Opinie o FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wrocław

czxcvx

szuka to prawda, ale chyba trzeci raz w przeciagu poltora roku, tyle tam sie pracuje

gopro
@czxcvx

dzięki za opinie, to dużo mówi o firmie i jakości zarządzania, zresztą z postów na tej stronie się można zorientować, że w firmie panuje totalny chaos i metody z poprzedniej epoki, no i skoro 3 razy w 1,5 roku się osoba na tym stanowisku zmienia to ktoś tam jest niestabilny emocjonalnie. jeszcze raz dzięki za info

ztgst
@gopro

chyba nie tylko emocjonalnie ale destruktywnie w stosunku do własnej firmy...pozdr

sis

czy wie ktoś moze kto teraz ochrania fm w Szewcach ?Nadal vox?

sikofit

nie ma związku nagroda pt. Laur klienta z systemem zarządzania firmą - klient tego nie wie i nie widzi, bo jakby wiedział i widział to byłoby tak jak z Reserved w Bangladeszu.

DRO

tak, dokladnie tą

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie FM Group Polska na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
mam

wy oceniacie fm w Szewcach , dolnyśląsk?

Krzysztof66
@mam

Witam Jestem tej firmie od 6 miesięcy jest tu super ludzie bardzo są Przyjaźni i każdy służy swoja pomocą każdy pomaga jak umie Produkty są tu bardzo Super są to produkty środki czystości i Perfumy pielęgnacja zainteresowanie osoby zapraszam do Kontaktu możemy porozmawiać moje namiary do mnie to są e-mail.krzysztofbonk7@wp.pl Oficjalna strona www.loupre.com GG:20320455, Skype:krzysztof.bonk21

fm04
@Krzysztof66

Panie Bonk!!! Pan był Dystrybutorem a nie pracownikiem firmy FM Group!! Chyba, ze celowo sieje pan zamęt w żenujący sposób reklamując konkurencję.

?

Cóż powiedzieć, najlepiej w tej firmie być Dystrybutorem, wtedy jakbyś był w innej firmie, oni mają wszystko, wszyscy koło nich latają, wszelkie imprezy, samochody, promocje, szkolenia. Dla pracowników nie ma nic, wymietli prawie całą starą kadrę pracowników. Wszystko odbywa się za pomocą donosów, szczucia jednego na drugiego. Słowo manager występuje tylko w nazwie, nie spodziewajcie się niczego dobrego, ciągła rotacja pracowników. Właściciele nawet nie mają czasu przyjechać do firmy, więc wszystko pada. Chyba otwierają nową firmą nawet. Nie polecam osobom, które chcą gdzieś pracować na lata i z perspektywą rozwoju. Większość ludzi boi się zrobić cokolwiek i wszyscy udają, że bajka trwa. A.. wszyscy są na umowach śmieciowych, zapomnij o umowie na stałe. Byłem tam kilka miesięcy i naprawdę gdyby nie kilku spoko ludzi,których pewnie managerowie zaraz zwolnią, to nie byłby sensu tam się pojawiać.

anonim - 2009-11-01 16:04:09 Dodaj opinie o FM Group Polska - Szewce. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.Zarządzający to niewykształcone, grzejące swoje taborety prostaki. Potrafią jedynie palić papieroska i pić kawkę. Nie obchodzi ich nic, a już na pewno nie pracownik. Liczą się tylko dystrybutorzy, którzy napychają kieszeń. A kto obsługuje te złote kurki? Kto zarejestruje umowę, przyjmie i spakuje zamówienie, zrobi katalog, materiały firmowe i produkt? Dzięki komu ci dystrybutorzy funkcjonują? Niestety o tym Szefowie nie myślą, czekam na czasy aż za te "wielkie" pieniądze, które oferują pracownikom, będą sami pakowali paczki. Zarobki są większe na kasie i zero programów motywacyjnych. Nawet do Multisporta 30 zł nie chcą dopłacić. Żenada, kreują się na nie wiadomo co, nic od siebie nie dają a wymagania jakby nie wiadomo jakie pensje płacili. Pfff

mixer

Właśnie dlatego nie będę aplikował na stanowiska technologa białej kosmetyki - szacunek i docenienie pracownika jest dla mnie kluczowe.

Szewc

Do papi: Naiwnych nie sieją. Albo włazisz w (usunięte przez administratora)(co jest równoznaczne z brakiem własnego zdania) - wiadomo komu - albo już tam nie pracujesz. Co powiesz na ogromną rotację pracowników? Non stop powtarzające się ogłoszenia o zatrudnianiu nowych na te same stanowiska? Gratuluję dobrego samopoczucia! :-) - ale to w tym zakładzie do czasu... ech naiwni... GENERALNIE: firma żal.pl

Papi

A ja pracuje niespełna rok i przypadkiem tu trafiłem. Czytam a tu taki stek bzdur. Owszem firma dopiero się układa, ale jeśli ktoś jest dobry i ma jaja to jest to idealne miejsce do rozwoju. Zrobisz coś dobrego - masz szansę na szybki awans zaufanie i zarobki. Niektórzy z pracowników prowadzą oddziały na świecie. Do zrobienia jest sporo, ale od jakiegoś czasu firma inwestuje mocno i ściąga rozsądnych ludzi z doświadczeniem. Nie ma się czego bać, a szanse są spore. No i jeszcze jedno: Kryzys jej nie straszny.

Grucheńka

Firma zarządzana przez konflikty, bo skonfiktowane i bardzo nieszczęsliwe jest małżeństwo właścicieli. Ale mania wielkości jest. Firmę rozsadza od wewnętrznych problemów, ludzi trzeba traktować dobrze, ale stosunki tam panujące są tylko wyimkiem stosunków jakie panują pomiędzy właścicielami. Szkoda czasu przeżywać czyjeś traumy, omijać, nawet firmowy bombowiec nie uratuje tej \"spadającej gwiazdy\".

Ruda
@Grucheńka

Witam chcialabym zapytac Cie o firmę FM podasz maila zeby pogadac na Priv ??

kiev9

jakie szkolenia...? amatorszczyzna i tyle, autokreacja szkoleniowców, powtarzalna, przewidywalna, nudna, pewnych osób i nic więcej, żenada, nie polecam

fmszewcowo była

... a szkolenia? ...dużo gadania o niczym...:) odradzam

szewc2

nie polecam, szkoda czasu i nerwów, dzisiaj pracujesz jutro już nie, bez powodu..., ważne żeby wycierać sobie \"gębę\" innymi-to się liczy...totalny brak kompetencji niektórych osób... osób, które mają duże mniemanie o sobie a pustkę w głowie :)

Szewc

Fatalne zarządzanie. Niekompetentna pania manager, która obstawia się nieudacznikami lub osobami bezzwględnie jej posłusznymi, nie mającymi własnego zdania. Inni - są zwalnaini gdyż stanowią dla takiej postaci bardzo duże zagrożenie. Kobieta - a perfumy przechowywane są w warukach gorszych niż magazynowe. Szkoda czasu. Firma bez perspektyw!

kostka

jak wyżej, niestety to prawda...jak ktoś nie potrafi ruszyć głową to "musi" donosić bo co mu pozostało :)

no cóż>>>>>>>>>

popieram przedmówcę!!! współpraca kończy się tym, że "proszę wstać od biurka i opuścić teren firmy"

no comments

Bardzo zła atmosfera pracy, ludzie zwalniani są bez powodu, duża rotacja, chaos i brak jakichkolwiek wytycznych, brak myślenia perspektywicznego, niskie morale i powszechne donosicielstwo. Jeśli coś potrafisz, pracowałeś w dobrych firmach, oczekujesz jasnej komunikacji, szczerości i produktywności i liczysz na jakikolwiek rozwój to zdecydowanie odradzam. Szkoda czasu i emocji

były

Jedno wielkie (usunięte przez administratora).... kolegów to podstawa syf, syf i jeszcze raz syf....!!! Z dala od nich to kmioty i prostaki bez wykształcenia (nie dotyczy załogi).

@były

Święta racja popieram !!! Dziadostwo............

Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!! Nie dosyć, że kadra zarządzająca jest niekompetentna, to traktuje pracowników jak niewolników-żadnego szacunku, nie wspominając o jakimkolwiek systemie motywacyjnym. Pomijając już fakt niskich zarobków, takiego chamstwa i bezczelności ze strony managerki dawno nie widziałem. Ale coż tak duża rotacja o czymś musi świadczyć

Zostaw merytoryczną opinię o FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wrocław

• Jak się pracuje w FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ