mieści się w Łodzi przy ul. Kraszewskiego 36 Lok 3. Bezpośredni telefon. Znajdzie Pani do mnie na stronie internetowej. Proszę o kontakt.

Grażyna

Polecam godna firma . Moje sugestie dla Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski: Świetna robota. Lubię atmosferę w Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski za: Super klimat.

Jarosław

Polecam usługi firmy Top Detektyw . Podejście Pana Korganowskiego bardzo profesjonalne . Mogę polecić każdemu kto ma problem. Jarosław W. Moje sugestie dla Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski: Zawsze miejcie takie podejście do klienta. Lubię atmosferę w Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski za: Bardzo fajny zespół. Zarówno detektywów jak i prawników.

Robert

Firma bardzo rzetelna z profesjonalnym podejsciem do klienta . Polecam . Moje sugestie dla Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski: Pełen profesjonalizm. Lubię atmosferę w Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski za: Sposób podejscia do klienta .

Ruda

Polecam, profesjonalne biuro detektywistyczne. Praca na wysokim poziomie. Dziekuje za szybkie załatwienie mojej sprawy. Moje sugestie dla Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski: Oby wiecej takich fachowców. Lubię atmosferę w Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski za: Super atmosfera .

Bardzo profesjonalnie załatwili moją sprawę. Polecam. Moje sugestie dla Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski: Polecam. Lubię atmosferę w Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski za: Podejscie do klienta

Janek

Polecam.

Daria

Bardzo dobra firma i kompetentni ludzie. Polecam.

Cichowski

Polecam. Moje sugestie dla Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski: Polecam. Lubię atmosferę w Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski za: Obsługa

Co wiecie odnośnie przedsiębiorstwa Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski w mieście Włynkówko, bo nadal nie widzimy info od użytkowników?

Właściciel

Firma ma centrale w Łodzi przy ul. Kraszewskiego 36 Lok 3 jak również w Gdańsku, Tarnowskich Górach, Warszawie, Włynkówku, Londynie , Ukrainie i Słowenii. Zapraszam na stronę www.topdetektyw.pl .

Iza

Polecam z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski - Łódź

• Jak się pracuje w Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski?

Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw Dariusz Korganowski
4.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Aleja Różana 3
    76-200 Łódź