Opinie o Cropp (Lpp S.A.) w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie LPP S.A. Cropp Town. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LPP S.A. Cropp Town o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. Cropp Town w Łódź

zadowolony

LPP S.A. Cropp Town ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Dobrze jest znaleźć się w takiej firmie.

bilu

Cropp ma swój klimat i jeśli ktoś go czuje i lubi ten sklep to w pracy będzie się czuł bardzo dobrze.

pan.ka.

Dobrze wspominam. Praca w sam raz w trakcie studiów, zwłaszcza jak się nie wie jeszcze co chce się w życiu robić i nie szuka się czegoś w konkretnym zawodzie, a przydałaby się dodatkowa kasa.

Franek

Tak, np. jeśli jest się studentem to grafik jest tak ułożony żeby nie przeszkadzał w chodzeniu na zajęcia.

Dekorator Wnętrz

Gdy weszło się na magazyn panował wielki nieład, kierownik od razu przeszedł na 'Ty', opowiedział jak wygląda praca na stanowisku,, godziny pracy, stawka brutto, podstawowe cele. Prosił by opowiedzieć o sobie w kilku zdaniach, swoje poprzednie stanowiska i dlaczego już tam nie pracujemy.

Trzeba było ułożyć sety dla chłopaka i dziewczyny z tego co było na salonie, w podobnej kolorystyce i wpisujące się w standardy sklepu.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
gosc

W weekendy i popołudniami jest spory ruch więc praca bardziej dynamiczna, rekompensuje to pierwsza zmiana w tygodniu, wtedy jest spokojniej, więc w ogólny rozrachunku praca nie jest jakoś szczególnie wymagająca, a przynajmniej jest co robić, bo w jakiś punktach w galerii gdzie pracuje się samemu, ciągle tyko siedzi i jest mało klientów to bym umarł z nudów.

kamilbe

mi się praca podoba nie narzekam, wiadomo że nie ma czego wielkiego od takiej pracy wymagać, dobra na początek i do dorobienia na studiach

Joanna

@Nicky rozumiem, że jesteś pracownikiem i posiadasz dane aktualne odnośnie tego jak wygląda praca w firmie. Mogłabyś powiedzieć jak oceniasz LPP S.A. Cropp Town jako pracodawcę? Lubisz swoją pracę? Jakie są plusy i minusy pracy tutaj?

Joanna

@mikolajrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakie benefity są oferowane dla pracowników.

michle
@Joanna

Na każdy kwartał przypada kilkanaście kuponów rabatowych do wykorzystania we wszystkich salonach lpp, taki jeden kupon to 40% zniżki na zakup od 50 złotych, czyli na każde wydane 50 pln płaci jest 20 złotych mniej. Dodatkowo gdy ubranie ma jakąś wadę fabryczną to można je znacznie taniej kupić, a taka wada czasem nie jest zbyt widoczna a już upoważnia do tańszego zakupu.

Nicky
@michle

Masz nieaktualne dane . Zniżka to 25% od kwoty 50zl ;)

mikolaj

Zaletami pracy w croppie są zdecydowanie elastyczne godziny pracy, fajna atmosfera, zniżki na ubrania, możliwość karty benefit, terminowe wynagrodzenie

figo

Fajna praca, mogę polecić. Myślałem, że popracuję jedynie przez wakacje a zostałem 1,5 roku dłużej tak mnie wciągnęło :) dobrze spędzony czas, praca niestresowa, ciągle jest co robić i nie ma czasu na zamułe, człowiek się trochę porusza to ma od razu więcej ochoty do życia

Kolo

Firma ostatnio chwali się ogromnymi podwyżkami dla zleceniowców. śmiech na sali sami z siebie nic by nie dali ale ustawa ich zmusiła i rzeczywiście z 8 do prawie 11 netto to spora podwyżka ale za to poredukowali umowy żeby wyjść na swoje. Etatowcom też trzeba było "dać" podwyżkę więc w zamian zabrali premię. Super firma zapomina o sytuacji na rynku i o niskim bezrobociu. tyle można dostać wszędzie więc łaski nie robią.

kamyk
@Kolo

Skoro podwyżki wyszły po prawie 3 złote netto za godzinę to i bez premii zarabia się kilka stówek więcej, także nikt nie powinien narzekać skoro za tą samą pracę ma więcej pieniędzy. Trzeba zwrócić uwagę, że takie podwyżki w skali całego kraju to bardzo duży koszt dla firmy i nie mogą naraz zadowolić wszystkich, biznes musi być rentowny.

Stiv

Włacha, zrobi ktoś z tą wyuzdaną laską z cropp z Głogowa? Troche wstyd dla waszej sieci zatrudniać takie wyuzdane laski... Antyreklama normalnie.

rf

@full no wiaodmo ze na takim stanowisku to i całkiem spore wymagania beda prawda? przeciez trzeba posiadac odpowiadnia wiedze do pracy tutaj w firmie..

przemo

Byłem wczoraj w Cropp w Głogowie. Lato wróciło to jakieś t-shirty chciałem kupic. Czesto robie zakupy w tym sklepie, ale dopiero powstala w naszym miescie galeria, wiec wczesniej jezdzilem do Lubina. Na wstępie - myślę sobie, Git, będę miał mój sklepik pod nosem. Wchodzę, rozglądam sie, fajna nutka w tle. Jedyne co w tym sklepie zobaczyłem, to tylko skąpo ubraną laske (taka czarnulka) wychudzona. Z pępkiem na wierzchu, cycki wypchane (których zbytnio nie ma), a każde jej pochylenie przysparza sporo gapiów :na jej wystające stringi, które ewidentnie są o rozmiar za małe. Spoko, lubie ładne laski, ale to to była jakaś porażka i to już nie było ładne, a obrzydliwe. Dziewczyno z głogowa! SZANUJ SIĘ! Bo już od paru kumpli słyszałem, że pracuje tam jakaś kórewna. Nie znam Cie, ale jak Cie widza - tak cie pisza. Ogar laska! W pracy jestes! Dupą świeć w domu.

olo
@przemo

Ta laska jest kierowniczką w Cropp w Głogowie, jakiś typ ją zalał, bo w ciąży ponoc. Chodziła wyrozbierana to i może znalazła księcia na rumaku :D ALe faktycznie... dość szkaradna.... ja bym się wstydził afiszować pół-nago w pracy.... z resztą mnie jakby zobaczyli to by pouciekali ze sklepu... hehehhe

korek

zakres obowiązków wzrasta wraz z awansem, sam awans formalnością nie jest bo nie zależy on od stażu pracy tylko od zaangażowania i cech osobowości, awans ze sprzedawcy na starszego sprzedawcę nie jest jakimś ogromnym przeskokiem kompetencji, ale daje się odczuć zwiększającą odpowiedzialność

oburzona

Jestem zniesmaczona obsługą. Chciałam zwrócić towar, pani przy kasie powiedziała mi że, nie przyjmie go bo nie ma metki. Sama pracuje w odzieżowym, więc doczepiłam metkę. Wróciłam do niech z towarem, po czym pani mówi mi "Nie przyjmie, bo metka jest nie oryginalna" Serio? Towar wart 10 zł.. Ich wewnętrzne przepisy to coś nie pojętego..

Smieszna jest
@oburzona

To po co zwracać towar za 10 zł ?'

Cropp

Pracowałam kilkanaście miesięcy. Praca sama w sobie fajna, Polubiłam ją. Ale gdy zmieniła się nam kierowniczka to wszyscy przestali się dogadywać, każdy za plecami plotkował na temat drugiego, a później udawał, że wszystko jest w porządku i w dodatku każdy później mówił mi co ktoś tam powiedział na mój temat. Wielokrotnie zdarzało się tak, że rano na biurku leżała kartka z poprzedniej zmiany z pretensjami, że ktoś czegoś nie zrobił.. Żenujące. Wiadomo, że jeśli wieczorna zmiana nie da rady z pracą to kończy ją zmiana na następny dzień. I tak powstawały plotki na salonie między sprzedawcami, plotki z kierownikiem i plotki z RKS. Bo właściwie to RKS u nas przyjeżdżała tylko na plotki. A później jak przyjeżdżała dekoratorka to cały salon do zmiany bo wszędzie błędy i np. tylko 10% z raportu VM. Ogólnie praca fajna. Lubiłam wprowadzanie nowych instrukcji, obsługę klientów, dbanie o porządek na sklepie czy tworzenie nowej witryny ;) Ale przez nieodpowiednich ludzi, których firma zatrudnia na stanowiska funkcyjne - szkoda nerwów. Może kiedyś spróbuję swoich sił w innym salonie jako kierownik. Wtedy mój salon byłby najlepszym w regionie ;)

antek
@Cropp

Sama widzisz jak wiele zależy od tego kto jest kierownikiem :) Oby Ci się udało zrealizować plan bo widać, że masz fajne podeście i innym się będzie dobrze z Tobą pracować. U mnie kierownik jest po prostu fajnym gościem, dzięki czemu wszyscy tworzymy zgrany team. Nie ma problemów czy jakiś niemiłych sytuacji. Od razu inaczej przychodzi się do pracy jak tworzony jest fajny klimat.

kowal

Jak najbardziej polecam. Praca z fajnymi ludźmi w dobrym klimacie. Łatwo nawiązać wspólny język, więc praca przebiega sprawnie i w spoko atmosferze. Można fajnie dorobić na swoje potrzeby, ruchome godziny pracy, więc łatwo połączyć pracę z uczelnią. Pracy jest sporo, ale kto się boi pracy niech czeka w kolejce po zasiłek :)

yep

Rozmowy kwalifikacyjne nie są niczym specjalnie skomplikowanym, mówisz trochę o sobie, o tym co robisz, o zainteresowaniach, o doświadczeniu jeśli jakieś masz, bardziej dowiadujesz się jak wygląda praca niż sama jesteś maglowana. Jest tylko jeden etap, przynajmniej tak u mnie było, ale nie sądzę, aby gdzieś było inaczej. Ogólnie to taka bardziej luźna pogadanka niż rozmowa kwalifikacyjna, można przyjść ubranym tak jak byś przyszła ubrana do pracy ;)

Nina

Mam pytanie do pracowników sieci Cropp jakie mniej więcej są zadawane pytania na rozmowie kwalifikacyjnej w tym sklepie i w ilu etapów taki proces rekrutacji polega na stanowisko Sprzedawcy?

mattt
@Nina

jest jeden etap, pytania są takie, że w niczym Cię nie zaskoczą, pogadasz trochę o sobie o swoim doświadczeniu, zainteresowaniach, słabych i mocnych stronach, ogólnie w miarę spokojna pogawędka z tego wychodzi, myślę, że te pytania to tylko otoczka i wiele odpowiedzi nie ma dużego wpływu na wynik rekrutacji, najważniejsze żebyś pokazała, że jesteś fajną komunikatywną osobą, z którą się kierownik i reszta załogi dobrze dogada

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. Cropp Town - Łódź

• Jak się pracuje w LPP S.A. Cropp Town?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. Cropp Town tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LPP S.A. Cropp Town?

Kandydaci do pracy w LPP S.A. Cropp Town napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LPP S.A. Cropp Town