Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Łódź

Opinie o Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Zuzia

Fajna firma to ciężko dostać się do pracy. Myślę, że ta cisza to jest efekt dobrej pracy?

Iwona

Obecnie uczelnia poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. projektów. Co jako obecni pracownicy możecie podpowiedzieć osobom, które są zainteresowani pracą właśnie w tym charakterze? Oferowany jest między innymi bogaty pakiet socjalny. Możecie powiedzieć co się na niego składa?

tomik

Programista - Młodszy Developer ds. procesów jest teraz u nich potrzebny jeśli chodzi o te najnowsze już oferty.. myśle, że to się bardzo opłaca, bo firma naprawde jest uznana i daje możliwości rozwoju,

Słowa kojarzące się z Uniwersytet Medyczny w Łodzi (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .średnia Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ok Od jakiej stawki można negocjować pensję? różnie Najbardziej podobało mi się w Uniwersytet Medyczny w Łodzi: indywidualizm w pracy Najbardziej nie podobało mi się w Uniwersytet Medyczny w Łodzi:

Zostaw opinię o Uniwersytet Medyczny w Łodzi - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytet Medyczny w Łodzi