Zahir Kebab (Zahir & Zahid Sp. Z O.O. Sp.K.)

3 Dodaj merytoryczną opinię

Zahir & Zahid Sp. z o.o. sp.k.

NIP: 6222804989 REGON: 367540781 KRS: 0000682335

Adres: Henryka Sienkiewicza 85/87 lok. 12.05, 90-057 Łódź

Opinie o Zahir & Zahid Sp. z o.o. sp.k.

Aktualność
Witamy na naszym oficjalnym profilu marki Zahir Kebab. W odpowiedzi na liczne opinie na nasz temat postanowiliśmy osobiście wejść w dialog i odpowiadać na komentarze dotyczące naszej firmy. Jesteśmy wdzięczni za każdą rzetelną, obiektywną i merytoryczną opinię. Również tą negatywną, z której wyciągamy wnioski i którą traktujemy jako bodźce do zmian. Zachęcamy równocześnie do bezpośredniego kontaktu z nami.

Pozdrawiamy,

Zahir Kebab Team
Pati Nowy wpis

Mieli taką ofertę "lekka praca na produkcji spożywczej", ale to wygasło i nie mogę zobaczyć, co i gdzie. Znacie szczegóły? To chodzi o wstępne przygotowywanie półproduktów, które potem trafiają do lokali? I ciekawa jestem, ile za taką pracę mogli oferować zł :)

Szef nie szanuje pracowników. Używa bardzo niekorzystnych słów, które moga urazić osoby ze słaba psychika. Mila praca, dobry zespol, dbanie o pracownikow? Smieszne zarty. Wszystko robisz zle i jestes do niczego. Menagerowie do Ciebie wypisuja, niekorzystne rzeczy. Plus musisz walczyc o dobre wynagrodzenie, bo jesli tego nie zrobisz to beda miec to w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam OD

@Anonim

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Prosimy o doprecyzowanie, co według Pana / Pani oznacza walkę o dobre wynagrodzenie? Jakie niekorzystne słowa były wobec Pana / Pani wypowiedziane? Prosimy o dokładniejsze informacje, o bardziej szczegółowy opis sytuacji tak, abyśmy mogli zweryfikować Pani zarzuty. Pozdrawiamy

Pawel
@Anonim

Jo jest prawda ! Zadnego wsparcia dla pracownika.. zero jakiegokolwiek zainteresowania lokalem... jestem w Legnicy na Kolejowej prawie codziennie ... i sam sie dziwie ,ze pracownicy ,ktorzy tam pracuja,a zwlaszcza uwielbiana przez Klientow i wspolpracownikow Pani Dorota jest zawsze pomocna ,usmiechnieta .. a Firma co? Co robi w kierunku zeby byla bardziej zadowolona z warunkow pracy ? Umowa zlecenie nieustannie od 3 lat dla osoby ktora z Wami wspolpracuje od ponad 6 ? 18 zl myslicie ze po tylu latach pracy to jest dobra kwota dla tak dobrego pracownika ?

...Ona..
@Anonim

Trochę krzywdząca opinia.. Szef? Z Szefem podejrzewam ,że nawet nie miałaś/es styczności ;) (jest osobą odpowiedzialną za prowadzenie danego lokalu,ale nie jest to Twój szef ;) ) Menagerowie piszą niekorzystne rzeczy.. jeżeli tak się dzieje ,to warto wystąpić z pismem do biura ,doatarczyc dowody(ponieważ podchodzi to pod (usunięte przez administratora) ) i napewno zostanie ukarany :) też 6 lat temu miałam za menagera Pana ,który uważal się za kogoś lepszego . I pisząc smsy padały słowa (usunięte przez administratora) (mimo ,że wtedy miałam 29 lat :p ) do jednej z moich koleżanek powiedział że jeżeli ma problem z dziećmi to żeby oddała je do domu dziecka (a co najlepsze to był Polak ;) ) do klientów też nie raz niezbyt fajnie się zwracał.. napisalysmy pismo. I Pan został ściągnięty ze swego stanowiska ;) Warto działać wyżej nie tylko w swoim gronie pracowniczym.. bo każdy pracujący na lokalu jest takim samym pracownikiem czy ja czy Ty ;) o swój spokoj i swoje prawa trzeba dbać :) jeżeli chodzi o walkę o wynagrodzenie.. przy takiej ilości lokali oczywiście warto się przypominać i być natrętnym :p a im bardziej się jest szczerym i bezpośrednim.. tym lepiej dla ciebie ;)

Kacha Nowy wpis
@...Ona..

Zgadzam się w pełni z Tobą. A czy musiałyście użyć tego sposobu, aby dostać umowy o pracę, czy w ogóle nie było takiej potrzeby, bo dostałyście je w miarę szybko bez monitów?

...Ona . Nowy wpis
@Kacha

Umowa zlecenie ... Nie ma szans żeby była umowa o pracę Na początku nie było problemów . Od kiedy pewna Pani zaczęła się zajmować umowami . Wszyscy pracują na smieciowkach ... Podejrzewam,że prócz góry ;) (usunięte przez administratora)

Szymon Nowy wpis

Takiego (usunięte przez administratora) dawno nie jadłem zero smaku mięsa hoc to kula czego się spodziewać ale ten sos z cukrem masakra mięso total lipa sosy też nie polecam naprawdę????d

W sumie to jestem w szoku, że w zahirze nie dają umów o pracę, czy jednak to jakieś niedomowienia? Czy ktoś mi może powiedzieć jakie obowiązki należą np do kasjera? No… i czy w ogóle jest taki podział, że osoba która robi jedzenie zajmuje się typowo kuchnią a obsługa kasą i czystością na sali czy zmiany są na wszystkich stanowiskach zależnie od dnia ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zahir & Zahid Sp. z o.o. sp.k..
Krysia

Wytłumaczy mi ktoś, o co chodzi z pracą na umowie zlecenie? Bo tu czytam, że raczej taka forma zatrudnienia jest preferowana :( Ja sobie nie mogę pozwolić na uz, a czytam ofertę na stanowisko, które mnie interesuje - Konsultanta Operacyjnego, no i tam niby piszą o umie o pracę. Ktoś pracuje jako konsultant i podałby mi widełki? To stanowisko mobilne, 3 dni podobno pracuje się poza miejscem pracy. Daleko trzeba wyjeżdzać? Jak takie wyjazdy są rozliczane?

Karola

Czy mógłby ktoś powiedzieć jakie stawki sa dla Kasjerów ? Umowa zlecenie, umowa o pracę ? Czy są jakieś dodatki na Święta ,Paczki dla Dzieci ? (Bo rozumiem ,że to nie są Ich Święta ,ale zatrudniając Polaków ... Czy biorą Nasze Święta wogole pod uwagę ? :) ) jakie Kasjer ma obowiązki prócz obsługi klienta ...? Jakieś dowozy,telefony ? Widziałam ogłoszenia na OLX w różnych miastach .. i zastanawiam się czy aplikować .. opinie są tu bardzo mieszane (z przewagą negatywnych .. ) i to jest chyba jedyna ,która znalazłam z jakimikolwiek informacjami..

Jak wygląda ścieżka kariery w Zahir & Zahid Sp. z o.o. sp.k.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Nieznajomy

Jak dziewczyna pracujaca tam ponad 6 lat .. jest niedoceniana... gdzie robi doslownie wszystko .. ma 18 zl na godzine ???????? od 3 lat umowe smieciowa.. bez prawa chociazby do platnego urlopu...zero paczek dla dzieci na swieta,zero premii,zero dodatkow jakichkolwiek socjali.. ile wyrobi godzin tyle zarobi.. juz nawet po niej widac ,ze jest wygaszona ta praca.. ale mowi ,ze pracuje tylko ze wzgledu na godziny ktore jej odpowiadaja.. i jest tam dla ludzi,ktorzy bardzo ja Lubia.. i zal jej to zostawic. (Choc zauwazylem,ze ostatnio coraz czesciej mysli o zmianie pracy ) jak mozna nie docenic wieloletniego pracownika ? Nie dac normalnrj umowy ? To jest smieszne.. jak na tak duza firme... brak slow. Takich pracownikow sie wspiera ,motywuje do dalszego dzialania.. a tu ? Awans ? Haha

Dani
@Nieznajomy

18 za godzinę to całkiem Dobra stawka ale nie wiem jak można awansować na "stanowisku" sprzątaczki? ???? Starsza sprzątająca?

Krystek
@Nieznajomy

Przez 6 lat nie zmienili jej umowy na bardziej stabilną żeby chociaż mieć płatny urlop? A wnioskowała o to i zawsze domowa? Wiesz może czy inni pracownicy też na niekończących się śmieciówkach?

@Krystek

Miała umowę o pracę. Po powrocie z Urlopu Macierzyńskiego ze względu na "Pandemię" dostała umowę zlecenie i tak co pół roku przedłużają. Ona pracuje praktycznie od powstania tego punku.. zna ten lokal jak nikt inny. Wypisywała maile do Kadr.. ale twierdzą ,że wszyscy mają umowy zlecenie.. i nie ma szans na umowę. Zero urlopu.. dokładnie.. :) Silna bestia z Niej i uparta :) ale tylko dlatego ,że musi mieć rano czas ,bo ma częste wizyty u onkologów .. i mimo choroby Dziewczyna pracuje. Może ucieka w jakiś sposób właśnie w pracę żeby się nie załamać ..niewiem .. Mam nadzieję,że kiedyś zrozumieją.. zresztą Nawet Manager Jej powiedział ,że w całej Polsce nie mają tak dobrego pracownika jak Ona.. szkoda tylko,że nie potrafią Jej tej ciężkiej pracy wynagrodzić tak jak należy. Trzyma Dziewczyna lokal w ryzach ;)

...
@Dani

A gdzie jest napisane ,że ta Pani jest "sprzątająca " ? ???? Obsługa klienta na lokalu to nie tylko dbanie o lokal,ale także o klienta ;)

Aaa

Nie ma nic dodatkowego , umowa zlecenie o umowie o pracy możesz pomarzyć . Urlopów nie ma , nie ma socjala, nie ma nic gola pensja , tzn tyle ile wyrobisz godzin tyle dostajesz wypłaty... A nie daj Boże zachorujesz nawet na L4 nie możesz iść bo składki ZUS nie są odprowadzane ... Lipa totalna ... Praca może i fajna .... Ale warunki nie przyszłościowy... Szkoda...

@Aaa

Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Co do opłacania składek ZUS. to nie ma Pan / Pani racji. W celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy

Dorotka..
@Aaa

Odprowadzają ,jeżeli się wniesie o to prośbę. Składki chorobowe na umowie zlecenie przecież nie są obowiązkowe. Mi odprowadzaja wszystkie zdrowotne,rentowe ,emerytalne,wypadkowe,chorobowe.. trzeba wnioskować o to ;) warto zagłębić się w temat umów zlecenia ;)

Jeszcze można aplikować na stanowisko księgowej. Ile się zarabia, zważywszy, że oczekują 2-3-letniego doświadczenia, znajomości optimy itp.?

Można aplikować, stawki rynkowe. @Pracodawca

@Ewa

Co to oznacza, że stawki są rynkowe? Analitykiem nie jestem, mnie natomiast interesowała praca jako konsultant operacyjny. W ofercie także widełki nie były uwidocznione. Po opisie widzę, że można dostać auto służbowe. Dowiem się jakie tak konkretniej? I na jakich zasadach teraz się je użytkuje

Ola_M.

Bardzo lubię swoją pracę, jak w każdej są lepsze i gorsze chwile,natomiast naprawdę nie jest to mega wymagająca praca. Pracuje już długi czas,w zasadzie ciągle na jednym lokalu. Nigdy nie miałam z niczym problemu, tzn. jak na coś zapracowałam to dostałam to bez problemu.

xxx

pracowałam w lokalu znajdującym się w dzierzoniowie. od początku koordynatorka była negatywnie do mnie nastawiona, powiedziałabym ze był stosowany wobec mnie i innych pracowników (usunięte przez administratora) chamskie komentarze, wyzwiska do naszego kucharza sypały się codziennie. ponadto gdy zostałam zwolniona z byle powodu, nie dostałam wypłaty za dany miesiąc i nie zostałam o niej w ogóle poinformowana gdzie jest to obowiązek pracodawcy żeby poinformować pracownika o wypłacie.

.....
@xxx

Ile Wam płacą na godzinę w Dzierżoniowie ? Tak z ciekawości

Czy istnieje możliwość rozwoju w Zahir & Zahid Sp. z o.o. sp.k.?

pracowałam w kebabie w swidnicy. chciała bym numer do centrali moze ktos mi go podac.to jest skandal z jakiego powodu ze mna nie podejma dalszej współpracy

Sporo tu opinii, raczej tych negatywnych, ale nic nie widzę na temat pracy w księgowości, a właśnie kogoś szukają. No więc, miał ktoś styczność z tym stanowiskiem w firmie? Czy znajomość Optimy to jedyne wymaganie, jeśli chodzi o znajomość systemów? Jak wyglądają zarobki? Firma liczy ponad 100 lokali, zastanawiam się jak duży jest zespół w księgowości?

@my

Dzień dobry czy ktoś może zainteresować się Panią Daria z Zahir kebab Dzierżoniów co chwila zwalnia pracowników lub sami odchodzą stosuje (usunięte przez administratora) straszy pracowników wypowiedzeniem za byle co jest nie miła nie ma szacunku do kucharza pracowników i klientów. Grafik jest zmieniany kilka razy w miesiącu bo ciągle kogoś zwalnia a gdy ktoś ma coś w planach bo był inny grafik straszy wypowiedzeniem ogólnie skontaktujcie się z pracownikami bo to co ta kobieta wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie a wy tracicie dobrych pracowników i przede wszystkim klientów

Sonia

Czyli klienci tutaj piszą, żeby firma podniosła stawkę konkretnej pani? 18 zł za godzinę, to wszystko, bez premii i bez socjalu? Ale rozumiem, że na rękę ta kwota za pracę w kebabie, bo brutto to już poniżej 20 zł byłaby nielegalna :)

Justyna

Praca dla marki Zahir & Zahid jest ogromną przyjemnością. Lubię swoją pracę oraz mój zespół. Prezesowie mają duże kompetencje oraz wizję rozwoju firmy. Dbają o pracowników i rozważają pojawiające się problemy swojego zespołu. Szukają rozwiązań. Nie spotkałam się z nieprzyjemnymi sytuacjami. Polecam pracę w tej firmie. Pozdrawiam.

@Dorota
@Justyna

A mogłabym prosić na jakieś namiary na Pana Prezesa ? Na kogokolwiek rzetelnego z kim mogłabym się skontaktować? :) Bo Panie z Kadr raczej nie pomogą. Wręcz zasypywalam mailami ,ale twierdzą ,że są tylko od plac i są od roku odrębną Firma. A Widzę ,ze stali Klienci tu poruszali nawet mój temat (Bardzo miło z Ich strony ,że doceniają moją pracę :) ) i bardzo Dziękuję im za link do tej strony ,bo nawet nie wiedziałam ,że taka istnieje ,a być może znajdzie się jakaś Dobra Duszyczka ,która coś pomoże ;) W sumie dodawać nic chyba nie muszę..bo widzę ,że moje Imię pojawiło się tu nie jednokrotnie.. ;) choć niektóre informacje nie musiały koniecznie się tu pojawić :)

Czy pensja w wysokości 6600 w mieście Łódź jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Kasjer?

Profil

Praca kasjera to od 14 do 16zl na godzinę

Maja
@Profil

O dzięki za informację. A dochodzą do tego jeszcze jakieś premie może? Albo są jakieś benefity typu dopłata do wakacji czy coś? Daj znać bo zastanawiam się czy nie iść do nich z CV

Pawel
@Maja

U nich premie ? Dodatki ? Oni dbaja tylko o siebie ;) i tych co maja blisko siebie (zapytaj Kadrowiczki czy tez pracuja wszystkie weekendy (bo w tygodniu mozesz wolne wziasc ,ale weekendy zapomnij jest najwiekszy zapierdziel [chyba ,ze ktoras z Pan po prostu nie przyjdzie bo woli czas spedzic z Rodzina a w Legnicy dziewczyny niestety w ten sposob zaczynaja sie buntowac ]) w weekendy zero setek ,zebys sobie nie myslal,ze porobisz weekendy i zarobisz wiecej ;) ] nie u Nich :) zapytaj Panie z Kadr czy maja Dodatki na swieta urlopy, paczki dla dzieci ? Czy pracuja w swieta ? :) i czy tez maja umowy zlecenie ... bo mi po prostu rece opadaja jak rozmawiam z dziewczynami z Legnicy na temat wogole traktowania Ich (jezeli chodzi o wspolpracownikow to zyja w zgodzie szanuja sie nie kloca sa zawsze dla siebie wsparciem ) ale o kadrach i firmie raczej dobrego podejscia do swoich pracownikow nie mozna im przyznac :) w legnicy latem w lokalu nawet usiasc sie nie da bo jest tak goraco .. wspolczuje ludziom ktorzy tam pracuja za takie marne pieniadze .. z mokrymi szmatkami na karku zeby troche sie ochlodzic. Zero klimy zero jakiegos wsparcia pracownika.. same minusy ... wiec podziwiam Dziewczyny ktore tam pracuja juz pare lat :) normalnie powinny jakis order za to dostac !

Kazimierz
@Pawel

Order? Wystarczy pewnie dobra wypłata ale z tego co piszesz nie płacą za dobrze. W weekendy jak jest największy ruch po ile godzin się pracuje? Zmiany są po 8 czy 12 godzin? Wiesz może?

@Pawel
@Kazimierz

Dla Dziewczyny pracującej tyle lat z choroba Nowotworową ,wychowująca dwójkę Dzieci.. nawet dwa ordery ;) za oddanie i solidna pracę ;) a najważniejsze Godziwe warunki pracy i wynagrodzenie takie jakie po tylu latach współpracy się należy ;) jak odejdzie.. Poradzi sobie .. ale jak lokal będzie funkcjonował bez Niej ? Skoro Ona zajmuje się tam praktycznie wszystkim :) Czekam na ten Dzień ..

Jakie godziny pracy obowiązują w Zahir & Zahid Sp. z o.o. sp.k.?

Kazimierz

Jest rekrutacja na pracownika działu administracyjno-technicznego. W ogłoszeniu jest wybór jeśli chodzi o umowę a przeczytałem w komentarzu że pracuje się na zleceniu bez możliwości zmiany. To jak jest w praktyce? Można dostać umowę o pracę czy jest trudno?

Zostaw merytoryczną opinię o Zahir & Zahid Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w Zahir & Zahid Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Zahir & Zahid Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zahir & Zahid Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zahir & Zahid Sp. z o.o. sp.k.