Opinie o KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE w Łódź

Jaka jest kultura pracy w KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE? Obowiązuje typowy dress code?

Kinga

Zależy gdzie trafisz i do jakiego pseudo kierownika sklepów bo jeśli trafisz na Monikę W to masz przechlapane, proponuję się poważnie zastanowić czy chcesz tam pracować

....

Nie polecam! Zero szacunku do pracownika i jego pracy. Wieczne zamieszania. Wielu kierowników lecz nikt nic nie wie. Bałagan w kasetkach. Wiecznie na minusie. Co do wynagrodzenia. Dramat... (usunięte przez administratora) na pieniądze. Na poprzednie pracownice mówią że kradły. Lecz prawda jest taka że chcą z siebie zrzucić złą opinię. Grafik z dnia na dzień. Po czym wykreślanie z niego. Żadne zasady ich nie obowiązują. Lecz niebawem, bo od tego jest inspekcja pracy :))

@....

Coz menagerow niedługo będzie więcej niż sklepów, a na marginesie niestety faktem jest że mają bajzel na kółkach miałam okazję być łącznie w trzech kapslach i niestety w żadnym nie było dla mnie miejsca, więc nie bardzo rozumiem sena zatrudniania ludzi. Poza tym jeśli chodzi o same osoby pracujące ZGROZA nie wyobrażam sobie pracy z klientami nie mając uzębienia z przodu ale cóż jaka firma tacy pracownicy faktycznie inspekcja pracy jest tam mega potrzebna

Kinga

Cóż niestety większość opini o kapselku są nader prawdziwe, w chwili desperacji postanowiłam zatrudnić się w tej firmie i trwało to tydzień podczas którego doświadczyłam łamania kodeksu pracy bezpośrednio w biurze, zatrudnienia pracownika nie mając go gdzie umieścić, nirudolnosci menagerow, oraz (usunięte przez administratora) pseudo menagerki Moniki. W nigdy więcej pracy w tym bagnie

Greta

Stanowczo odradzam prace w tej firmie

@Greta

Nie napisałeś dlaczego masz takie zdanie, a warto podać argumenty, żeby osoby zainteresowane zatrudnieniem same mogły zdecydować, czy będą aplikować. Wysokość wynagrodzenia tez jest ważnym aspektem pracy. Napisz na jakim poziomie jest w firmie wypłata.

Sprzedawca

Myślę, że jak najbardziej pozytywnie. Szybko, sprawnie i na temat. Na początku dostajesz jasno do zrozumienia co i jak masz robić ale również masz informacje na temat wszystkich pozytywów płynących z tej pracy. Może i jakoś nie zbyt wygórowane stanowisko ale ja jestem zadowolona i polecam

Jakiś specjalnych zaskoczeń nie było :) Ogólnie sympatycznie

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Kupujący

Kapsel Łódź ul. Świtezianki Niesympatyczna wręcz gburowata obsługa z jednej strony nie dziwię się bo przecież patrzą cały czas na tych zachlanych ludzi, jednak nie wszyscy tacy są. Pod wieczór gdy sprzedaje kobieta wręcza resztę do ręki i zawsze brakuje a jak już wyjedziesz ze sklepu to twoja wina. (usunięte przez administratora)

Mohmed

Wpisuje sobie kto jest właścicielem wszystkich sklepów z sieci Kapselek. Pan Usielski. Czy jako Właściciel odpowie mi Pan jak się u Was pracuje?

Anka
@Mohmed

Nie odpowiada, boi się prawdy?

Chciałem nadać paczkę w jednym z kapselków, ale pani w sklepie powiedziała mi że to niemożliwe. Poszedłem do innego z ciekawości. To samo. Jesteście agencją pocztową tylko w teorii? Czyżby chodziło o niedziele handlowe?? Chyba ktoś tu wały robi.

Znajomy mówił, że lepiej was omijać szerokim łukiem.. :(

Anka
@Andrzej

Dlatego, że traktują sklepowe jak przedmiot? :(

BlackEyed

Ryba psuje się od głowy. Jak Szef ma gdzieś Pracownika to on to przenosi na klienta. To taka sugestia.

Ciekawski

Nie polecam kapselka z Żeromskiego. Pani w rudych włosach nie miła, bluzni.

@Ciekawski

Jak takich zatrudniaja to tak się dzieje...

NICOLA

Cześć pracuje w kapselku od 3 miesięcy i wszystko jest ok :) wypłata zawsze się zgadza i jest na czas

Terry
@NICOLA

Haha ciekawe kto Ci kazał to napisać. Gdyby było kolorowo to nie było by tylu złych opinii. Ehhh

Jak się pracuje z ludźmi z KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE?

Paula

Uważam, że dobrze. Dziewczyny, które pracują w większości super. Klienci to samo... Jeżeli chodzi o szefostwo to też są wporządku jeżeli pracownik jest wporządku :)

Leszek
@Paula

Całkiem przyjemnie z Twojej opinii wygląda praca w tej firmie. Mogłabyś ocenić poziom wynagrodzeń, który oferuje ten pracodawca?

Justyna
@Leszek

O dziwo pilnują stawki godzinowej zgodnie z najniższą krajową. Przy takich brakach w obstawie dziewczyny są zmuszone pracować grubo ponad 200 godzin w miesiącu i biegać po sklepach na zastępstwo. Ale w 90% przypadkach wychodzi cyrk z renamentem więc dosyć sporo leci po wypłacie.

Paula
@Justyna

Nie trzeba pracować tyle godzin... Nie trzeba się zgadzać na chodzenie na inne sklepy. Jeżeli chodzi o inwentaryzacje to zapłaciłam raz 40 zł... A pracuje tu już rok.... Jeżeli chodzi o pensje to trzymają się najniższej krajowej

Wiadomo

Mi się wypłata zgubiła w dniu wypłat, podpisać kazali że całość dostałam a tu nagle reszty już nie ma ????

Ktoś
@Wiadomo

Normalka ???????? albo przywyknac albo się zwolnić

Norbi

Czy wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Słyszałem, że dobra firma i warto się dostać.

Xxxx

Nie warto...

Halina
@Norbi

Może warto zapytać bezpośrednio w sklepie czy są potrzebni nowi pracownicy, zostawić swoje CV? Czy posiadasz już doświadczenie w sprzedaży?

@Halina

Z tego co wiem przyjmują tylko panie

Justyna
@Norbi

O dziwo plnują stawki godzinowej zgodnie z najniższą krajową. Przy takich brakach w obstawie dziewczyny są zmuszone pracować grubo ponad 200 godzin w miesiącu i biegać po sklepach na zastępstwo. Ale w 90% przypadkach wychodzi cyrk z renamentem więc dosyć sporo leci po wypłacie.

Jedno wielkie (usunięte przez administratora). Wieczny bałagan w kasetach, papierach... Niby każda ma swoją kasetke a kto chce i jak chce ma do niej dostęp przez co są notoryczne braki. W takich centralnych punktach jest zajazd jak cholera, sklepy pootwierane do 2/3 w nocy a jesteśmy po jednej na zmianie, tak samo w niedzielę nie handlowe gdzie ludzie jakby mogli to weszliby oknem a gdy próbujesz zamknąć chwilę przed 22 żeby dołożyć rannej zmianie chociaż trochę towaru zbluznia Cie i zmieszaja z blotem. W każdej firmie, w której pracuję się godzinami mocnymi, takowe są liczone za więcej Tu niestety to nie obowiązuje... Szukają taniej siły roboczej i tyle.

Witam, pracuje w Kapselku już kilka lat, chciałabym przedstawić sytuację ze swojej perspektywy. Dziewczyny narzekają że jest tak ciężko, że takie zmęczone.... Gdzie Wy widzicie problem w tym, że trzeba przyjąć dostawę, rozłożyć ja na sklep i ustawić ładnie zaplecze ? to są nasze obowiązki! Trzeba dokładać, raz na jakiś czas wytrzeć kurze, posprawdzać daty, zadbać o wygląd sklepu i zaplecza i to wszystkie obowiązki zwykłego pracownika. Oskarża się firmę o okradanie pracowników... BZDURA!!! Przez tyle lat nie zdarzyło się nigdy, żebym miała bezpodstawnie zabrane pieniądze z wypłaty! Rozmawiając z kandydatami do pracy informuję zawsze o tym, że jesteśmy odpowiedzialne za pieniądze, którymi dysponujemy i za towar na sklepie. Pracujemy np: we 3 na sklepie i problem pojawia się w momencie, kiedy któraś z dziewczyn nie sprawdza dostaw, nie nabija stłuczek, bądź po prostu kradnie. Nie zgadzają się wtedy inwentaryzacje, oddajemy za braki. Normalna kolej rzeczy. Na moim sklepie dziewczyny mają wgląd w inwentaryzację, są informowane o brakach i nigdy żadna nie powiedziała ze ją ktoś okradł!!!! Jedyne z czym mogę się po części zgodzić to fakt że czasem pracujemy za dużo, ale swoja drogą wynika to tez z nieodpowiedzialności dziewczyn, które potrafią godzinę przed swoją zmianą zadzwonić i powiedzieć że coś tam im jest... Większość opinii, które są tutaj zamieszczone pisane jest przez dziewczyny, które zostały zwolnione np za kradzież, lub nie wykonywanie obowiązków. W Kapselku pracuje się dobrze, Mariusz, Kasia i Monika są bardzo pomocni, jeżeli tylko jest się wobec nich fair. Atmosfera na sklepie jest super, zależy to tylko od zgrania zespołu. Zachęcam wszystkich, którzy tu zaglądają żeby patrzyli z "przymrużeniem oka" na to, co jest tutaj napisane i przekonali się sami, że nie taki Kapselek straszny !!! :) Pozdrawiam!:)

Gość :)
@Ania

Witaj napisałaś że jesteśmy odpowiedzialne za towar I pieniadze .za pieniadze może tak ale za towar niestety nie na umowie nie ma nic napisane O finansowym dbaniu o towar A niestety dziewczyny są zmuszanie do zapłaty każdego potluczonego produktu A to jest wypadek przy pracy i oczywiście sklep jest ubezpieczony tak jak towar na 11 sklepów to musi być wszystko ubezpieczone A co do Kasi i Mariusza to wszyscy doskonale wiedzą co z nimi jest nie tak :)

@Gość :)

A co jest z nimi nie tak? Chętnie się dowiem

Paulina

Pracuję w kapselku ponad 9 miesięcy. Na rozmowę o pracę szłam z wielkim strachem, bo naczytałam się bardzo złych opinii. Nie jestem kierownikiem. Jestem zwykłym pracownikiem. Nigdy nie zostałam okradziona... NIGDY nie wyszła nam źle inwentaryzacja...., poprostu trzeba pilnować dostaw. NIGDY nikt na mnie nie nakrzyczał... Jeżeli pracownik jest wporządku to i Kasia i Mariusz też są wporządku... Ja bardzo chwalę sobie tą pracę :)

Dreif

Jak to jest możliwe że by w sklepie nie bylo klimatyzacji przy ul. Alojzego Felinskiego 16 D bylam i jest ponad 40 c jak nie wiecej jest, to nie dozwolone w kodeksie pracy woda powinna byc przez pracodawce zapewniona bez płatnie, bede musial/a zgłosić to do inspekcji pracy lub gdzie się tylko da ze sa takie warunki dla pracowników jak i dla klientów....

Życzliwa
@Dreif

Też mnie to długo meczylo czy pracodawcy nie mają serca tak nas katowac miejac możliwość zarezerwowania w porę, ale to już zostawiam jego sumieniu pozdrawiam

:) :)

Pracuje w kapsleku 2 lata i nie mam powodów żeby być nie zadowolonym ani napewno nie okradnamym P Mariusz jak i P Monika bardzo wporzadku ludzie którzy szanują i zawsze stają się pomóc pracownikom... Więc dopoki się sami nie przekonacie jak tu jest to poco zwracać uwagę na jakieś głupie kometarze dodane przez ludzi którzy byli nie ferr wobec firmy albo okradali własne sklepy na których pracowali.... Ja jestem bardzo zadowolona praca i menadżerami penjsa zawsze na czas i zawsze się zgadza ????

Katarzyna

Firma , która zarządza siecią sklepów KAPSELEK narusza wszystkie możliwe przepisy dotyczące pracowników oraz prowadzenia działalności. Bez wątpienia jedyna słuszną decyzją jaka mogą wykonać pracownicy a nawet klienci to po pierwsze zgłoszenie do PIP, gdzie firma jest już dobrze znana oraz firma tą powinien zająć się Urząd Skarbowy. Jedno wielkie oszustwo, naciągactwo kosztem niczego nieświadomych pracowników. Menagerowie tej firmy to jakaś farsa, ludzie którzy nie znają się na zarządzaniu jedynie na dobrym oszukiwaniu i manipulacjach na kasach fiskalnych. Nie wróżę tej firmie przyszłości ponieważ Urząd Skarbowy lubi takie kontrole i nie jeden cwaniak biznesmen już stracił swoja firme za co słono płaci. Życzę więc tej firmie miłej kontroli z Urzędu Skarbowego. A potencjalnym pracownikom odradzam w ogóle pomysł wejścia w tą bandę oszustów.

Zostaw merytoryczną opinię o KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE - Łódź

• Jak się pracuje w KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE?

Zobacz opinie na temat firmy KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE?

Kandydaci do pracy w KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAPSELEK SKLEPY MONOPOLOWE