Italia Lody Caffe (Venezia Ice) Galeria łodzka

Łódź

Opinie o Italia Lody Caffe (Venezia Ice) Galeria łodzka

Bunia

Ja pracowalam przez jakiś czas I szczerze nikomu nie polecam. Starsze szefostwo tylko chodzi i nic im nie pasuje. Robisz coś, zabierają ci z rąk i nie teraz tego nie rób. Po polsku dukają bo mówieniem tego nie nazwe. Tyle lat w POLSCE i nawet zdania pełnego nie powiedzą. Napiwki są zabierane i niby dzielone równo. A dostajesz jakieś grosze. Dźwiganie ciężkich skrzynek czy śmieci a szef stoi o się patrzy. Normalny facet jak kobieta jest drobna to pomoże ale nie oni . Praca w stresie bo nigdy im nic nie pasuje. Traktują pracownika jak śmiecia . Myślą że jak po włosku gadają to ktoś nie zrozumie. Otóż są w błędzie bo może ktoś zna i rozumie jak stoją obok niego i na niego gadają. Małe pieniądze a Masz robić wszystko. Lataj po sali bo kelnerów wiecznie nie ma. Rób kawę, zamówienia i obsługuj klientów. Choć nie powiem praca nie jest tak zła jak atmosfera stwarzana przez ludzi co myślą że nie wiadomo kim są. Człowiek głodny bo od 9 nic nie jadł . Godzina 14 idziesz na przerwę ale cie cofną bo klient stoi . To niech sobie stara sama idzie . Ona od 9 rano już 3 razy jadła ale mnie cofa choć mowie ze mam przerwę. Jej to nie interesuje bo klient. No żenada. Straszne podejście do pracownika.

pracownikzpretensjami

Pracowałam tam i to był najgorszy czas w moim życiu ,nie polecam pracy tam nawet największemu wrogowi,nie ma porozumienia między pracodawcą a pracownikiem.Nie umieją dobrze po polsku i to jest najbardziej rzeczą denerwującą ponieważ po tylu latach w Polsce mogli by już znać.Najstarsza szefowa ma czelność zapytać jeszcze " nie rozumiesz po polsku?" A to dukanie to nawet nie jest polski.

Mad
@pracownikzpretensjami 14.09.2017 16:36

Najstarsza szefowa to jakaś wariatka Ciągle jej coś nie pasuje. Krzyczy bez powodu i tylko Rozumiesz? Rozumiesz ? Naucz się babo polskiego Bardzo niemiła atmosfera jest przez nią wprowadzana . Praca jest fajna ale.zarobki fatalne

Pracownica

Nie polecam, istne piekło dla pracowników, których traktuje się tutaj w najgorszy możliwy sposób, żeby nie powiedzieć dosłownie jak śmieci... Jeśli ktoś ceni sobie swoje zdrowie psychiczne to niech tutaj nigdy nie przychodzi! To miejsce nadaje się do wnikliwej kontroli inspekcji pracy, szefostwo kradnie pracownikom napiwki, twierdząc, że rozdziela je pomiędzy całą kadrę, co jest oczywiście największym kłamstwem, ponieważ kadra dostaje tak naprawdę marne grosze z napiwków, nawet nie wiem, czy jest to chociaż 5% z całej sumy. Chyba nie ma gorszego miejsca w Łodzi jeśli chodzi o traktowanie pracowników, ciągłe krzyki, ogromna presja, zero jakiegokolwiek wsparcia, chyba, że według szefostwa motywujące mają być teksty w stylu: "głupia dziewucha wracaj do szkoła", czy inne takie, których z przyzwoitości nie będę przytaczać. Zarobki w stosunku do ilości wykonywanej pracy po prostu - śmieszne - bo inaczej nie nazwę tak ciężkiej pracy pod tak ogromną presją. Pracowników z oczywistych powodów za mało w stosunku do ilości pracy, więc nie dają sobie sami rady. Radzę dwa razy się zastanowić, przed rozpoczęciem pracy w tym miejscu!

Lidia

@pracownikzpretwnsjami czy to, że szefostwo nie do końca biegle porusza się w języku polskim stanowiło największy problem w pracy w Italia Lody Caffe (Venezia Ice) Galeria łodzka? Jak rozumiem - zapewne nie. Możesz więc napisać, co dokładniej sprawiło, że ocenisz czas spędzony w tej firmie tak surowo? Czy były aspekty zatrudnienia, które jednak z perspektywy czasu oceniasz pozytywnie?

Lidia

To bardzo istotne dla innych pracowników, że mogą uzyskać rzetelne informacje ze strony pracodawców tutaj @Da ROS ELENA. Na pewno ważne są tutaj również zarobki, o których wspominała @pracownica, dobrze byłoby odnieść się również do tej kwestii.

Pracownica

Jeżeli chodzi o pracę tam to pracownicy są traktowani jak śmieci. Brak szacunku jest na porządku dziennym. Zero jakiegokolwiek porozumienia i kiepski kontakt z pracodawcą, gdyż szefostwo nie zna dobrze języka polskiego. Brak napiwków - trzeba sie dopominać. Stawka na godz nieadekwatna do pracy, którą sie wykonuje. Najlepiej żebyś robił 10rzeczy na raz jak najszybciej. Masakra... Kamery są wszędzie gdzie tylko sie da - tylko w toalecie ich brakuje. Kontrola na każdym kroku - by przypadkiem pracownik nie zużył za dużo produktu(stawiają na minimalny minimalizm) Praca nie dość, że męcząca fizycznie to psychicznie kiepsko wytrzymać. Nie polecam.

DA ROS ELENA
@Pracownica 28.02.2017 13:07

1. nasz personel jest podstawową częscią naszej firmy i jest wspomagany przez codzienną obecność i współpracę w każdym momencie czasu pracy; 2. ilósc produktów które oferujemy klientom są wynikiem badania jakośc/cena, co pozwala nam już 8 lat prowadzić naszą działaność i przy tym obserwować wrzost klientów z roku na rok co jest wynikiem i dowodem na ich zadowolenie; 3. napiwki są dzielone po równo pomiędzy wszystkich ludzi, który z nami pracują bez względu na zajmowane stanowiska pracy: kelner, pracownicy kuchni, osoba na zmywaku Dzienkujemy Da Ros Elena

nax

max, a co w nich najbardziej ci przeszkadza bo według mnie jest to wysokość wynagrodzenia.

khan

nie polecam, w zamówionym zestawie miałem niewłaściwe smaki, po zgłoszeniu reklamacji obsługa niepotrafiła sie odpowiednio zachować nie mówiąc o zwykłym, przepraszam, pomyliliśmy się (rzec ludzka, każdemu może się trafić) z roku na rok porcje coraz mniejsze no i mam wrażenie że smakowa nie trzymają już takiego poziomu jak kiedyś niegdyś lokal uwielbiałem, teraz trakcuje obojętnie

klientka

Italia lody caffe to jedna z najgorszych restauracji w Łodzi pod względem obsługi klienta. Czeka się na kelnerkę, aby złożyć zamówienie i nie można się doczekać. Dwa razy spod rzędu zostałam przez nich tak olana. Takie lekceważenie klientów nie przystoi takiej firmie. Szefowa / kierowniczka to wszystko widzi, a niestety nie reaguje. Mam nadzieję, że to miejsce w najbliższym czasie upadnie.

italy

[usunięte przez moderatora]!!!! ZLODZIEJE NAPIWKOW

Nie ma komunikacji między pracodawca a pracownikiem, atmosfera napięta aż się nie chce pracować, no i zabierają napiwki !!! Chore to jest, nie ma motywacji do pracy

kloe

Szefostwo wprowadza swój "włoski system", czyli pracowników traktuje przedmiotowo- wyzwiska typu STUPIDO POLAKO, PORCO DIO itp są na porządku dziennym, w dodatku trzeba się łaszczyć o swoją wypłatę, a napiwki są zabierane, o czym nie ma mowy w umowie-oczywiście jeżeli się ja otrzyma. Przerwa-krótka, ale wyjście do toalety wiąze się z pogadanką na temat typu: nie ma pracownika, nie ma klienta-to nie ma wypłata. Szef Simone Da Ross oraz jego nienormalna rodzinka, w szczególności przedojrzała emocjonalnie siostra [usunięte przez moderatora], która mając lat 22 zachowuje się na 50, wprowadzają niezdrową atmosferę, poganianie no i oczywiście 15 kamer doprowadzają do nerwicy. Nie polecam u nich pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Italia Lody Caffe (Venezia Ice) Galeria łodzka - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Italia Lody Caffe (Venezia Ice) Galeria łodzka