MediaExpert

Opinie o MediaExpert

Pracuję, nie narzekam. Stać mnie na wakacje. Nie dajmy się zwariować

bks
@Tomek

Wakacje w parku 3 maja i weekendy w Arturówku hahahha

Maciek

Prace na sklepie da się ogarnąć. Spokojnie da się zarobić przyzwoite pieniądze. Nie trzeba pracować fizycznie, tylko przy wydaniu towaru. Głownie jest to praca z ludźmi. Trzeba być przygotowanym na głupie pytania upierdliwych klientów. Kasa się zgadza.

Tomson
@Maciek

Szkoda że sprzedawcy nie mają szkoleń, albo szkolone są przez też przypadkowe osoby. Bo czasami ci jak piszesz upierdliwi, dociekliwi ( chyba kochani) klienci mają większą wiedzę niż sprzedawca, wynik częstych rotacji i tych słabych szkoleń? Osoba z rtv audio itp powinna mieć widzę lepszą niż 15 latek, a często jest żenada, ale to wina góry, nie sklepu.

Praca na magazynie wydaje się prosta, ale wcale tak nie jest. Jak nie złapiesz dobrego kontaktu z współpracownikami to nie jest dobrze. Przydałyby się jakieś integracje. Praca ok

kamil
@Bony

hola hola, od Fundacji to lepiej się odczep. Zrozumiesz jak sam się znajdziesz w trudnej sytuacji. A na impreze mozesz sobie isc po pracy gdzie chcesz i z kim chcesz.

Poważny
@Niepolecam

Jesteś odpowiedzialny za okres, w którym pracowałeś i tylko z tej perspektywy możesz odpowiadać proste i logiczne. Jak tak mało zarabiałeś to ja nie wiem co robiłeś w tej pracy.

Kylian Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

W tej firmie to nawet kierownictwo chodzi na l4 (symulanckie)jak tam cdł 5 reklamacje ile na minusie po inwentaryzacji?podobno bańka pykła

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Gdzie się udać żeby zwolnić się z tej firmy na Zakładową?

Pani z rekrutacji Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Pani rekrutująca jest niekompetentna na swoim stanowisku. Szukając pracownika na specjalistyczne stanowisko powinno się trzymać jakiejś formuły. Pani Rekruter, bez weryfikacji CV, rozmowie o firmie/danym stanowisku, zaczęła przeprowadzać test kompetencji zawodowej, który jak sama później wspomniała miał odbyć się na spotkaniu już w firmie. Cała rozmowa była bardzo chaotyczna. Miałam wrażenie, że rozmowa odbyła się żeby się odbyć bez wyciągnięcia jakichkolwiek wniosków. Pani rekruter pytając mnie o piramidę wynagrodzeń, wyśmiała moje odpowiedzi, mimo iż jak wiem od osób tam pracujących dane, które podała są niezgodne z prawdą. Czemu to miało służyć? Nie mam pojęcia. Może rekrutacja zakończyła się po zobaczeniu mojego zdjęcia w CV. Po całej rozmowie nie dostałam maila z jakąkolwiek informacją czy odniesieniem się do rozmowy np. podziękowanie za poświęcony czas czy jakaś broszurka dotycząca firmy. Nie mam pojęcia jak rekrutacja w takiej korporacji może być na tak niskim poziomie. Brak znajomości rynku, konkurencji i płac przez Panią Rekruter. Zastanawiam się do tej pory czy nie jest to osoba z przypadku pracująca na danym stanowisku.

wincento del salazar II

Zwalniają w MediaExpert Polaków ,nie szanują i nie przedłużają umów ,a zatrudniają na ich miejsce Ukrainców . Maja za nich benefity od państwa . Taka to historia i pawda o tym pracodawcy. Kiedyś przejrzycie na oczy kogo zescie do swojego domu wpuscii

Zofia
@wincento del salazar II

W sensie, że na które stanowiska ich biorą?

Juan
@wincento del salazar II

Ale, że jakie benefity daje państwo za zatrudnianie Ukraińców. Kiedy wy zrozumiecie, że bez pracowników z Ukrainy nasza gospodarka będzie słabsza? Bardzo dobrze, że oni są.

masz rację
@Juan

pamiętaj tylko proszę, że jak pracodawca uzna że może mieć tańszego pracownika i wymieni ciebie na Ukraińca to tłumacz to tym że ważna jest gospodarka a nie polska rodzina.Taki Ukrainiec ma gdzieś polską gospodarkę i do sklepu wchodzi i bierze z półki bo "państwo" powiedziało że im się za darmo należy. Wciskają głupoty ludziom że gospodarka bez nich nie utrzyma się.Mam w rodzinie ludzi którzy maja własne firmy i jeden mi powiedział że może Polaka zatrudnić i płacić więcej ale po co jak może tańszego Ukraińca.Wszystko w temacie.

bks

cos w ym jjest

KBK-AK
@Juan

co ma twoja wypowiedz do poszanowania Polskiego Pracownika????? W UK gdzie jestesmy drugim narodem pracujacym na tych socjalnych nierobów tez od lat utrzymijemy ich poprzez zasilanie ich gospodarki

lop
@Juan

jacy ci polacy inteligentni , rzad dofinansowuje ukrainców i dziś polaka zatrudniać się nie opłaca

Wystarczy szanować Polaka to nie trzeba będzie zatrudniac Ukraińca

no właśnie
@Andrzej

wystarczy.Polak Polaka szanuje tylko w obliczu tragedii albo jak coś potrzebuje.

Halina
@Andrzej

A może nie zwracają uwagi na narodowość po prostu? No chyba, że warunki pracy i zarobki jakoś się różnią jednak obu tych grup, jak to tu jest?

magazynier
@KBK-AK

ja pracuję przede wszystkim na siebie. w ME od 4 lat i nie mam problemu z tym, że ktoś przyjedzie tu do roboty. Ja o swoją posadę się nie boje

On
@Halina

Dokłądnie. Pracują tak samo i zarabiają tyle samo na danym stanowisku

Zofia
@On

no tak, dziwnie jakby miało być inaczej... w przeciwnym razie raczej z automatu już ktoś by jakieś niezgodności zgłosił? tu chyba wymiana informacji szybka jest?

KBK-AK
@magazynier

przyjdzie czas i na ciebie nic nie jest wieczne .Wszyscy w tym kraju pracuja na siebie i o sobie myslą .

BoBo
@Halina

Dla mnie to ganzegal. Jak ktoś jest w porządku to się dogadamy zawsze. Mam w ekipie chłopaków z Ukrainy

Ewa Nowy wpis
@Zofia

A jak zgłosi to co? Kary są niskie np. lepiej zapłacić karę niż zapewnić jako taką temp w hali i godność dla pracownika.

Magazynier

Rekruterka opowiedziała o zatrudnieniu, odbiegające od tego co w ogłoszeniu. Podstawa 4000 brutto, brak dojazdów. Informacja od osoby rekrutującej, że mężczyzn przyjmują od razu, kobiet nie - chyba że kierownik wyrazi zgodę, na konkretną panią. Ogólnie zmarnowany czas.

Brak pytań w kierunku kandydata

Pracownikcdł4

Cześć wszystkim, kilka lat już jestem w tej firmie. Z roku na rok ta firma coraz gorzej traktuję pracowników. Kamer wszędzie prawie (oprócz WC) narobili i tylko ciągle każdy twój ruch obserwują. Nie można rozmawiać, stać, pić długo wody nawet... Codziennie oglądamy "zakładowy serial z naszej hali". To co my widzimy też ogląda dyrektor. Konsekwencje tego ponosi kierownik, idąc dalej koordynator też się zdarza i sam pracownik, nawet wpisując to do akt karać potrafią w taki sposób. Jak tak dalej będzie to większość z nas będzie musiała szukać nowego miejsca. Znalazł ktoś nowe rozwiązanie na ból (usunięte przez administratora) u pracowników, dyrektorowi nie zależy kim ty jesteś lub ile lat tu pracujesz. Jutro może cię nie być. Chcesz być następnym tutaj (usunięte przez administratora) to lepiej daj sobie spokój z magazynami Media Expert w Łodzi. Jest po prostu coraz gorzej, firma jest coraz bogatsza ale nie daję nic pracownikom. Idzię to mówiąc wprost w coraz gorszą atmosferę. Omiń ich przy rekrutacji, wolą oni tych pracowników? za granicy bo to jest dla nich "biznes". Kierownicy ich wolą od Polaków choć to "Polska" firma. Rekrutacja tutaj nawet nie wie kto co robi na danym stanowisku, szkoda gadać więcej... Pomyśl dobrze przed wysłaniem tutaj CV.

Niestety, ale wszystko zgodnie z prawem. Sama podstawa to mniej niż najnizsza ale z premią rachunki się zgadzają. Najlepsze są ogłoszenia o pracę, które wstawiają. " Zarobki o jakich marzysz, podstawa plus premie" tylko nie zaznaczyli że bez premii nie masz podstawy. Za te ściemy, powinno ich się gdzieś zgłosić. Kiedyś wszyscy uciekali do ME bo była jedną z najlepszych w Łodzi, teraz wszyscy od nich uciekają.

Wiesław
@Gość

Nie wszystko zgodnie z prawem, teraz bywa że nie wypłacają dodatków na czas, albo nie dają , lub zabierają stażowe. Nowi pracownicy ok, ale starzy niekoniecznie, dziwne . Albo nie można zjeść, czy wypić przed budynkiem na ławce, ale można palić, absurd.

Zroblouda

Zwroty to i tak chyba najlepszy dział, co nie znaczy że ta firma to (usunięte przez administratora) problemy z wzięciem urlopu, (usunięte przez administratora), grożeniem zabrania premii i wielu innych. A już na pewno omijać e-commerce

Benek

Atmosfera coraz gorsza, a podejście góry względem pracowników robi się nieznośne. Pomijam wieczne zimno, ostatnio nawet w szatniach bo na hali wiadomo , czy pozamykane popsute łazienki potem pretensje upokarzanie że ktoś nie wytrzymał i wszedł do specjalnego WC dla koordynatorów.

Xxx
@Benek

Hej, nie zawsze. Jak wizytacja ma przyjechać to cieplutko jest. Szkoda że tak rzadko wpadają, ludzie by się ogrzali chociaż. Terg nie upadnie bo niżej się już nie da. (usunięte przez administratora). Nie wiem kto tu zaraz będzie pracował, wszyscy uciekają nawet Ukraina. Niektórzy kierownicy powinni przymusowo co pół roku mieć badania psychologiczne do zarządzania zespołem, a kierowniczkę działu dokumentacji ED już dawno ktoś powinien sprawdzić czemu tyle ludzi od niej ucieka. Współpracy zero, ludzie poniżani, krytykowani. Brak procedur, a później wytykanie błędów. Tak źle jeszcze w tej firmie nie było i dobrze raczej już nie będzie.

Pracownik CDŁ5

Od dłuższego czasu pracuję na dziale zwrotów i niestety nie polecam. Zdecydowanie się pogorszyło względem tego co było powiedzmy rok temu. Ciągła kontrola na kamerach co robimy, jak chwilę z kimś się rozmawia albo za długo pije wodę to zaraz film trafia do przełożonych i jest wyświetlany na telewizorach na całym magazynie żebyś się wstydził. Dodatkowo notatka i zabranie premii. Praca polega na dokładnej weryfikacji towarów ale dyrektor sobie wymyślił że mamy zakaz siedzenia w pracy i zabrał krzesła i musimy stać 8 godzin. Usiąść można tylko na przerwie a jak usiądziesz gdzieś w pracy to zaraz notatka i po premii. Liderzy i jeden koordynator w sumie są spoko ale wszyscy boją się dyrektora i tańczą jak on im zagra. Temperatura na magazynie taka jak na zewnątrz, trzeba chodzić w polarach i czapkach a i tak zimno bo dyrektor oszczędza na ogrzewaniu i grzeje tylko w swoim biurze. Pracownicy niech marzną. Płaca poniżej minimalnej bo jak dobrze pracujesz to dostaniesz premię i z premią wyjdzie minimalna. Na plus na pewno transport pracowniczy bo są 3 linie i na każdą zmianę przywożą i odwożą. Obiady niby smaczne ale porcje jak dla dzieci. Ogólnie jak by ktoś już na prawdę nie miał co ze sobą zrobić to można aplikować na CDŁ5 ale raczej lepiej robić cokolwiek innego.

Jakie wartości są cenione w MediaExpert?

ByłyPiątka

Brak własnego zdania, praca ponad normę, tolerowanie złego traktowania, praca za najniższą i dbanie o towar bo to on jest wartościowy, broń Boże wytknąć błąd przełożonemu bo to grozi długotrwałym odwetem, aż człowiek sam w końcu zrezygnuje. Tutaj pracownik nie znaczy nic, może obcokrajowiec bo hajs z niego mają. Reszta się nie liczy. (usunięte przez administratora)

Gruszbert

Witam, czy jest szansa że w Media Expert będą w niedalekiej przyszłości wakacje pod gr*szą? Taki pieniężny socjalny dodatek do wakacji . Pozdrawiam expertow

@Gruszbert

Nie zapowiada się. W grudniu jest premia roczna tylko

Em

Jak wyglada praca oraz wynagrodzenia specjalisty ds. Gospodarki magazynowej oraz dokumentacji?

@Em

Na rękę ok 3200 - 3400

Kk

A czemu na tym stanowisku jest taka rotacja?

Były pracownik po wypadku
@Kk

Bo wymagania z kosmosu i wieczne pretensje do pracownika, że za mało i za wolno robi.

@Em

W tym obszarze są 2 biura. Jedno to zwroty sklepowe a druga to zwroty e-commerce. Kierownikiem obu tych biur jest osoba dla której (usunięte przez administratora) mszczenie się , wystawianie notatek pracowniczych i ogólna presja bez chęci wsparcia czy jakiejkolwiek pomocy jest normalnym sposobem zarządzania. Podwładni wykonują tylko jej polecenia i nie mogą się nie zgadzać co prowadzi do przykrych sytuacji. Bardzo zła atmosfera w pracy. Nie polecam

wiedźma

Nie polecam pracy na CDŁ5 w dziale ecom, gdzie zarządza ED. Cały czas jest presja na pracownikach, nieracjonalna krytyka pracy, brak dokładnego wytłumaczenia jak robić poprawnie, brak możliwości wyrazić swoje zdanie, straszenie, notatki służbowe, brak współpracy z działem i zespołem, pracownicy zaniżani przez kierowniczkę, kontrolowani.

AK

Cześć, Jakie są godziny pracy na działach Zwroty i Reklamacje w magazynie przy Jędrzejowskiej 43b? Może jest tu ktoś kto pracuje/pracował na tych działach i może coś więcej powiedzieć na temat pracy tam?

@AK

Z tego co się dowiedziałem na rozmowie o prace to 7-15, 15-23, 23-7. Ja jutro pierwszy dzień wiec zobaczymy

Kandydatka

Byłam jakiś czas temu na rozmowie o pracę na magazyn na zakładowej. Tak się złożyło, że akurat przyszłam z jednym chłopakiem w podobnej godzinie więc porozmawialiśmy chwilę i okazało się, że on też na rozmowę (nie przez agencję pracy). On odrazu został zabrany na pokazanie magazynu i potem na podpisanie umowy podczas gdy ja byłam zaproszona do oddzielnego pokoju na rozmowę po czym byłam "wyproszona" na zewnątrz... nikt mi magazynu nie pokazywał tak samo nie zostałam zaproszona na podpisanie odrazu umowy tak jak mężczyźni... odradzam... dyskryminacja płci jak się patrzy... aplikowałam na lekkie paczki gdzie mam 6 miesięczne doświadczenie z taką pracą...

Sprostowanie
@Kandydatka

Przepraszam za moje problemy z pamięcią.. niestety nie da się edytować opinie dlatego chciałabym napisać sprostowanie: chłopak o którym pisałam był też na rozmowie.. ale niestety cała reszta, że nie potraktowano jak mężczyzn tak wyglądała... otrzymałam jedynie informację, że może do mnie zadzwonią do określonego dnia tygodnia.... natomiast mężczyźni byli niemalże odrazu brani do pracy....

Jow
@Sprostowanie

Może po prostu Pan lepiej wypadł na rozmowie niż Pani? Nie mają obowiązku przyjmować wszystkich

xxxxxx
@Kandydatka

jestem pracownikiem i powiem tak po rozmowie z dziewczynami z kadr musialem zrobić badania i je przywieżć żeby dostać umowę. w 1 dzień nie załatwi się rozmowy i umowy więc ktoś tu coś ściemnia. pytanie po co

Aga
@Jow

no właśnie ja byłam od zrazu przyjęta

Klaudia

Powiem tak . Jak można prowadzić rekrutacje tyle czasu . Ewidentnie kulejecie w tym obszarze . Byłam na rozmowie i pytania zadajecie z (usunięte przez administratora) Mam doświadczenie i również w obszarze rekrutacji . Brak przedstawienia konkretnych wytycznych pani z rekruterka nawet nie wiedziała nic o specyfice pracy . Żenada . Czas poświęcony na etapy rozmów . Nie dziwię się, że szukacie bezskutecznie . Ludzie potrzebują pracy ,a wy przebieracie i szukacie chyba wybrańców, a w rezultacie brak trafności w wyborze . Zachęcam dyrekcję do przyjrzenia się sytuacji bo to jest zenujace

Orientuje się ktoś jak wyglądają wypłaty na stanowisku e-comencer, chodzi mi o to czy są na końcu miesiąca, 10-ego każdego miesiąca czy może jakos inaczej ?

kandydat

Dzień dobry, W jakich godzinach pracuje młodszy specjalista ds. dokumentacji zakupu? Tylko od poniedziałku do piątku czy w weekendy też? Jest to stanowisko typowo biurowe czy praca fizyczna też występuje? Czy jest możliwość pracy zdalnej?

Hugona

Witam. W którym me najlepiej się pracuje a w którym jest ciężko? Jędrzejowska 43 a, b, 45 czy zakładowa? Są jakieś różnice w sensie w jednym się mniej dźwiga na przykład? Dziękuję wam z gory za odpowiedź

Ambona
@Hugona

Można zobaczyć we wszystkich mediach i na wszystkich portalach społecznościowych, która firma się najczęściej reklamuje od kilkunastu miesięcy w sprawie rekrutacji. Tu nie pracuje 10000 osób i nie są otwierane nowe magazyny, żeby było potrzeba tylu osób. Po prostu taka jest rotacja, że nawet pracownicy nie znają swoich imion, tak szybko się zmieniają. Ale każdy jest dorosły i sam podejmuje decyzje

Powiem tak . Jak można prowadzić rekrutacje tyle czasu . Ewidentnie kulejecie w tym obszarze . Byłam na rozmowie i pytania zadajecie z (usunięte przez administratora) . Mam doświadczenie i również w obszarze rekrutacji . Brak przedstawienia konkretnych wytycznych pani z rekruterka nawet nie wiedziała nic o specyfice pracy . Żenada . Czas poświęcony na etapy rozmów . Nie dziwię się, że szukacie bezskutecznie . Ludzie potrzebują pracy ,a wy przebieracie i szukacie chyba wybrańców, a w rezultacie brak trafności w wyborze . Zachęcam dyrekcję do przyjrzenia się sytuacji bo to jest zenujace .

Max

Jaka jest atmosfera pracy w Media Expert na ul. Jędrzejowska 45A? W jakich godzinach zazwyczaj się pracuje i jak ogólnie jest?

nom
@Max

Godziny w zależności od działu, obiady, dojazd - jest ok.

@nom

Hej - jakie mieliście badania wstępne na Zgierskiej do pracy w ME na magazynie ?

Czy MediaExpert ma ściśle ustalone godziny pracy?

Ua

Zależy gdzie chcesz pracować...? ????

Zen

Tak, godziny są ustalone. W sklepie są inne, w magazynie inne. A co cię interesuje? Gdzie chcesz pracować?

Kar
@Zen

Jakie są godziny pracy na magazynie

Zegarmistrz
@Kar

Różne, biznes musi się kręcić, a ktoś te paczki musi wysyłać bo klienty chcą mieć towar na już

nick
@Zen

jakie są godziny pracy na magazynie?

Cezary
@Kar

Praca w magazynie zwykle 6-14, 14-22, 22-6. Czasem jest to przesunięte o 1 godzinę czyli 7 ...itd

Kalinka
@Cezary

A od poniedziałku do piątku? Czy w weekendy też się tam pracuje? Tzn. Na magazynie

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Łódź

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 14 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MediaExpert?

Kandydaci do pracy w MediaExpert napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MediaExpert