Opinie o FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Wrocław

Hm

Wielka piramida finansowa

@Hm

proponuje poczytać o tym czym jest piramida finansowa, bo powielanie niezrozumiałych pojęć nie za dobrze świadczy o komentującym :)

Haha
@Heops

A co następny z FM się wypowiada ? To wytłumacz poco jest działalność gospodarczą na 1 spotkaniach tego nie mówią

@Haha

A jak chcesz wypłacić wynagrodzenie z prowizji ? Oczywiscie możesz w rabacie handlowym.. ale jak chcesz wypłacić "40 000"PLN w Perfumach po 20 PLN to musisz sobie magazyn zorganizować :) Przyda Ci się działalności, żeby go w koszty wrzucić. Firma nigdzie od nikogo nie wymaga działalności.

@Heops

Byłem na takich spotkaniach i wiem jak ktoś jest i sama ta osoba co mnie to chciała wkręcić to mówiła o działalności

Lalalolola

Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek dodam jakąś opinię na tym portalu, tym bardziej, że nie zawsze są one do końca obiektywne, ale po 3-miesiecznym okresie próbnym pracy w tej firmie jako pracownik administracyjny, muszę to zrobić. Przyjęłam te pracę z powodów głównie finansowych- zaproponowana została stawka, która spełniła moje oczekiwania. Pomyślałam: hajs się zgadza, reszta się dogra. Wazne jest przecież zaangażowanie i słuchanie poleceń przełożonej, i każda praca może być ok. W firmie spotkałam się przede wszystkim z egoizmem, obłuda, wyzywaniem szefa, kurwowaniem, sztucznymi usmieszkami, wscibstwem, zadawaniem pytań przez osoby drugie żeby dowiedzieć się o swoje, (też że sztucznym uśmieszkiem), krzykiem, płaczem, szantazem. W trzecim miesiącu pracy- robiłam dokładnie to samo. Klimat- bardzo, bardzo dziwny, nikt tak naprawdę do końca nie rozmawiał bo się bał ale jak już się zaczęło to na grubo. Przestrzegam przed pracą w tej firmie jeśli nie masz określonych kompetencji (jak jesteś księgowa, grafikiem, biotechnologiem, programista- przetrwasz, bo masz fach i tyle, dostajesz robotę w fachu i pracujesz z mądrymi ludźmi w zespole, pozdrawiam te osoby) schody się zaczynają jak siedzisz i właściwie nie wiesz co masz robić, (bo twoje obowiązki nie są zbyt ambitne i jest już wszystko zrobione) a ty siedzisz i gapisz się w kompa, i naprawde nie wiesz co masz robić bo twoja przełożona siedzi i cały czas sama wszystko pisze albo biega, a ty patrzysz na whatsappa, udajesz że czytasz maile albo cała firma rozkminia kto miał to zrobić, przeprowadzane jest śledztwo i każdy wymyśla coś innego ???? Kuriozalne sytuacje, których nie jestem aż w stanie opisać, chciałam poznać zdanie na temat mojej pracy miesiąc przed końcem okresu probnego- przełożona była zachwycona moja praca, i mną i koleżanką ,chodziła cała w skowronkach i była bardzo, bardzo na tak, no ale oczywiście to nie do niej należała ostateczną decyzja (tak mówiła). Nie muszę mówić jak zakończył się mój okres probny. W ostatni dzień ???? Bez wyjaśnień, na whatsappie ????

Ola
@Lalalolola

No dobra to napisałaś o sobie... I swoich kompetencjach. A gdzie opinia o firmie?

ladygaga
@Lalalolola

Skoro klimat taki dziwny, mało ambitne zadania, atmosfera słaba to chyba cieszysz się, że trafisz w końcu na normalne środowisko, nowe wyzwania i zakańczasz współpracę z tą firmą? Raczej pracodawca zrobił Ci dobrze niż w drugą stronę..

@Ola

Opinia się zawiera w tej wypowiedzi, oczywiście jest negatywna :)

@ladygaga

Zdecydowanie tak :) opinia napisana przeze mnie wyżej miała na celu ostrzec pozostałe osoby, że jeżeli mają możliwość pracować gdzieś indziej- niech skorzystają z tego :)

maroon5
@Lalalolola

Ile osób tyle opinii, moja znajoma pracuje w tej firmie i jest zadowolona! Może nie w administracji, ale nie słyszałem, żeby narzekała.. Czasem problem nie leży w firmie, przełożonej a w nas samych. Może warto spojrzeć na siebie krytycznie i zwrócić uwagę czy to nie we mnie leży problem.. ja tak raz zrobiłem, polecam! Bardzo pouczające.

@maroon5

Portal go work ma na celu dodawanie opinii przez pracowników (byłych czy też aktualnych) dotyczących konkretnego pracodawcy aby przyszli potencjalni pracownicy przed złożeniem CV mogli czegoś się dowiedzieć na jego temat. W związku z tym, miałam prawo wyrazić swoją opinię. Starałam się żeby moja ocena była w miarę obiektywna (na pewno do końca nigdy niestety nie będzie) i żeby w jakiś sposób pomogła ambitnym osobom omijać tę firmę. Myślę, że to nie czas i miejsce na ocenianie tego, gdzie i w kim leży problem, moja opinia nie jest jedyną negatywną, wystarczy popatrzeć na pozostałe. I proszę mi wierzyć, że gdybym nie miała powodu- nie napisałabym jej :)

Czy rozmowa rekrutacyjna w FM Group Polska odbywa się również w języku angielskim?

Hh

Chcesz pracować w piramidzie ?

Robert

Tak jak w życiu, w każdej pracy i biznesie trzeba trafić lub wybrać świadomie odpowiednich ludzi od których można nauczyć się wszystkiego. Są w tej firmie prawdziwi liderzy, którzy wiedzą że pomagając innym osiągnąć cele, osiąga się też własne cele. Tak jest skonstruowany ten biznes, który nie bez powodu nazywany jest Biznesem XXI wieku (odsyłam do książki Roberta Kiyosaky). Tak samo jak w pracy tak i w biznesie trzeba pracować. Faktem jest, że w każdej pracy gdzie działa mechanizm zamiany czasu na pieniądze dojść do ponadprzecietnych rezultatów nie ma możliwości. W MLM działają inne mechanizmy: tzw dzwignie czasu i ludzi co pozwala osiągać dużo więcej tą samą a pracą. W profesjonalnym marketingu każdy jest się w stanie reguł nauczyć. Musi wybrać odpowiednich ludzi, aby mieć się od kogo uczyć. I myślenie, że marketing sieciowy to sprzedaż bezpośrednia jest błędne. Jeżeli ktoś będzie chciał stać się niezależnym przedsiębiorca w tej branży polecam odszukać grupę czy lidera który to rozumie a gwarantuję, że osiągnie ponadprzecietne rezutaty. Robiąc ten biznes w sposób przyjemny i prosty.

antybiotyk
@Robert

co ta sekta robi ludziom z mózgów :(

Lidia
@antybiotyk

Jeśli jesteś pracownikiem w FM Group Polska to byłabym Ci bardzo wdzięczna za wyrażenie tu opinii o tym pracodawcy. Słyszałam, iż firma ta daje możliwość rozwijania własnego biznesu, zostając Partnerem Biznesowym. Możesz nam zatem wyjaśnić, krok po kroku, jak właściwie zostać takim Partnerem FM Group Polska?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie FM Group Polska na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
Maluda

Bez sensu produkty w części godne polecenia reszta dziala aby znikomo. Praca na ciaglych obrotach bez duzych osiagniec. Kontrola osob nad Toba wresz nachalna i niesympatyczna. Moje sugestie dla FM Group Polska: Poprawcie jakosc produktow oraz niestety za mentalnosc ludzi sie nie odpowiada ale tresura i nachalnosc zwlaszcza gdy walcza o punkty bo ich struktura jest niedopracowana straszne.

@Maluda

Polecam zmienić grupę i znaleźć lidera, który będzie pomagał zbudować twój biznes. W oparciu o wartości i etykę. Warto pamiętać że każdy do tej firmy może się zarejestrować, i to co robi ta osoba świadczy o niej a nie o firmie czy branży.

pietr

(usunięte przez administratora) Partnerzy biznesowi płacą za towar od ręki, a producenci walczą o swoje płatności.Nikt nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile. Tak więc te wszystkie mercedesy, zagraniczne imprezy odbywają się między innymi na koszt dostawców, którymi firma w nieuczciwy sposób się kredytuje. Kolos na glinianych nogach.

@pietr

A w Biedronce dają Ci na kredyt?

Marti

Firma Fm zajmuje się mlm. Czyli marketingiem wielopoziomowym. Daje fajne możliwości finansowe oraz bardzo promuje samorozwój (inwestycja w siebie). To najłatwiejszy sposób na biznes. Nie musisz inwestować, więc nie zbankrutujesz a na pewno dużo się nauczysz ☺ Lubię atmosferę w FM Group Polska za: Pozytywne nastawienie do świata moich współpracowników

uczciwy
@Marti

To jest najtrudniejszy sposób na biznes. Nic z darmo ci nie dają. Proszę napisz ile razy w ciągu roku firma dopłaciła ci do mercedesa. Co miesiąc? zarobki kształtują się na poziomie 1000 - 2000 zł. Musisz wszystkie wyjazdy pokryć z własnej kieszeni. Taki do K arpacza ile kosztuje ? I po co to? ani dla pieniędzy ani dla rozwoju? Dobrze napisałeś ze promuje samorozwój i to jest prawda ale za to musisz zapłacić a jak ci brakuje to zadłużyć się. ludzie którzy tam jeszcze są którzy to robią spotkania niestety maja sprane mózgi- niestety. Nie słuchajcie ich. niech pokażą wam swoje przychody bo dochodów nie mają.

@uczciwy

Jeżeli nie potrafisz nauczyć się robić biznes, a biznes to wprowadzanie wartości na rynek. Ludzie którzy myślą potrafią wykorzystać narzędzia jakie daje ta firma i zarobić na szkolenie. Jeżeli wydawałeś z własnej kieszeni to można wyciągnąć wnioski. Biznes przede wszystkim jest dla ludzi dojrzałych wewnętrznie. Polecam pojeździć na szkolenia dostępne na rynku to zobaczysz ile kosztuje edukacja. W pracy oraz biznesie trzeba pracować. Gdy tego nie ma to za samo jeżdżenie na szkolenia nikt tu nie płaci.

FF

Wszystkie MLM to pranie mózgu i robienie kasy dla danej grupy osób przez tzw. "pożytecznych idiotów". Ludzie są ogłupiani socjotechniką. Obecny rynek pracy jest tak szeroki i bogaty w dobre oferty że nie warto marnować energii na MLM itp. Ludzie rozwijajcie się, szkolcie, studiujcie, poznawajcie nowo rozwiązania ale dajcie sobie spokój z akwizycją XXI w. Nie musicie daleko szukać. Macie na Go Work oferty. Zobaczcie ile tego jest, ile różnych dziedzin.

Talar
@FF

"Ludzie rozwijajcie się, szkolcie, studiujcie, poznawajcie nowo rozwiązania ale dajcie sobie spokój z akwizycją XXI " Kolejna dobra rada jak pracować na marzenia swojego pracodawcy Pamiętajcie obowiązkiem pracodawcy jest dać wam pensje jaka przysługuje wam za świadczone usługi dla niego ,ale nigdy wam nie pozwoli się wzbogacić , to już jest zależne od was. ps. Akwizycja a MLM to dwie różne dziedziny

@FF

Nie wiem kim jesteś i co w życiu osiągnąłeś poza praca dla jakiegoś mądrzejszego przedsiębiorcy. Warto słuchać ludzi, którzy są jakimiś autorytetami. Polecam weryfikować opinie: (usunięte przez administratora)

faasc

Firma, która jest rzetelna, uczciwa, oraz rewelacyjna. Produkty jakie oferują w większości są rewelacyjnej jakości, a sam sposób zarabiania, jest bardzo łatwy i uczciwy oraz opłacalny.

Kasiutek

Osoby odnoszace duze sukcesy w tej Firmie oraz innych firamch MLM to ludzie na bardzo wysokim poziomie Rozwoju osobistego. Bardzo wazne jest to aby zrozumiec jak to dziala. wazne jest tez to aby miec osobe nad soba ktora poswieci czas i pomoze Ci zawsze kiedy tego bedziesz potrzebowal/la. MLM jest jak silownia - sam fakt ze sie zapislaes nie swiadczy o tym ze bedziesz mial sylwetke marzen... to smao odnosi sie do MLM trzeba pracowac - ale w zamian otrzymujesz zycie marzen:) Zycze wytrwalosci. Moje sugestie dla FM Group Polska: nie. Lubię atmosferę w FM Group Polska za: Ludzie/

Omglolsbsns

F&m nie polecam. Firma bazuje na wyjazdach i integracjach. Jeżdżą autami z lisingu, żeby omamić trochę nowych ludzi. W tej firmie da się rady zarobić, ale trzeba poświęcić masę godzin i mieć dar przekonywania ludzi. Niestety, to co zarobimy wydamy na wyjazdy.... więc wychodzimy na zero a nawet na minus licząc pierwsze spotkania. Zebrania sprawiają wrażenie sekty, naprawdę! Dziwne tak jest.... napewno jest to za to strata czasu, tylko garstka ludzi wygra lising na auto a reszta się wykruszy... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Słabo

JJ

(usunięte przez administratora) zjadacze prywatnego czasu kosztem moich wlasnych pieniedzy by kpic sredniej jakosci drogie prezenty Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: przestac prac ludziom mozgi

FM Polska

FM Polska Sp. z o.o. w Mszczonowię apeluje o rozwagę przy umieszczaniu komentarzy na temat spółki z uwagi na sankcje prawne grożące osobom pomawiającym spółkę. Pomówienie stanowi bowiem przestępstwo z art. 212 kk zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku, jak również stanowi podstawę dochodzenia odszkodowania oraz żądania usunięcia skutków pomówienia z art 24 kc. W stosunku do osób naruszających prawo spóka zmuszona będzię niezwłocznie podjąć stosowne działania prawne.

Łukers
@FM Polska

Halo policja? Proszę przyjechać na interneta

@FM Polska

Straszyć to możecie sobie swoich liderów. Koniec przyjdzie szybciej niż myślicie

@FM Polska

Grupa FM nadal nie wywiązuje się ze zobowiązań finansowych. Zapraszam do dyskusji na Facebooku wszystkie osoby, którym grupa FM jest winna pieniądze. Moja faktura od miesięcy niezapłacona. Ciekaw jestem ile jeszcze faktur zostało nieopłaconych po to by firma stwarzała nadal pozory płynności finansowej.

Iga

Tak bardzo narzekacie na pracę w firmie. Może warto zmienić firmę, myśleliście o tym?

Puchacz

Opinie na opinieomlm.pl mają pozytywne, ale trzeba oddzielic opinie o firmie jako normlanym pracodawcy i firmie jako MLMie

JA

Szkoda, naprawdę szkoda bardzo fajnej firmy, jaką była jeszcze 2 lata temu :-(

Lidia

@Ewelka wszędzie pojawią się jakieś negatywne i pozytywne opinie. Trzeba przeżyć na własnej skórze i wyrobić swoje własne zdanie.

RudaŚlaska

I jak się czujecie po odejściu Edzi ?? Wrocila do Rudy Ślaskiej. Zapraszamy na forum LAMBERTZ RUDA SLASKA. Niech sie jak najwiecej ludzi przekona jaka ona jest.

gwiazdkaaaaa

CYLON- swieta prawda widac ze tam pracowales, bo wiesz jak jest na prawde !!!! To wszystko swiete słowa gratuluje odwagi ze to napisales. szacun

Cylon

Witam, to ze telefony nie są odbierane to nie wina techniczna tylko brak ludzi do pracy. Firma pozwalniała wieloletnich pracowników żeby pozatrudniać "Ukraińców" . Na magazynie tez coraz mniej się mówi po Polsku. "Starzy" pracownicy zostali zwolnieniu lub zmuszeni do zwolnienia poprzez zabieranie im premii brak dodatków dla dzieci na święta lub premie świąteczne. Pracodawcy już nie interesuje co się dzieje w firmie, jak czują się pracownicy którzy oddali wiele dla FIRMY.. To że paczki nie dochodzą do klienta to BRAK rąk do pracy. Bo za głodowe nikt nie chce robić Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wrocław

• Jak się pracuje w FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

FM GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ