Opinie o LPP S.A. Cropp Town w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy LPP S.A. Cropp Town, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LPP S.A. Cropp Town o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. Cropp Town w Łódź

Pytanie Nowy wpis

Czy w LPP S.A. Cropp Town jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Karolina Nowy wpis

Czy nadal stawka wynosi 10,50 na rękę ?

safora Nowy wpis
@Karolina

Hej Obecna stawka w lpp na uz jest 17 zł brutto

Maciej

Są tutaj pracownicy marki Cropp, która podlega pod LPP? Pod LPP przynależy też Mohito, Sinsay, Reserved i House, a czy praca w tych sklepach wygląda podobnie jeśli wzięlibyśmy pod uwagę procedury i wytyczne? Jak płacą w Cropp i na jaką umowę zatrudniają osoby bez doświadczenia? Dzięki za odpowiedzi.

wojtas Nowy wpis
@Maciej

Nie ma lekko, wszystko zalezy od ludzi ja polecam fajne premie od sprzedazy + obecnosciowka. Sa tez bony i przenty na swieta

Kinga

Polecam pracę w Monnari. Możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia. Praca od zaraz na terenie Galerii Handlowych. Możliwość pracy po 8 lub po 12h.

Dekorator Wnętrz
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Gdy weszło się na magazyn panował wielki nieład, kierownik od razu przeszedł na 'Ty', opowiedział jak wygląda praca na stanowisku,, godziny pracy, stawka brutto, podstawowe cele. Prosił by opowiedzieć o sobie w kilku zdaniach, swoje poprzednie stanowiska i dlaczego już tam nie pracujemy.

Pytania

Trzeba było ułożyć sety dla chłopaka i dziewczyny z tego co było na salonie, w podobnej kolorystyce i wpisujące się w standardy sklepu.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pati

Jaka jest obecnie stawka godzinowa?

Mall
@Pati

Pracowałam ponad 1,5 roku na umowę o pracę i jest to około 10,50 na reke bo dochodzi jeszcze premia uznaniowa w wysokości 150zl brutto.

Nati
@Pati

14,70 umowa zlecenie 17 brutto umowa o prace

Barbara
@Nati

A jak wygląda rozmowa o pracę w LPP S.A. Cropp Town, możesz coś o tym powiedzieć? To branża odzieżowa, zastanawiam się, czy wymagają znajomości rynku mody. Ogółem ciekawi mnie, jakie są wymagania do tego typu pracy.

Stella

Nie przesadzałabym z narzekaniem bo firma jest dobrym pracodawcą!

Blazej

Osoby funkcyjne niestety wykorzystują swoje stanowisko ta, że kasjer-sprzedawca ma najgorzej. Pracowałem w dwóch Croppach i z przykrością stwierdzam że jest to praca straszna. Co chwila słyszałem głupie śmiechy i obgadywanie za plecami. Straszny wyzysk. Premia? To chyba jakies bajki. Nie polecam nikomu!

Mall

Pracowałam tam ponad 1,5 roku i serdecznie polecam :) jestem studentką i grafik zawsze był robiony pod studia i nie było problemu ze zmianami ;)

Yoga

Chce się dowiedzieć czy w croppie po pierwszym miesiącu przepracowanym należą się kupony pracownicze czy dopiero w kolejnym ?

Me
@Yoga

Od momentu zatrudnienia masz prawo poprosić :)

Roman
@Me

Czy prócz kuponów na asortyment sklepu pracodawca przewiduje jeszcze inne dodatki do wynagrodzenia, takie jak premie, szkolenia, lub pakiet socjalny? Ja oceniłbyś atmosferę w pracy i relacje ze współpracownikami? Jesteś z niej zadowolony? Na stronie https://www.lppsa.com/career jest dużo ogłoszeń rekrutacyjnych do pracy w sieci sprzedaży, centrali i oferty staży lub praktyk dla studentów. Warto tam zajrzeć.

Joanna

@Majki Twój opis rozmowy kwalifikacyjnej na pewno pomoże nie jednemu kandydatowi do pracy w firmie LPP S.A. Cropp Town. Wspomniałeś o tym, że w firmie panuje elastyczny dress code. To na pewno ważna informacja dla młodych osób. Czy ostatecznie zdecydowałeś się podjąć współpracę z tą firmą? Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest szansa na negocjację wynagrodzenia?

Joanna

@gosc A jak wygląda system pracy w firmie? Duży ma się wpływ na tworzenie grafiku?

Majki
@Joanna

Tak. Bez problemu ułożą grafik pod Twoje zajęcia, tak żebyś nie musiała z niczego rezygnować.

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w LPP S.A. Cropp Town?

Majki
@Administrator

Rozmowa kwalifikacyjna to w zasadzie nic specjalnego. Na pewno nie należy się nią stresować, u mnie klimat byś dość nieoficjalny. Sam fakt, że na taką rozmowę nie musiałem iść ubrany w garnitur już powodował, że czułem się swobodnie. Na rozmowie mówiliśmy o moim doświadczeniu zawodowym, chociaż tak naprawdę nie jest ono wymagane. Mówiliśmy także o specyfice pracy, kolekcjach. Nic wielkiego na czym można by się wyłożyć. Myślę, że najważniejsze są zdolności interpersonalne i bycie komunikatywnym. Jeśli osoba, która prowadzi rozmowę zobaczy, że jesteś w porządku osobą i dobrze się będzie z Tobą pracować to raczej się pracę dostanie. Dobre w Croppie jest to, że możesz być sobą. Masz dredy, tatuaż - żaden problem, a może i nawet plus.

zadowolony

LPP S.A. Cropp Town ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Dobrze jest znaleźć się w takiej firmie.

bilu

Cropp ma swój klimat i jeśli ktoś go czuje i lubi ten sklep to w pracy będzie się czuł bardzo dobrze.

pan.ka.

Dobrze wspominam. Praca w sam raz w trakcie studiów, zwłaszcza jak się nie wie jeszcze co chce się w życiu robić i nie szuka się czegoś w konkretnym zawodzie, a przydałaby się dodatkowa kasa.

Franek

Tak, np. jeśli jest się studentem to grafik jest tak ułożony żeby nie przeszkadzał w chodzeniu na zajęcia.

gosc

W weekendy i popołudniami jest spory ruch więc praca bardziej dynamiczna, rekompensuje to pierwsza zmiana w tygodniu, wtedy jest spokojniej, więc w ogólny rozrachunku praca nie jest jakoś szczególnie wymagająca, a przynajmniej jest co robić, bo w jakiś punktach w galerii gdzie pracuje się samemu, ciągle tyko siedzi i jest mało klientów to bym umarł z nudów.

kamilbe

mi się praca podoba nie narzekam, wiadomo że nie ma czego wielkiego od takiej pracy wymagać, dobra na początek i do dorobienia na studiach

Joanna

@Nicky rozumiem, że jesteś pracownikiem i posiadasz dane aktualne odnośnie tego jak wygląda praca w firmie. Mogłabyś powiedzieć jak oceniasz LPP S.A. Cropp Town jako pracodawcę? Lubisz swoją pracę? Jakie są plusy i minusy pracy tutaj?

Joanna

@mikolajrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakie benefity są oferowane dla pracowników.

michle
@Joanna

Na każdy kwartał przypada kilkanaście kuponów rabatowych do wykorzystania we wszystkich salonach lpp, taki jeden kupon to 40% zniżki na zakup od 50 złotych, czyli na każde wydane 50 pln płaci jest 20 złotych mniej. Dodatkowo gdy ubranie ma jakąś wadę fabryczną to można je znacznie taniej kupić, a taka wada czasem nie jest zbyt widoczna a już upoważnia do tańszego zakupu.

Nicky
@michle

Masz nieaktualne dane . Zniżka to 25% od kwoty 50zl ;)

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. Cropp Town - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

LPP S.A. Cropp Town