MediaExpert

Opinie o MediaExpert

LREKL

Reklamacje to dno jakich mało. Wszędzie podwyżki tylko nie tutaj, ciągła inwigilacja przez Siewego i tego co ma kota, poprzez konfitury z ochrony. Stalinizm pełną gębą, znajdź człowieka, a znajdzie się paragraf. Przez 30 minut przerwy trzeba się najeść i resztę czasu rozdysponować na korzystanie z toalety, aby czasem nie przekroczyć czasu bo dostanie się notkę!! Nie można z nikim porozmawiać chwili bo już patrzą, że się nic nie robi, a sami zamiast zająć się swóją pracą gadają przy wejściu godzinami, po czym robią sobie nic nie warte zebrania. Każde odejście od komputera jest traktowane jako przerwa w pracy. To co się tam dzieje jest chore!! Każdy dział posiada świetnie dobranych sprzedawczyków, ludzi bez pojęcia o pracy, którą muszą wykonać, bądź którą wykonują pracownicy. Aby dostać się na wyższe stanowisko trzeba dobrze umieć donosić na ludzi i się podlizywać kierownictwu. Nie jest ważne co się potrafi, jakie ma się zdolności tylko to czy się jest konfiturą i nie szanuje drugiej osoby. Ludzie, którzy pracują po kilka miesięcy dostają niebieskie kamizelki, a Ci którzy dobrze znają się na tym co robią tkwią w miejscu, bądź już nie pracują. W oczy się uśmiechają, a za plecami tylko myślą jak kogoś (usunięte przez administratora) Jednym słowem zero komeptyncji oraz kultury. Nie chce mi się wymieniać nazwisk, ale każdy wie o kogo tutaj chodzi. Pamiętajcie tylko, że w tej firmie nikt wiecznie pracować nie będzie i prędzej czy później się gdzieś spotkacie. Nawet reki nie próbujcie wyciągać bo wsadzona zostanie tam, gdzie zaglądaliście, aby dostać się na to stanowisko.

Wózkówy
@LREKL 14.12.2018 18:21

Zrobić siwemu i makocie zebranko i postawić ultimatum.Albo oni albo my.Postawić sprawę krótko bo tak dalej to nie da się pracować

Pspe

Żurawski (usunięte przez administratora) nr 1 na dziale reklamacji.

IRO_10

W dniu 14.12.2018r. chciałem w sklepie Sieci Media Expert w Łodzi, Rzgowska/Kolumny 6/36 zakupić dziecku na gwiazdkę konsolę X Box One S z 2 padami i z grą Fifa 19 niestety nie stoi wyeksponowana bo jest w dobrej cenie 1199 zł zapytałem pracownika czy jest taki zestaw dostępny, oczywiście oderwałem go od rozpakowywania towaru co zapewne go zdenerwowało. Pracownik poszedł ze mną i spod innych zestawów wyjął interesujący mnie zestaw po czym zapytałem czy i jaki jest sposób na zwroty w Państwa sklepie odpowiedź była jedna NIE MA ŻADNYCH ZWROTÓW U NAS... po czym zabrał mi towar, który oglądałem i czytałem jego zawartość na opakowaniu i oddalił się nie interesując się co ze mną klientem. Zdenerwowało mnie to i podszedłem szybko do niego i spytałem czy mogę poprosić kierownika sklepu po czy powiedział tak i szybkim krokiem podszedł do kierowniczki szepcząc jej coś do ucha. Pani kierowniczka nie dała wiary moim opowieścią i wzdrygała ramionami mówiąc, że nie miało nic takiego miejsca. Spytałem czy sprzedał mi konsolę ekspedient konsolę i czy wogóle wie czy chciałem coś kupić BO TO CHYBA GO WOGÓLE NIE INTERESOWAŁO. ODRADZAM WSZYSTKIM ZAKUPU W TYM SKLEPIE JEŚLI CHCECIE BYĆ DOBRZE TRAKTOWANI JAKO KLIENCI ŻENADA Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: DO EDUKOWAĆ EKSPEDIENTÓW I NAUCZYĆ SPRZEDAWCÓW KULTURY

Ueti
@IRO_10 14.12.2018 12:37

Jakbyś zarabiał takie pieniądze jak ten sprzedawca to tak samo byś obsługiwał klientów. Jaka płaca taka praca. Proste

Rampowy

Ja proponuję napisać @ do centrali i opisać co się u was dzieje. Jak ten nieudacznik makota był na zakładowej to postawiliśmy się i go wy.... Dali go do was na reklamację. Proponuję zrobić to samo co na jedynce. W razie niepowodzenia ręcznie mu wytłumaczyć.

Marcin
@Rampowy 10.12.2018 18:58

Nawet wigilii nie potrafi jełop zorganizować.A może boi się czegoś makotus?

Ochrona
@Marcin 10.12.2018 21:32

Z tego co wiem Wigilia już była, chyba cię nie zaprosili czyżby cię nie lubili...... Przykre

Magazynier
@Ochrona 12.12.2018 21:09

Zajmij się uczciwą pracą cieciu bazarowy.

Sw Mikołaj
@Ochrona 12.12.2018 21:09

Arkadiusz przykre to jest to że wigilii dla pracowników nie potrafisz zorganizować poza firmą. Pewnie strach cię obleciał. Pamiętasz zeszłoroczną wigilię? Brak Ci jaj kierowniku operacyjny.

Valak

A może nie przyjdźcie do roboty ze 2-3 dni i może zaczną w końcu Was szanować, bo pamiętajcie nie oni na Was robią tylko Wy na nich i chyba zapominają komu powinni być wdzięczni. Wiem, że (usunięte przez administratora) przyjdą zawsze, ale czy ogarną temat? Wątpię. Pozdrawiam.

Kwestią czasu jest jak Radek Ż wygryzie Filipka. Kuss pakuj się twój czas się kończy.

x

Pytanie odnośnie premii na święta. Są w ogóle jakieś dodatki? Bony? Kupony? Jeżeli dodatki/premie to wypłacane od razu z wypłata, oddzielny przelew czy jak to wszystko wygląda?

@x 07.12.2018 19:31

Dotychczas dawali osobny przelew w okolicach 18 grudnia

x
@, 07.12.2018 23:25

Możesz powiedzieć mniej więcej na jaką kwotę był ten przelew? Zależne od stażu? Działu?

Sylwia
@x 07.12.2018 19:31

Rozumiem, że niedawno podjąłeś pracę w MediaExpert, stąd Twoje pytania. Jak oceniasz tego pracodawcę? Podoba Ci się to, czym zajmujesz się w tej firmie? Jak ją oceniasz pod kątem innych, podobnych firm z branży? Gdybyś zechciał odpowiedzieć, byłoby super.

Pracujący

Nurtuje mnie jedna sprawa. Jakimi środkami bo napewno nie wiedzą Filipek z dagd dochrapał się koordynatora?

Spod sciany
@Pracujący 02.12.2018 20:58

Obrobił wiedźminowi to i owo pod biurkiem z pomocą arkadiusza m. i jest na stanowisku. Na reklamacjach nie tylko on ma pojemną paszczę.

BYLY
@Pracujący 02.12.2018 20:58

FILIPEK , SEBA , SYLWIA I RADZIO OOO TO JEDEN ZGRANY ZESPOL KTORY MA SZEROKO ALE NIE OCZY OTWARTE

Jeszcze pracujący
@BYLY 04.12.2018 14:05

Dodać trzeba do tej bandy niejakiego radzia ż który z przyjęcia towaru poszedł do Filipka na grube psp i tam robi karierę kablując na wszystkich. Uważajcie na niego.

Jeszcze pracujący
@Jeszcze pracujący 05.12.2018 21:14

Kawał (usunięte przez administratora) z tego Radka Ż. Przekonaliśmy się o tym już niejednokrotnie. Ale ludzie tego pokroju mają szansę zaistnieć u fana lady Pank i pseudo koordynatora kussa.

Götze
@Jeszcze pracujący 05.12.2018 21:52

Radosław Ż.Mysli że zbuduje karierę na donoszeniu i lizusostwie.Trzeba będzie z kolegą się panowie rozmówic jak najszybciej bo do noszenia nie będziemy tolerować.

Ochrona
@BYLY 04.12.2018 14:05

Były.... Pewnie wyrzucili cię z roboty za siedzenie na Facebooku

Terg fan
@Ochrona 06.12.2018 14:06

Ochrona.....dobre sobie.Pilnuj lepiej żeby w majtach nie szmuglowali towaru dziady jeden.

Kobieta

Firma w ogóle nie pro rodzinna. Jestem kobietą i pracuję 3 dni przed wigilią w wigilię i dwa dni po ! Kiedy mam ją przygotować ! Mam zrezygnować z Świąt bo firma wymaga pełnej obsady. Szczytem wszystkiego jest otrzymanie grafiku 28 LISTOPADA !!!! Bo firma wysyła maile do kierownictwa że trzeba grafik zmienić bo ludzie mają mieś tyle i tyle wolnego w grudniu. KOSZMAR ! Pracuję w tej firmie prawie 5 lat i przelało mi się. Nie wyobrażam sobie następnych świąt z tą firmą. Na pewno nie za takie pieniądze. Bo TERG idzie w przeciwnym kierunku niż wszyscy w handlu , w tym okresie handlowcy zarabiają najmniej ! Bo premie są równe prawie zeru !

Swój
@Kobieta 29.11.2018 09:10

Ani ładu ani składu w tym wpisie....dopiero po niby 5 latach doszlas do tego że firma jest taka a nie inna..

Sylwia
@Kobieta 29.11.2018 09:10

Pracując w takiej branży i trybie należy liczyć się z tym, że praca odbywać się też będzie przed lub w trakcie ważnych Świąt, czy też innych okazji. Czy na przykład za te dni spędzone w czasie, o którym piszesz pracownikowi MediaExpert przysługuje jakieś extra dodatkowe wynagrodzenie?

Zakładowa
@Sylwia 02.12.2018 00:58

Nie

Zakładowa
@Kobieta 29.11.2018 09:10

Kobieto odstaw te leki bo bredzisz...

Niciarka
@Zakładowa 05.12.2018 04:04

Ty odstaw lepiej leki. Dla Ciebie liczy się tylko kasa i zysk, a nie rodzina i święta. Jak myślisz, że zabierzesz te pieniądze do Grobu to się grubo mylisz.

Dorota
@Sylwia 02.12.2018 00:58

Nie ma nic ekstra. Stawka jest stała. Ale wolą jak pracownik wybiera dzień wolny. I najlepiej kiedy to oni chcą, a nie pracownik.

Pioter

Praca Doradca Klienta Zasadniczo bardzo dużo zależy od tego na jaką ekipę na sklepie trafisz (współpracownicy+ kierownik+regionalny) bo to głównie podyktuje ile wytrzymasz ;) Zarobki bardzo różne w zależności od miesiąca, planów itp. można zarobić średnio ok 3tyś, można 2k z hakiem a można i 7k w grudniu z nadgodzinami tz przepracujesz cały grudzień codziennie po 12 godzin i zamkniesz wszystkich plany (nie martw się plany będą takie że nie zamkniesz). Pensja Najniższa krajowa plus masa różnych premii.(żeby było z czego ciąć) Praca sama w sobie ciężka, cały dzień na nogach codziennie dziennik dnia z zadaniami typu. zmiana ekspo, dokładanie, towaru zmiana cen, odtowarowanie, Przygotowanie sprzętu do wysyłki, czytanie nowych promocji, kontrofert, szkolenia online, inwentaryzacje cząstkowe, sprzątanie sali, spr zabezpieczeń, ścieranie kurzy, przyjecie dostaw, rozpakowywanie towaru, zmiana wizualizacji, odkurzanie salonu, itd. No i przede wszystkim sprzedaż! sprzedaż! sprzedażna! sky is the limit!!! xD . Mocne parcie na wciskanie ubezpieczeń do sprzętu, rat i akcesoriów. Jak nie masz do tego smykałki to się nie nadajesz. Pakiety socjalne to żart. Obciążenia za braki na inwenturze, potrącenia za tajemniczych klientów czy kontrole. ASM lub kierownik zobaczył na kamerach że się nudzisz - notatka służbowa albo obcięta premia. Ogólnie może się opłacać ale nie warto.

2500brutto

Niciarniana dział reklamacji. Szatnia w kontenerze ustawionym na magazynie . Pół h przerwy na toaletę i jedzenie na 8 h pracy ?!?!? Jeżeli będziesz mieć 40 min pauzy na 8 h dostajesz notatkę !!! W czasie zimy temeretura na mag. Dosięga zera !!! Ale dają kamizelki i polar , zawsze gdzieś się znalazł jakiś grzejnik z reklamacji to się podlaczy..dwie zmiany praca ok ale Koordynatorzy i kierownicy to jakaś porażka ..

Kudłacz
@2500brutto 28.11.2018 21:34

Dział reklamacji to dno i pięć metrów mułu.Wystarczy spojrzeć na podstarzałego lovelasa dyra któremu łapki aż latają jak kawałek kobiecego ciała zobaczy poprzez super kompetentnego kierownika Arkadiusza M zwanego popychlem.Jak kierownikiem był Piotrek to może nie było że wszystkim super ale do pracy się przychodziło z ochotą a nie z przymusu.Coż jaki pan taki kram.

Już na szczęście były pracowni

Reklamacje cdl2 to wielka porażka.Siwy łeb z nowych sadów i jego dupowłaz ten co ma psa 2 największe żeby i nieroby.Potrafia tylko się czepiać i straszyć.Zobaczą jak się dla nich skończy 4 kwartał.Będą sami zapie.....ć.Traktują dział reklamacji jak swoją prywatną firmę.Ciekawi mnie kiedy zarząd bądź osoby że złotową wypiera....ą tychdarmozjadów na zbity pysk.Stanowczo odradzam pracę na dziale reklamacji cdl2 niciarniana.

2500brutto
@Już na szczęście były pracowni 07.09.2018 01:02

Popieram !!! Nie ma podstawowych rzeczy typu noze taśmy kartony na wysyłkę. o wszystko trzeba się prosić aLe żeby kupić 15 stołów po 5tys zł które w 70% się nie przydaja to są pieniądze!!! Media Expert jeden z najdroższych sklepów !!! A najgorsze jest to że sprzedaj używany towar !!!!!

xxF

Witam, mam zaproszenie na rozmowę do magazynu Media Expert na Zakładowej. Ktoś może napisać czy warto ??

Nie warto.

Były
@xxF 21.11.2018 15:51

Odpuść sobie, chyba że jesteś masochistą.

Były
@xxF 21.11.2018 15:51

Teraz zatrudniają nowe osoby po to aby po czwartym kwartale im podziękować.Ot cały Terg.

@Dzwoneczek 21.11.2018 18:15

Ci co piszą że nie warto tam przyjść to pewnie osoby które zostały z media wywalone za opierdzielanie się lub obiboki które cały czas siedzą na l4...ludzie którzy rzeczywiście pracują podostawali umowy na stałe...pracuje tam od 4 lat,co prawda jest ciężko ale daje radę..klimat jest fajny szczególnie na antresoli no i na rozkładaniu również!także bierzta się do roboty lenie!!

Zakladnik
@45 23.11.2018 01:50

To pisza ludzie ktorzy nie potrafia odejsc z niciarnianej. Narzekac? Pierwsi sa. Ale na zebraniach operatywkach milcza nic sie nie odezwia tylku tu wypisuja . nierozwinieci ludzie ze wsi lub na garnuszku mamusi siedza. Zwro zycia prywatnego maja tylko forum go work i praca

@45 23.11.2018 01:50

Jeżeli Tobie to odpowiada ok. Dla mnie to wykorzystywanie ludzi, okradanie z pieniędzy, brak szacunku i mogę jeszcze wiele wiele napisać ale nie ma sensu. Jeżeli ktoś chce być wykorzystywany to proszę bardzo. Zmiany takie że o 2 w nocy wracasz do domu... A co do obiboków jesteś w błędzie wykonczyli naprawdę dobrych i wartościowych pracowników.

@Dzwoneczek 23.11.2018 07:42

Nie czuję się wykorzystywana gdyby tak było to już dawno bym z media odeszła A co do zmian godzinowych to zawsze możesz wybrać dział..godziny też można zmienić to kwestia rozmowy z Pawłem Ch....wszystko da się załatwić...zreszta do 2 to Sieradz pracuje więc jak przypuszczam to pewnie osoba z z tej zmiany to pisze...

@Dzwoneczek 23.11.2018 07:42

Bo jeśli kończysz pracę o 23 to jakim cudem jesteś w domu o 2 w nocy....

@45 23.11.2018 01:50

Ty ile Ci dali za napisanie tego posta?Nie pisz pierdół że jest tak super jak pracujesz na antresoli.Ja zapie...m przy dużym AGD i jakoś tak super jak tu opisujesz nie jest.I nie wyzywaj damulcio z antresoli ludzi od nierobów.

@Zakladnik 23.11.2018 06:05

Nie odzywają się bo zarządzają poszczególnymi działami tępe dzidy i jaka sprawa by nie była poruszona to z miejsca zostaje zamieciona pod dywan.Nalezaloby wymienić większość kadry zarządzającej w szczególności na cdl2 to może by się polepszyło.

@Dzwigający 23.11.2018 14:55

Jak tak Ci ciężko zmień pracę na siedząca...to jest magazyn dźwignie jest tu na porządku dziennym...na antresoli też trzeba dźwigać ciężkie rzeczy...nierobow to jest tam na pęczki i mam nadzieję że w styczniu już ich nie będzie...a Ty koleś damulci poszukaj sobie gdzie indziej...

@45 23.11.2018 15:15

Nie nadymaj się tak bo pękniesz miss Andrespol w się znalazła.Pouczac to tam u siebie w koziej wólce.

@Dzwigający 23.11.2018 15:38

Ale mi pocisnoles.....chyba zamknę się w sobie...chcialabym cie spotkać pod ambona ciekawe czy byłbyś taki odważny

@45 23.11.2018 15:45

Nie zależało mi aby ci pocisnąc a jak chcesz mnie spotkać zapraszam na cdl2

@Dzwigający 23.11.2018 16:13

No raczej tam mi nie po drodze....stacjonuje na zakładowej to ja zapraszam do siebie...pokompletujesz trochę na antresoli...tutaj atmosfera jest inna,lepsza:)

@45 23.11.2018 16:42

Pewnie tak jest jak piszesz.Moze warto się przenieść na cdl1?

@45 23.11.2018 16:42

Dziecinko popracujesz tam parę lat jak ja to inaczej będziesz śpiewać :) daje Ci słowo ;)

@Dzwoneczek 24.11.2018 16:12

Parę to ja już tam pracuję....:)

2 lata 4 miesiące.
@Zakladnik 23.11.2018 06:05

A Tacy jak Ty liżą (usunięte przez administratora) po same kule ;).

@2 lata 4 miesiące. 27.11.2018 18:25

u mamusi na garnuszku z xboxem i braciakiem z wawy co ma 20cm w lapie w du..e 160cm

Tolo
@xxF 21.11.2018 15:51

Nie warto choćby dla tego że stawki jakie proponują są śmieszne 2300 na rękę to opcja od pn do pt a 2500 w porywach do 2700 za pracę w weekendy i nocki to w Biedrze na kasie dają więcej

2 lata 4 miesiące.

Niciarniana do jeden wielki wałek . Wiedźmin czyli dyrek i jego bohaterowie co mu nawet szklanki myją jak nie jaki Filipek z dużego AGD i Sylwia która strzela z ucha jak widzi tylko wiedźma.dlaczego Sylwia po 3 miesiącach pracy jest koordynatorem a inni przez 2 lata pracy nic ?? Bo tam nieźle smaruje . Kolejny Raradek który w oczy każdemu ładnie mówi a u dyrka na dywanie to na każdego jedzie tylko żeby swoją duu....e uratować..Koordynatorzy którzy nie mają pojęcia o zgłoszeniach reklamacyjnych !!! Po dwóch latach działania magazynu reklamacji łódź koordynator się pyta jak się zgłasza dany produkt ??? Czy to jest odpowiednia osoba na tym stanowisku??? Jeżeli ktoś nie potrafi pomóc albo rozwiązać problemu dotyczącego serwisu bądź reklamacji chyba nie powinien być koordynatorem a nie wali fochy jak baba że coś sie od niego chce..nie pracuje już w tej firmie a na pieniądze z inwentury muszę czekać jeszce pół roku ???? Co to w ogóle ma być. Inna sprawa . Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę . DZIAL REKLAMACJI to inny świat . Wszystkie magazyny media expert jak i sklepy stacjonarne co roku tak jak również w tym roku 2018 każdy dostał podwyżki tak jak to powinno być a dział reklamacji łódź nie ?? Dlaczego ??? Bo podwyżki dostali tylko wybrani !!!!(Seba ecom,sylwek pupil dyrka (Sylwia) , radyk noi ukochany pedalek filipek . Widzieliście o tym ??? Więc nikt się nie odzywa .. a Ten co Ma Kota to już nie muszę chyba nic pisać..zero szkoleń zero jakiegoś rozwoju !!! Szkolenie wygląda tak że przychodzi nowy do pracy a koordynator mówi no to Jacek Ci wytłumaczy bo przecież sam nic nie wie to jak na wytłumaczyć a że Jacek pracuje 3 miesiące i już wszystko wie to uczy nowych ;) W tym magazynie trzeba mieć oczy do okola glowo bo w porządku ludzi tam można policzyć na palcach jednej ręki !!!!!! Pozdro

Czterolatek
@2 lata 4 miesiące. 27.11.2018 17:25

Sama smutna prawda o reklamacjach.Podpisuje się pod tym.Żal mi tylko gościa w niebieskiej kamizelce spod bramy 15.Marnuje się tam chłopak.Reszta z kadry zarządzającej to samo dno.

Niebieska kamizelka

Jestem ciekawy kiedy makota dostanie od kogoś w końcu w mazak za te zniewagi i mobbowanie pracowników.

Ja

Hej jak jest na reklamacjach czy żądy pary platfusów TJ i AM dobiegły już końca?

Rekle
@Ja 20.11.2018 20:33

Jeszcze kolego bądź koleżanko siedzą na swoich nieco chyboczących się stołeczkach Ale miejmy nadzieję że ktoś z centrali w Złotowie w końcu przejrzy na oczy i odpuszczą tych nieudaczników i darmozjadów do szamba.

Spod sciany
@Rekle 21.11.2018 03:43

Męczą dalej pracowników na reklamacjach.Może trzeba do Bartka na Złotów uderzyć i mu sprawę naswietlic.

WS

Brawo dla kolejnego ktory rzucil papierem

biały murzyn
@WS 20.11.2018 13:01

A kto rzucił?

Pspe

Nie polecam pracy na dziale reklamacji CDŁ2. Utworzyla się tam klika złożona z wiedzmina pseudokierownika fagasa z dużego agd i łba z ecommu. Ludzie zarządzający tym działem a w szczególności wiedźmin nie ma zielonego pojęcia jak ten dział poprowadzić a że ma kretyńskich doradców to niestety źle tam się dzieję. A będzie jeszcze gorzej.

@Pspe 07.11.2018 16:22

aż tak źle?

Spaw

Widziałem dzisiaj w necie ogłoszenie na lidera hahaha co w środku teru nie ma już chętnych .:D

zakładownik
@Spaw 15.10.2018 11:24

Tylko kogo chcą wymienić? haha

Już się wszystko wyjaśniło:)P

CDŁ1

Hej, czy na CDŁ 2 pracuje nadal taki dzieciak krzykliwy ? on kiedyś miał PPOŻ ale stracił i został marnym trenerem . Taki taryfą dorabiać próbował łepek, wyszczekany szczylek, mocny w gębie bo pasat'a czarnego ma.

RR
@CDŁ1 07.11.2018 11:30

Może i wyszczekany, ale przy tym (usunięte przez administratora) inteligentny. Chyba ból (usunięte przez administratora) Cię ogarnął. A czarny Passat to przeszłość. Zaktualizuj informacje i weź się za robotę to może też COŚ CI się w życiu wyjdzie.

Niciarka
@RR 09.11.2018 12:36

No ta.... W koncu audica ..... Kabrio .... Na miasto w ten smrod spalin ..... Pomylony chlopczyk.... Wole jezdzic autobusem dalej niz takim nie kontrolowanym zakupem....

star

Hej mam pytanie odnośnie pracy w centrum dystrybucji. Na OLX jest kilka ogłoszeń jak np. to https://www.olx.pl/oferta/operator-wozka-widlowego-CID4-IDuWfen.html#8d236b1380 podawane zarobki to 3800-4800 brutto na miesiąc. Czyli można wyciągnąć spokojnie ponad 3 koła? Jak to się ma do innych stanowisk, np. specjalista ds. gospodarki magazynowej i dokumentacji, zarobki będą jeszcze wyższe? Pozdrawiam i proszę o konkretną odpowiedź:)

@star 08.11.2018 14:33

Na początek dostaniesz ok 2800 plus minus 100zł i oczywiście jak ci premii nie upier dolą.podane stawki to chyba ze stażowym i nadgodzinami

Ja

Ogolnie na Niciarnianek pracowało mi się dobrze. Szkoda tylko ze kierownik z wydań dużo mowi i nic nie robi....

xyz

Witam. Mógłby mi ktoś coś więcej powiedzieć o pracy jako kierowca C+E? Warto przyjść? Szukałem jakiejś opinii wśród komentarzy ale niestety nic nie znalazłem na ten temat. Nie interesują mnie relację wśród ludzi na magazynie bo chyba nie miałbym z nikim zbyt wiele wspólnego aczkolwiek komentarze o tym jaka panuje atmosfera nieco odrzucają.

@xyz 16.10.2018 20:03

A jakie ogłoszenie widziałeś ? Na kierowcę czy kierowcę-magazyniera ?

XYZ
@Spaw 17.10.2018 07:58

Na kierowcę C+E. Na kierowcę magazyniera też widziałem ale interesuje mnie tylko C+E.

@XYZ 17.10.2018 08:12

Powiem ci tak na solówki robota jest przeważnie od rana.rano wyjeżdżasz na trasę i w zależności ile ci dadzą miast i towaru ( bo towar musisz sam wyładować ) wracasz na baze . Z naczepa najczęściej wyjeżdżasz na magazyny regionalne i to są godziny wieczorne nocne ale już na hubach cię sami rozładuja.tak po krótce wygląda robota .na kierowcę - magazyniera się nie pchaj bo to jesteś od wszystkiego ( podstawianie aut ,załadunki ręczne ,jak masz WJO to i na kompletację cię wezmą

Kamienczyk

Pajace.... Tacy jesteście odważni czemu nie wpisujecie się nazwiskami? Boicie się stracić pracę?

Ania

Jeżeli się nie spodobasz wiedzminowi (TJ) od razu jesteś na straconej pozycji.Trzeba się zachować jak (usunięte przez administratora) który myje mu nie tylko szklanki po kawie .

xyz
@Ania 17.10.2018 15:28

Tyczy się to pracy jako kierowca C+E? Czy jak? Mało zrozumiały wpis jak większość tutaj. Ciężko cokolwiek zrozumieć nie znając pracujących tam ludzi.

Reklamacje Łódź

2 zmiany . Od przyszłego roku 3 zmiany na nowym magazynie. zarobki to 2500brutto plus premie czyli jakieś 2300 na rękę !!! Brak nadgodzin jak i sobót pracujacych.brak możliwość rozwoju.jeden wielki bałagan .żeby dojść do swojego miejsca pracy trzeba pokonać slalom gigant pomiędzy kartonami.brak nozy.rekawiczek.dlugopisow.brak szkoleń dla pracowników .

Reklamacje Łódź
@Reklamacje Łódź 16.10.2018 14:43

Reklamacje Łódź . Zapomniałeś napisać że dają multisporta za którego trzeba zapłacić 90zl i że zabierają każdego miesiąca 100zl z wypłaty na fundusz inwentaryzacyjny hahahah !!!!! Niby oddają po pół roku !! ???

Ja

Dlaczego tak jest że pozbywają się w miarę normalnych pracowników a zostawiają same kanalie na kierowniczych stanowiskach np Ma psa Arkadiusz.Pomiot jakich mało.Uważajcie na niego.Nie polecam szkoda zdrowia.

Prezes Biznes

Umowa o pracę tak, ale wręcz nie do pomyślenia, że Polak Polakowi tak ją konstruuje tzn. 1500 brutto + 50 % premii od podstawy... Do tej pory nie wiem, jak oni to robią, że ludzie nadal się godzą na takie warunki pracy i jak omijają zapis najniższej krajowej. System premiowy tak, za sprzedaż TV za 8 tys, daje 100 PLN Brutto, a jak dasz 10 zł rabatu to nic... są droższe TV, za których sprzedaż nie dostaniesz nic, poza jakimiś śmiesznymi punktami, które się przelicza według marnej stawki. 1 taki punkt wart 0,011 gr a w Grudniu 0,007 gr, a za sprzedaż odkurzacza dostaje się punktów 20... Rewelacja. Karta multisport jest, ale trzeba do niej dokładać. Premia na Święta w jednym roku była równa woreczkowi suchych pierników, a w drugim jak tam pracowałem to 100 PLN do wydania w markecie. Zapomnijcie o jakimkolwiek ubezpieczeniu a zacznijcie liczyć nadgodziny, bo ich będzie multum (20-30 w miesiącu to norma, Grudzień 60-70, spoko jeśli nie musisz sprzątać i gotować na Święta) i pracę non stop w orającej mózg korporacji. Uczciwa sprzedaż w Media już dawno się skończyła, teraz jest tylko wcisk, na ratach super ekstra gwarancja nikomu nie potrzebna (pod warunkiem, że ma normalne ubezpieczenie domu/mieszkania) i raty 0% tylko dla tych co odchodzą z punktu ratalnego z groźbą pójścia do konkurencji. Pozdrawiam ciepło wszystkich pracowników TERG i życzę samych sukcesów.

Ex

Ciekawe kiedy pojadą z siwym i jego przydupasem z Cdl2.Arkadiusz twój czas nadchodzi już.

K
@Ex 25.09.2018 22:00

Kim dla Ciebie jest Siwy ?? A kim Arkadiusz ?? Arkadiusz - koordynator wydań ??

PITER
@K 29.09.2018 16:12

Arkadiusz? Jak ma na nazwisko?

Pozdrawiam
@PITER 02.10.2018 23:28

Ma kota ?

anonymous
@Pozdrawiam 03.10.2018 13:23

Tak myślałem. Nie ma innego

Tergowiec

Reklamacje cdl2 to wielka porażka.Za poprzedniego kierownika Piotra było naprawdę dużo lepiej.

Zostaw opinię o MediaExpert - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MediaExpert