Mera Poltik Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Mera Poltik Sp. z o.o.

joanna
użytkownik zarejestrowany

dobra asystentka zarządu musi być dobrze wykształcona i naprawdę dużo umieć. Ty @mg naoglądałaś się filmów które nie zawsze mają dużo wspólnego z życiem. Jeżeli znasz dwa, trzy języki, świetnie potrafisz zorganizować czas pracy, kontaktować się z różnymi firmami, cały Office to masz dopiero zadatki na dobrą sekretarkę

mg

Asystentka Prezesa musi się podobać szefowi i być dyspozycyjna. Czego te panie nie rozumieją??? Powinny wiedzieć że asystentka prezesa musi być cool

agnieszka

Witam Byłam umówiona na rozmowę na st. Asystentki Zarządu. Spotkanie trwało 1 minutę, zostałam zapytana o to samo co dzień wcześniej przez telefon - więc komunikacja w firmie nie najlepsza. Jechałam pół godziny a poczułam się spuszczona jak woda, odzewu oczywiście nie było.

Mera-Poltik
@agnieszka 04.08.2015, 14:09

Witam Pani Agnieszko, 1) Przykro mi, że nie byliśmy w stanie sprostać Pani oczekiwaniom co do czasu trwania rozmowy kwalifikacyjnej, jednakże nie widzimy sensu w przetrzymywaniu osoby przez godzinę zasypując go pytaniami rodem z podręcznika do rekrutacji. Jeżeli spotkanie trwało tyko "minutę" to może dlatego, że nie złapała Pani dobrego kontaktu z przełożonym? 2) Wszystkie informacje otrzymane od Pani telefonicznie zostały przekazane, jednak Pan Prezes uznał za stosowne usłyszeć je osobiście. Co nikogo chyba nie dziwi. 3) Mieliśmy ok. 30 kandydatek więc tym razem nie było czasu, aby udzielić wszystkim rzeczowiej informacji zwrotnej. Nie mniej jednak, odpowiadaliśmy na zapytania o wyniki rekrutacji o czym mogła się przekonać między innymi Pani Kamila . 4) Nikt Pani nie "spuścił" i proszę tak tego nie odbierać. Droga do sukcesu JEST usłana porażkami. Życzę powodzenia, a w razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji. W imieniu Mera-Poltik Sp. z o.o. Piotr Klukowski Kierownik Działu Sprzedaży

greenstone

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Asystentki Zarządu. Kandydatki umówione co 10 minut. Spieszyło im się, więc tego samego dnia po południu lub następnego z rana miałam otrzymać zwrotny telefon bez względu na wynik rekrutacji, bo jak podkreślił sam prezes "my zawsze oddzwaniamy"..... zero odzewu.....

Mera-Poltik
@greenstone 29.10.2014, 18:20

Witam, Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Niestety, zamiana pracowników na tak ważnym stanowisku powoduje dodatkowe obciążenie dla innych stanowisk, nie wykluczając z tego prezesa. Dlatego prosimy o wyrozumiałość dla osób odpowiedzialnych za rekrutację zwłaszcza w małych i średnich przedsiębiorstwach. Dziękujemy. Życzymy sukcesów w dalszym poszukiwaniu pracy. W imieniu Mera-Poltik Sp. z o.o. Piotr Klukowski Kierownik Działu Sprzedaży

Zostaw opinię o Mera Poltik Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mera Poltik Sp. z o.o.